Перейти до змісту

Xiaomi - повне розчарування. Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім. Був колись в мене 4А. Незважаючи на те, що модель з часом стала зовсім бюджетною - працювало все, як швейцарський годинник. Особливо радувало коректна робота зоопарка різних bluetooth, та різні "фішки" Mi, як от наприклад при введенні нового контакту в телефонну книгу, він зразу відображався в архіві дзвінків. І таких "дрібниця, але приємно" був  вагон, і маленький візочок :)

Але, чи то манагери з Microsoft туди на роботу повлаштовувались, чи то просто дибільний менеджмент як завжди - але придбав "вісімку" - геть не то :angry2: Рута вкорячити так і не вдалося (той добре, бо Дія його на дух не переварює, як виявилось), Тай усе якось погіршилося - глючить, (не бачить вайфаїв наприклад, блютуси відпрацьовує некоректно), всі приємні фішки з кожною новою прошивкою (як от запис дзвінків)  потрохи зникають :(

Зараз уже час придбати щось з NFS, від 6 дюймів, якби ще батарея знімалася :rotate:

 

Колись в руки потрапив Huawei, (якраз коли  санкції проти Піднебесної почалися) - зовсім інша річ, зроблено як для себе :) Трохи напружували проблеми з відсутністю Google Apps в стандартній поставці, що небезпечно. Це реальна проблема? А в основному - все те саме, навіть розмір хмарки ідентичний.
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Harddriver said:

Колись в руки потрапив Huawei, (якраз коли  санкції проти Піднебесної почалися) - зовсім інша річ, зроблено як для себе :) Трохи напружували проблеми з відсутністю Google Apps в стандартній поставці, що небезпечно. Це реальна проблема? А в основному - все те саме, навіть розмір хмарки ідентичний.

Якщо це питання, то зараз використовую додаток з AppGallery під назвою Gspace - усі додатки встановлюються і оновлюються напряму з плей-маркету. Єдина незручність - оплата так і не запрацювала (щоб без танців з бубном).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може якісь плюшки і пропадають в новіших прошивках (як наприклад автоматичний запис дзвінків, але це вирішується прошивкою на інший регіон, де запис лишили), але ж і з'являються нові (як наприклад розділення екрану, новий спосіб викликання переліку встановлених додатків свайпом знизу, імхо зручно, нові види верхньої шторки і т.д.). Тобто як кому що важливо і кому що подобається, все суб'єктивно. І ясно якщо 5 років було звично користуватись одним видом інтерфейсу/прошивки, а потім раптом переходиш на іншу, то спочатку "все не так і все не то і не там".

Але я б не сказав, що xiaomi прям скотився, як на мене то по співвідношенню ціна/якість/начиння він лишається одним із кращих в плані збалансованості і практичності девайсів. Мені попередній відслужив 5 років і зараз перейшов далі в спадок малій в повністю справному стані, собі взяв новіший знову xiaomi, і поки 3 місяці теж ніяких нарікань тьфу-тьфу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є можливість автоматичного запису розмов. Нічого не пропало. Ви про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Так є можливість автоматичного запису розмов. Нічого не пропало. Ви про що?

11 андроід прошивка 12 MIUI глобальна - автоматичного запису немає, лише вручну і з попередженням. Люди перепрошивають на прошивку Індонезія, в ній є автоматичний запис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прошився на Індію, не Індонезія точно. Спочатку все було нормально, поки "по-повітрю" щось не прилетіло, смарт перегрузнувся в TWRP, підтвердив ОК, о тут проблеми по великому рахунку і почалися (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SergLutsk сказал:

11 андроід прошивка 12 MIUI глобальна - автоматичного запису немає, лише вручну і з попередженням. Люди перепрошивають на прошивку Індонезія, в ній є автоматичний запис.

Ясно. В мене 10 андроід 12 MIUI глобальна, - автоматичний запис залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча таки слід визнати за Xiaomi одну стабільну болячку - вони так поспішають вивалювати на ринок нові апарати (прошивки), що частенько ПЗ толком не дотестоване, і як наслідок різні "нюанси" вилізають у користувачів вже по факту, і тоді вже дірки лікують патчами і поновленнями. Тому бажано не гнатися за суперновинками, а брати апарат, який на ринку вже хоча б півроку-рік, в нього пз вже буде вилизане і доведене до пуття, та й база відгуків в інеті вже буде достатня щоб робити об'єктивний висновок про успішність моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключення автоматичного запису розмов вимагає гугл. Так розумію по законах країн.
маю 10 про ноут. як на мене телефон норм. екран чудовий, батарея тримає, два динаміка.
але є і пара мінусів.
камера то пєчяль. 108мп лише на папері. якість гірше старого самсунга S7.
в телефоні за 300 баксів немає датчика приближення) якщо тримати тел вухом постійно вмикається екран.
ненаправлений динамік розмовний. тобто або всі чують твою розмову, або ніхто не чує. і ти також.
ну і розміри. я шукав щось до 5.5 дюйма з норм характеристиками.... ніфіга немає. тільки  айфони.
бо ці шуфлі теперішні в карман не влазять. треба під них сумку носити)))

так що альтернатива є. айфон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Dima4s сказал:

камера то пєчяль. 108мп лише на папері. якість гірше старого самсунга S7.

 

В мене якість теж ніочінь. Правда треба раз в місяць - лічильники пофотками. Світлочутливістю впринципі задоволений.

 

23 минуты назад, Dima4s сказал:

в телефоні за 300 баксів немає датчика приближення) якщо тримати тел вухом постійно вмикається екран.
 

 

Дадчик глюче, підтверджую.  Правда нечасто.

 

23 минуты назад, Dima4s сказал:

так що альтернатива є. айфон)

 

Відпочивав в санаторії з одним "модним" дідком, в мене - ксяомка і Lenovo - в нього - айфон і айпад. Так от, я сидів на слабенькому санаторному вайфаї з номера, а дідо - в холодному коридорі ловив сигнали, що wifi, що GSM.
Навбіса воно таке? щей за такі гроші :)

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Harddriver сказано:

а дідо - в холодному коридорі ловив сигнали.

це скоріш за все - в діда глючні девайси, або ще якась трабла. Нормально яблука ловлять навіть слабкий сигнал, якщо не краще за інших, то вже аж ніяк не гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Dima4s сказано:

так що альтернатива є. айфон

Ага, і за ті самі кошти може ? ;)

Альтернатива це коли більш менш рівні ввідні дані. А то виходить "є альтернатива ланосу ? Та звісно - бери мерседес !"

P.S. ну і багато кому важлива автономність, а це точно не про айфон. Я от наприклад не напрягаючись 2 доби користуюсь телефоном і ставлю на третій день зранку на зарядку телефон з ~25% заряду. Який айфон так зможе ? А кому треба 2 сімки ?

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

це скоріш за все - в діда глючні девайси, або ще якась трабла. Нормально яблука ловлять навіть слабкий сигнал, якщо не краще за інших, то вже аж ніяк не гірше.

 

Діти йому повіддавали. Дівайси - старенькі, ще часів кнопочних Нокій. Мали-б тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Альтернатива це коли більш менш рівні ввідні дані. А то виходить "є альтернатива ланосу ? Та звісно - бери мерседес !"

таки да, глянув. 14 тис SE.. не особо конкурент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще у меня нп поко х3 при просмотре видео часто при резком белом оно стает зеленым, потом белеет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в них Mi є? ;)

(про перепрошивки  і танці з бубнами можна не розповідати)

 

Хоча, в цілому марка твердий середнячок. В сестри лижа, багато пережила :D

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dima4s сказал:

так що альтернатива є. айфон)

Не тільки, Піксель 4А не набагато більший - 5,8" 

іпхон це взагалі нічому не альтернатива - якби на його залізо накатити чистий андроїд тоді це був би мега апарат.

А так ця ублюдська іОС це повна дупа бабуїна.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Піксель невеличкий по розмірах. І камери якісні.

Одна проблема - вони дуже оверпрайснуті як для того що вони собою представляють як продукт. 

Для себе теж їх розглядав, конкретно 4А, але цінники пічалять. 

Платити 400 баксів за пласмасовий смарт із залізом як в сяомі за 200 якось не хочеться. 

Зараз придивляюсь до бренду OnePlus - наскільки я поняв це самий топ із китайфонів, з уклоном на якість зборки, стабільність і зручність софта. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки поофтоплю, але може і в тему. Роз'єм USB-C в мене якось швидко розчовпся - практично за рік бережного юзу. Треба довго шукати кабель, який тіло зарядждатиме. Але, впринципі це може бути і генеральна проблема інтерфейсу - в старому micro USB є защіпки металеві, які цю проблему вирішуть в корені. Є майстри, що перепаяють на старий? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема. Хочу теж собі новий телефон. На бюджет до 6к.

Xiaomi в принципі не бажаю. На перший погляд вродє нічьо так. Але мені, наприклад, ця дибільна система MIUI, просто виводить з себе. В очах аж мерехтить від купи іконок, більша частина яких просто нах... не потрібна.

Зараз маю Asus ZenFone 3 Max. В принципі все Ок, але вже дохне батарея, якість камери не влаштовує.

Huawei... Через відсутність Google сервісів, є проблеми. Коли був потрібен skype, це виявилося ще ті танці з бубном. І про NFC можна забути. Так що, як на мій погляд, не варіант.

Придивляюсь до Motorola с голим андроїдом. 

Але трохи лякає інтерфейс. Схожий на Miui. І ще на якійсь х.. вліпили кнопку Google assistance, може вдасться її на щось інше переробити.

Нажаль немає маленьких смартфонів. Дійсно одні шуфлі. З маленькими екранами зараз не в моді. З маленькими екранами дивився на kubot на аліекспресі екран 4,2 дюйма, але там батарея "ніачьом".

Може тут хтось і порадить цікавий варіант? Або переконає що Xiaomi класно?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Dima4s said:

таки да, глянув. 14 тис SE.. не особо конкурент.

Це де такі ціни, офіційний? Ну нафіг. На олх продавали за 330 баксів нові запаковані неверлоки. А з рсім - взагалі смішні 260-270 баксів за новий телефон в плівках))


пишу це повідомлення зі старого р-сімочного се першого покоління )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

В айфона теж залізо чисто по параметрах, не саме потужне

Та ну, звісно що а14 це не 888 снап але не сильно то і гірший.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...