Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Вчора за годину назбирали по кошику опеньків в с. Садівська Дубина Локачинського р-ну. Жаль, що виїхали лише о 18.00, бо в 19.00 вже почало темніти і гриби погано проглядались. Фото, на жаль, нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
  • 3 тижня потому...

хто що каже. Я їздив у відрядження. ТО як ставали "прив'язати коня" :), то я 2 жмені маслюків за 3 хвилини. 2 тижні тому.

А на цьому тижні не знаю. На минулому, казав колега, його батько був в районі Маневич. Ніби пусто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були на Світязі числа 20. Збирали лисички. Польських майже немає ще. Знайшов 2 білих. Слабо ще ростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра у відрядження Стара Вижва-Ратне. Враховуючи, що наш водій - грибник, на годинку десь таки зайдемо в ліс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кульчин, тиждень тому, посадка-поле що за першим ліском, поліву від дач, 1.5 години - 300 маслюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра у відрядження Стара Вижва-Ратне. Враховуючи, що наш водій - грибник, на годинку десь таки зайдемо в ліс :)

За Ратно на Смольному грибів тьма - тьмуща в минулому році була, сам їздив, за день 2 відра білих і 4 відра польських, так що УДАЧУ В РУКУ і вперед))!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

їздили сьогодні у напрямку Маневич. три стоянки. результат на чотирьох - два польських, десяток сироїжок, десяток підберезників і один білий :( питали у кількох місцевих - кажуть з грибами в цьому році туго. до того ж понад дорогою їх практично ніхто не продає. отож, погода в цьому році не на гриби, хоча все ще може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздили сьогодні у напрямку Маневич. три стоянки. результат на чотирьох - два польських, десяток сироїжок, десяток підберезників і один білий :( питали у кількох місцевих - кажуть з грибами в цьому році туго. до того ж понад дорогою їх практично ніхто не продає. отож, погода в цьому році не на гриби, хоча все ще може бути

Дощі пройдуть і будуть гриби.

Та дощів ніби вистачає, а от ще б тепла трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й справді дощів не вистачає і земля трохи суха, адже всі гриби, що ми знайшли, росли близько біля заболоченої місцевості, де вода "чвакає" під ногами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось, ще їздив у напрямку Маневич, думаю чи варто їхати на вихідних в ту сторону по гриби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто нікуди їхати.Грибів немає.Сухо в лісі.Потрібно чекати на дощі і теплі ранки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось, ще їздив у напрямку Маневич, думаю чи варто їхати на вихідних в ту сторону по гриби?

сумніваюсь, що за кілька днів ситуація особливо помінялась. нема дощів - нема грибів. для впевненості зайдіть на базар, якшо бабульок-дідульок з грибами нема, то їхати точно нема сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був хто на вихідних? мож всетаки ситуація помінялась в кращу сторону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі були за Маневичами 20-30 км в сторону Любешова, казали, що гриби є, але не багато, треба чекати дощів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прдовження теми.

Був десь,хтось? На базарі грибів валом.І білі,і красноголовці бачив.Сам планував їхати завтра,не вийшло трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, теж дуже хочу поїхати....... жаль нема часу і з ким......

середа-четвер передбачає gismeteo дощі, може якраз на вихідні....

Змінено користувачем M1ST
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...