Перейти до змісту
Zheny@

Тихе полювання (любителям грибів)

Recommended Posts

Ітак. 11.10.08 Був я із паном Ha3ik-ом на грибах. Їздили на "бетонку", тобто на трасу "Ковель-Київ", не доїжджаючи до Маневич.

Нас було 5 чоловік. Скажу про себе - назбирав 24-літрове відро польских грибів. І кілька штук білих грибів..

фотосет додається (вибрані фото- нажаль мобільним.. ) за фото +1 пану Ha3ik-у.

post-118-1223835130.jpg

post-118-1223835152.jpg

post-118-1223835192.jpg

post-118-1223835236.jpg

Поширити це повідомлення

...

Саме головне що віддихнули на чистому повітрі, хоча людей і машин біля лісної дороги, що по проспекту...

В наступний раз треба брати з собою фотік - обов"язково!

Поширити це повідомлення

Інколи треба не тільки на землю дивитись

post-2292-1225817358.jpg

Назбирали

post-2292-1225817513.jpg

post-2292-1225817455.jpg

Зимові тільки вилазять

post-2292-1225817475.jpg

Молоденькі маслючки

post-2292-1225817500.jpg

Ну і зонтики на відбивні

post-2292-1225817434.jpg

Солодка парочка

post-2292-1225818056.jpg

Поширити це повідомлення

Вчора проходив на варшавці в павільйоні бабкі продають гриби, КОШИКАМИ, питаю шо підзеленки бо бачу шо зеленуватого кольору, а вона каже шо маслюки просто вже чищені. Короче маслюків у лісі вже повно. Бабка не колиться де збирала. Хто може мае інформацію то пишіть.

Поширити це повідомлення

Вчора мій тесть зблатував сьогодні поїхати по опеньки. З інформації його робочих шо хтось назбирав 3 мішка грибів. Було розпитано куда їхати, і сьогодні рано в в 6.30 виїхали за маршрутом. Команда я, мій тесть і його знайомий з роботи. Подорозі заїхали на заправку залили 92 живчика в машину собі бутильку мінералки і в путь. Десь в 7.45 ми на місці ноо в лісі ще темнувато. Трішки перекусили тесть з другом шварканули по 100 грам і в путь. Півтора часа бродіння по лісі принесли тільки кілька опеньків, було вирішено іти в інший бік, почали появлятись одиночні опеньки потім невеличкі пеньки ну і красені два великі пеньки де було нарізано більше половини всіх грибів. Результат на нас з тестем 7 відер і насквозь мокра одежа бо дождь лив як з відра. в 13.00 виїхали додом по дорозі зповзли з дороги десь минут 20 попхали та порили землю бо сиділи на пузі ну і в 14.00 в теплій хаті, вділи теплу одежку на себе. Фото прилагаетса.

post-6067-1255438474.jpg

post-6067-1255438489.jpg

Поширити це повідомлення

Це "Маївки" - вид рядовок. Цілком їстівні. Можуть попадатися ще сироїжки. Для решти якби трішечки ранувато. Перша хвиля білих - скоро - в червні. Якщо буде тепло і мокро (як еротично звучить...:lol: )

Поширити це повідомлення

Це "Маївки" - вид рядовок. Цілком їстівні. Можуть попадатися ще сироїжки. Для решти якби трішечки ранувато. Перша хвиля білих - скоро - в червні. Якщо буде тепло і мокро (як еротично звучить...:lol: )

Я теж так думав, але казали що бачили підберезовики...

От і вирішив запитати

Поширити це повідомлення

Днями колєга у справах був на дубенщині, то за пів-години назбирав маслюків на пательню.

Поширити це повідомлення

Вчора проходив на варшавці в павільйоні бабкі продають гриби, КОШИКАМИ, питаю шо підзеленки бо бачу шо зеленуватого кольору, а вона каже шо маслюки просто вже чищені. Короче маслюків у лісі вже повно. Бабка не колиться де збирала. Хто може мае інформацію то пишіть.

От і рік пройшов. А відповіді так і не було...

ne_molchat.gif

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз