Перейти до змісту

ПриватБанк подав в суд


Рекомендовані повідомлення

31 minutes ago, serega said:

Наскільки мені відомо, то виконавча робить те, що призначить суд. Якщо є виконавче провадження, тоді ой...  І знаю, що виконавці зараз без роботи не сидять.

маю іншу інформацію, про мораторій на примусове стягнення деяких видів заборгованості. Наприклад за комуналку, знайомий приватний виконавець (кілька місяців тому) казав що "комунальна компанія" - виграє суд, справа надходить до нього, а далі - все... рахунок не арештуєш - мораторій...

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 hours ago, MACCEN said:

А тепер людина уявляє собі що Крим став знову нашим, і як себе поведе кредитор, можливо подасть до суду й буде стягувати гроші за всі роки не оплати - чи скажеш що таке не може бути?

а в Криму - не всім списали кредити, більшість вже кацапським колекторам платили))) особливо - приватні банки, знайшли шляхи як вирішити. Стосовно державних іпотек (українських) то з приходом рашки - одним "простили", іншим - перевели в "роісянський іпотечний фонд" (щось типу так називається) і заставили платити залишок рашці.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

а в Криму - не всім списали кредити, більшість вже кацапським колекторам платили))) особливо - приватні банки, знайшли шляхи як вирішити. Стосовно державних іпотек (українських) то з приходом рашки - одним "простили", іншим - перевели в "роісянський іпотечний фонд" (щось типу так називається) і заставили платити залишок рашці.

да там діло буде темне, а що робити якщо там гараж купив вже про російським законам, далі що робити?

та й мляха добре так розсуждати як дехто, я б поїхав бо ну нафіг там жити, а коли тобі за 60 років чи навіть за 40 не сильно то вже хочеться життя починати з нуля. Тому якби можна принаймні постаратись зрозуміти чому дехто залишився а дехто виїхав.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кримчан нужна панять і прастіть, штоб ані хатєлі в Украіну возвращацца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/16/2023 at 2:22 PM, xc90 said:

Кать, я щось теж не сильно доганяю про що мова. Якщо про нерухомість - то вона всюди дорога (в нас ще навіть дешева), якщо якісь завезені продукти (бо ті, що ми самі виробляємо - по адекватній ціні) - то чому вони раптом мають бути дешевшими, ніж в сусідніх країнах. Чи треба приводити ціни у відповідність до рівня доходів?

Але то все офтп

Новий форум такий космічний )  спробую відписати 

 

Не мають бути дешевшими ?А чи мають бути дорожчими? 

Я все порівнюю згідно рівня доходів...

 

Просто у мене теж є речі, що накипіли ) і обурюють 

Для мене ненормально що якась там квартира має бути чимось неосяжним і ти маєш зняти з себе три шкури,щоб її купити. Чи сподіватися на наслєдство від родствєнічков.

 

Чи як я постійно дискутую з чоловіком щодо комунальних послуг і температури в будинку і за опалювальний сезон маємо регулярно кілька гучних конфліктів )))

200 кв м на 5 людей - на мою думку це базовий рівень для покриття потреб. Це не розкіш, мати кожному свою кімнату .

А така ж потреба ,як повітря чи вода, їжа для нормального існування.

 

А Приват був договірним поки був приватним, дуже лояльними та людяними. А як став державним - то там немає з ким говорити . 

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, paksivatova сказав:

Для мене ненормально що якась там квартира має бути чимось неосяжним і ти маєш зняти з себе три шкури,щоб її купити.

Як зробити, щоб квартира була чимось осяжним?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, paksivatova said:

А Приват був договірним поки був приватним, дуже лояльними та людяними. А як став державним - то там немає з ким говорити .

А в чому була лояльність і людяність Привату? В порівнянні навіть з іншими?

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/25/2023 at 10:27 AM, volks said:

Як зробити, щоб квартира була чимось осяжним?

Як мінімум - не купувати квартиру в кредит, якщо в тебе немає фінансової подушки на 3-5 місяців, тобто - достатнього часу щоб вирішити свої фінансові справи.

А коли немає грошей, то не варто і кредит на квартиру брати, дешевше в орендованій жити і якусь частку економити на придбання власного житла. Потім можна більшу частину внести завдаток і частину - можна і в кредит, з розрахунку що за 2-3 роки повернеш, а на 15-20 років, це просто пиздець.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/25/2023 at 1:49 PM, Alex S said:

А в чому була лояльність і людяність Привату? В порівнянні навіть з іншими?

можна знайти підхід, тільки - раніше його пропонували, а тепер - по*уй. Тобто - давали відстрочку, реструктуризацію - самі пропонували, тепер - гірше, сам не користуюсь послугами цього банку вже давно, але - чув саме такі історії.
"Нормальний банк"- не рієлтор і не барига на авторинку, банку - нафіг не потрібна квартира чи інше заставне майно з яким - купа гемору, продавати, рекламувати, ліцензію плати, відсотки, податки. Банк - це є банк, дав гроші і отримав гроші з відсотками;)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2023 at 9:51 PM, paksivatova said:

Не мають бути дешевшими ?А чи мають бути дорожчими? 

Я все порівнюю згідно рівня доходів...

Ну порівняйте.... З якою країною хочете порівняти? Давайте з Швейцарією, середня ЗП 6К баксів на місяць - багато населення може дозволити собі власну квартиру?

Давайте - Польщу, середня ЗП 1000+ баксів - всі у власних квартирах? Можу підказати вартість квартир в цих країнах, вона - не корелюється з нашими реаліями, навіть - до війни.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2023 at 9:51 PM, paksivatova said:

Чи як я постійно дискутую з чоловіком щодо комунальних послуг і температури в будинку і за опалювальний сезон маємо регулярно кілька гучних конфліктів )))

даремно, я під кінець розмови, кажу - ну і *** з ним...не варто конфліктувати.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2023 at 9:51 PM, paksivatova said:

200 кв м на 5 людей - на мою думку це базовий рівень для покриття потреб. Це не розкіш, мати кожному свою кімнату .

Ось тут - не так щоб зрозумів... Заробили грошей, побудували будинок "своєї мрії", що в цьому не так?
Чи - справа в субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2023 at 11:57 AM, volks said:

Кримчан нужна панять і прастіть, штоб ані хатєлі в Украіну возвращацца.

ніхто їх не простить, але не все так  простоо буде... для початку - рузьких на*уй звідти вигнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказав:

Як мінімум - не купувати квартиру в кредит, якщо в тебе немає фінансової подушки на 3-5 місяців, тобто - достатнього часу щоб вирішити свої фінансові справи.

А коли немає грошей, то не варто і кредит на квартиру брати, дешевше в орендованій жити і якусь частку економити на придбання власного житла. Потім можна більшу частину внести завдаток і частину - можна і в кредит, з розрахунку що за 2-3 роки повернеш, а на 15-20 років, це просто пиздець.

Ну питання ж було не як купити квартиру, а як зробити ціну на квартиру осяжною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі реально виплачувати кредит. Якщо не рахувати перший внесок виходить чуть дорожче чим знімати ту ж саму квартиру. Зате ти виплачуєш своє, а не викидаєш гроші на вітер.

І це реальна утопія що знімаючи квартиру можна назбирати на придбання своєї. Гривнця знецінюється, мінімальна зарплата зростає, скажем так еквіваленту гривень (папірців стає більше). Тому то все осяжне, нажаль війна вносить свої корективи і не зовсім позитивні. Все інше вирішується без проблем.

Якщо у вас не буде грошей на арендоване житло, то у вас і не буде грошей платити по кредиту. Головне не взяти кредит на всю капусту. Якщо працюють обоє то 6-14 тисяч за кредит в місяць потягнути можуть без сильного напряга.

 

Краще вже нехай за 10 років чи 20 отримаити своє житло, чим ті ж самі гроші витрачати на орендоване. В Німеччині чомусь дають на житло кредити і на 20 та 30 років і нічого, якось платять.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, MACCEN said:

В Німеччині чомусь дають на житло кредити і на 20 та 30 років і нічого, якось платять

В Німеччині відсоткова ставка трішки інша,  тому і реально платити. Та й стабільність економіки донедавна була -- люди десятиліттями жили майже без зміни цін. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Unknown said:

В Німеччині відсоткова ставка трішки інша,  тому і реально платити. Та й стабільність економіки донедавна була -- люди десятиліттями жили майже без зміни цін. 

а що в тебе зміниться? колись зарплата була 1000 грн, далі вже стала 6000 мінімальна, вже за 10 тис. більшості здається вже мінімальна і так далі.

І що тебе більше бде гріти шо ти за 10 років виплатиш дві квартири умовно, чи там три. А за стільки само ти чужому дяді віддасиш ті ж самі гроші. Тільки різниця тут очевидна.

От якби в нас були смарт квартири для старту по 12-15 тис, йшли б вони на ура. Нехай навіть під 20% річних на 10-20 років, більше заробляєш більше заносиш банку по факту менше виплачуєш потім. Та й все йшло до зменшення відсотків, тільки біда в тому що ринок пропонує квартири від 25 тис. я вище, про новобудову я мовчу бо там щоб заїхати не вистачить двох нирок на ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, MACCEN said:

От якби в нас були смарт квартири для старту по 12-15 тис, йшли б вони на ура. Нехай навіть під 20% річних на 10-20 років, більше заробляєш більше заносиш банку по факту менше виплачуєш потім. Та й все йшло до зменшення відсотків, тільки біда в тому що ринок пропонує квартири від 25 тис. я вище, про новобудову я мовчу бо там щоб заїхати не вистачить двох нирок на ремонт.

Повір, не все так просто зі "смарт" квартирами. Я аж ніяк не на стороні луцьких старомодних забудовників (з коридорами по 10+ кв.м. та тупим плануванням) - але й будувати безкінечну к-сть "смарт"-квартир - теж не є просто та економічно доцільно.

 

9 hours ago, volks said:

Ну питання ж було не як купити квартиру, а як зробити ціну на квартиру осяжною.

Перефразую @Bliksss - а в якій країні вона "осяжна"?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, MACCEN said:

От якби в нас були смарт квартири для старту по 12-15 тис, йшли б вони на ура.

До війни - бачив в гуртожитках по 5-8К., дуже шкодую що не купив хоча б одну, зараз не цікавився цінами, але - думаю що значно вище.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, turbo сказав:

 

Перефразую @Bliksss - а в якій країні вона "осяжна"?

Так це питання треба не мені ставити, а

@paksivatova

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Bliksss said:

Ну порівняйте.... З якою країною хочете порівняти? Давайте з Швейцарією, середня ЗП 6К баксів на місяць - багато населення може дозволити собі власну квартиру?

Давайте - Польщу, середня ЗП 1000+ баксів - всі у власних квартирах? Можу підказати вартість квартир в цих країнах, вона - не корелюється з нашими реаліями, навіть - до війни.

В них зовсім другий менталітет. І зовсім інше відношення батьків до дітей.Вони не заганяються як можна швидше накопити і жити в своїй квартирі. Дуже тривалий час жити можуть в орендованій.( і ти це як власник , еслічьо, спробуй їх звідти вигнати , ага…) Потім батьки, нормальні, допомагають до віку повноліття( в багатьох випадках проплачують освіту, але далеко не завжди) а далі - сім футів тобі доню-сину під килем! Приїздиш ти тепер , за бажанням, в гості до нас, іноді. В нас батьки що спроможні платити з шкури лізуть щоб купити дітям житло, щоб так як вони в молодості з шкури не лізли і не платили дяді з тьотьою за оренду . І вчать так саме, навіть ні штудент ні батьки можуть не знати на кого вони вчать академіка . Але повинен бути універсітєт мінімум.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смартквартири по площі менші за хрущі і я не бачу то за вихід з ситуації, купівля молодими смарту у кредит, а потім що?

Упала не тільки гривня, а й доллар- евро.

В Закарпатті житло з війною на зараз добавило десь 30% вартості. При тому, що вже багато виїхало приїзжих.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказав:

Смартквартири по площі менші за хрущі і я не бачу то за вихід з ситуації, купівля молодими смарту у кредит, а потім що?

Смартквартири - це для студента або для холостяка. І їх купувати на декілька років не бачу сенсу. Хіба під оренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осяжні квартири  в нас є 

Щось схоже на обернену пропорцію.

Чим далі від Луцька,тим осяжніша.

За 20 км вже буде 10 тис 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...