Перейти до змісту

ПриватБанк подав в суд


Рекомендовані повідомлення

Зате держава хоче щоб іпотекдоавкць йшов її захищав, виходить треба захищати це чмо яке подало в суд. Хіба як з ним разом бути в окопі щоб тримати постійно його на мушці щоб не розслаблявся :)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цей цирк за пів року закінчився на користь приватбанку, суддя явно мазала за державний банк. Знущаються над людьми, не йшли на якісь поступки і так далі, всім пофігу на простих людей.

Шакали хочуть забрати останнє в людей, держава подає "гарний" приклад скжем так.

 

з плюсів

1. більше чим те що написано в ухвалі стягнути не можуть, можливо +10% ще собі забере виконавча, як мінімум заощадив 200 тис. грн.

2. економія суттєва як для мене, тому що зможуть тільки стягувати мізерну суму для них з моїх скромних доходів, а якби домовились могли б мати можливо більше :)

 

з мінсуів

1. стає вигідно щоб якомога довше був воєнний стан, тому що не зможуть відібрати житло

2. якби то був не дреж банк ладно, а так державний банк подав негативний приклад, і показав як держава відноситься на справді до простих людей

 

якщо цікаво можу озвучити суддю та представника приват банку, щоб якто кажуть знали героїв нашого часу.

Змінено користувачем MACCEN
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MACCEN said:

Цей цирк за пів року закінчився на користь приватбанку, суддя явно мазала за державний банк. Знущаються над людьми, не йшли на якісь поступки і так далі, всім пофігу на простих людей.

Інший адвокат міг би щось зробити чи там було пофіг на адвоката?


Озвучуй, хай буде в гуглі, щоб інші знали на яке лайно можуть натрапити.
Я колись судився з комунальним підприємством, так суд рішення прийняв на користь КП, на основі договору КП зі мною, "наявність" якого була зі слів представника комунального підприємства!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказав:

Інший адвокат міг би щось зробити чи там було пофіг на адвоката?

Дел

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ПриватБанк подав документи без підпису клієнта

2. Другий раз подав вже був підпис

3. Договори що в клієнта та приватна різняться.

4. Суддя міг би пропонувати мирову, та ще якісь варіанти

5. Яка держава такий і банк по факту це мародерство в війну таке вчиняти. Якби не було б заборони на відбирання житла, то зразу б відібрали.

6. Такими діями держава явно не піднімає духу точно.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MACCEN said:

 

3. Договори що в клієнта та приватна різняться.

Напиши чим саме різняться? Більше конкретики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, volks said:

Дел

В нашій країні "правильний" адвокат зробив би так, що ще приват би платив автору кошти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Dima4s said:

В нашій країні "правильний" адвокат зробив би так, що ще приват би платив автору кошти)))

 

Держава все хоче забрати, але хоче щоб я йшов воювати, дисонас реальний.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказав:

 

Держава все хоче забрати, але хоче щоб я йшов воювати, дисонас реальний.

Думаєш, при кацапах буде краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

Думаєш, при кацапах буде краще?

Вони пробачили борги українським банкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, romanc said:

Вони пробачили борги українським банкам.

А що з українськими боржниками промінвесту та сбермбанку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, romanc сказав:

Вони пробачили борги українським банкам.

Ааа. Ну тоді все ясно. За таку державу можна йти воювати.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

Думаєш, при кацапах буде краще?

 

ти ж тут сидиш а не там, чи на нулі інтернет ловить? що чекаєш? в мене вже свої скажем так забирають те що є... реальний сюр скажем так, навіть немає що й сказати й додати. Так я буду дуже вмотивований сидіти в окопі й тримати на мушці якогось колектора а ще краще того хто прийняв рішення віджати житло чи ще щось там надумають поки те се як то кажуть. 

 

Да в мене дах може зірвати, якщо я в окопі взнаю що той хто біля мене зараз прцював в приватбанку, я ж хз як мене клімане :)

 

це реальний нонсенс щоб в такий скрутний час так діяти. ні щоб розбити суму на більше часу, років і так далі, щоб я міг наприклад платити, а тут питання ребром або всі гроші, далі виселим - це так по державному і так далі. Це сутність відношення нашої держави до нас.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MACCEN сказав:

Так я буду дуже вмотивований сидіти в окопі й тримати на мушці якогось колектора а ще краще того хто прийняв рішення віджати житло чи ще щось там надумають поки те се як то кажуть. 

 

Та зрозуміло, що ти будеш вмотивований за кацапстан воювати. Бо ж вони тобі борг спишуть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, volks said:

Та зрозуміло, що ти будеш вмотивований за кацапстан воювати. Бо ж вони тобі борг спишуть.

 

це твоя особиста думка, мені такі думки в голову не приходили.

 

борг буде виплачений, з цієї ситуації я виграв скажем так, але просто осадочек остався скажем так.

 

я знаю що мене держава 100% кине та наіпе сто пятсот разів (є приклади), тому на свої похорони вже терба самому збирати кошти та на можливу інвалідність теж, також так як і на якісну екіпіровку, добре що ще патрони не треба купувати :)

 

і якщо ти дісйно вважаєш що державний банк приавильно поступає, то мені тут немає що й додати, тоді для тебе ок, що не всі інваліди забзепечені протезами, достойними виплатами і так далі.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

Ааа. Ну тоді все ясно. За таку державу можна йти воювати.

Ще додам тут свої скажем так вже забирають :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, MACCEN said:

 

 

Да в мене дах може зірвати, якщо я в окопі взнаю що той хто біля мене зараз прцював в приватбанку, я ж хз як мене клімане :)

 

 

Ти тільки на співробітників прихватбанку так реагувати будеш? А з іншіх банків? А на поліцейських, вчителів, муніціпалів, лікарів, держслужбовців з яких сфер тебе могли ще образити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хотів списання, я хотів щоб розбили суму на таку щоб можливо було сплачувати от і все, а тут пішло типу ні, давай всі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

Ти тільки на співробітників прихватбанку так реагувати будеш? А з іншіх банків? А на поліцейських, вчителів, муніціпалів, лікарів, держслужбовців з яких сфер тебе могли ще образити? 

Да це все емоції в голос як то кажуть.

Як я буду реагувати в бою чи ще в якихось екстримальних умовах я не можу сказати та ручатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...