Перейти до змісту

Укрпошта Банк


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Saddy сказано:

у нашому випадку застосовується коефіцієнт - до 200.

до 200 разів чи відсотків?

бачу - таки в 20 разів...

Змінено користувачем Bliksss
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

58 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти ж зрозумів про що я, але вирішив спригнути. ок..

В смислі спригнути? Ти запитав - я відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Bliksss сказал:

до 200 разів чи відсотків?

бачу - таки в 20 разів...

2000000/200=10000

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Bliksss said:

до 200 разів чи відсотків?

бачу - таки в 20 разів...

2 мільйони - це в 20 разів від чого?))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, volks said:

2000000/200=10000

10000 - це «мінімальний посадовий оклад (ставки) працівника основної професії»? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Жаба в мені думає приблизно так само, але здоровий глузд каже: хай краще отримує офіційно і мусить працювати відповідно рівню зп, ніж робить за копійки, але мутить в рази більше ніж Смілянського зарплата, зате листоноші не заздрять і реформ можна не робити. Має бути розуміння, що ми не зможемо найняти топа пропонуючи зарплату нижче ринкової. І конкретно в цьому випадку, я думаю, що він справляється. І з часом підніме зп листоношам ще більше. 

 

Це не та посада, щоб платити такі бабки. Це не прокурор, не чиновник, від якого дійсно залежить життя чи доля людини і де є постійні соблазни хабарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Саме про це Нікель і писав. Поки знайдуться ті, що готові за 7 працювати, вони ті 7 і будуть отримувати.

 

Ти ідеаліст? Чи мрійник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Юріч сказал:

 

Це не та посада, щоб платити такі бабки. Це не прокурор, не чиновник, від якого дійсно залежить життя чи доля людини і де є постійні соблазни хабарів

2015 рік - чистий прибуток 40,5 млн грн. Директор Ткачук

2019 рік - чистий прибуток 408 млн грн. Директор Смілявський

Ну але так, не та посада, немає що красти.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

2015 рік - чистий прибуток 40,5 млн грн. Директор Ткачук

2019 рік - чистий прибуток 408 млн грн. Директор Смілявський

 

Да пофіг. Ти статтю свою читав уважно? Хто скільки заробляє в порівнянні Смілявського? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

 

Да пофіг. Ти статтю свою читав уважно? Хто скільки заробляє в порівнянні Смілявського? 

Не дуже, а що з нею не так?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Не дуже, а що з нею не так?

 

 

А те що 900 млн збитку за 2016-2018 рік при Смілявському то ти не помітив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Ну але так, не та посада, немає що красти.

 

Скрізь є де красти. І не факт що той Смілявський навіть при такій нереальній зарплаті нічого не краде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Юріч сказал:

 

А те що 900 млн збитку за 2016-2018 рік при Смілявському то ти не помітив?

Чому не помітив? Помітив, як і нові автомобілі, нові відділення, нові логістичні центри. Ти ж розумієш, що це все купувалося, робилося не безкоштовно і воно впливає на кінцеві цифри в фінансових звітах. Тому вказав дохід за той рік де ці вкладення почали відбиватися. Жоден з попередників не робив нічого подібного в Укрпошти за всі роки незалежності. Можеш назвати хоч щось? А Смілянський вже забирає частину ринку в Нової Пошти, хоча до нього було лише навпаки.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

 

Скрізь є де красти. І не факт що той Смілявський навіть при такій нереальній зарплаті нічого не краде. 

 Будемо надіятися що не краде. При ньому Укрпошта почала проходити міжнародний аудит, до цього всі фінансові звіти малював Держстат. Ну але якщо виявиться що крав... не знаю чи так можна, але конфіскував би все і закрив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Чому не помітив? Помітив, як і нові автомобілі, нові відділення, нові логістичні центри. Ти ж розумієш, що це все купувалося, робилося не безкоштовно і воно впливає на кінцеві цифри в фінансових звітах. Тому вказав дохід за той рік де ці вкладення почали відбиватися. Жоден з попередників не робив нічого подібного в Укрпошти за всі роки незалежності. Можеш назвати хоч щось? А Смілянський вже забирає частину ринку в Нової Пошти, хоча до нього було лише навпаки.

 

Можливо він молодець. Але це все можна спокійно сумлінно робити за 300 тис грн/місяць. Він не країною керує, я думаю, там відповідальності і нервів побільше в рази.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, nickel сказал:

Жоден з попередників не робив нічого подібного в Укрпошти за всі роки незалежності. Можеш назвати хоч щось?

 

Ти знаєш, я не слідкую. Я і супер пупер укрпошти зараз не бачу. Нову пошту знаю, бачу, користуюсь). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Юріч сказал:

 

Можливо він молодець. Але це все можна спокійно сумлінно робити за 300 тис грн/місяць. Він не країною керує, я думаю, там відповідальності і нервів побільше в рази.

Я б також хотів щоб вони за такі гроші працювали, але він тоді просто піде в приватний сектор де зарплати ринкові, а за 300 тисяч посадять чийогось синка, який нічого робити не буде і ще й красти буде.

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Ти знаєш, я не слідкую. Я і супер пупер укрпошти зараз не бачу. Нову пошту знаю, бачу, користуюсь). 

А я користуюся і бачу. Не супер супер, але зміни помітні і нічим не гірше нової пошти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Saddy сказал:

Дивно, що його декларацій після 18го року немає.

Можливо через це: Член Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» (з 7 жовтня 2019)

Порох багато плюшок давав тим хто до оборонки мав відношення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nickel сказал:

Я б також хотів щоб вони за такі гроші працювали, але він тоді просто піде в приватний сектор де зарплати ринкові, а за 300 тисяч посадять чийогось синка, який нічого робити не буде і ще й красти буде.

 

Все одно, що б ти мені не говорив, це неадекватна зарплатня держслужбовця в українських реаліях і зарплатах. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Помітив, як і нові автомобілі, нові відділення, нові логістичні центри. Ти ж розумієш, що це все купувалося, робилося не безкоштовно і воно впливає на кінцеві цифри в фінансових звітах.

Але, мені здається, що це є забюджетовані (передбачувані) витрати!

А не збитки!  Тут є нюанс!

 

ти отримав 20 000 грн. З них ти витратив на їжу і квартплату, як планував, 10000 грн.

купив джинси, бо старі неочікувано порвалися - витрати непередбачувані.

А от вирішив ти зіграти в лотерею - і програв - то вже збиток. Чи (не дай Боже) гаманця згубив.  Це збиток чистої води.

 

Приклади банальні, але зрозумілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

 

Ти знаєш, я не слідкую. Я і супер пупер укрпошти зараз не бачу. Нову пошту знаю, бачу, користуюсь). 

В тебе на районі відділення укрпошти переїхало,  ти бачив нове?  Воно не особливо відрізняється від новопоштівського сучасного,  і краще за старіші новопоштівські.  І розташування,  як на мене,  краще має. Якщо доставка не критично потрібна в якийсь обмежений термін,  то укрпошта дуже навіть правильний вибір сьогодні. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...