Перейти до змісту

Глюки на борді


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
Намагаюся створити нову темку в новому розділі "Гламур у кожну хату" - пише, що недостатньо прав... а я всього лише прагну долучитися до обговорення гламурних фішечок :)

владелец раздела "Гламур у кожну хату" - FKCX_half

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

О, і почьом нинчє раздєли? Я хочу теж купити розділ, назвати його "Беспредел", і встановити в ньому відсутність будь-яких правил. Що для цього треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
О, і почьом нинчє раздєли? Я хочу теж купити розділ, назвати його "Беспредел", і встановити в ньому відсутність будь-яких правил. Що для цього треба?

20 у.о./мес

Театр одного актёра? :)

типа таво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, і почьом нинчє раздєли? Я хочу теж купити розділ, назвати його "Беспредел", і встановити в ньому відсутність будь-яких правил. Що для цього треба?

20 у.о./мес

при условии что "Беспредел" не противоречит "чиному закондавству України"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
О, і почьом нинчє раздєли? Я хочу теж купити розділ, назвати його "Беспредел", і встановити в ньому відсутність будь-яких правил. Що для цього треба?

20 у.о./мес

при условии что "Беспредел" не противоречит "чиному закондавству України"

ну и правилам форума ессно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не суперечитиме. :) В розділі буде лише три правила:

1. Цензура заборонена.

2. Свобода вираження думки будь-якими словами і мовами проголошена.

3. Розділ, борда і її власники не несуть відповідальності за слова її учасників, учасники не відповідають за борду. Якщо щось не так - всі претензії до Інтернету.

Кому нести гроші? За озвучену Торіком ціну готовий купити такий розділ на півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Свобода вираження думки будь-якими словами і мовами проголошена.

даже с матами на таджикском?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможеш? :)

я бы с радостью, но биржа для меня - темный лес и морда в саже. а знакомые трейдеры сейчас по валюте плотно выступают. им недосуг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема такого ЗАТу чи ВАТу, яке б не мріяло стати ТзОВом... акції - це велике зло. Комісія з цінних паперів, щорічні збори учасників, ведення реєстрів акціонерів... Продавайте за нал.

Та й не може мати борда - неюридична особа, а взагалі не суб'єкт господарських відносин - акції.

Є власник (користувач) доменного імені, є власник (тримач, автор, співавтор) коду. От ці особи - і є суб'єктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з нетерпінням чекаю підтердження адміністраторами озвучених ними ж в топіку цін і згоди на створення розділу. Я знаходжуся недалеко від Волиньфарму, так що занести Торіку 120 баксів - не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я з нетерпінням чекаю підтердження адміністраторами озвучених ними ж в топіку цін і згоди на створення розділу. Я знаходжуся недалеко від Волиньфарму, так що занести Торіку 120 баксів - не проблема.

цензура остается по усмотрению администрации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, без цензури. Більше того, це буде єдиним розділом, де можна буде гнати на модерів і адмінів.

На борді немає жодної людини, зареєстрованої під іменем, прізвищем. Тому, для прикладу, ображання особи під ніком t0rik особою під ніком Yarchik є нічим іншим, як війною нікнеймів, які не мають ніякої твердої прив'язки до паспортних даних особи. Те, що ми знаємо один одного в реальному житті - лише спосіб продовжити з'ясування стосунків у ньому ж :) Якщо коротко - то t0rik не може пред'явити позов до Yarchik'а. І навпаки. Тому чому б не дозволити війну ніків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

воюйте как хотите. хоть идите в холивар в Израиль, но

цензура остается по усмотрению администрации.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якихось невідомих мені причинах у мене зникла кнопка редагування повідомлень. У звязку із цим не можу відредаговвати ні створену мною тему, ні свої повідомлення в ній. ось http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=42189

Додав нове повідомлення, спочатку редагувалось, потім знову зникла можливість. У звязку із цим відбувається дезінофрмація форумчан, із продаваного мною товару, оскільки не можу проставити резерви і те що продано. Хіба новими постами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якихось невідомих мені причинах у мене зникла кнопка редагування повідомлень. У звязку із цим не можу відредаговвати ні створену мною тему,

у всех так,

кнопка пропадает через 15 мин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якихось невідомих мені причинах у мене зникла кнопка редагування повідомлень. У звязку із цим не можу відредаговвати ні створену мною тему,

у всех так,

кнопка пропадает через 15 мин

І вчому суть цього нововведення? А якщо мені потрібно змінити опис теми, уточнити дані, врешті, просто виправити синтаксичну чи орфографічну помилку? Що тоді робити? Дублювати пост заново? Не розумію змісту ції фічі. Роз'ясніть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на попередній сторінці з цього поста почитати слабо?

Зовсім не "слабо". Я спочатку переглянув повідомлення на останній сторінці теми, нічого подібного не знайшов. Оскільки проблема зявилася недавно, то пошуком не користувався, а усі 6 сторінок переглядати не хотілось.

Дякую за лінк на пост. Нововведення також не підтримую. А недобросовісних продавців можна обмежити відповідним правилом теми. І карати уже по факту порушення. І зрештою, якщо уже тема закрита, чому людина не може дописати це в описі теми(я не кажу про наглоту із витиранням першого посту), щоб інші люди не витрачали свого часу на її даремний перегляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зрештою, якщо уже тема закрита, чому людина не може дописати це в описі теми(я не кажу про наглоту із витиранням першого посту), щоб інші люди не витрачали свого часу на її даремний перегляд?

потому что модератору недосуг просматривать десятки страниц с темами, выясняя, не дописал ли кто в описании, что она закрыта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...