Перейти до змісту

Світло без світла


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Lar4ik сказано:

Ну в мене  тільки компютер з споживанням ватт 250 в піку, по 2 енегрозберігаючі лампи 15 ватт по кімнатах з яких використовується одна кімната ну і холодильник зараз підключені. Раніше ще бойлер завжди був, але зараз відключенний і включається 2 раза в тиждень. І раніше навіть 250 кВт не набігало за місяць. Економлю як можу)

 

В мене дідусь з бабусею в 90-х в однокімнатній в 40 квт*год вкладувались і тоді лед не було і телевізор ламповий був )). 250 кВт в мене будинок на 150 квадратів, холодильник і морозильна камера, індукційна плита і електродуховка, посудомийка, пралка тягнуть, комп майже не вимикається.

Змінено користувачем Black
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме забавне це те що в серпні поміняли лічильник і при тій же конфігураціі я замісь 800+ гривень став платити 350 максимум. Зато 2 роки  уроди не хотіли провіряти лічильник.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Black сказано:

250 кВт в мене будинок на 150 квадратів, холодильник і морозильна камера, індукційна плита і електрол

духовка тягнуть, комп майже не вимикається.

250 скромно... ну холодильник та морозилка - не так вже багато і споживають (якщо нормальні), індукційна плита - також вимикається якщо без діла увімкнена. 

якщо немає автономки, бойлера та підлоги - цілком можливо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Lar4ik сказано:

А саме забавне це те що в серпні поміняли лічильник і при тій же конфігураціі я замісь 800+ гривень став платити 350 максимум. Зато 2 роки  уроди не хотіли провіряти лічильник.

аналогічно, завжди помічав що "переплачую", викликав майстрів - щоб замінили автомати (робив ремонт, міняв проводку), майстри - були в шоці коли в щитку розбирались, що і куди)) В результаті - значно менше "крутить", хоча - нічого не змінилось, техніка та споживання як і було, що саме цікаве, на що звернули увагу майстри, лічильник - недавно міняли (обленерго) мали б побачити проблему, але - мабуть "не захотіли".

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

250 скромно...

Я вважаю, що це багато. Це без економії, липень-серпень кондиціонери 330-360 виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Black сказано:

Я вважаю, що це багато. Це без економії, липень-серпень кондиціонери 330-360 виходить.

норм, на мій погляд, в мене в 2-х квартирі - 150кВт, але я там зараз мешкаю (ну і працюю), в 3-х автономка, кондиціонери (вже не дуже нові) живуть 4 квартирантів, то 450 буває літом аж бігом)) в будинку - я в 550-600 вкладався, з теплою підлогою, кондиціонером...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

у випадку з генератором - лічильники не допоможуть. 

Це ти мене за повного дауна маєш, якщо вирішив що я за лічильники згадав щоб вони оплату по генератору порахували ? :wacko::huh:  Я мав на увазі, що люди ставили собі лічильники саме тому щоб обліковувати ВЛАСНЕ споживання комун. послуг, і не платити методом "поділити споживання будинку/під'їзду на кількість квартир". А саме такий варіант світить у випадку підключення спільного генератора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Це ти мене за повного дауна маєш

це ти сам так вирішив, я навіть і не думав ображати, якщо сам собі придумав - твоя справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А саме такий варіант світить у випадку підключення спільного генератора.

от я і кажу, як справедливо розділити в даному випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, SergLutsk сказано:

і не платити методом "поділити споживання будинку/під'їзду на кількість квартир"

це що стосується електрики/води, а от тепло (що досить актуально) - так і буде оплачуватись, загальне споживання - поділене пропорційно на всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

до приватного будинку підключати генератор норм, до багатоквартирного нащо?

В нас є новобудови де вода з власної скважини. Жителі одного з таких будинків збираються купувати генератор для насоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

В нас є новобудови де вода з власної скважини.

це десь на околицях? типу - Володимирська чи Рівненська? щось не можу пригадати, де ще можна таке зробити...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

це десь на околицях? типу Володимирська чи Рівненська?

Так, на Івана Багряного двоповерхові будинки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, nickel сказал:

Так, на Івана Багряного двоповерхові будинки

Класно, якщо сусіди адекватні то там вони можуть і автономність певну досягти.

 

Тільки в них небезпечний сусід, куди може прилетіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, MACCEN сказано:

Тільки в них небезпечний сусід, куди може прилетіти.

Що маєш на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VEVOR 8KW Diesel Lufterhitzer, 12V Standheizung Diesel, Luft Dieselheizung, Air Diesel Heizung, Air Standheizung für Auto LKW Wohnmobil Bus mit LCD-schalter1 Luftauslass https://amzn.eu/d/4Xk6dTc

Еще вариант отопления, солярка + аккум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А эта штука и согревает и дает электрику.

 

Hörsein 50/100 Watt-Pedalgenerator DC-Ausgang 1-35V Notfall-tragbarer Generator Panwu-Ironless-Generator, dualer USB-Schnellladungsausgabe Handkurbel-Generator,Pedal Generator,100W https://amzn.eu/d/iDXCRdQ

 

Можно заменить электровелосипедом + станок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, romanc сказал:

А эта штука и согревает и дает электрику.

 

Hörsein 50/100 Watt-Pedalgenerator DC-Ausgang 1-35V Notfall-tragbarer Generator Panwu-Ironless-Generator, dualer USB-Schnellladungsausgabe Handkurbel-Generator,Pedal Generator,100W https://amzn.eu/d/iDXCRdQ

 

Можно заменить электровелосипедом + станок.

питання тільки хто звідти зможе доставити такий апарат https://www.amazon.de/dp/B08TM58T41?ref_=cm_sw_r_apan_dp_Z5JJA56VH6M6QW845AH0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

В нас є новобудови де вода з власної скважини. Жителі одного з таких будинків збираються купувати генератор для насоса.

Вода зі скважини - пів біди. Гірше, коли каналізація зав'язана на електрику. Добу протримається, а далі ...

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

.....

Привіт.  Зважаючи на твій практичний досвід, як думаєш,  реально заюзати  Eaton Powerware PW5115 750i, в зв'язці з кількома автоакумами, в якості підтримки газового котла з циркуляційним насосом + холодильника? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Unknown сказал:

Привіт.  Зважаючи на твій практичний досвід, як думаєш,  реально заюзати  Eaton Powerware PW5115 750i, в зв'язці з кількома автоакумами, в якості підтримки газового котла з циркуляційним насосом + холодильника? 

Поищи 1000i. Или один на котел, один на холодильник.

У меня работали от 1000i.180Вт насос кофемашины и 300Вт кофемолка.+ электроника и клапана. И если будешь два бу брать, бери сразу третий на запас.

Можно просто через УПС подключать каждое устройство.

Аккумы большие по емкости может не хватать зарядного тока. Лучше померять ток. Упс 24 Вольтовый

 

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

питання тільки хто звідти зможе доставити такий апарат https://www.amazon.de/dp/B08TM58T41?ref_=cm_sw_r_apan_dp_Z5JJA56VH6M6QW845AH0

 

Теж дивився в нас в Луцьку, ціна від 6300 місяців 2назад була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

VEVOR 8KW Diesel Lufterhitzer, 12V Standheizung Diesel, Luft Dieselheizung, Air Diesel Heizung, Air Standheizung für Auto LKW Wohnmobil Bus mit LCD-schalter1 Luftauslass https://amzn.eu/d/4Xk6dTc

Еще вариант отопления, солярка + аккум.

Це типу автономка з автомобіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, volks сказал:

Це типу автономка з автомобіля?

Сухая, фен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мене не зраджує пам'ять,  то теплота згоряння 1 літри дизеля десь в районі 8 кіловатГодин,  тобто майже еквівалент 1 куба природного газу. 

 Якщо довго без централізованого електропостачання,  то де брати постійні 12 вольт?,  кілька годин на добу запускати бензогенератор,  щоб зарядити акум?,  тоді бажано ще мати в господарстві якийсь літій на 500-1000 ватГодин,  щоб швидко заряджався, і в районі доби живив автономку дизельну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...