Перейти до змісту

Укрпошта Банк


Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, yu2007 сказал:

Ну от за твоїм лінком типовий річний сукупний дохід голови правління банку - 420 тис доларів, а в цього чувака лише річна зарплата 840 тис, якщо про 2 мільйони грн правда. А ще ж може якісь бонуси/премії має :) 

Screenshot_2022-01-31-18-31-51-023_com.android.chrome.thumb.jpg.572360356d93080f94b2bf1460464ed9.jpg

 

Це вже з преміями.

26 минут назад, yu2007 сказал:

ну а якщо ще порівняти «типові» зарплати працівників банків і працівників пошти, то взагалі не зрозуміло, як таке може бути)

Поки будуть погоджуватися на таку зарплату, доти вона така й буде. Рука ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 минут назад, Saddy сказал:

ну ок. яка зп в гендира нової пошти?

Яка різниця? Справа в тому що гендиректор Нової Пошти одночасно і її співвласник. А розумний співвласник не буде виводити з бізнесу великі суми собі на зп, вони в бізнесі дадуть йому більший вихлоп. Один заробляє собі гроші на безбідну старість, другий будує власну компанію, яка прокормить його в старості. Схожих за розміром профільних фірм більше немає, тому треба порівнювати з непрофільними схожими по обороту, кількості працівників і т.д. І вище я давав лінк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, nickel сказал:

Поки будуть погоджуватися на таку зарплату, доти вона така й буде

 

Уявляю собі:

 

Приходиш такий собі влаштовуватись на укрпошту звичайним працівником. Ти підходиш, тебе беруть на роботу.

Ти питаєш - А скільки буде моя зарплатня?

Тобі - 7000 грн.

Ти такий - О ні, я не погоджуюсь! Я хочу 12000!

Тобі відповідають - Ок, 12 так 12. Приходьте завтра до праці :D

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

 

Приходиш такий собі влаштовуватись на укрпошту звичайним працівником. Ти підходиш, тебе беруть на роботу.

Ти питаєш - А скільки буде моя зарплатня?

Тобі - 7000 грн.

Ти такий - О ні, я не погоджуюсь! Я хочу 12000!

Тобі відповідають - Ок, 12 так 12. Приходьте завтра до праці :D

Трохи не так. Даєш оголошення: візьму на роботу листоношу, зп - мінімалка. Місяць не буде жодного дзвінка і вже пропонуватимеш більшу зп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч так не буде. Бо знайдуться люди, які погодяться за 7000 працювати. Саме про це і писав @nickel

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, volks сказал:

@Юріч так не буде. Бо знайдуться люди, які погодяться за 7000 працювати. Саме про це і писав @nickel

І ефективність такого працівника буде вкрай низькою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

Місяць не буде жодного дзвінка

 

Чому це його не буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, volks сказал:

@Юріч так не буде. Бо знайдуться люди, які погодяться за 7000 працювати. Саме про це і писав @nickel

 

Так зрозуміло що за 7 знайдуться. Нікель зовсім про інше писав, мов поки не будуть погоджуватися...з області фантастики це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Так зрозуміло що за 7 знайдуться. Нікель зовсім про інше писав, мов поки не будуть погоджуватися...з області фантастики це

Я писав "поки будуть" без "не".

6 минут назад, Юріч сказал:

 

Чому це його не буде? :)

А якщо буде, значить зарплата влаштовує. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Я писав "поки будуть" без "не".

 

Очепятка. Я мав на увазі теж без "не".  

6 минут назад, nickel сказал:

А якщо буде, значить зарплата влаштовує

В багатьох людей нема вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо, як наші в Польщі! :)

Їм платили 12зл / год, то вони казали, що і по 8-9 згідні працювати! Бо в Україні менше виходить.

 

53 хвилин тому, volks сказано:

Бо знайдуться люди, які погодяться за 7000 працювати.

ок.

Ти б такого працівника хотів би на роботу??

Ти бачив тих, кому вистачає 7К ?

Я бачив.

Я бачив тих, кому 2-3К "вистачало", коли інші хотіли мінімум 4,5-5К ЗП!

 

І такому б ти довірив розносити пенсію людям??

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

В багатьох людей нема вибору.

Здається ти помиляєшся!

Вибір є завжди!  Інше питання, чи готові люди до вибору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

В багатьох людей нема вибору.

В більшості з цих багатьох обмежувач стоїть в голові, а решту має захищати держава, підтримуючи мінімалку на такому рівні, щоб її вистачало на мінімальний рівень життя.

Але вибір є завжди.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Яка різниця? Справа в тому що гендиректор Нової Пошти одночасно і її співвласник. А розумний співвласник не буде виводити з бізнесу великі суми собі на зп, вони в бізнесі дадуть йому більший вихлоп. Один заробляє собі гроші на безбідну старість, другий будує власну компанію, яка прокормить його в старості.

Значить різниця таки є)) якби смілянський був водночас і власником укрпошти, хєраздва він собі б платив зарплату два ляма, я правильно зрозумів?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

В більшості з цих багатьох обмежувач стоїть в голові, а решту має захищати держава, підтримуючи мінімалка на такому рівні, щоб її вистачало на мінімальний рівень життя.

Але вибір є завжди.

 

Розкажи це бабці-поштарці )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Значить різниця таки є)) якби смілянський був водночас і власником укрпошти, хєраздва він собі б платив зарплату два ляма, я правильно зрозумів?))

Він би зароблене інвестував в свою ж фірму, а так як пошта не його, то він проінвестує в іншу фірму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

 

Розкажи це бабці-поштарці )

Приводь

Ніби як жарт звучить, але ти ж знаєш раніше в моєму будинку було відділення Укрпошти, в ньому працювала моя двоюрідна сестра, а потім подруга дружини та й мені легше замовити з Китаю чим вибратися на Варшавку, тому я був частий гість у відділенні. Так от там не залишилося бабок-пенсіонерів, вони не справляються з роботою, вони не встигають за комп'ютеризацією пошти. Штат Укрпошти стрімко молодшає. Там працюють малолітні ліниві сцикухи, які можуть працювати на тій самій новій пошті, тобто вибір є, але їх влаштовує зарплата і темп роботи саме укрпошти

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, nickel said:

Він би зароблене інвестував в свою ж фірму, а так як пошта не його, то він проінвестує в іншу фірму.

Що проінвестує в щось своє, я не сумніваюсь) сумніви мене беруть лише на рахунок того, чи не задофіга він отримує на держпідприємстві на фоні зарплат десятків тисяч людей, якими він керує)

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Що проінвестує в щось своє, я не сумніваюсь) сумніви мене беруть лише на рахунок того, чи не задофіга він отримує на держпідприємстві на фоні зарплат десятків тисяч людей, якими він керує)

Жаба в мені думає приблизно так само, але здоровий глузд каже: хай краще отримує офіційно і мусить працювати відповідно рівню зп, ніж робить за копійки, але мутить в рази більше ніж Смілянського зарплата, зате листоноші не заздрять і реформ можна не робити. Має бути розуміння, що ми не зможемо найняти топа пропонуючи зарплату нижче ринкової. І конкретно в цьому випадку, я думаю, що він справляється. І з часом підніме зп листоношам ще більше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

І з часом підніме зп листоношам ще більше

а відповідно до законодавства, він зацікавлений матеріально в цьому, адже його з/п пропорційно задежить від

Цитата

Максимально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства у кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії

у нашому випадку застосовується коефіцієнт - до 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Так зрозуміло що за 7 знайдуться. Нікель зовсім про інше писав, мов поки не будуть погоджуватися...

Саме про це Нікель і писав. Поки знайдуться ті, що готові за 7 працювати, вони ті 7 і будуть отримувати.

53 минуты назад, Zheny@ сказал:
1 час назад, volks сказал:

Бо знайдуться люди, які погодяться за 7000 працювати.

ок.

Ти б такого працівника хотів би на роботу??

Такий, якого б я хотів, не факт, що і за 15 згодиться працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

Саме про це Нікель і писав. Поки знайдуться ті, що готові за 7 працювати, вони ті 7 і будуть отримувати.

Такий, якого б я хотів, не факт, що і за 15 згодиться працювати.

Ти ж зрозумів про що я, але вирішив спригнути. ок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Трохи не так. Даєш оголошення: візьму на роботу листоношу, зп - мінімалка. Місяць не буде жодного дзвінка і вже пропонуватимеш більшу зп.

Знайома - шукала роботу, просто - за*балась сидіти вдома (з грошима - норм), до цього працювала на державній роботі (типу бібліотекар)...

Шукала будь-яку, аби не сидіти вдома і не продавцем в супермаркеті, побачила оголошення в одному з відділень Укрпошти (біля дому) - була вказана мінімалка ,погодилась - в той же день взяли )), друга ЗП - була вже ~ 9K (чи чистими - хз, не питав)
не поштаркою працює, просто - працівник відділення, задоволена, нове відділення, пенсіонерів - мало, але -  інша категорія - "моск" за китайські посилки - буває намагаються винести.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...