Перейти до змісту

Укрпошта Банк


Рекомендовані повідомлення

Глава Национального агентства по обеспечению качества высшего образования (НАОКВО) Сергей Квит в январе текущего года получил самую большую заработную плату среди украинских чиновников - 14 млн 737 тыс гривен. Об этом свидетельствуют данные, обнародованные на портале НАПК.

Указано, что 14 января он получил  14 млн 737 тысяч гривен заработной платы в Нацагентстве по обеспечению качества высшего образования. Эта сумма указана уже с учетом сборов и налогов. За какой период он получил такую зарплату не указано.

Стоит отметить, что несколько дней назад Квита избрали ректором Киево-Могилянской академии, поэтому есть вероятность, что 15 млн грн он получил в связи с увольнением.

Напомним, что Квит был министром образования в правительстве Арсения Яценюка в 2014-16 гг.

   
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 минут назад, dogbees сказал:

так, насправді ні )))

це ти намагався побудувати логічний ланцюжок інвестиції - капітальні витрати - витрати - збиток, тобто прирівняв інвествитрати до операційних витрат поточного періоду, хоча насправді інвестиції - це актив, а не збиток.

це ти так вчителям на уроках також розказував? ти вчительці "2+2=5", вона тобі "ні, 4", а ти їй - "В мене немає потреби комусь щось доводити. Тому якщо тобі це важливо, напиши по пунктах де я не правий, я просто погоджусь."

Як і обіцяв, визнаю. Тут був не правий.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Як і обіцяв

але вже пан прошений )))

 

ну, то я згідний з тобою, що в Смілянського значно більше було шансів зробити в кращу сторону з Укрпоштою, ніж в того ж Квіта.

 

але не згідний з тим, що Укрпошті було необхідно купувати банк - фін.компанія значно дешевше коштує і обходиться, ніж банківська ліцензія.

власне, цим шляхом пішла Нова пошта, тому Смілянський не міг цього не знати

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, dogbees сказал:

але вже пан прошений )))

Що знову не так?

33 минуты назад, dogbees сказал:

ну, то я згідний з тобою, що в Смілянського значно більше було шансів зробити в кращу сторону з Укрпоштою, ніж в того ж Квіта.

Яка поблажливість з Вашого боку. Вельмишановно дякую. Напевно гордишся собою?

33 минуты назад, dogbees сказал:

але не згідний з тим, що Укрпошті було необхідно купувати банк - фін.компанія значно дешевше коштує і обходиться, ніж банківська ліцензія.

власне, цим шляхом пішла Нова пошта, тому Смілянський не міг цього не знати

Ми могли б про це поговорити, але ти вирішив спочатку в мозгойобіка погратися. Сорі, я втратив інтерес до цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Ми могли б про це поговорити, але ти вирішив спочатку в мозгойобіка погратися.

чомусь мені Андрій Єдунов згадався, який на лісапєті накатав десятки тисяч км. він не втомлюється сотні днів називати тих, хто вітається до нього на трасі, "додіками", і нити про це в своєму ютубчику. а на його відосіках згадується чомусь миші, які продовжували жерти кактус...

... так і @nickel - зручніше ж інших мозго*обіками назвати, ніж визнати, що заплутався в термінах.

 

а обговорювати по темі і справді особливо немає що - де-факто, Укрпошта і є банком, хоч і не "повноцінним" - від радянщини, і до сьогодні.

і не відсутність банківської ліцензії заважала знизити тарифи на перекази, прийом платежів, і т.д.

як і відсутність ліцензії ніяк не заважала через відділення Укрпошти погашати кредити, і навіть взяти кредит у відділенні, наприклад у співпраці з Дельта-банком http://www.ukrposhta.com/www/upost_poltava.nsf/(documents)/F539B52A78A7C1DBC2257AC60053D81F

 

тому й придбання Укрпоштою карманного банку задорого нема чого й обговорювати - корупція чистої води... попри всі позитивні зміни, які відбулись на відділеннях Укрпошти

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, dogbees сказал:

чомусь мені Андрій Єдунов згадався, який на лісапєті накатав десятки тисяч км. він не втомлюється сотні днів називати тих, хто вітається до нього на трасі, "додіками", і нити про це в своєму ютубчику. а на його відосіках згадується чомусь миші, які продовжували жерти кактус...

... так і @nickel - зручніше ж інших мозго*обіками назвати, ніж визнати, що заплутався в термінах.

Я визнав. Скільки разів мені ще написати, щоб ти зрозумів, прочитав, побачив? Але це не відміняє мозгойобства з твоєї сторони. Ти ж не почав розмову з тих моментів де я правий, а згадав про це лише після того, як я визнав, що був не правий. І то з слів "ну, то я згідний з тобою". Прям шуба з барського плеча. Дякую (може ти з першого разу і цього не помітив). Я навіть не буду запитувати, чому ти не бачиш, що Женя також не скрізь правий і плутається в термінах.

Цитата

а обговорювати по темі і справді особливо немає що - де-факто, Укрпошта і є банком, хоч і не "повноцінним" - від радянщини, і до сьогодні.

і не відсутність банківської ліцензії заважала знизити тарифи на перекази, прийом платежів, і т.д.

як і відсутність ліцензії ніяк не заважала через відділення Укрпошти погашати кредити, і навіть взяти кредит у відділенні, наприклад у співпраці з Дельта-банком http://www.ukrposhta.com/www/upost_poltava.nsf/(documents)/F539B52A78A7C1DBC2257AC60053D81F

 

тому й придбання Укрпоштою карманного банку задорого нема чого й обговорювати - корупція чистої води... попри всі позитивні зміни, які відбулись на відділеннях Укрпошти

пох... не цікаво...

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, dogbees said:

і не плутай Смілянського з Елоном Маском - це в останнього хуліарди збитків за багато років підряд, бо він "інвестував в технології" - дослідження там, наука, причому далеко не всі дослідки - корисні (комерційно успішні), інвестиції в ноу-хау - це якраз збитки на балансі, поки якесь ноу-хау не вистрелить, тоді воно стає нематеріальним активом (якщо старт-ап доживе, звісно - не всі такі везунчики, як деякі радіопланокури))

Догбеес, так то коли ті хуліарди збитків у Елона були?))


Автовиробник Tesla у 2021 році отримав 5,52 млрд доларів чистого прибутку (ріст у 7,7 разів) проти 721 млн доларів роком раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, yu2007 сказано:

Догбеес, так то коли ті хуліарди збитків у Елона були?))


Автовиробник Tesla у 2021 році отримав 5,52 млрд доларів чистого прибутку (ріст у 7,7 разів) проти 721 млн доларів роком раніше.

ну так, це вже не перший, а другий рік, завершений з прибутком ))

 

Tesla's annual revenue:

2021 $54 billion

2020 $32 billion

2019 $25 billion

2018 $22 billion

2017 $12 billion

2016 $7 billion

2015 $4 billion

2014 $3 billion

2013 $2 billion

2012 $413 million

2011 $204 million

2010 $117 million

2009 $112 million

2008 $15 million

2007 $73 thousand

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Догбеес, так то коли ті хуліарди збитків у Елона були?))


Автовиробник Tesla у 2021 році отримав 5,52 млрд доларів чистого прибутку (ріст у 7,7 разів) проти 721 млн доларів роком раніше.

сама тешля в себе на сайті і вивісила картинку своєї неаудійованої звітності: image.thumb.png.109e21a3ffd1d21d0e27d098e75eab7b.png 

таки вийшли в плюс, авантюристи!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, dogbees said:

таки вийшли в плюс, авантюристи!

 

пройдисвіти яких світ не бачив!

 

цікаво, якби за керування смілянського пошта наторгувала ревенуе на 22 мільярди і при цьому отримала чистих збитків на 1 мільярд (як в цього аферюги у 2018му), щоб люди сказали?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі, але...

Сміла - Луцьк 

Олх доставка, людина зранку занесла на пошту.

 

 

Screenshot_20220207-184001.thumb.png.3b782a880910085e66b394a0856514f7.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Oli сказал:

Трохи не по темі, але...

Сміла - Луцьк 

Олх доставка, людина зранку занесла на пошту.

Нова Пошта за день-два доставить. За це можна і переплатити.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, weldermaster сказано:

Нова Пошта за день-два доставить. За це можна і переплатити.

 

Мені неспішно тому і взяв безкоштовну доставку.

Але з такими термінами у них нічого і не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2022 at 07:41, weldermaster сказано:

Нова Пошта за день-два доставить. За це можна і переплатити.

 

Добралася до Києва

 

IMG-12ee7d777e1bfc821ecf2e9b65968665-V.thumb.jpg.11c76b96050212630ac52d0805907942.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2022 at 07:41, weldermaster сказано:

Нова Пошта за день-два доставить. За це можна і переплатити.

А можна взяти Укрпошта Експрес, заплатити 29 грн і на третій день отримати посилку.

Або заплатити на новій пошті 66 грн і отримати на другий день.

В даному випадку - безкоштовна доставка, не пріорітетна і стандартні строки доставки - тут не діють.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

А можна взяти Укрпошта Експрес, заплатити 29 грн і на третій день отримати посилку.

Або заплатити на новій пошті 66 грн і отримати на другий день.

В даному випадку - безкоштовна доставка, не пріорітетна і стандартні строки доставки - тут не діють.

Кому як. Дуже часто що треба на вже і на вчора. Тому вартість доставки не має великого значення. 

Ще є такий нюанс, що відділень УкрПошти мало! Мені легше надати скидку на доставку і відправити Новою Поштою чим бігати по всьому Луцьку і шукати УкрПошту.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

А можна взяти Укрпошта Експрес, заплатити 29 грн і на третій день отримати посилку.

Або заплатити на новій пошті 66 грн і отримати на другий день.

В даному випадку - безкоштовна доставка, не пріорітетна і стандартні строки доставки - тут не діють.

Так,експрес укрпошта приіжджає дуже швидко.

А якщо купити на олх-то взагалі майже безкоштовно

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ще є такий нюанс, що відділень УкрПошти мало!

17 діючих на даний момент, інші реорганізовують під новий формат (всього біля 30 по Луцьку) , це - мало?

Просто, якщо ви про них не знаєто, це не значить що їх нема.

24 хвилин тому, weldermaster сказано:

чим бігати по всьому Луцьку і шукати УкрПошту.

ви в минулому столітті живете, чи чекаєте поки Зеленський смартфон подарує?

На сайті є перелік відділень, є мобільний додаток.

Я вже не кажу про відділення у віддалених селах, де Нової пошти - не буде ніколи, від слова - зовсім.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

Приятный шок. Укрпочта Харьков-Ужгород 2 дня. Как НП

Луцьк - Маріуполь - 7 днів, замість обіцянх три. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, espert сказано:

Луцьк - Маріуполь - 7 днів, замість обіцянх три. 

олх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто тут на укрпошту жалівся - нещодавно замовляв одну дрібничку Містекспресом (лише через Міст була безкоштовна доставка і то лише в поштомат).

доставка з райцентру Черкаської області в Луцьк - 9 днів.

а все тому, що забирає посилки Містекспрес з того міста лише 1 раз/тиждень і моя посилка пролежала на відділенні відправника 6 днів (забирають вони по четвергах, а я зробив замовлення в п'ятницю зранку). Правда, коли посилка все-таки поїхала, то в суботу вже була в мене.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2022 at 00:37, Zheny@ сказано:

Укрпошта-Банк.

 

Звідки ноги ростуть.

 

image_big_137150.jpg

мда...

Цитувати

Poczta Polska (укр. Пошта Польщі) — національний оператор поштового зв'язку Польщі зі штаб-квартирою у Варшаві. Є акціонерною компанією та перебуває у підпорядкуванні державного казначейства Польщі. Член Всесвітнього поштового союзу.

Компанія надає поштові послуги (листи та посилки), банківські та страхові послуги — через компанії з групи капіталів «Poczta Polska» («Bank Pocztowy» та «Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych») та логістичні послуги. Компанія також розробляє сферу цифрових послуг (neostamp, neolist, neocard), що реалізуються через інтернет-платформу — «Envelo».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...