Перейти до змісту

Укрпошта Банк


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zheny@ сказал:

ти отримав 20 000 грн. З них ти витратив на їжу і квартплату, як планував, 10000 грн.

купив джинси, бо старі неочікувано порвалися - витрати непередбачувані.

Збиток - це коли ти ще позичив гроші, щоб ще якийсь одяг купити. Чи заначку дістав.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

18 хвилин тому, volks сказано:

Збиток - це коли ти ще позичив гроші, щоб ще якийсь одяг купити. Чи заначку дістав.

та все і так ясно :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

В тебе на районі відділення укрпошти переїхало,  ти бачив нове?  Воно не особливо відрізняється від новопоштівського сучасного,  і краще за старіші новопоштівські.  І розташування,  як на мене,  краще має. Якщо доставка не критично потрібна в якийсь обмежений термін,  то укрпошта дуже навіть правильний вибір сьогодні. 

Їхня логістика залишає очікувати кращого.

Посилку з Луцька в Закарпаття через Житомир - геніально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Чому не помітив? Помітив, як і нові автомобілі, нові відділення, нові логістичні центри. Ти ж розумієш, що це все купувалося, робилося не безкоштовно і воно впливає на кінцеві цифри в фінансових звітах.

Нуууу, збиток - це трохи не те....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Saddy сказал:

Нуууу, збиток - це трохи не те....

 

Я поцікавився причиною збитків.

1. Перехід на міжнародний аудит. 

2. Держава однією рукою підвищує мінімальні зарплати, тарифи і т.д., а другою заборонила підвищувати тарифи на послуги, при цьому забрала пенсії в Укрпошти і віддає банкам, хоча в багатьох селах навіть банкомату немає, не те що відділення. Тому Укрпошта спочатку отримує ліцензію на еквайринг, другим кроком купує банк. І вона знову зможе видавати пенсії в любому куточку України. І їх можна буде зняти в любому селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Я поцікавився причиною збитків.

1. Перехід на міжнародний аудит. 

2. Держава однією рукою підвищує мінімальні зарплати, тарифи і т.д., а другою заборонила підвищувати тарифи на послуги, при цьому забрала пенсії в Укрпошти і віддає банкам, хоча в багатьох селах навіть банкомату немає, не те що відділення. Тому Укрпошта спочатку отримує ліцензію на еквайринг, другим кроком купує банк. І вона знову зможе видавати пенсії в любому куточку України. І їх можна буде зняти в любому селі.

 

Ну, це, якби, не зовсім збитки - ци витрати.

Збитки, це якби вкрали половину придбаних авто,  чи платили дуже високі ЗП працівникам, а вони не відбивалися прибутами.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

 

Ну, це, якби, не зовсім збитки - ци витрати.

Збитки, це якби вкрали половину придбаних авто,  чи платили дуже високі ЗП працівникам, а вони не відбивалися прибутами.

В звіті загальна сума починається з "-". Важко назвати це прибутком, тому збитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

В звіті загальна сума починається з "-". Важко назвати це прибутком, тому збитки.

Ти сам маєш розуміти, коли витрати перевищують прибуток, це називається тим, про що ми говоримо.

 

Але менш з тим.  Бачу, що Укрпошта на правильному шляху!  І це не може не радувати.

Хоча, ще 2 роки тому їхні ЗП (у простих працівників) були ой ппц які неконкурентні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти сам маєш розуміти, коли витрати перевищують прибуток, це називається тим, про що ми говоримо.

А я хіба не те саме пишу: ти потратив більше ніж заробив, різниця і є збиток. Наприклад запланований прибуток компанії 100 грн, але я розпочав будівництво логістичного центру вартістю 120 грн. Заробив як і планував 100 і на центр витратив 120. Збиток 20 грн. Але моя компанія при цьому здорожчали на 120 грн. І в наступному році заробить вже не 100 грн, а 200. Та й посилки не будуть їхати з Луцька на Закарпаття через Житомир.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

А я хіба не те саме пишу: ти потратив більше ніж заробив, різниця і є збиток. Наприклад запланований прибуток компанії 100 грн, але я розпочав будівництво логістичного центру вартістю 120 грн. Заробив як і планував 100 і на центр витратив 120. Збиток 20 грн. Але моя компанія при цьому здорожчали на 120 грн. І в наступному році заробить вже не 100 грн, а 200. Та й посилки не будуть їхати з Луцька на Закарпаття через Житомир.

Ти переплутав витрати і капіталовкладення із збитками :)

Ну да ладно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Їхня логістика залишає очікувати кращого.

Посилку з Луцька в Закарпаття через Житомир - геніально!

На те вона і логістика, чи в НП - краще?

Вчора отримав посилку НП з Дніпра, через - Хмельницький!!!

І все - вірно, як їм вигідно - так і привезли. 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Ти переплутав витрати і капіталовкладення із збитками :)

Ну да ладно.

Бля, ну ви й мозгойоби. Давай пройдемося по термінах і закриємо це питання.

Ти пишеш: це витрати, а не збиток. Читаємо визначення: Прибутком є перевищення суми доходів від господарської діяльності над сумою витрат, понесених підприємством на створення цих доходів, а збиток – це перевищення сум витрат, понесених підприємством над доходами. Ще питання є чому я пишу про витрати, які призвели до збитків?

Тепер про капіталовкладення. Це витрати на придбання довгострокових активів, які функціонують протягом тривалого періоду, з поступовою амортизацією ціни. Ще є запитання чому я капіталовкладення пишу у витрати?

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Їхня логістика залишає очікувати кращого.

Посилку з Луцька в Закарпаття через Житомир - геніально!

І що?,  якщо мені пофіг на термін доставки,  як це мене зачіпає?,  нехай хоч через Харків везуть. 

 

 Сподіваюсь,  що навчаться,  оптимізують,  і більш прогнозовані та стислі терміни запропонують.  Тоді в НП чи не останній вагомий козир нівелюється. 

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

На те вона і логістика, чи в НП - краще?

Вчора отримав посилку НП з Дніпра, через - Хмельницький!!!

І все - вірно, як їм вигідно - так і привезли. 

З давніх часів у Хмельницькому великий логістичний центр НП був,  колись і з Одеси до нас тудою їхали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Unknown сказано:

І що?,  якщо мені пофіг на термін доставки,  як це мене зачіпає?,  нехай хоч через Харків везуть. 

 

Так НП і виграє термінами!

Вчора відправили  з Рівного і сьогодні зранку вже на відділенні.

А не зі Львова посилка 2 тижні йде Укрпоштою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

 

А не зі Львова посилка 2 тижні йде Укрпоштою.

Я пачками їх не замовляю,  але ті,  з якими стикався, цілком адекватно рухались  (десь +0--3 дні довше за НП). Я навіть на один тиждень жодного разу не натрапив,  а посилки бували з райцентрів віддалених областей. 

 

То в тебе особливий фарт -- чекати 2 тижні зі Львова)))) 

 

Була одна зі Львова на поч. грудня,  то чи наступного дня чи через день прибула. 

Змінено користувачем Unknown
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Бля, ну ви й мозгойоби. Давай пройдемося по термінах і закриємо це питання.

Ти пишеш: це витрати, а не збиток. Читаємо визначення: Прибутком є перевищення суми доходів від господарської діяльності над сумою витрат, понесених підприємством на створення цих доходів, а збиток – це перевищення сум витрат, понесених підприємством над доходами. Ще питання є чому я пишу про витрати, які призвели до збитків?

Тепер про капіталовкладення. Це витрати на придбання довгострокових активів, які функціонують протягом тривалого періоду, з поступовою амортизацією ціни. Ще є запитання чому я капіталовкладення пишу у витрати?

 

дасиш пруф на таке визначення прибутку, яке ти навів? у педівікії - крива стаття на цю тему, по суті - калька з російського перекладу англіцкого тексту

тут правильно підмічено: 

6 годин тому, Zheny@ сказано:

Ти переплутав витрати і капіталовкладення із збитками :)

Ну да ладно.

 

на Заході, для оцінки ефективності бізнесу, використовують ряд "прибутків" - prifit, net profit, EBIT, EBITDA

 

фінансовий результат (прибуток чи збиток) визначається окремо для операційної, інвестиційної та фінансової діяльності.

 

ти, коли інвестував у будівництво будинку, зафіксував собі збиток відразу після того, як витратив гроші, чи, можливо, в голові це виглядало так: в графі "бабло" записав "мінус хуліярд пеньонз", а в графі "інші необоротні активи, незавершене будівництво"  - "плюс хілярд пеньонз+20%"?

 

капіталовкладення, вірніше інвестиції в основні засоби - це актив на балансі, а не витрати.

ще раз - капітальні витрати з метою отримання прибутку - це приріст балансу, а збиток - це зменшення балансу.

 

не можна плутати "мінус" по руху грошових коштів і "збиток". коли ти купуєш квартиру за 20 000баксів для здачі її в оренду - в тебе "мінус" 20к кешу, але маєш плюс актив. а прибуток буде, якщо ти її продасиш дорожче (прибуток від інвестиційної діяльності, монетизація капіталізації) або коли здасиш в оренду, і оренда буде більшою, ніж операційні витрати по оренді.

 

і не плутай Смілянського з Елоном Маском - це в останнього хуліарди збитків за багато років підряд, бо він "інвестував в технології" - дослідження там, наука, причому далеко не всі дослідки - корисні (комерційно успішні), інвестиції в ноу-хау - це якраз збитки на балансі, поки якесь ноу-хау не вистрелить, тоді воно стає нематеріальним активом (якщо старт-ап доживе, звісно - не всі такі везунчики, як деякі радіопланокури))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча Укрпошта мені дедалі більше подобається.

звісно, в неї більше гавняних відділень, ніж в НП, але експрес-доставка - рулить!

якщо тобі повезло з відділенням - там приємно обслуговуватись, маєш багато посилок - вже знають в обличчя.

 

а в НП вже почались характерні проблеми росту, особливо в міжнародних відправленнях. на розпродажі 11.11 декілька посилок об'єднали в одну - ніразу не швидше вона не прийшла раніше, ніж в середньому через УП :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, dogbees сказал:

дасиш пруф на таке визначення прибутку, яке ти навів?

http://magazine.faaf.org.ua/sutnist-ponyat-pributok-i-zbitok-v-konteksti-buhgalterskogo-obliku.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

ок, порівнюємо: 

 

7 годин тому, nickel сказано:

Читаємо визначення: Прибутком є перевищення суми доходів від господарської діяльності над сумою витрат, понесених підприємством на створення цих доходів, а збиток – це перевищення сум витрат, понесених підприємством над доходами. Ще питання є чому я пишу про витрати, які призвели до збитків?

Тепер про капіталовкладення. Це витрати на придбання довгострокових активів, які функціонують протягом тривалого періоду, з поступовою амортизацією ціни. Ще є запитання чому я капіталовкладення пишу у витрати?

і з "пруфа": 

Цитувати

Прибуток - це частина отриманого на вкладений капітал чистого доходу підприємства, що характеризує його винагороду за ризик підприємницької діяльності [5, ст. 3; 11, п. 4].

Зміст категорій “прибуток” та “збиток” також розкритий у П(С)БО 3 “Звіт про фінансові результати” [11], згідно якого прибуток – це сума, на яку доходи перевищують пов’язані з ними витрати; збиток – перевищення суми витрат над сумою доходу, для отримання якого були здійснені ці витрати.

Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку визначають прибуток як залишкову суму після вирахування витрат (що включає коригування збереження капіталу в разі необхідності) з доходу, а також як будь-яку величину, що перевищує суму, необхідну для збереження капіталу на початок періоду [7, с. 58].

Під збитком у М(С)БО  розуміють зменшення економічних вигод, що за своєю суттю не відрізняється від інших витрат [7, с. 49].

Найбільш прийнятною, вважаємо таку думку, що фінансовий результат – це вираження в грошовій формі результату господарської діяльності підприємства, як порівняння суми витрат з отриманими доходами.

Бухгалтерський прибуток є фактичним приростом власного капіталу протягом звітного періоду, що визначений за даними бухгалтерського обліку. Методика його розрахунку спрямована на те, щоб власники могли отримувати правдиву інформацію про прибуток, на частку якого вони мають право, а достовірність цієї інформації могли б підтвердити аудитори без ретельного вивчення всієї діяльності підприємства.

Прибуток з бухгалтерської точки зору – це позитивний фінансовий результат підприємницької діяльності, який визначається на мікроекономічному рівні за звітний період, характеризується приростом власного капіталу за рахунок перевищення доходів над понесеними витратами, порядок визнання яких законодавчо врегульований, науково обґрунтований або самостійно встановлений суб’єктом економічної діяльності.

з жодним з визначень за твоїм "пруфом", капіталовкладення не відносять до витрат=збиток :) 

П(С)БО 3 втратило чинність, на жаль, хоча там чітко написано (було): збиток – перевищення суми витрат над сумою доходу, для отримання якого були здійснені ці витрати.

а ось П(С)БО 16 НЕ втратив(ло) чинність ;) 

 

можливо, за твоїм пруфом ключове визначення - це:

Цитувати

Прибуток з бухгалтерської точки зору – це позитивний фінансовий результат підприємницької діяльності, який визначається на мікроекономічному рівні за звітний період, характеризується приростом власного капіталу за рахунок перевищення доходів над понесеними витратами, порядок визнання яких законодавчо врегульований, науково обґрунтований або самостійно встановлений суб’єктом економічної діяльності.

? ;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel  в твоєму прикладі із Гендиректором Укрпошти є одне правильне тобою тлумачення!

Тут ти 100% правий!  Він вклав (інвестував) у розвиток  - і це не стрельнуло, не принесло доходу - так ти правий - це збиток!

 

Але інвестування в ремонт, будівництво - це інвестиції в розвиток, аж ніяк не збитки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, dogbees сказал:

з жодним з визначень за твоїм "пруфом", капіталовкладення не відносять до витрат=збиток :) 

;)

Ти й не просив пруфа про капіталовкладення.

 

image.thumb.png.21ae5e3ce3fbd3df41f0c68f9905b0c9.png

 

Я радий що в полку мозгойобів прибуло, насправді ні. В мене немає потреби комусь щось доводити. Тому якщо тобі це важливо, напиши по пунктах де я не правий, я просто погоджусь.

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Ну блін - я тобі казав те ж саме!

Це не збитки!

 

А ти що сказав?

20 годин тому, nickel сказано:

Чому не помітив? Помітив, як і нові автомобілі, нові відділення, нові логістичні центри. Ти ж розумієш, що це все купувалося, робилося не безкоштовно і воно впливає на кінцеві цифри в фінансових звітах. Тому вказав дохід за той рік де ці вкладення почали відбиватися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Ти й не просив пруфа про капіталовкладення.

так, насправді ні )))

це ти намагався побудувати логічний ланцюжок інвестиції - капітальні витрати - витрати - збиток, тобто прирівняв інвествитрати до операційних витрат поточного періоду, хоча насправді інвестиції - це актив, а не збиток.

14 годин тому, nickel сказано:

В мене немає потреби комусь щось доводити. Тому якщо тобі це важливо, напиши по пунктах де я не правий, я просто погоджусь.

це ти так вчителям на уроках також розказував? ти вчительці "2+2=5", вона тобі "ні, 4", а ти їй - "В мене немає потреби комусь щось доводити. Тому якщо тобі це важливо, напиши по пунктах де я не правий, я просто погоджусь."

 

On 25.01.2022 at 16:53, nickel сказано:

Видихай - я знаю, ти не признаєш того, що не правий. 

;)

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...