Перейти до змісту

Вбивство біля нічного клубу м. Луцьк


Irochka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Та позакривать ті гадюшні пора вже, але з іншого боку де ж тоді гопота буде самоліквідовуватись...

100% Згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все не так погано як здається. Кожен вибирає свій шлях, місце відпочинку і смерть. Слухів не плодіть, пізніше все дізнаємось, якщо не забудеться (як про маньяка). Да жалко пацана, а не жалко може колись комусь було віддавати мобільнік, злато і гаманця ?

P.S. Модери знову жгут, показуючи як їм насрать на вільне висловлювання думок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Plum - вам колись небудь приходилося на руках тримати п"яницю, спілкуватися з ними? Мені кажеться що ні, а я знаю їх як свої два пальця, і ЗІ 100% впевниностю стверджую, що саме завдяки виправданю їхніх дії сторонніми людьми, вони і чинять свої злочини, мов "ах, він ж п"яний нічого не соображає" а соображають ще й як!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B)

Сьогодні бачив картину на перехресті Кравчука і Гордіюк як один перехожий домагав одному перелазнику. Той другий в стельку пяний, на ногах не стоїть і все намагається вирватися з рук на асфальт а той перший все тулить і тулить його до телеграфного стовпа... Шкода в авто в мене не було скотчу, а то став би дав йому щоб його примотав до нього! Ефективно було б і надійно і на довго! Возіть і носіть друзі із собою скотч!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда...... Більша половина теми ФЛУД!!!! Створіть собі окремий розділ і там розмовляйте про різне бидло!!!))) Шановні модери почистіть пліз ті меседжи які не стосуються даної теми!!!! B)

Щодо вбивства:

1) По словам знайомих там була величезна драка, в ході якої постраждало багато людей а декількох підрізали...

2) я з неділі хочу знайти хоч якусь інформацію про це в інтернеті, дивлюсь новини по Аверсу і кругом за це ніслова.... Навряд хтось з журналюг захоче "поперти" проти Нежура(власника клубу 21 століття). Сталося б це в іншому місці то вже весь Луцьк гудів би!!!

якщо хтось має якусь детальнішу інфу, викладайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......а на мій дурнуватий погляд пора вже в Україні вводити коменданську годину, десь з 21 приблизно, щоб тих кому "немає чим занятись" трохи попустило B) І взагалі що за брєд: хтось крутий когось збив/прирізав а мєнти (уроди нах) нічого нероблять!? А тут ще й криза та дурнувата - от гопи і інше падло озлоблюється ще більше - "баблов то нема"! Офіційно рівень злочинності виріс вже зараз на 25% - от так вот :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....гастрольори з південних областей вже тут як тут на Волині...Бомбляться квартири в р-ні Чернишевського...ця поножовщина..

МІЛІЦІЯ,ПАТРУЛЬ, агов де ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда...... Більша половина теми ФЛУД!!!! Створіть собі окремий розділ і там розмовляйте про різне бидло!!!))) Шановні модери почистіть пліз ті меседжи які не стосуються даної теми!!!! B)

Щодо вбивства:

1) По словам знайомих там була величезна драка, в ході якої постраждало багато людей а декількох підрізали...

2) я з неділі хочу знайти хоч якусь інформацію про це в інтернеті, дивлюсь новини по Аверсу і кругом за це ніслова.... Навряд хтось з журналюг захоче "поперти" проти Нежура(власника клубу 21 століття). Сталося б це в іншому місці то вже весь Луцьк гудів би!!!

якщо хтось має якусь детальнішу інфу, викладайте!

Прес реліз від МВС Волині за 14/12/2008

http://www.police.gov.ua/index.php?id=262

на сайті газети ВОЛИНЬ є сьогодні

www.volyn.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд хтось з журналюг захоче "поперти" проти Нежура
А до чого тут Олег? Те що залежить від нього для забезпечення порядку в клубі він робить. Чи він має нянькою ходити за кожним відвідувачем клубу? Має кожного проводжати з клубу додому, щоб з ним бува чогось не трапилось? З таким самим успіхом можна вимагати, щоб власники заводів, що виробляють спиртні напої, виставляли своїх охоронців в кожному закладі, що ними торгує.

Я пам'ятаю випадки, коли Нежур особисто "втихомирював" гопоту як в самому клубі, так і на стоянці біля нього (з боку дитячої лікарні), при чому на стоянці це було в форматі 1-проти-10, і той десяток неслабих фізично гопників розлітався від нього як пір'я в вітер. А охоронці при цьому стояли, тримали руки в кишенях і ухмилялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кажу за те шо він нікому не дасть зробити галасу навколо цієї події, так як це "не дуже гарна" реклама для його клубу.... І йому це зовсім не на руку!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вбивство відбулось не В клубі, а НЕПОДАЛІК від нього. А там недалеко і Фламінго, і Золотий Дракон і ще купа всяких закладів, де наливають. Так що "реклама" тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пам'ятаю випадки, коли Нежур особисто "втихомирював" гопоту як в самому клубі, так і на стоянці біля нього (з боку дитячої лікарні), при чому на стоянці це було в форматі 1-проти-10, і той десяток неслабих фізично гопників розлітався від нього як пір'я в вітер. А охоронці при цьому стояли, тримали руки в кишенях і ухмилялись.

Plum, а як ти відносишся до нарко-торговців? Бо серед них, теж дуже багато видатних особистостей, вони теж у свому житті робили і роблять дуже багато добрих справ. От наприклад відомий дядько Колумбій "Пабло Ескобар" значну частину з виручених коштів, теж вкладава у благодійність, будував шпиталі, і ініші так потрібні для бідної країни заклади. І був борцем за справедливість таким, що ще пошукати треба. Але подивитися на те, у що перетворилася Колумбія після його бізнесу, РОЗРУХА.

Ніхто не спорить про моралні якості Олега Нежури(це добро-душна людина), але подивися реально, у що перетворються його "бізнес", кучка гопів у клубі доходить до кондиції(для сміливості) і вперед з заточками на заробіток.

Звісно, що закриття "ХХІ століття" нічого не вирішить, але ж починати наводити порядок з чогось треба і "ХХІ століття" не поганий варіант. Бо наступною жертвою може опинитися хтось з нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з основних проблем таких закладів це те що власники перестають звертати увагу на те хто відвідує його заклад.ПОвинні бути чіткі правила,діти(до 18) до 22-23 год максимум і дорослі вночі.Не забуваючи разом з тим про фейс-контроль,який нажаль у наших нічних клубах відсутній.можливо це трішки і покращить ситуацію біля таких закладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - який % маєш і чи взагалі маєш ? Твої 2 поста вказують на факт зацікавленості в "забутті у небутті" інциденту або у володінні інформацією яка може зашкодити закладу. Чи то можливо це "твой район" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - який % маєш і чи взагалі маєш ? Твої 2 поста вказують на факт зацікавленості в "забутті у небутті" інциденту або у володінні інформацією яка може зашкодити закладу. Чи то можливо це "твой район" ?

ти, мабуть, сам не розумієш про що говориш. Твій же 1 пост взагалі рідкісний маразм. Почитай форум , інші його гілки, не лише розділ "Counter Strike". Можливо тоді ти навчишся розбиратися хто тут є хто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, що міліції невідомо, що в клубах торгують наркотою, чи вони не знають, що через дорогу від УМВС біля ЦУМу і на ринках стоять валютчики, чи вони не знають де стоять повії... Це відомо всім, тільки невідомо про це міліції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: по понятіям і на форумі живуть ? Тоді зрозуміло звідки беруться отморозкі з холодною зброєю на діско.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут отморозкі і "понятія" - не знаю. На Діско не ходжу вже давно. Не той вік та інтереси не ті. А от ти схоже, там часто буваєш. Раз тобі відомо, що то чийсь район і хтось заробляє з того відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - який % маєш і чи взагалі маєш ? Твої 2 поста вказують на факт зацікавленості в "забутті у небутті" інциденту або у володінні інформацією яка може зашкодити закладу. Чи то можливо це "твой район" ?

Ніякої зацікавленості в постах вельмишановного Plum не помітив. А людині, яка написала процитовану вище фразу дійсно не завадило б  ознайомитися з іншими інформативними гілками форуму.

:blink: по понятіям і на форумі живуть ? Тоді зрозуміло звідки беруться отморозкі з холодною зброєю на діско.

Наведи приклад  форумчанина, який живе  "по понятіям" в твому розумінні. В принципі тут кожен по чомусь живе.  В мене свої "понятія" (як виразився автор наведеної вище цитати), які кардинально відрізняються від  "понятій" гопоти. 

Якби мав % то ймовірність відвідування форума була б нульовою.

Чесно. Краще б ти мав %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....гастрольори з південних областей вже тут як тут на Волині...Бомбляться квартири в р-ні Чернишевського...ця поножовщина..

МІЛІЦІЯ,ПАТРУЛЬ, агов де ви?

А якщо можна то трохи конткретніше про гастральорів! Як діють, на що охотяться, чим пересуваються.

До речі вчора похоронили хлопця. Шкода і його, бо тільки починав жити і толком в житті ще нічого не встиг зробити і батьків шкода, до кінця життя рана яку не залікує час. А пацанви на похороні було багато. Не сумніваюсь що були навіть ті хто приймав участь в цій поножовщині. Дивно що не замітив там наших служб, які думаю на таких похоронах мають бути для того щоб взяти інформацію (а може вона у них вже є). На відео знімали так розумію тільки родичі. А от служби мали познімати ту шушару у підворотті яка чогось боялася підійти до похоронної процесії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...