Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Проходять маслюки, були сьогодні в с.Городок. , повно старих пеньків, а молодняк не росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомий в Звозах був,нагріб 6 відер маслюків,правда є великі і маленькі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це ми з дружиною сьогодні на бетонці, наліво:

nZ14G.th.jpg NZkb8.th.jpg TQw1I.th.jpg i8C6.th.jpg 2W0Vv.th.jpg

Починають "польські" вилазити, шкода часу більше не було, треба було дитину з садка забрати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в лісі перетнувся з "грибником". На вигляд років 45-50, сільський (мабуть, місцевий), випивший. Говорить до мене: "Ти в грибах розбираєшся? Подивися, що я тут набрав!". Я як глянув, то не знав, чи сміятися, чи плакати...

4Rego.th.jpg 50SJh.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці тикніть на гугл мапс десь орієнтовно грибні ліси в сторону ківерець\колок? толком сам неїздив ніколи. нехочеться пробовтатись в лісі з мухоморами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а опеньки вже є? хтось підкажіть. І коли вони зявляються?

Опеньки вже є,можеш їхати в ліс що зразу за селом Бодячів зліва,там мішаний,походиш і знайдеш,в тому році за 2 години 7 відер напиляв,вже спина боліла їх різати.А якщо білі та польські їдь в Маневицькі ліси,за Колки там де починається зона Поліських лісів.Наприклад я катаю за с.Троянівка,але ще поки не їздив оскільки моя травма мені не позволяє пересуватись нормально,але в неділю поїду.Фотозвіт викладу.

Вчора в лісі перетнувся з "грибником". На вигляд років 45-50, сільський (мабуть, місцевий), випивший. Говорить до мене: "Ти в грибах розбираєшся? Подивися, що я тут набрав!". Я як глянув, то не знав, чи сміятися, чи плакати...

4Rego.th.jpg 50SJh.th.jpg

Вони їстівні,але треба вміти приготувати.Думаю якби був місцевий він не запитував,вони добре знаються на грибах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а опеньки вже є? хтось підкажіть. І коли вони зявляються?

в Кульчині але ще не багато і місцями на вихідних їх було з пів відра
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора бачили в Жабці чоловік виходив з лісу з двома відрами опеньок, і всі такі вже немаленькі, багато розімром з долоню. жалівся, що не було куди більше брати, то ще б стільки нарізав ))

сам на вихідних маслюків нарізав за Кульчином, але багато було вже старих і мало молодняка. "польські" вже теж радують своєю присутністю, хоч і не густо в наших краях, тому гострю ножа на бетонку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в лісі перетнувся з "грибником". На вигляд років 45-50, сільський (мабуть, місцевий), випивший. Говорить до мене: "Ти в грибах розбираєшся? Подивися, що я тут набрав!". Я як глянув, то не знав, чи сміятися, чи плакати...

4Rego.th.jpg 50SJh.th.jpg

Раніше їх збирали і їли )))

Зараз теж би нічого не сталося))

http://ru.wikipedia....g/wiki/Свинушка

В нас на них кажуть піддубники (піддубні). Мій тато їх збирає тільки тоді, коли інших грибів нема, а от мені вони дуже смачні, головне добре проварити. Вперше взнаю, що вони не їстівні (умовні їстівні). Як то ми їх роками їли і досі живі :)

Тільки при варінні вони стають темними, майже чорними. Колись моя тітка їх так і називала "чорні гриби" :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вчора врешті вирвались, погодка чудова. Правда помітно, що за вихідні люди були, але і на нас грибочків вистачило.

Вполювали на польські, маслюки, зеленички і білі.

post-2742-0-41289300-1379399479_thumb.jppost-2742-0-82170700-1379399554_thumb.jppost-2742-0-09737800-1379399584_thumb.jppost-2742-0-39692500-1379399654_thumb.jppost-2742-0-30469600-1379399679_thumb.jppost-2742-0-70278100-1379399748_thumb.jp

Фотографувати їх не менша насолода ніж збирати :)

Ну і в нашої доці почин, сама перша знайшла і найбільший білий.

post-2742-0-16788900-1379399869_thumb.jppost-2742-0-60485700-1379399881_thumb.jp

post-2742-0-04492600-1379400015_thumb.jp

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в лісі перетнувся з "грибником". На вигляд років 45-50, сільський (мабуть, місцевий), випивший. Говорить до мене: "Ти в грибах розбираєшся? Подивися, що я тут набрав!". Я як глянув, то не знав, чи сміятися, чи плакати...

4Rego.th.jpg 50SJh.th.jpg

Ми теж такі збираємо, вже років з 5, живі здорові, кажемо на них піддубці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в лісі перетнувся з "грибником". На вигляд років 45-50, сільський (мабуть, місцевий), випивший. Говорить до мене: "Ти в грибах розбираєшся? Подивися, що я тут набрав!". Я як глянув, то не знав, чи сміятися, чи плакати...

4Rego.th.jpg 50SJh.th.jpg

Ми теж такі збираємо, вже років з 5, живі здорові, кажемо на них піддубці.

В народі називають їх Піддубниками,кажуть що добре засолювати і дуже непогано смакують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто щось чув чи є гриби в районі бетонки???

теж цікавить, думаю варто завтра їхати чи ні? :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто щось чув чи є гриби в районі бетонки???

теж цікавить, думаю варто завтра їхати чи ні? :0143:

Якщо хтось їде- візьміть мене! З мене пиво!!! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас вже повний комплект! їдемо в любу погоду, а гриби будуть точно. хай як вони як хочуть , а ми їх знайдем!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто щось чув чи є гриби в районі бетонки???

теж цікавить, думаю варто завтра їхати чи ні? :0143:

На початку цього тижня знайомі їздили то майже нічого не знайшли, зараз поки маслюки шукались. хз що там до сьогодні виросло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плануємо субота-неділя. Дасться знати. Аби погода. Бо щось мені трохи зле. А ще й в таку погоду вештатися по лісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж цікавить, думаю варто завтра їхати чи ні? :0143:

Якщо хтось їде- візьміть мене! З мене пиво!!! :0155:

в мене, нажаль, буде повна машина, ще своїх пасажирів можу позичити :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...