Перейти до змісту

Де купувати меблі ?


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, SergLutsk сказал:

То з такими цінниками вже може краще тоді диван брати, він ніби й більш багатофункціональний, і не вилазить з них нічого...

Нормальний диван дешевше не вийде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

То з такими цінниками вже може краще тоді диван брати, він ніби й більш багатофункціональний, і не вилазить з них нічого...

Нормальний диван дешевше не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, weldermaster сказал:

Нормальний диван дешевше не вийде.

Давно покупали диван- аккордеон на полностью металлической раме, 140см шириной и с ровными подушками из 100или 120мм паралона, раскладыался в полностью ровную кровать. живой до сих пор, служит другой молодой семье.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из лайтовых по цене вариантов: купить металлическую основу на ножках с ламелями и матрац. Можно основу обшить обкомкованными планками дсп, чтоб не слетал матрац.

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Давно покупали диван- аккордеон на полностью металлической раме, 140см шириной и с ровными подушками из 100или 120мм паралона, раскладыался в полностью ровную кровать. живой до сих пор, служит другой молодой семье.

Так це було давно. Якість була вища чим зараз ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, romanc сказано:

  А с @woodwork связывались?

0501832466 Володимир

Ні, а що, нік відповідає зайнятості чоловіка ? А де саме ? Хтось користувався послугами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, SergLutsk сказал:

Ні, а що, нік відповідає зайнятості чоловіка ? А де саме ? Хтось користувався послугами ?

Посмотри его темы. Он и рекламировался тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Посмотри его темы. Он и рекламировался тут.

Він по дитячих ліжках. І то в основному з сосни. А ми то хочемо з оріха/дуба/ясеня )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, SergLutsk said:

Так, глянув теми, там тільки дитячі і підліткові ліжка.

дитяча люлька коштує дорожче твого бюджету на двоспальне ліжко?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

дитяча люлька коштує дорожче твого бюджету на двоспальне ліжко?))

Ні, не дорожче, і я ніде і не писав що шукаю двоспальне ліжко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

дитяча люлька коштує дорожче твого бюджету на двоспальне ліжко?))

Є й такі! :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

Ні, не дорожче, і я ніде і не писав що шукаю двоспальне ліжко

Тю, так тобі тут ціни на двоспальні матраци розповідають. Односпальний буде ж майже в 2 рази дешевший))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Він по дитячих ліжках. І то в основному з сосни. А ми то хочемо з оріха/дуба/ясеня )

Ну можно посмотреть результат его работы и заказать из чего хочешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

Є й такі! :)

 

 

Та я й не проти. На конкурентному ринку кожен вправі виставляти такі ціни на свою роботу чи товар, які воліє сам. 
Хтось купує італійські матраци з ківерцівського тартаку, хтось вдвічі дешевші українські звідти само. На кожного покупця є свій товар)))

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить якісний диван бажано з ортопедичним матрацом підкажіть якісного виробника продавця 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Anatoliy313 сказано:

Цікавить якісний диван бажано з ортопедичним матрацом підкажіть якісного виробника продавця 

в глобусі пройдись. але там не бери відразу. в неті пробий ціну. а то в них ціни буває по 5 штук зверху мають від інтернет магазинів))

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Адреналін - Сіті колись (до року тоиу) були меблі Ясен. Пропали. Хтось знає куди вони поділись?

Змінено користувачем sss381
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Відпишуся по реальним пошукам. Шукав письмового стола. Не знайшов. Вибір нереально малий, якість - мно. Дубок - минати. Просто минати. Варшавка - те саме. Крім табуреток може. Юзк - слів немає. Вибір маленький, все засмічено китайською мішурою... і антуражем. Та все поки нічого. Приклад. Стіл вартує 6 т грн. Що вже для виробу з тирсоплити вже дорого. Та.... купити його в цю ціну не можна. Доставка 200 грн , підйом на поверх 200 грн і зборка вдома фахофцем- 15 відс. плюс від вартості. 8  т. грн. Не повірив... перепитую - ось цінник ,ось стіл , хочу купити ! Можна його винести і заплатити цю ціну ? Відповідь - ні! Все так як написав вище. Такого розводу я ще не зустрічав ніде. Глобус- піде. Але кругом ,де більш-менш якість ,рєсторанная наценкасс. Прикроватні тумбочки по 12 т грн ,диванчики по 50... корпусних меблів в наявності дуже мало. Багато обідніх столів в магазинах на Дубенській і новий магазин на Волі біля Гранд Волині. Стілстілець, якщо не помиляюсь. Та письмових столів майже немає. Десь так побачив.

ага, я колись на базарі теж при*уїв :D, треба була тумбочка під телевізор на дачу. На базарі знайшов таку, яка сподобалась , стоїть зібрана, питаю ціну, сказали, плюс 200грн за зборку. Кажу : в смислі ? вона ж зібрана. Нє ніхєра, плюс 200грн і не їбе. Я вже мовчу, що ту тумбочку совають кожен день туди сюди, коли відкривають/закривають контейнер, мала б ще бути знижка за мікрокоцки. А хєр там. Так я і поняв, що самі багаті люди, то базарні мєбєльщики :0016: По факту купив в тому ж Дубку, десь на 300 грн дешевше і зібрав майже сам, тобто економія 300+200грн при ціні на базарі вродіби 1460грн (без зборки) :D

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Alex S said:

Десь так побачив.

Вище згадували за Гербор. Не знаю як зараз, а колись в наявності трохи столів було всяких різних.

чи ти туди заходив, як був в Глобусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yu2007 сказал:

Вище згадували за Гербор. Не знаю як зараз, а колись в наявності трохи столів було всяких різних.

чи ти туди заходив, як був в Глобусі?

І зараз в Герборі багато меблів які відповідають критерію ціна-якість.

Змінено користувачем toj_tu
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Alex S сказал:

Відпишуся по реальним пошукам. Шукав письмового стола. Не знайшов. Вибір нереально малий, якість - мно. Дубок - минати. Просто минати. Варшавка - те саме. Крім табуреток може. Юзк - слів немає. Вибір маленький, все засмічено китайською мішурою... і антуражем. Та все поки нічого. Приклад. Стіл вартує 6 т грн. Що вже для виробу з тирсоплити вже дорого. Та.... купити його в цю ціну не можна. Доставка 200 грн , підйом на поверх 200 грн і зборка вдома фахофцем- 15 відс. плюс від вартості. 8  т. грн. Не повірив... перепитую - ось цінник ,ось стіл , хочу купити ! Можна його винести і заплатити цю ціну ? Відповідь - ні! Все так як написав вище. Такого розводу я ще не зустрічав ніде. Глобус- піде. Але кругом ,де більш-менш якість ,рєсторанная наценкасс. Прикроватні тумбочки по 12 т грн ,диванчики по 50... корпусних меблів в наявності дуже мало. Багато обідніх столів в магазинах на Дубенській і новий магазин на Волі біля Гранд Волині. Стілстілець, якщо не помиляюсь. Та письмових столів майже немає. Десь так побачив.

А в Мадоте ? В эпике?

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись нарізала мені жінка задачу - переробити ліжко на металевому каркасі з ламелями і на металевих циліндричних ніжках (які кріпляться болтом до каркасу) на нормальний "схрон" з основою з дерева і підйомним механізмом. Викинув ніжки, накупив товстих соснових брусків (десь 40*50 ніби), з них зробив раму, на яку зверху кладеться той самий металевий каркас. Підсилив будівельними металевими кутниками. Купив окремо підйомний механізм. Зібрав це все на болти, де не можна було болти - на товсті шурупи. Обшив видиму сторону ДСП. Три інші сторони в тупиковій частині кімнати, тому там з обшивкою не заморочувався. Бюджет на бруски, кутники, болти-шурупи - до 1000 (і це я грошей не шкодував). Підйомний механізм з газліфтами - звідси, 600 грн. Все інше було, в тому числі і ДСП. Ліжко вийшло дуже практичне, під ним дофіга простору для схрону, типу зимове - літнє взуття, чемодани. За пару років - жодного скрипу (метизів туди пішло до 5 кілограм)))). Тільки прийшлось допрацювати підйомний механізм, бо різьбове з'єднання було неякісне. Рама ліжка в ногах і головах щільно прилягає до стіни, тому шпекатись можна досхочу, з'єднання не розносяться.

А вот на ліжку, рама якого з ДСП, шпекатись протівопоказано - тирсоплита посиплеться на всіх з'єднаннях, чи то болтових, чи конфірматних. Ну хіба що там буде важка добротна ДСП товщиною 18 і більше мм з проклеєними з'єднаннями (коли перед вкручуванням конфірмата чи шурупа в отвір додають столярний клей). Якщо руки з правильного місця і дома є інструменти - таке ліжко можна зсередини підсилити, хоч металом, хоч тими самими сосновими брусками, аби тирсоплита перестала відігравати несучу роль. Тоді можна буде не тільки шпекатись, але й досволити поскакати діткам (якщо матрац не шкода).

...Якось купив журнальний стіл-трансформер в Олюс-меблі (на Відродження). Як стіл почав "бовтатись", вирішив розібратись в чому проблема. Проблема заключалась в тому, що на метизах там зекономили десь так аж 20-30 грн. Куточки металеві (простенькі такі, зі сторонами 30*30 мм, на базарі до 5 грн) - замість металу 1,5-2 мм - дали такі ніби з бляхи завтовшки 0,8-1 мм, шайби на кутники для кріплення ноги (там бажано добре затягувати гайку) - самі дешеві вузенькі-тоненькі, деформувались напевно в першу чергу, сам кутник для кріплення ноги стола -  зі слабенькими нерозвинутими ребрами жорсткості якогось гаражного виробництва (десь такі самі гавняні як за посиланням). Питання: невже не можна стіл за півтори тисячі гривень зробити дорожчим на 50 грн але дати туди якісні металеві кріплення? Підозрюю що подібна халепа із усілякими заводськими бюджетними (і то не факт) ліжками - що бажано поки нове - залізти під нього і де треба переробити з використанням добротніших з'єднань.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Vadimm сказал:

Питання: невже не можна стіл за півтори тисячі гривень зробити дорожчим на 50 грн але дати туди якісні металеві кріплення? Підозрюю що подібна халепа із усілякими заводськими бюджетними (і то не факт) ліжками 

В мене років 2 назад замовниця за 50коп торгувалася. Хоча приїхала не на самому дешевому мерсі. А ви тут аж про 50грн. )))

А взагалі, за 1.5к якраз і вийде самий бюджетний стіл. Чомусь в нас народ за еквівалент 50 євро хоче супур пупер мега стіл. Не буде такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...