Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

В неділю натрапив на схоже скупчення на post-1524-0-67140700-1349790170_thumb.jp і за два метри від цього на пеньочку post-1524-0-28697800-1349790281_thumb.jp

Красота! :_25:

Таке враження, наче всі фото ( і ці, і з посту Oksana04) робив один і той же фотограф на тому самому місці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю натрапив на схоже скупчення на і за два метри від цього на пеньочку

Краса! Заздрю білою заздрістю.. Робота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого ранку сьогодні вирушив на грибочки і вдалось дуже швидко натрапити на місце, нарізав два відра хорошеньких опеньочків, але, оскільки вдома їх уже нема куди подіти, поїхали на базар й успішно продались.

Мабуть цей акорд завершить цьогорічний сезон тихого полювання для мене, з надією що грибочків буде не менше чекаєм наступного.

post-11163-0-05773000-1350059782_thumb.j

post-11163-0-08583400-1350059813_thumb.j

post-11163-0-68629700-1350060190_thumb.j

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранувато ставимо крапки. Наступний тиждень буде грибна погода. Думаю я ще відпишусь в даній темі в цьому році...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранувато ставимо крапки. Наступний тиждень буде грибна погода. Думаю я ще відпишусь в даній темі в цьому році...

все можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранувато ставимо крапки. Наступний тиждень буде грибна погода.

Хто зна,хто зна...Ночі надто холодні.Хоча зелениці,підзеленки і (!!!) опеньки будуть рости.

Вдалого полювання.Чекаємо на звіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року по гриби не ходив хіба лінивий.

Вийшли в садок біля хати по яблука, а накосили грибів :D

post-2742-0-08566700-1350152484_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей рік не був аж мегонадзвичайним на гриби.Так,він кращий за минулий.Але і не такий як позаминулий.От тоді точно,хоч ...опой жуй! :)

ЗЮ.Теж колись опеньки збирав в садку,за 10 метрів від хати.І ще такі,що і в лісі не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив на бетонку, з самого ранку було дещо холодно, бо термометр в авто показував -3оС, трава і мох у лісі були вкриті інеєм, а гриби були заморожені, але це не завадило в черговий раз накосити грибів (4 відра)

Вийшли в садок біля хати по яблука, а накосили грибів :D

Серйозне у вас знаряддя для косіння грибів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучанка знайшла гриб-рекордсмен у 1,5 кілограма

original-1350305601.jpg

15 жовтня 2012, 15:53

Джерело

Відомості-UA.com

Цьогорічна осінь – особливо потішила грибників, які можуть вдосталь насолодитися дарами лісу, грибів цього року вродило чимало. На жаль, пік сезону «тихого полювання» на Волині вже минув. Проте, лучанці Ользі Узик пощастило знайти білий гриб вагою майже 1,5 кілограма, - інформує сайт ВОДТРК.

Майже щоранку пані Ольга буває на своєму дачному масиві у селі Веснянка Ківерцівського району. Проте, за словами жінки, така цікава знахідка трапилася вперше.

Білий гриб, або як його ще називають гриб-боровик, у волинських лісах трапляється часто, проте не таких великих розмірів. На запитання — що буде робити з такою великою знахідкою, пані Ольга каже, що не вирішила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не втримався я та й сьогодні їздив на грибочки, не встиг зайти в ліс як побачив гадюку мідянку здоровенну з півметра, трохи згодом ще одну мідянку але вже трохи меншу - ловлять останні сонячні промені. Загалом назбирав відро красноголовців і підберезників та штук 20 білих. Але під кінець уже коли збирався додому натрапив на ось цього красеня - найбільший гриб якого мені вдавалось знайти, до того ж не червивий(лише ніжка при самій земі трошки-довелось відрізати два см.), навіть не знаю скільки заважив але заняв пів відра.

П.С. Тітонька з поста вище відпочиває :_05:

post-11163-0-34948500-1350669878_thumb.j

post-11163-0-27731200-1350669896_thumb.j

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас біля школи виросла поляна опеньків :)

Всі хто тільки міг, назбирали по відерцю собі, а дехто і більше.

Я такого ще в житті не бачив. Шкода під рукою не було чим зняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось їхатиме на гриби у неділю. Візьміть 2 чоловіка :0155: , з нас часткова оплата пального. мій телефон - 0673329346

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні на бетонці. Якщо вірити прогнозу від Sinoptik.ua , то це було, мабуть, закриття сезону...

Ось невеликий фотозвіт:

0024owo.jpg 0030.jpg 0031.jpg

0033.jpg 0035.jpg 0036.jpg

dsc01774.jpg dsc01770.jpg dsc017rnr.jpg

Багато зелениць, підзеленок, опеньків (останніх більше в дубовому лісі і під березами), трохи польських, підберезовиків. Білих особисто я знайшов всього 8 шт, дружині пощастило більше - вона знайшла 17

Можна сказати, що останнє (мабуть...) тихе полювання в цьому році вдалося. :ok:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Прошла информация что грибочки появились.... Кто что слышал/ездил?

Удивительное дело: под Минском вовсю собирают грибы. Вчера, находясь в поликлинике, довелось услышать, как одна медсестра взахлеб рассказывала другой о невиданном раннем грибном урожае и о том, как за один заход в лес ей довелось собрать 30 подосиновиков и почти столько же подберезовиков.

http://www.greenbelarus.info/zhivaya-priroda/bioraznoobrazie/pogodnye-anomalii-2013-podberezoviki-i-babki-v-belarusi-nachali-sobirat-v-mae/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдині гриби, що я знаю в травні "маївкі". То із розряду рядовок. Пластинчаты нгриби, що ростуть у садах та кущах через 1-2 дні після дощу.

Хоча якщо врахувати тепло різке в травні та кількість вологи - цілком ймовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера на базарчике,что возле Луческа, продавали красноголовцы и бабки. :smoke:

Драп, ти впевнений?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера на базарчике,что возле Луческа, продавали красноголовцы и бабки. :smoke:

Драп, ти впевнений?)

Сам не видел)) пришла бухгалтерша сегодня рассказала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже в червні так.

перша хвиля грибів якраз після таких дощів... Назар їдемо в суботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...