Перейти до змісту

розмитнення авто за новим законом


Рекомендовані повідомлення

Щойно, nickel сказано:

Військовий стан може бути замінений якоюсь ато і прощай безкоштовне розмитнення

Все - набагато простіше, як на мій погляд ))

Податок за продаж автомобіля - відмінили? Тобто, один на рік - можна, далі - заплатиш податок і позбавлять субсидії ;)

Тому, везти "10 машин" і мріяти нагнути систему - жодного сенсу ;) Думаю, ще якісь сюрпризи є, ще просто не було часу подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 274
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, Bliksss сказал:

Все - набагато простіше, як на мій погляд ))

Податок за продаж автомобіля - відмінили? Тобто, один на рік - можна, далі - заплатиш податок і позбавлять субсидії ;)

Тому, везти "10 машин" і мріяти нагнути систему - жодного сенсу ;) Думаю, ще якісь сюрпризи є, ще просто не було часу подивитись.

Не зрозумів ні написаного ні до чого тут субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ну да, всі ж втікали з десятком-другим кілобаксів.

а нащо тобі кілобакси? Багато людей - зразу на роботу, якщо раніше - вагались (з умовного Харкова - в Польщу поїхати на заробітки), то в такій ситуації - пішли аж бігом, люди - економні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Не зрозумів ні написаного ні до чого тут субсидії.

Що саме - ти не зрозумів?

Читаємо закон про субсидії, в якому вказано, що якщо в родини є у власності автомобіль молодше такого-то року (чи вартістю стільки-то гривень) субсидію не надають. Якщо 2 автомобіля - то і мови про це немає. Якщо ти - протягом року продаєш більше одного автомобіля, така сама фігня + податок більший за продаж автомобіля.

Що - ще пояснити?

Тому, держава - таки щось втратить на розмитненні, але - зєкономить на іншому, поправте, якщо я помиляюсь..

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

а нащо тобі кілобакси? Багато людей - зразу на роботу, якщо раніше - вагались (з умовного Харкова - в Польщу поїхати на заробітки), то в такій ситуації - пішли аж бігом, люди - економні...

Структура біженців - 49,3% — діти, 44,4% — жінки віком 18–65 років і лише 3,4% — чоловіки віком 18–65 років та 3,2% — старше 65 років. Точно усі на роботі? Бо я щось сумніваюся, що у польській економіці була така нестача жіночих рук.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Бо я щось сумніваюся, що у польській економіці була така нестача жіночих рук.

не повіриш - не всі в Польщу поїхали... Хоча, навіть про Польщу - досі є вакансії для жінок. Там до війни - орієнтовно 4-5 мільйонів була потреба в робочих руках, не рахуючи сезонних працівників.

P.S. Тема про розмитнення і можливі нюанси. ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, webmaster сказано:

Військовий стан найближчим часом не скасують.

 

15 хвилин тому, nickel сказано:

Військовий стан може бути замінений

наприклад, надзвичайний стан

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Basil сказал:

наприклад, надзвичайний стан

Тоді потрібно відміняти заборону на виїзд закордон. Цього вони не допустять. Самі знаєте чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, webmaster сказано:

Самі знаєте чому.

ніт, не всі знають, чому?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

не повіриш - не всі в Польщу поїхали...

Польщу ти згадав, тому я лише продовжив. В інших країнах думаю структура наших біженців не сильно відрізняється.

Цитата

Хоча, навіть про Польщу - досі є вакансії для жінок.

Це свідчить тільки про одне - що далеко не усі наші жінки пішли працювати, і воно й не дивно - дітей хтось мусить глядіти. Тому не буде такого "більшість з тих, хто буде повертатись - буде "гнати машину", можливо - не одну (якщо родина з кількох осіб)".

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

ніт, не всі знають, чому?

Бо він за дружиною скучив :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

ніт, не всі знають, чому?

Та ладно.. Не знає він. Будеш нам  тут розказувати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це свідчить тільки про одне - що далеко не усі наші жінки пішли працювати, і воно й не дивно - дітей хтось мусить глядіти.

я ж "не з телевізора" це взяв... є знайомі, з Харкова, яким допоміг знайти роботу в Польщі.

Одна (старша жінка, свекруха чиясь) "вдома" з дітьми - інші дві на роботах, хивуть - безкоштовно, допомогу оформили. Машину - будуть гнати не одну. Таких прикладів - безліч, це тільки про моїх знайомих. Є, деяка рідня, які не біженцями, а в позачергову відпустку (там зовсім малі діти) то вони - також коли будуть їхати назад - скористаються можливістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не так давно автобізнесмени жалілися, що нормальних машин не знайти в Європі. Ще й ціни піднімуться під зростаючий попит. Не буде мабуть ніякого обвалу цін в Україні.

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

я ж "не з телевізора" це взяв... є знайомі, з Харкова, яким допоміг знайти роботу в Польщі.

Одна (старша жінка, свекруха чиясь) "вдома" з дітьми - інші дві на роботах, хивуть - безкоштовно, допомогу оформили. Машину - будуть гнати не одну. Таких прикладів - безліч, це тільки про моїх знайомих. Є, деяка рідня, які не біженцями, а в позачергову відпустку (там зовсім малі діти) то вони - також коли будуть їхати назад - скористаються можливістю.

Тобі пояснити чому твоя вибірка не репрезентативна чи ти і сам розумієш але не можеш зупинитися? Мені навести приклади де біженці навіть не думають йти на роботу з різних причин, "таких прикладів - безліч", відповідно і авто вони гнати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, webmaster сказано:

Будеш нам  тут розказувати )))

Кому - "вам"? Тебе - чи жаба душить що звалити не можеш, чи те що @nickel сказав ;)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

Кому - "вам"? Тебе - чи жаба душить що звалити не можеш, чи те що @nickel сказав ;)

Та машину собі хочу пригнати. А Зеленський не випускає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Тобі пояснити чому твоя вибірка не репрезентативна чи ти і сам розумієш але не можеш зупинитися?

краще - поясни,  одне діло - коли не можуть (доглядають за кимось), а інша справа - коли не хочуть, типу - і так влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

краще - поясни,  одне діло - коли не можуть (доглядають за кимось), а інша справа - коли не хочуть, типу - і так влаштовує.

Я ж так написав - з різних причин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, nickel сказал:

...що військовий стан продовжено лише до 25 квітня, чи продовжать його знову - невідомо.

Оце було б за що переживати... 

Краще б закінчилась війна і припинили військовий стан. Україна вступила б до ЄС і тоді розмитнення авто - по замовчуванню таке як в ЄС. 

 

А всі хто мріють про дешеве авто (до 4-5 тис), чим Ви його заправляти зараз будете? -  паливом по 50 грн. за літр, яке ще треба пошукати...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

Оце було б за що переживати... 

Краще б закінчилась війна і припинили військовий стан. Україна вступила б до ЄС і тоді розмитнення авто - по замовчуванню таке як в ЄС. 

А що думка про авто, яке можливо сьогодні допоможе прокормити сім'ю, виключає мої переживання про закінчення війни чи забороняє мені мріяти вступ до ЄС завтра?

2 минуты назад, natalka) сказал:

А всі хто мріють про дешеве авто (до 4-5 тис), чим Ви його заправляти зараз будете? -  паливом по 50 грн. за літр, яке ще треба пошукати...

Зекономленими на розмитненні авто можна довго його заправляти. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, natalka) сказал:

..... Україна вступила б до ЄС і тоді розмитнення авто - по замовчуванню таке як в ЄС. 

 

А всі хто мріють про дешеве авто (до 4-5 тис), чим Ви його заправляти зараз будете? -  паливом по 50 грн. за літр, яке ще треба пошукати...

В каждой стране ЕС свои цены на машины и стоимость растаможки, постановки на номера и стоимости содержания.

И цены на топливо от1,8 евро.

У нас 32-40грн

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

В каждой стране ЕС свои цены на машины и стоимость растаможки, постановки на номера и стоимости содержания.

В нас зараз мабуть найвигідніші тарифи на розмитнення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

В нас зараз мабуть найвигідніші тарифи на розмитнення

В Словаках растаможить дешевую машину, в основном Италия, Германия,Австрия, 400-800 евро

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

Зекономленими на розмитненні авто можна довго його заправляти. 

Якщо знайдете чим. Поділіться як заробляти будете в цей час, цікаво.

13 минут назад, romanc сказал:

В каждой стране ЕС свои цены на машины и стоимость растаможки,

Такого ПДВ в акцизу як в нас не має. Так, є реєстрація, страховка різноманітні внески. В нас це також є і крім розмитнення.

13 минут назад, romanc сказал:

И цены на топливо от1,8 евро.

У нас 32-40грн

У нас було, або поки що. Вчора на ОККО на стелі 2 вида палива: дизель і пульс 95-ий. Чому? - притримують звичайний 95-ий бо ціна закупки з Європи або рівна, або більше затверджених роздрібних цін, тому продавати не вигідно. А тобі якщо припече заправитись, то мусиш по 47 заправлятися. І подумайте, якщо імпорт палива з Європи, де від 1.5 євро на АЗС (звичайно опт дешевше) але навіть без розмитнення + логістика, то яка ціна на АЗС буде в нас?

Ось ще для роздумів стаття https://www.volynnews.com/news/all/pro-avtohaz-i-92-y-benzyn-zabudte-nazavzhdy-ekspert-pro-sytuatsiiu-n/

Змінено користувачем natalka)
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...