Перейти до змісту

Де купувати меблі ?


Рекомендовані повідомлення

59 minutes ago, weldermaster said:

В мене років 2 назад замовниця за 50коп торгувалася. Хоча приїхала не на самому дешевому мерсі. А ви тут аж про 50грн. )))

А взагалі, за 1.5к якраз і вийде самий бюджетний стіл. Чомусь в нас народ за еквівалент 50 євро хоче супур пупер мега стіл. Не буде такого.

Та нормальні там зазори по грошам у меблярів виходять, недарма їх розвелось як цуциків безпритульних, що зараз по місту бігають)) А потім розповідають байки про 50 копійок)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

Та нормальні там зазори по грошам у меблярів виходять, недарма їх розвелось як цуциків безпритульних, що зараз по місту бігають)) А потім розповідають байки про 50 копійок)))

Може й так. Я не вкурсє. Но нормального ліжка для себе так і не зміг підібрати. Щось толкове по дизайну починається від 15к. Дешевше - ікеївський примітив. Вот раніше, в 90-их, за пару бутилок самогону наші кулибіни робили все. Від дверей до ліжок і шкафів. Тепер часи не ті. Одні цуцики безпритульні залишилися )))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

А взагалі, за 1.5к якраз і вийде самий бюджетний стіл.

Так от, чи не можна в цей бюджетний стіл підкинути металу на 50 грн і підняти цінник на 50 грн? По ціні він не стане середнячком чи елітним, але хоч не буде викликати подив при детальному розгляді начинки. Якась дивна психологія - раз сегмент бюджетний, то можна робити "по конченому", здешевлювати максимально. (Стіл купувався в 15 році, зараз він буде дорожчим на скількись там відсотків, вище писали скільки).

 

Ще напишу трошки лучіків ненависті в сторону Гербора. Купив кілька років назад комплект з навісними шафами. Все ніби нормальне, крім регульованих навісів (така коробочка з гачком який стирчить із задньої площини, щоб навішувати на шину до стіни). Дали ті навіси теж найдешевші і найконченіші, і коли шафки провисіли десь з рік і я випадково глянув як вони там поживають, теж був немало здивований - їх покрутило так що шафи мали б впасти давно. І знову, беру 100 грн, купляю на Мадоті 2 пари навіс Linken, які навіть важать вдвічі більше за старі, і вже кілька років політ нормальний. І знову ціна питання - здорожчення усього комплекту на 1-2 відсотки.

Мораль така - якщо купуєте меблі - бажано збирати їх самому чи з кумом, і по ходу дєла доопрацьовувати, доклеювати, докручувати, бо зборщік меблів, який збирає шафу за 1,5-2 години апріорі не здатен це зробити максимально якісно і надійно.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, weldermaster said:

Може й так. Я не вкурсє. Но нормального ліжка для себе так і не зміг підібрати. Щось толкове по дизайну починається від 15к. Дешевше - ікеївський примітив. Вот раніше, в 90-их, за пару бутилок самогону наші кулибіни робили все. Від дверей до ліжок і шкафів. Тепер часи не ті. Одні цуцики безпритульні залишилися )))

Погоджусь, не ті зараз часи. Колись кандидати наук у ВУЗах працювали і нормально на хабарах від студентів заробляли. А зараз з білоруської фанери і польських конфірматів дитячі табуретки вимушені робити)))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне достались офисные тумбочки сделанные в европах, так даже ммелкие шурупы вкручены не напрямую в ДСП, а через пластиковую футерку диаметром 10 или 12мм.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

Погоджусь, не ті зараз часи. Колись кандидати наук у ВУЗах працювали і нормально на хабарах від студентів заробляли. А зараз з білоруської фанери і польських конфірматів дитячі табуретки вимушені робити)))

От бачите до чого ця влада довела народ ))). А раніше ракети в космос запускали. Тепер нормального стола не можемо зробити.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.04.2021 в 22:13, Alex S сказал:

В мене ( в моїх) в оренді два суміжні  великі гаражі. Там років з 4 вже  починають бачити світ шедеври меблів . Тільки нікому не кажи ,бо то секрет . Там десь три - чотири контейнери на меблевих рядах торгують тими майже італійськими меблями. 

И их качество тебя не устраивает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.04.2021 в 17:05, weldermaster сказал:

Він по дитячих ліжках. І то в основному з сосни. А ми то хочемо з оріха/дуба/ясеня )

https://klen.ua/ru/info/kontakty-magazinov-46 

будешь во Львове, посмотри качество образцов в их магазине. Когда я хотел заказать с их сайта кровать, которой нет в наличии, ответили, что в Украине торгуют остатками партий, которые делают для Европы. После я у них заказывал брус и щит буковый ( тоже присылают прайс с остатками на складе и выбираешь). Делают из дуба и бука.

 

 

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, romanc сказал:

https://klen.ua/ru/info/kontakty-magazinov-46 

будешь во Львове, посмотри качество образцов в их магазине. Когда я хотел заказать с их сайта кровать, которой нет в наличии, ответили, что в Украине торгуют остатками партий, которые делают для Европы. После я у них заказывал брус и щит буковый ( тоже присылают прайс с остатками на складе и выбираешь). Делают из дуба и бука.

 

 

Я вже замовив з ясеня. Єдине по термінах 2 місяці чекати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, weldermaster said:

От бачите до чого ця влада довела народ ))). А раніше ракети в космос запускали. Тепер нормального стола не можемо зробити.

Так то при шоколадному баризі так було. Зараз то воно потихеньку налагодиться:

Україна витратить на космічну програму 15 мільярдів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Почитала лише першу і останню сторінки , отож

то де гарні магазини меблів в Луцьку?

може хтось польські продає?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 По сусідству продаються меблі нашого луцького виробника.

Якісні ,гарні,сучасні,зручні 

Дуб, вільха.

Термін виготовлення місяць..

 

 

IMG_20211013_211657.jpg

IMG_20211013_211613.jpg

IMG_20211013_211511.jpg

IMG_20211013_211455.jpg

IMG_20211013_211431.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

 По сусідству продаються меблі нашого луцького виробника.

Якісні ,гарні,сучасні,зручні 

Дуб, вільха.

Термін виготовлення місяць..

 

 

IMG_20211013_211657.jpg

IMG_20211013_211613.jpg

IMG_20211013_211511.jpg

IMG_20211013_211455.jpg

IMG_20211013_211431.jpg

Якісно - спорить не буду. А вот на рахунок гарно і сучасно, то це пздц якийсь вирвєглазний, не знаю хто в здравом умі буде таке купувати. Цікаво було б глянути інтер'єр спальні за такими ліжками, напевно обов'зково має бути лєпніна, колони і ще пару статуй богів грецької міфології.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна мебель. В стилі кабріоль. А для робочого класу є ІКЕЯ. Кожному своє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меблі на замовлення,тож можливий любий стиль 

Зрештою найбільш мені імпонує,що це своє 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, halmer сказал:

Якісно - спорить не буду. А вот на рахунок гарно і сучасно, то це пздц якийсь вирвєглазний, не знаю хто в здравом умі буде таке купувати. Цікаво було б глянути інтер'єр спальні за такими ліжками, напевно обов'зково має бути лєпніна, колони і ще пару статуй богів грецької міфології.

Пшонка-стайл

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, WebTraveller сказано:

Пшонка-стайл

Во, а я ніяк не міг слово підходяще підібрать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, halmer сказал:

Во, а я ніяк не міг слово підходяще підібрать.

По-богатому.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Cherman сказал:

Такі меблі, в основному і беруть в хрущі. Особливо, вони компонують з блискучими "бохатими" шпалерами та з "хрустальною" люстрою на 2.3-метровому потолці.

А мені простіше треба)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меблі на замовлення,тож можливий любий стиль 

Зрештою найбільш мені імпонує,що це своє 

Є ще такі тут же.

Цього виробника знаю більше 20 років,робить так як треба,дає всі внутрішні матеріали потрібної якості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот дивлюсь на ліжка, мені подобається ікєєвський мальм, ну от реально з вигляду те що треба, хтось може порадити виробників який може зробити таке ж з дерева а не з говняного дсп? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...