Перейти до змісту

розмитнення авто за новим законом


Рекомендовані повідомлення

Хто що знає, або хто що чув за розмитнення по новому закону? 

Я чув таку інфу, що всеодно доведеться платити повну вартість розмитнення, але її розбивають на 3 місяці, хоча по ідеї мало би бути безкоштовне розмитнення. Не знаю на скільки це правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 274
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

30 минут назад, Saniko сказал:

Хто що знає, або хто що чув за розмитнення по новому закону? 

Я чув таку інфу, що всеодно доведеться платити повну вартість розмитнення, але її розбивають на 3 місяці, хоча по ідеї мало би бути безкоштовне розмитнення. Не знаю на скільки це правда.

Чув що розмитнення зняли на період воєнного стану, по закінченню треба буде платити в повному розмірі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Чув що розмитнення зняли на період воєнного стану, по закінченню треба буде платити в повному розмірі.

Це я теж чув і читав, але чув таке що навіть в пріод воєнного стану доведеться платити повну вартість розмитнення, тільки її розіб'ють на 3 місяці.  

Можливо хтось знає детальніше, то може поділитись інфою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закон що каже?

бо ОБС багато шо кажуть,

є процедура прописана, хтось читав?

з якого числа вступило чи вступить в дію?

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А закон почитати слабо?

Все що Ви "чули" було на початку введення воєнного стану і до фактично вчорашнього дня.

Лише вчора новий закон було оприлюднено, думаю ще пару днів і дійдуть нові порядки на митницю, буде по-новому. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім розумію потреби в такому законі, враховуючи що людям зараз не до машин, тим що справді в них нуждаються. Да і взагалі економіка стоїть, експорту обмаль, так давайте ще й капітал вивезем,  і привезем машин без розмитнення і акцизу.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vrm сказано:

Не зовсім розумію потреби в такому законі, враховуючи що людям зараз не до машин, тим що справді в них нуждаються. Да і взагалі економіка стоїть, експорту обмаль, так давайте ще й капітал вивезем,  і привезем машин без розмитнення і акцизу.. 

Згідний що трохи недоречний закон, але як з якого боку подивитись. Вирішили мабуть піти на зустріч людям, так як багато автомобілів розбомбили рашисти.

Але якщо треба сплачувати повну вартість розмитнення але з вістроченям на 3 місяці, то чому не сказати цього прямо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Saniko сказал:

Але якщо треба сплачувати повну вартість розмитнення але з вістроченям на 3 місяці, то чому не сказати цього прямо?

 Та де ви взяли ті відстрочки? Прочитайте закон, там чорним по білому не згадується жодна відстрочка. А народ  в інеті розкручує тему про відстрочку на основі постанови кабміну #236 від 9 березня, ще коли закону не було в природі. 

img_1_1649275485820.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vrm сказано:

 Та де ви взяли ті відстрочки? Прочитайте закон, там чорним по білому не згадується жодна відстрочка. А народ  в інеті розкручує тему про відстрочку на основі постанови кабміну #236 від 9 березня, ще коли закону не було в природі. 

img_1_1649275485820.jpg

тобто все ж таки дійсно розмитнення буде безкоштовним? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Saniko сказал:

тобто все ж таки дійсно розмитнення буде безкоштовним? 

Зараз так. Далі стежити треба.. Скоріше за все після того як надаєм в рот москалям зроблять як у європейських країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, webmaster сказал:

А як там?

Акцизи в районі 500$, Сбір і платіж в районі 100-150$) сумарно десь 600-700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nexy сказал:

Акцизи в районі 500$, Сбір і платіж в районі 100-150$) сумарно десь 600-700

То це нормально. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, vrm сказано:

 Та де ви взяли ті відстрочки? Прочитайте закон, там чорним по білому не згадується жодна відстрочка.

саме так, безкоштовне розмитнення

Цитувати

Закон про «нульове» розмитнення автомобілів уже набрав чинності. На період дії воєнного стану громадяни України звільняються від сплати мита, ПДВ та акцизу.

Як пояснили митники, йдеться не про відтермінування митних платежів, а про повне звільнення від них. Пільги стосуються не лише легкових авто, а й мотоциклів, вантажних автомобілів та автобусів.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Уже в процесі реєстрації необхідно буде сплатити податок у пенсійний фонд за першою реєстрацією, а це від трьох до п’яти відсотків вартості автомобіля, а також заплатити за номерні знаки та послуги сервісного центру.

«Якщо це легковий автомобіль, то не нижче Євро-2 і потрібно буде проводити сертифікацію. Якщо це вантажне авто, то не нижче Євро-5. Наразі у законі немає обмеження щодо кількості автомобілів, які одна людина може провезти»,– резюмувала Валентина Черниш.

 

навіть

Цитувати

Процедура розмитнення буде без перевірки митної вартості.

але, як тоді вартість автомобіля розрахувати для сплати податку у ПФ? ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, romanc сказано:

Волонтеры понагоняют себе машинок...

і "волонтери" також.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі, хто захоче понаганяє.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Волонтеры понагоняют себе машинок...

А в чому питання? Зараз - всі можуть скористатись цією пільгою, тобто, можуть - але не у всіх така можливість...

Закінчиться війна, напевно (я так думаю) дію пільги продовжать для УБД, їх сімей, та тих хто втратив автомобілі в наслідок бойових дій.

Інша справа, коли одна людина - буде привозити 10 машин (нових) типу - для власного використання.

В законі - немає обмежень на кількість, так само як і про вартість - я нічого там не побачив.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Factory сказано:

додайте в тему лінк на закон щоб усі бажаючі змогли ознайомитись

Якщо бажаючі ознайомитись не можуть самостійно знайти цей закон, то я дуже сильно сумніваюсь, що вони в тому законі зможуть знайти і скласти докупи те, що їх цікавить.

  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це непогано для дешевих машин, які там вартують до 1000$, а розмитнення в нас 3000$. Зараз люди собі під попу зможуть щось купити... дружині, дітям, наприклад.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Юріч сказано:

Зараз люди собі під попу зможуть щось купити... дружині, дітям, наприклад.

І для бізнесу, хтось - віддав на Армію, в когось - орки спалили...Хтось - можливо новий бізнес започаткує, все ж краще ніж - "митнику в кишеню".

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тоді буде ситуація з пригоном? Якщо чоловікам заборонено виїзджати за кордон?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...