Перейти до змісту

Глюки на борді


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

може це не глюк, але...

Рекорд активності - 1,877 відвідувачів, був зафіксований 8-12-2009, 4:17

цікаво, чи справді в чотири години ранку тут сидить така кількість людей???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Підтримую Harddriver_а, тепер неможливо відредагувати перший пост, навіть викреслити те що продалось. Раніше було все ясно і зрозуміло: продав - викреслив, чи фотку добавив...

Краще банити несвідомих таварісчей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще банити несвідомих таварісчей.

а ви впевнені, що ви цілком і завжди свідомі?

шо потім мені в ПМ писати почнете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<_< підтримую нововведення

Виправлять помилки треба перед публікацією повідомлення, а тим хто не встиг цього зробити - 15 хвилин повністю достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже за нововведение.

А линки на фильмы тем более надо размещать, когда ты УЖЕ загрузил кино, а не начинаешь мозолить моск типа "скачиваю", "завтра будет" , "будет через два часа" и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що всі відписавші вище модери і ВІП-и скромно залишили за собою як можливість редагування 1 поста, так і можливість приховування внесених змін, вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эту страну погубит коррупция © Черный Джек, Человек с бульвара капуцинов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при входе на форум незалогиненным (иногда и форум забывает) антивирь ругается на трояна HTML/Crypted.Gen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, все ж таки, варто залишити топікстартеру право редагувати перший пост, коли заманеться, хоча б в розділі "Відео".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И зачем?

За пост без ссылки, без описания я бы давал РО на сутки для профилактики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И зачем?

За пост без ссылки, без описания я бы давал РО на сутки для профилактики.

Значить тепер 5 бажаючих не чекатимемо? Так внутрішній швидко всяким лайном загадять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить тепер 5 бажаючих не чекатимемо? Так внутрішній швидко всяким лайном загадять!

1. А что, религия не позволит написать ссылку отдельным постом?

2. Можно подумать, всякий хлам на ФТП выкладывают строго после того, как эту идею поддержит 5 человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. цей другий пост для лінка може виявитись через кілька сторінок (флудерів багато);

2. не всі користувачі ФТП заходять на борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще раз повторю: какой скрытый смысл в посте аля "Терминатор-5!!!!!!!!!!!", внутри которого нет ссылки на скачивание, а что-то типа "уже качаю с торрент.сру, завтра выложу!"?

2. За флуд пора браться основательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. цей другий пост для лінка може виявитись через кілька сторінок (флудерів багато);

Вище Zheny@ (модератор Відео) написав, що буде лінки прикручувати до першого поста. Що не влаштовує?

2. не всі користувачі ФТП заходять на борду.
То чиї це проблеми? Нехай заходять. Давайте не будемо намертво прив'язувати фтп до борди.

Нововведення реалізовано для запобігання ось таких "розумних" постів і топіків: 1, 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не зрозумів чим топік 2 не подобається ?

Представляю як в ньому розібиратись коли не відкоректовано перший пост. То став в резерв, то знімай. А якщо там торговлі на три сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляю як в ньому розібиратись коли не відкоректовано перший пост. То став в резерв, то знімай. А якщо там торговлі на три сторінки.

обычно это не торги а такой флудофлейм, что зачастую яростные участники летят в РО

сначала топикстартеру нравится, когда в его теме фигню пишут (ап-ается тема), а потом, когда уже полный беспредел и неразбериха - пишут мне: почисти топик. потому как сами понимают, что их срач вычитывать уже никто не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалв то, нововведення спонукатиме людей до оформлення теми за 1 раз. Без постійного переробляння. І заставить думати, перш , ніж створити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... на то він і перший пост щоб викласти основну думку створеної теми. Тож треба таки включати МОСК при створенні теми. Чаріну княпачку "предпросмотр" ще не відміняли, тай "сім раз відмір - один відріж" теж нормально діє. Мене наприклад таке нововедення аж ніяк не напрягає, я поки тему створю декілька разів перечитую перший пост, щоб все було ясно відразу та усім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО - неудобно! Добавил сегодня новый товар на продажу в свой пост, хотел отредактировать первый, а никак :( А если что продастся, пользователи замучаются читать и потом будут претензии, мол почему не написал что уже продано итд..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намагаюся створити нову темку в новому розділі "Гламур у кожну хату" - пише, що недостатньо прав... а я всього лише прагну долучитися до обговорення гламурних фішечок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...