Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

37 минут назад, Віталій СК сказал:

Якщо вони були в мінусі, а зараз взагалі залишились без роботи через карантин, то де ж вони будуть брати харчі?

Навіть не уявляю. З кредитки викачані всі гроші, споживчий кредит в банку, дві покупки в знайомих з оплатою частинами, в мене в борг до зарплати, не тільки в мене і це лише те що знаю. Зате на авто на роботу з роботи (авто не своє, але ж заправляти треба), стрижка в барбершопі, одеколон >700грн, кабакі і т.д. Затримка по зарплаті на пару днів - трагедія, а карантин... хз...

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Waver said:

І ще один...

Тільки, у цього якась своя місія )))

 

Гроші за авіаквитки повернули в повному обсязі?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Я б не вірив в це, бо нашим людям вірити не можна ;) 

- "грошей нема, я на авто збираю!"; 

Трохи не так.

В українців є три стадії безгрошів'я:

1. немає грошей;

2. взагалі немає грошей;

3. пора міняти долари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Waver сказал:

другий буде дуже яро та злосно це все спростовувати з кулаками чи майже визиваючи на дуель

Яка дуель, я тебе прошу. Як будеш мати час, зайди в профіль до АгентСміта і почитай його пости. Завжди було цікаво чи він тільки в інтернеті такий сміливий. Вже - ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 22:00 25 березня в Україні 145 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав. За добу виявлено 32 нові випадки.

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, nickel сказано:

тому не має значення дипломований хтось лікар чи біолог чи просто статтю на Вікі прочитав.

я просто написав,що для мене є значення,можу я свою думку мати і донести ії до громади?Що тут такого?А взагалі то я думаю,що треба замяти,я ж розумію ситуацію-всі на взводі,хоча більшість і стримується.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що від завтра в нас надзвичайна ситуація. на виїздах блокпости і штрафи за відсутність масок рукавиць і дезинфектора в авто.
Оце заживемо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЕ У ЛУЦЬКУ ТА НА ВОЛИНІ РОЗМІСТЯТЬ БЛОК-ПОСТИ. ПЕРЕЛІК

https://www.volynnews.com/news/all/de-u-lutsku-ta-na-volyni-rozmistiat-blok-posty/

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Dima4s said:

кажуть що від завтра в нас надзвичайна ситуація. на виїздах блокпости і штрафи за відсутність масок рукавиць і дезинфектора в авто.
Оце заживемо)

Панікьор! (с) @Waver )))

Quote

Перекривати сполучення між містами та обмежувати рух громадян не будуть, як і перевіряти наявність рукавичок та антисептика.

 

Pavelix апіріділ)

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Dima4s сказал:

кажуть що від завтра в нас надзвичайна ситуація. на виїздах блокпости і штрафи за відсутність масок рукавиць і дезинфектора в авто.
Оце заживемо)

 

2 минуты назад, Michaylo сказал:

ДЕ У ЛУЦЬКУ ТА НА ВОЛИНІ РОЗМІСТЯТЬ БЛОК-ПОСТИ. ПЕРЕЛІК

https://www.volynnews.com/news/all/de-u-lutsku-ta-na-volyni-rozmistiat-blok-posty/

" Перекривати сполучення між містами та обмежувати рух громадян не будуть, як і перевіряти наявність рукавичок та антисептика."

з тоі статті..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Waver сказано:

І ще один...

Тільки, у цього якась своя особлива місія )))

Хлопці, може вам зробити окрему закриту групу (палату)? Всі будуть заняті та завжди, так би мовити, при ділі: Один буде викладати свої високі думки на рахунок різних заговорів, другий буде дуже яро та злосно майже з кулаками чи визиваючи на дуель - це все спростовувати, а третій в той час буде по трохи підливати масла розводячі паніку та час від часу нишком тролити щоб вогонь не згасав...)))

І тебе в ту ж палату. Будеш пояснювати всім, що паніки в Америці немає.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи карантин страшніший за сам вірус. В чувака пішов тільки п'ятий день карантину...

https://m.facebook.com/groups/164309514367951?view=permalink&id=660118481453716

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

где в Волынской зараженного поймали?

Гірка Полонка, дівчинка 7 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Pavelix сказано:

з тоі статті.

Просто люди путають надзвичайний стан та надзвичайну ситуацію.І це нормально,я сам вдень спочатку прочитав різницю в термінах,а потім жінці розповів.Вона сказала-*вах!*,як ти все знаєш,такий розумний!!:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Pavelix сказано:

 

" Перекривати сполучення між містами та обмежувати рух громадян не будуть, як і перевіряти наявність рукавичок та антисептика."

з тоі статті..

побачимо як воно буде. мені це сказали пару годин тому, можливо щось і змінилось. Влада крутить як хоче тим карантином...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

Влада крутить як хоче тим карантином...

Та ні,там різниця.Ось,якщо коротко.https://www.unian.ua/society/10931078-nadzvichayna-situaciya-i-nadzvichayniy-stan-golovni-vidminnosti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Гліцерин 98% в аптеках продається чи де його в Луцьку шукати?

кокретно в Луцьку не знаю, а так, на любому сайті, який торгує рідинами для електронних сигарет і їх составляючими

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Я по роботі дуже добре знаю цю лікарню,облазили ії з веру до низу.Це бувша обкомівська лікарня,там не головний лікар,а начмед(підпорядковуються обл.лікарні)Якщо зроблять все по розумному,то це вихід .Дуже добре все сплановано,зроблено на совість.Моя думка-це єдине правильне рішення,зробити там лікарню для коронавірусних хворих.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2020 в 20:41, Ukrainec сказал:

мати в мене теж в суботу "віджгла": розповідає, що дуже їй захотілося гарбуза і вона без нього жити не може, вирішила на привоз сходити, а так як той був закритий, то ще на Варшавку заскочила )))) І з таким здивуванням розповідає, що все закрито! То пішла в якийсь магазин і затарилася якоюсь єрундою. 

Я був в шоці від її подачі! :huh:

Лайфхак _ як затримати маму вдома. Не дякуй. ;)

 

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

145 Україна

2 (вже) Волинь..

Офіційно підтвердили другий випадок коронавірусу на Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-ekspres-test-vyiavyv-koronavirus/

кто у вас там в Куршавелях отдыхал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-ekspres-test-vyiavyv-koronavirus/

кто у вас там в Куршавелях отдыхал?

Варіантів небагато: Івахів, Мартиняк, Палиця. Модерн та Тигрес здається не в тих кругах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...