Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

теж цікавить, думаю варто завтра їхати чи ні? :0143:

Якщо хтось їде- візьміть мене! З мене пиво!!! :0155:

в мене, нажаль, буде повна машина, ще своїх пасажирів можу позичити :_08:

До речі, якщо є ще бажаючі їхати, то тоді машину можу взяти я. Бо самому далеко їхати немає сенсу.

Як Вам така пропозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно о 7-й ранку, завтра, виїзд з Соборності. Якщо не буде сильного дощу.

Є 2 місця.

Їхатимемо на "бетонку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку погоду зьирати гриби в мокрому лісі,ще те збочення.Хіба якщо ліс хвойний.За годину,дві будеш мокрий,як лющ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку погоду зьирати гриби в мокрому лісі,ще те збочення.Хіба якщо ліс хвойний.За годину,дві будеш мокрий,як лющ.

Грибники в основному всі трохи збоченці (і я в тому числі) :_16: Але відповідний одяг і взуття дадуть змогу вийти сухим із лісу в будь-яку погоду. :_02:

Хто щось чув чи є гриби в районі бетонки???

Сьогодні був там. Щоб дуже багато - то немає, хіба що пощастить натрапити на хороше місце. Мені не дуже пощастило - проїхався по всіх своїх місцях, в кращому випадку з кожного місця по 3-4 білих або підосиновиків (красноголовців). Натрапив також на місце з підберезовиками (бабками), але в дощову погоду вони майже всі буквально розлазились в руках, із десятка найдених може один потрапляв до кошика...

Трохи було маслюків, польських, зонтів. Загалом удвох зібрали дві корзини. (з 8 до 13 години)

b4dee49a51e5t.jpgb7a4c1fdd0f5t.jpg

1f09d77eda39t.jpgb22d560021d7t.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздили на бетонку!!!

З ранку і до обіду йшов дощ....то трохи помокли...але це нічого страшного!!! Зато грибів трохи знайшли! В основному це польські. Є багато маленьких і великих старих. Білих особливо багато не знайшли кожен по штук так зо 5! але могло бути і більше ...мої білі вирізали в мене перед самим носом...реально такі як 3-ох літрова банка я ходив ще довго в шоці...

Потім дощ перестав і стало Веселей. ПООБІДАЛИ :0135: і пішли збирати далі... :0123: ...грибів стало реально більше!

Одним словом ХОРОШО позбирали, всі довольні!

Думаю день два і польських буде багатенно!!!

post-19120-0-04254600-1379783509_thumb.j

post-19120-0-12658500-1379783567_thumb.j

post-19120-0-68893500-1379783628_thumb.j

post-19120-0-72408700-1379783686_thumb.j

post-19120-0-62059600-1379783754_thumb.j

post-19120-0-83869600-1379783800_thumb.j

post-19120-0-31909200-1379783855_thumb.j

post-19120-0-74281700-1379783910_thumb.j

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздили на бетонку!!!

Що це за грибочки ?

a8d4c3fb2651.jpg

Я таких не беру.

Нормальні їстивні гриби! Ми їх називаємо піддубці, або кобилки. Скільки збираю гриби то їхзавжди беру, але маленькі, бо великі не зовсім негарні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>Кози,кличуть в народі.Не беру також.їстивні.Тільки вода після них дуже чорна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кози,кличуть в народі.Не беру також.їстивні.Тільки вода після них дуде чорна.Виварюються і стають потворними,чорними...

це не кози. Кози з таким мелким пухом знизу гриба,а це є піддубці. це два різних гриба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згода.Можливо про різні гриби говоримо...Вони мені,точно Кози...Піддубці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно піддубці до реєстру отруйних внесли. Вони не миттєвої дії , а накопичують токсини , якщо їх вживати часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли нарапив на них в інеті, і прочитав що:

Гриб довгий час вважався їстівним, але зараз його отруйність доведено. Тривале вживання гриба в їжу призводить до тяжких отруєнь, особливо у людей з хворими нирками

то трохи сторопів, бо з малечку їх збирили і їли поряд з правдивими.

звемо - кобилиці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поїхали ми зранку нікуди :(

Якщо поталанить - то завтра.

штири відрі притяг сьогодні.

Звідки? Де був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж думаю їхати завтра, тільки незнаю куди, але скоріше всього на бетонку. Був там 2 рази, грибів якось не дуже багато, можливо через те що незнаю місця. На бетонці куди краще наліво чи направо? І глибоко в ліс ходите чи с краю ?

Змінено користувачем Romantique
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдь в район села Троянівка там точно є,машин там практично немає,міські люди туди рідко їздять.Завтра сам туди їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наліво чи направо?

)))шо там шо там...

самий певне результативний спосіб збирання грибів - це тримючись за руки, шеренгою в чоловік сто, а може і всією бордою, прочесати ліс....весь наш ліс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тримючись за руки, шеренгою в чоловік сто, а може і всією бордою, прочесати ліс....весь наш ліс...
а як же дерева, так що за руки не вийде)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поїхали ми зранку нікуди :(

Якщо поталанить - то завтра.

штири відрі притяг сьогодні.

Звідки? Де був?

За Маневичами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив сьогодні в Градиськ на гриби,поїздка була цікава,грибів назбирав не скільки скільки хотів,але всерівно так сказати можна- "Охоту зігнав",назбирав відро,сказати що є можна,але порівняно з іншими роками,це нічого,але приємно провів час,на чистому повітрі,в глибині глухого тихого лісу на природі,і паро фото на память.96658962.jpg96658973.jpg96658954.jpg96658947.jpg96658936.jpg96658926.jpg96658922.jpg96658911.jpg96658901.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама сьогодні їздила в смт. Голоби... В посадці по дорозі з Голоб до Вівчицька за 2 годити нарізала 3 відра маслюків... І прицьому народу там було як на площі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні між Тростянцем та Колками , назбирав майже 3 відра. В основному синюки також є білі , маслюки та моховики. Цілком задоволений поїздкоою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні на бетонці по своїх місцях. Людей, НАДИВО, можна сказати що й не було. Зустріли аж ОДНУ машину з двома піплами :_09: +1 місцевий житель. І фсьо! На двох чотири відра. Набір стандартний, білих біля 60 шт.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні від поста ментів до повороту на Троянівку по бетонці,машин 40 бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машин 40 бачив.

Від моєїї крапки до поста машин ну 4-5 максимум було. Рахував над дорогою які стояли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...