Перейти до змісту

розмитнення авто за новим законом


Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, Saniko сказано:

І що?

На скільки я чув вже з 1 травня лавочку мають прикрити.

якщо лавочку не прикрити, то бариги не зможуть безкінечно гнати автівки, ринок рано чи пізно перенасититься

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 274
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 hours ago, Waver said:

Якщо все дійсно так, https://www.volynnews.com/news/all/yevropa-shokovana-masshtabamy-importu-v-ukrayinu-elitnykh-avtivok-pislia-skasuvannia-myt-nayem/

то європейціі  та американці, а саме прості люди, скоро просто можуть перестати допомагати та жертвувати для України... бо виглядає це все - реально зовсім не гарно.

І як це все можна пояснити, наприклад цій американці чи всім тим хто їй допомагає?

https://www.volynnews.com/news/all/amerykanka-iz-synom-pryyikhaly-do-lutska-dopomahaty-ukrayintsiam/

кому війна а кому....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Waver сказал:

 

бо треба було зробити імпорт без мит і т.д. на авто припустимо до 10к у.е. і не було б таких питань

а так, під шумок і свій автопарк оновлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Arden сказал:

 

бо треба було зробити імпорт без мит і т.д. на авто припустимо до 10к у.е. і не було б таких питань

а так, під шумок і свій автопарк оновлять.

Волинські новини - мастєра заголовків. Заголовок - Європа в шоці. Текст - партнери злегка здивовані. І не в шоці і не вся Європа, а якісь міфічні партнери і не України, а лише Мустафи Наєма.

З однієї сторони ситуація з розмитненням виглядає не гарно, а з другої сторони їм це дозволила держава, вони роблять це законно. Вони ганяли машини і до війни. І закон приймали  не для ЗСУ, Наталка вище писала, що й раніше авто для ЗСУ і тероборони приганялося без розмитнення, тобто новий закон був прийнятий не для цього. Власник Нової Пошти Поперешнюк пише, що гуманітарка навпаки стала швидше проходити кордон ніж раніше, а він знає про це не з чиїхось слів. Усі розуміють, що економіка має працювати, але коли вона запрацювала, то почалася зрада. Чи гонщики мали б усі гроші віддати на ЗСУ? А хтось крім гонщиків зробив так, продав бізнес і віддав усі гроші ЗСУ? Я щось не чув.

Трохи харять таки вброси. Зловили чувака, який за гроші вивозив людей з Маріуполя. А-а-а, зрада, бізнес на крові. Дали йому звізди, принизили на камеру. Нащо питається? Людина ризикує не тільки власним авто, а й життям. Можеш вивезти безкоштовно, то бери і вивозь, тоді ніхто й не буде платити тому чуваку, якщо можна буде безкоштовно виїхати. Але "борцям за справедливість" простіше натовкти чуваку морду, сидячи в мирному місті.

Змінено користувачем nickel
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Waver сказано:

то європейціі  та американці, а саме прості люди, скоро просто можуть перестати допомагати та жертвувати для України... бо виглядає це все - реально зовсім не гарно.

І як це все можна пояснити, наприклад цій американці чи всім тим хто їй допомагає?

То хай перестають, якщо вони не розуміють, що насправді допомагають самі собі. Зараз байден просить в конгресу 33 мільярди для України, а можна було би просто поставити зброї хоча би на 5 мільярдів до війни і ніхто не напав би і не було би для світових економік стільки збитків. Але як то кажуть дурний платить двічі а то і тричі.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація з розмитненням та нашими баригами (нафіга вони не бізнесмени) виглядає дійсно дуже не гарно.

Це все нормально було б після війни, але аж ніяк не зараз!

Уявіть собі як цю інфу сприймають воїни на передовій? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:

Ситуація з розмитненням та нашими баригами (нафіга вони не бізнесмени) виглядає дійсно дуже не гарно.

Хіба бариги закон про нульове розмитнення прийняли? В чому їхня вина?

3 часа назад, sergkots сказал:

Уявіть собі як цю інфу сприймають воїни на передовій? 

Мабуть так само як і воїни в тилу

В 24.04.2022 в 08:23, Basil сказал:

мені держава надала право на купівлю авто з нульовим розмитненням. Як я можу реалізувати таке право? Родичів/знайомих у мене в Польщі чи іншій країні, які могли б оглянути/купити/перегнати авто немає. Дружина моя не водить... Звісно я йду до знайомого бариги і прошу його пригнати мені авто. Барига каже: 1000 баксів і авто в тебе в дворі... що не так?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо, наприклад, я можу придбати авто за 4000$ за новим законом враховуючи пригін і всі інші платежі, чому я маю платити за нього ту саму ціну, яка була до прийняття цього закону, наприклад 6500 $? 

Я розумію що безкоштовно мені авто ніхто не повинен приганяти, кожен хоче щось заробити, але  цей закон був прийнятий не для того, щоб ним зловживали такі бариги.

В такому випадку хтось втрачає можливість придбати собі доступне авто, через те, що той барига приклеїть до цінника ще не одну пару сотень євро і покладе їх собів карман і буде кричати на все горло - "слава ЗСУ".  

В цьому є вина таких дєєтєлєй на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Saniko сказано:

Якщо, наприклад, я можу придбати авто за 4000$ за новим законом враховуючи пригін і всі інші платежі, чому я маю платити за нього ту саму ціну, яка була до прийняття цього закону, наприклад 6500 $? 

Ну якщо ви можете придбати за 4000, то я не бачу сенсу купувати за 6500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось є контакти хто надає послуги пригонки авто через кордон в Луцьк? З Варшави або від кордону.

Можна в ПП. 

 

Мопед не мій, просять знайти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

В когось є контакти хто надає послуги пригонки авто через кордон в Луцьк? З Варшави або від кордону.

Можна в ПП. 

 

Мопед не мій, просять знайти. 

Там в групі є ще декілька пропозицій. Я лише останню скопіював

https://www.facebook.com/groups/347743473211468/permalink/693065292012616/

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, sergkots сказано:

Уявіть собі як цю інфу сприймають воїни на передовій? 

їм - не до того, і взагалі - військовим нададуть можливість привезти машину на пільгових умовах (я так думаю). А от з баригами - буде трохи інакше, Гетьманцев - "натякнув", ссилку не дам - слухав по "ящику". Якщо коротко, типу - як я зрозумів, безкоштовне розмитнення без права продажу на 3 роки, або - окуєть податок з продажу, справедливо як на мій погляд.

P.S. Право пригнати - не забереш, а новий податок - ввести можна :0011:Це я про тих, хто думав, що можна - наГібать державу, в такий час...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

Це я про тих, хто думав, що можна - наГібать державу.

А в нас уже скасували/заборонили "продаж по довіреності"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, natalka) сказано:

А в нас уже скасували/заборонили "продаж по довіреності"?

А в нас - не заборонили "кинути" в таких випадках? ;)

Навести пару прикладів, чи - самі здогадаєтесь як?

P.S. Як би сказав мер нашої столиці - "Не скажу що це трапляється з кожним, але, з кожним - це може трапитись"

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Bliksss сказано:

військовим нададуть можливість привезти машину на пільгових умовах (я так думаю).

Військовим нехай дадуть гроші - а вони вже самі вирішать куди їх вкласти. А розтаможка для всіх має бути однакова, одні прості, адекватні, зрозумілі правила.

 

46 хвилин тому, Bliksss сказано:

А от з баригами - буде трохи інакше, Гетьманцев - "натякнув", ссилку не дам - слухав по "ящику". Якщо коротко, типу - як я зрозумів, безкоштовне розмитнення без права продажу на 3 роки, або - окуєть податок з продажу, справедливо як на мій погляд.

Дай бог щоб так і було.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, sergkots сказано:

А розтаможка для всіх має бути однакова, одні прості, адекватні, зрозумілі правила.

до цього і йде, але, в даному випадку - користуватись пільгами, має той - хто на це заслуговує.

 

45 хвилин тому, sergkots сказано:

Військовим нехай дадуть гроші - а вони вже самі вирішать куди їх вкласти

їм і дають, те що обіцяли (в плані зп), вони - свою роблять свою справу не за гроші... Після перемоги - 100% ще будуть "пільги", мусять бути.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а я якраз знайшов свою "мрію" в нідерландах по адекватній ціні, з понеділка зможуть люди глянуть, хз шо тепер робить, бо за розмитнення там десь біля 3к євро буде зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halmer сказал:

Блін, а я якраз знайшов свою "мрію" в нідерландах по адекватній ціні, з понеділка зможуть люди глянуть, хз шо тепер робить, бо за розмитнення там десь біля 3к євро буде зверху.

На що дивишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.04.2022 at 09:00, Arden сказано:

бо треба було зробити імпорт без мит і т.д. на авто припустимо до 10к у.е. і не було б таких питань

а так, під шумок і свій автопарк оновлять.

є кому думати, "нагнуть" - як має бути, тих хто привіз по 10-20 машин, тих хто привіз "льоху за 100 штук"...

Все - продумано, просто - не афішують, пересічні громадяни - цього не відчують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, halmer сказано:

Блін, а я якраз знайшов свою "мрію" в нідерландах по адекватній ціні

bmw чи audi?  саме їх бачив там по адекватній ціні....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

bmw чи audi?  саме їх бачив там по адекватній ціні....

Не одне не друге, Альфа 159, хочу собі її вже напевно більше 10 років, поки вони ще є в нормальному стані з відносно малим пробігом то хочу взяти як другу машину в сім'ю. Бо потім коли вже не буде шо брати то буду швидше за все жаліти шо не купив, один раз живу як не як....

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...