Перейти до змісту

Де купувати меблі ?


Рекомендовані повідомлення

6 hours ago, weldermaster said:

Я якраз зараз викидаю все ДСП. Міняю на дерево. Не варте  те ДСП взагалі нічого.

 

Віталя, ти визначся)) То ти з тиждень тому дорікав @Юріч-у, що він потратив купу бабла в цей складний для країни час, то вже сам меблі, які ще б служили і служили, викидаєш)))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, halmer сказал:

Я бачив в юску, там де варшавський, особисто мені по дизайну декілька сподобалось, особої прочності я думаю від стола не треба.

Это смотря сколько фантазии у супругов ))))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, weldermaster сказал:

Та доклати ще 3-4к і купи нормальне деревяне. Я якраз зараз викидаю все ДСП. Міняю на дерево. Не варте  те ДСП взагалі нічого.

А сварить вечное и обшить деревом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Alex S сказано:

шукаю де подивитися і купити стола. Письмовий стіл. Не замовити , а прийти подивитися і купити письмового стола? Де взагалі вони в асортименті є?

 

Дубок в СітіПарк, Глобус є мебельні магазини, АдреналінСіті (там є меблевий салон).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Alex S сказано:

ТЦ Варшавський?

Так, але можеш ще в імідж заїхати глянути, там вони теж є і асортимент може бути інший, в рівному в юску асортимент по меблях відрізнявся трохи від нашого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Alex S сказано:

ТЦ Варшавський?

Так, але можеш ще в імідж заїхати глянути, там вони теж є і асортимент може бути інший, в рівному в юску асортимент по меблях відрізнявся трохи від нашого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, mykola сказал:

Великий асортимент меблів є в мережі Дубок, в Луцьку є два магазини.

https://www.dybok.com.ua/?gclid=CjwKCAjwjbCDBhAwEiwAiudByygquj-2AjmZDEtDcsgzI-Kd3TTVWkTHILdK6QXU31pNTglMvZeNZRoCULQQAvD_BwE

Але, в основному, все під замовлення (до місяця чекати). Якщо є в мережі магазинів, тоді 2-3 дні.

дубок зажерся, хоча ціни там мабуть самі демократичні. Замовляв комп стіл для малого там, так мало того, що кольору потрібного не було ні в наявності ні в недалекій перспективі, так доставку в тц Варшавський відмовились робити, бо там відітє лі малий магазин. Питаю : стіл що, в зібраному вигляді приїде чи що ? Відповідь : Ні, але в тц всерівно не доставляєм . Хоча тумбочку під телевізор я забирав там. Нє то й нє, відмовився від замовлення (хоча гроші вже проплатив), гроші повернули

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Alex S сказано:

Не так часто меблі купую, Імідж то де?

Біля лучеська, там той імідж вже хз скільки років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дубок зажерся, хоча ціни там мабуть самі демократичні. Замовляв комп стіл для малого там, так мало того, що кольору потрібного не було ні в наявності ні в недалекій перспективі, так доставку в тц Варшавський відмовились робити, бо там відітє лі малий магазин. Питаю : стіл що, в зібраному вигляді приїде чи що ? Відповідь : Ні, але в тц всерівно не доставляєм . Хоча тумбочку під телевізор я забирав там. Нє то й нє, відмовився від замовлення (хоча гроші вже проплатив), гроші повернули

Дубок показався лютим говном, шкаф чи то комод відкрив, то таке враження було що він там в магазині розвалиться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дубок зажерся, хоча ціни там мабуть самі демократичні. Замовляв комп стіл для малого там, так мало того, що кольору потрібного не було ні в наявності ні в недалекій перспективі, так доставку в тц Варшавський відмовились робити, бо там відітє лі малий магазин. Питаю : стіл що, в зібраному вигляді приїде чи що ? Відповідь : Ні, але в тц всерівно не доставляєм . Хоча тумбочку під телевізор я забирав там. Нє то й нє, відмовився від замовлення (хоча гроші вже проплатив), гроші повернули

Дубок показався лютим говном, шкаф чи то комод відкрив, то таке враження було що він там в магазині розвалиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Та так ,то точно ,років 50 там меблі продають... ти про той імідж ,той що це та бамбула ,яку до Луческа приліпили і недавно відкрили?

0B8D1FFC-F348-4B28-A968-0CA0201F4DEE.jpeg

Про нього. Та хєрня там вже давно була пристроєна, ну років 15-20 вже точно, правда її зробили більшою і останніх років 7 реконструювали. І ЄМНІП вона і раніше називалась імідж, там ще клуб-ригаловка метро колись був. Може хтось з того района відпишеться і мене поправить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, MANJAK11 said:

дубок зажерся, хоча ціни там мабуть самі демократичні. Замовляв комп стіл для малого там, так мало того, що кольору потрібного не було ні в наявності ні в недалекій перспективі, так доставку в тц Варшавський відмовились робити, бо там відітє лі малий магазин. Питаю : стіл що, в зібраному вигляді приїде чи що ? Відповідь : Ні, але в тц всерівно не доставляєм . Хоча тумбочку під телевізор я забирав там. Нє то й нє, відмовився від замовлення (хоча гроші вже проплатив), гроші повернули

Стіл - просто з ДСП? Скільки коштував?

 

Шукав своїй школярці стола десь 1,5 роки тому, то теж був в дубку. За майже 2000 якийсь жах, а не стіл. Криво прикручені направляючі у шухляд, злущена кромка, надбиті куточки. І це виставковий варіант))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, yu2007 сказано:

Стіл - просто з ДСП? Скільки коштував?

 

Шукав своїй школярці стола десь 1,5 роки тому, то теж був в дубку. За майже 2000 якийсь жах, а не стіл. Криво прикручені направляючі у шухляд, злущена кромка, надбиті куточки. І це виставковий варіант))

 

В Герборі був? що на Єршова

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Oli said:

 

В Герборі був? що на Єршова

 

В результаті купив ікеївський в непоганому стані на ОЛХ.

 

В герборі колись давно купував набір з двох столів мамі. Не сказав би, що якість була гарна, хоча ціна була немала. Може зараз з якістю в них і краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Стіл - просто з ДСП? Скільки коштував?

та вже не помню, пів року пройшло, десь до півтори тисячі ніби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, SergLutsk сказал:

Привіт, цікавить де у Луцьку порадите купувати меблі ? Щоб і ціна не захмарна була, і якість більш менш на рівні.

Конкретно в даний момент потрібне ліжко з матрасом, але згодом буде шукатись і диван, і інші види меблів.

Є ж якісь і місцеві виробники, є й такі, що возять сюди готове, власне цікавить досвід хто вже проходив цей етап пошуків, що порадите ?

Практичновсі  останні меблі купували в інтернеті

Ікеа,Меблік,на інших сайтах 

Де подобалися і підходили по ціні

 

Наприклад,ліжко Меблік мені дешевше було замовити в Києві і оплатити доставку НП,ніж в Луцьку

В Юск меблі не купувала,але виглядають гарно

На минулому тижні заходила в ТЦ Варшавський,вони оновили магазин - стало ще гарніше 

 

Робити під замовлення якісніше,але й дорожче

Тут треба розуміти,що для вас важливіше

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви чьо, народ, я тут збирався матрац за 3к купувати, а ви тут пишете то 7к, то 500  $ :ohmy:  

Це прости понти для приїзжих, чи ті пружини дійсно повилазять в дешевших матрасах через 2 роки ?! А якщо по ньому ніхто скакати не буде ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SergLutsk сказал:

Ви чьо, народ, я тут збирався матрац за 3к купувати, а ви тут пишете то 7к, то 500  $ :ohmy:  

Це прости понти для приїзжих, чи ті пружини дійсно повилазятт в дешевших матрасах через 2 роки ?! А якщо по ньоиу ніхто скакати не буде ?

матрас однозначно треба брати без пружин!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

В герборі колись давно купував набір з двох столів мамі. Не сказав би, що якість була гарна, хоча ціна була немала. Може зараз з якістю в них і краще.

 

там дивитися треба,  знайшов стіл склеєних з 2-х плит ДСП,  не хитається ще й досі років5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, paksivatova сказал:

матрас однозначно треба брати без пружин!

ваші аргументи?
не порахуйте за грубість, теж треба матрац, кожен своє болото хвалить, купувати на власні відчуття,  не зовсім добре, купиш сильно м'який - буде не добре для спини.

Змінено користувачем Holy
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Holy сказал:

ваші аргументи?
не порахуйте за грубість, теж треба матрац, кожен своє болото хвалить, купувати на власні відчуття,  не зовсім добре, купиш за сильно м'який - буде не добре для спини.

просто власний досвід

 

собі кулись купували чи  Mix Roll чи Memo Roll

матрасу вже років 8 приблизно,жодних нарікань

комфортно спиться 

 

крім того,нещодавно постало питання матрасу для дитини

перевозити дочки матрас , такий чи такий - точно не пам'ятаю який купувала ,якому 5 років 

чи лишити той,що є - пружинний

 ввечері,читаючи казки я завжди відчувала ті пружини,якийсь дискомфорт 

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Alex S сказано:

Матрац купи хороший один раз

Та з такими розкладами мені те ліжко аби в 15 к влізло ! :wacko:  Це щось "троха" за межами моїх скромних планів було...

То з такими цінниками вже може краще тоді диван брати, він ніби й більш багатофункціональний, і не вилазить з них нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Сами расписываете, что на 8 лет матрац, и тут же пишете, что может не подойти для спины.. а полежать 5 мин и определить, что это именно твой невозможно, надо хотя бы месяцок поспать и еще каждому супругу свой брать? А потом докупают наматрасники- топперы.

Беспружинные дешевые на паралоне, который разной плотности бывает, соответственно жесткости + еще кучу слоев всяких материалов сверху кладут, тоже жесткость изменяется. 

Еще жесткость можно ламелями основы регулировать, есть системы изменения их жесткости.

Ps. Сейчас если олх доставку оформлять через укрпочту, она бесплатна, а доставка на адрес 18грн.( Надо уточнить, было так).

 

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...