Перейти до змісту

Де купувати меблі ?


Рекомендовані повідомлення

Привіт, цікавить де у Луцьку порадите купувати меблі ? Щоб і ціна не захмарна була, і якість більш менш на рівні.

Конкретно в даний момент потрібне ліжко з матрасом, але згодом буде шукатись і диван, і інші види меблів.

Є ж якісь і місцеві виробники, є й такі, що возять сюди готове, власне цікавить досвід хто вже проходив цей етап пошуків, що порадите ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, SergLutsk said:

Привіт, цікавить де у Луцьку порадите купувати меблі ? Щоб і ціна не захмарна була, і якість більш менш на рівні.

Конкретно в даний момент потрібне ліжко з матрасом, але згодом буде шукатись і диван, і інші види меблів.

Є ж якісь і місцеві виробники, є й такі, що возять сюди готове, власне цікавить досвід хто вже проходив цей етап пошуків, що порадите ?

Ліжко з матрацом - в jysk, на новоріних знижках 5к ліжко 160*200 і 5к матрац для нього. Юск обрав через гарантії та фіскальні чеки. В інших магазинах ліжко такого ж виду вартувало більше 10к на той час, якщо взагалі було. Або, блін, оббите тканиною, або на вигляд як лавка султана.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ko3bMa сказал:

Ліжко з матрацом - в jysk, на новоріних знижках 5к ліжко 160*200 і 5к матрац для нього. Юск обрав через гарантії та фіскальні чеки. В інших магазинах ліжко такого ж виду вартувало більше 10к на той час, якщо взагалі було. Або, блін, оббите тканиною, або на вигляд як лавка султана.

Ліжко з ДСП ! Самий паршивий матеріал. Та ще й по дизайну просте до бєзобразія. 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, weldermaster said:

Ліжко з ДСП ! Самий паршивий матеріал. Та ще й по дизайну просте до бєзобразія. 

По критеріям пошуку підходить: не треба чекати хз скільки, вкладається в бюджет, важке, стійке і головне - просте, без ви*бонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ko3bMa сказал:

По критеріям пошуку підходить: не треба чекати хз скільки, вкладається в бюджет, важке, стійке і головне - просте, без ви*бонів.

Та доклати ще 3-4к і купи нормальне деревяне. Я якраз зараз викидаю все ДСП. Міняю на дерево. Не варте  те ДСП взагалі нічого.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, weldermaster said:

Та доклати ще 3-4к і купи нормальне деревяне. Я якраз зараз викидаю все ДСП. Міняю на дерево. Не варте  те ДСП взагалі нічого.

Повторю ще раз: на той час треба було ліжко ВЖЕ ЗАРАЗ, без ви*бонів, з матрацом, в одному місці і з фіскальними чеками. Логічно, що наступне буде дерев'яне, можливо навіть сам складу.

 

Треба послухати критерії ТСа, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ТС ? Він бюджет не оголошував. Хороші ліжка бачив біля Торби на Єршова. А конкретніше справа де однорядні вагончики. Біля вагончика з ЛКМ Реммерс. Там нормальні з ясеня.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще більш менш нормальні бачив на Ковельській 22, Мебліка.

.

І ще, ліжка з ніжками кабріоль і і ншими наворотами більше всього лише під замовлення.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бюджетом я ще й сам не визначився, але він точно скромний, останнім часом витрат і так "више криши".

Певно, що дерев'яне мені зараз буде не по кишені, тим більше, що ще й матрас нормально вартує. Доречі, вдогонку, а за матраси що скажете, які типи краще брати або які точно варто обходити стороною ?

2 годин тому, Ko3bMa сказано:

Ліжко з матрацом - в jysk

За юск дякую, глянем.

 

2 годин тому, weldermaster сказано:

Не варте  те ДСП взагалі нічого.

А конкретніші аргументи, що не так ? Якщо шпон відклеюється наприклад, то це проблема не дсп, а халявщика виробника, нє ?

 

56 хвилин тому, mykola сказано:

є в мережі Дубок,

За дубок знаю, але у них в наявності ніц немає, вже заходив, все під замовлення, навіть пощупати нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, SergLutsk said:

З бюджетом я ще й сам не визначився, але він точно скромний, останнім часом витрат і так "више криши".

Певно, що дерев'яне мені зараз буде не по кишені, тим більше, що ще й матрас нормально вартує. Доречі, вдогонку, а за матраси що скажете, які типи краще брати або які точно варто обходити стороною ?

В мене була тоді така ж проблема - я дупля не ріжу в матрацах і їх твердо-м'якості. Тому і взяв все в одному місці і з чеками, щоб потім, в разі чого, не паритись з обмінами чи поверненнями. Плюс я міг на матраці полежати прямо в них в магазині і пощупати те ж ліжко вживу, та й в них інструкції на сайті доступні - можна глянути на всі з'єднання. Технологію "індивідуальних пружинних пакетів" (хз як правильно називається, кожна пружина в індивідуальному тканинному чохлі) бачив майже скрізь, де шукав, тому зупинився на таких. А далі вже просто вибирав по бюджету і "як на ньому лежиться". Поклали зверху їх же наматрацник - на "твердій" стороні для 85кг проблем жодних.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

тому зупинився на таких

І як вони показали на практиці, не пожалкував ?

5 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Поклали зверху їх же наматрацник

А ця вже хрінь для чого ? Шоби не "засцяти" дорогий матрас ?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, SergLutsk said:

І як вони показали на практиці, не пожалкував ?

Таке треба питати як мінімум через рік-два. Як на 4 місяці то зауважень немає. В сестри такий же більше року - поки теж тихо.

Я брав ці ліжко та матрац швидше як "пробник", тому всі косяки підуть в критерії при наступному виборі.

 

Quote

А ця вже хрінь для чого ? Шоби не "засцяти" дорогий матрас ?

Типу того. В разі чого простіше попрати його, ніж знімати чохол з матрацу. Такий собі "гарант морального спокою".

Там ще є такі штуки, але імхо вже еребор. Хіба для особливих випадків, коли об нього постійно шаркають чи є високий шанс щось вилити чи забруднити.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняв, дякую за інфу ! І надалі відкритий і вдячний ще за поради, ваш досвід вибору, використання. Можливо хтось десь брав класну меблю в якомусь нерозкрученому підпільному цеху в Підгайцях, то признавайтесь !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, SergLutsk сказал:

Поняв, дякую за інфу ! І надалі відкритий і вдячний ще за поради, ваш досвід вибору, використання. Можливо хтось десь брав класну меблю в якомусь нерозкрученому підпільному цеху в Підгайцях, то признавайтесь !

http://sokira.com.ua/contact

  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз матрас 160х200 приблизно 5 років. На теперішній час його ціновий діапазон 7000грн. На матрасу вже давно відчуваються пружини. Тому все що нижче 7000 шлак. Тепер сам стою перед вибором. Через 2 місяці буде нове ліжко, а з матрасом ще не визначено. Ліжко буду сам робити. Обладнання є для цього. За доски домовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така - з ДСП можна брати як тимчасовий варіант на 2-3 роки. Далі на утилізацію. Якщо таке підходить то беріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо якісне дсп то і проблем нема з ним. Дерево це не панацея взагалі
Матраси якісні від 400-500$ будуть, от реально такі шо і через 10 років не буде пружин відчутно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліжко рекомендую брати з підйомним механізмом шоб щось можна було внизу покласти

Змінено користувачем zverexe
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свій час купував ліжко (дуб масив) в Ківерцях - "Тартак". 

матраси в них теж є.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочу нове ліжко купувати, але нічого толкового знайти не можу, в юску є нормальні по дизайну, але якість імхо хромає. Там де роблять з масиву то якись колхоз, мінімалістичний дизайн походу в наших краях не в почьоті.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Saddy said:

в свій час купував ліжко (дуб масив) в Ківерцях - "Тартак". 

матраси в них теж є.

Колись давно кума моїх батьків там працювала. Як вселились в квартиру, купили якусь українську спальню, так в тому матраці з комплекту за два роки купа пружин повилазила. Замовили на тартаку з найкращих матеріалів на той час. Зі слів куми, вони виготовляли матраци в тому числі і для різних «венетто» (пришивали потрібні етикетки і ківерцівські матраци ставали італійськими :) ). Обійшлось це нам 850 грн (типу ціна для своїх працівників). Ще жодна пружина не вилізла і чохол не розлазиться після прання.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, halmer сказал:

Теж хочу нове ліжко купувати, але нічого толкового знайти не можу, в юску є нормальні по дизайну, але якість імхо хромає. Там де роблять з масиву то якись колхоз, мінімалістичний дизайн походу в наших краях не в почьоті.

Я сам делал из букового бруса и  клееного  щита и нержавеющих шурупах под торкс. Заготовки заказывал у https://klen.ua/uk/

Обжогся на стандартных ламелях, купил березовые. Надо или буковые или покупать немецкий каркас типа такого

https://www.olx.ua/obyavlenie/karkas-pod-matras-na-lamelnoy-osnove-s-regulirovkoy-polozheniya-IDKv2gf.html верхний, но надо, чтоб ламели перекрывали каркас по ширине, ибо именно эти ламели подвешены на пластиковых штифтах, которые гнутся. Из плюсов- регулируемая жесткость в нужных местах.

 

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romanc сказано:

Я сам делал из букового бруса и  клееного  щита и нержавеющих шурупах под торкс. Заготовки заказывал у https://klen.ua/uk/

Обжогся на стандартных ламелях, купил березовые. Надо или буковые или покупать немецкий каркас типа такого

https://www.olx.ua/obyavlenie/karkas-pod-matras-na-lamelnoy-osnove-s-regulirovkoy-polozheniya-IDKv2gf.html верхний, но надо, чтоб ламели перекрывали каркас по ширине, ибо именно эти ламели подвешены на пластиковых штифтах, которые гнутся. Из плюсов- регулируемая жесткость в нужных местах.

 

Сам може і зробив би, але не маю необхідного інструмента і місця де цим зайнятись, та і не особо впевнений в своїй пряморукості, просто якщо получиться говно то я собі цього не прощу, бо привик якщо робити то робити нормально, а якщо робити як небудь то краще взагалі не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ДСП, то нужен качественная металлическая основа с ламелями, а дсп только для декора. 

Из матрацев есть беспружинные варианты, остановились на таком недорогом 17см, но опыт эксплуатации еще небольшой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Раз тема про меблі... шукаю де подивитися і купити стола. Письмовий стіл. Не замовити , а прийти подивитися і купити письмового стола? Де взагалі вони в асортименті є?

Я бачив в юску, там де варшавський, особисто мені по дизайну декілька сподобалось, особої прочності я думаю від стола не треба.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...