Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

16 minutes ago, case_l said:

тим двом чувакам треба десь в приваті чатитись, бо вони дуже зайняті і в ігнор додавати ніколи. 

Нє, ну мінуси ліпити вейвер час знаходить. Це ж треба, витрачає стільки часу...))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

з чого ти взяв, що те, що краще тобі = краще всім ? А я кажу, що всім краще буде, коли ти перестанеш писати ахінею ? І чия думка важливіша ?

Плюси скінчилися, буду должен.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Alex S сказал:

То Вадік правда очки коле.... за креветок.

ем, як би то так послати, щоб не обідити, як то кажуть :) Думка про мене незнайомої мені особисто людини така ж мені важлива, як і тобі  :) 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Всім же буде краще.

Вітя, заведи собі фейсбук, там є крута фіча - опублікувати лише для себе. Ти тільки уяви: ніхто, ніколи тебе не буде коментувати. І мінусів у рєпу там немає. Це ж твоя мрія. Вона так близько.

 

п.с. Якщо треба допомога з встановленням додатку на телефон, то зроблю безкоштовно.

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Cherman said:

Пам'ятаєш, як майор запасу в авіатемі постив посилання на авіаційні зарплати? Так от, коли ніхто не відреагував, він всіх звинуватив в заздрості.:0016:

Так, крєвєтка, припини. Бачиш, що майор відходить, та все ніяк не може відійти?

  • Ха-ха 3
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Юріч said:

Всім вже піздюлєй роздали? :)

Все, маслопуп, ніби як вже всім. Можеш заходити ))

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановне панство, нагадую, тема ця називається «Коронавікторс і реакція на нього». Хто що може сказати по темі?)

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Всім вже піздюлєй роздали? :)

 

9 часов назад, yu2007 сказал:

Все, маслопуп, ніби як вже всім. Можеш заходити ))

 

В глухе село, де немає ні світла ні газу, приїхав до
бабці внучок-каратіст з города. Кожного ранку він вдягає кімоно, ходить по росі
босий, тренується. І стало людям ціково, що він там робить, та й вони його
питають:
- Скажи а шо то ти робиш босий кожного ранку?
- Та я каратіст, маю чорний пояс.
- А шо то таке "каратіст"?
Він подумав та й каже:
- Ну короче я можу дати пи*ди любому;
- Шо і Петру ковалю можеш дати?
- І Петру ковалю можу якщо треба;
Ну тут стало питання ребром, пішли люди до коваля і все йому розказали.
Приходить значить коваль до нього, а він такий пяткою по носі тільки
блись, коваль впав на землю і не шевелиться. Люди підбігли до нього:
- Петро шо з тобою?
Видкриваючи одне гоко:
- Босий вже пішов?
- Ні;
- Коли він піде, то вам всім пи*да.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чому я в своїх коментах не пишу ,,єрєсь, брєд, срань, ну і далі малалітературні слова?

Бо коли я бачу , щось нелогічне з моєї точки зору, або нецікаве, або неприємне-просто проходжу повз.

Або наводжу аргументи.

А ці всі мінуси, фиркання, образи, посилання - ну явний признак, що людині ПРОСТО НЕМА , що сказати.

Емоції є, а слів не вистачає.

Як і логічних думок.

Особливо це проявляється в кризові часи, коли паніку майстерно та потужно нагнітають зі всіх сторін.

Декому так хочеться вилити свій страх,відчай ітд тд.

1 година тому, MANJAK11 сказано:

або ти підеш, і я тоді з тобою сратись не буду на форумі, або я піду, бо це мені буде легше, ніж просто читати твою хрєнь і мовчати.

Насправді ти не можеш мовчати, бо на мої висновки звертають увагу набагато більше, ніж на твої.

В тебе є купа можливостей  заводити СВОЇ теми і писати там любі СВОЇ висновки.

Але ж на тебе мало звертають увагу, тому варто лише мені десь ,щось написати,як ти тут же прибіжиш і будеш коментувати.

Ну ясно прикриваючись, що не можеш мовчати.

Ще колись в школі, коли хтось в пориві емоцій кричав ,, Я вже більше не можу,,

йому відповідали- то біжи в туалет.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yu2007 сказал:

Шановне панство, нагадую, тема ця називається «Коронавікторс і реакція на нього». Хто що може сказати по темі?)

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 14195 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 8 травня в Україні 14195 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 361 летальний, 2706 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 504 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 514 випадків;
Волинська область — 424 випадки;
Дніпропетровська область — 652 випадки;
Донецька область — 91 випадок;
Житомирська область — 480 випадків;
Закарпатська область — 644 випадки;
Запорізька область — 312 випадків;
Івано-Франківська область — 1078 випадків;
Кіровоградська область — 408 випадків;
м. Київ — 1721 випадок;
Київська область — 935 випадків;
Львівська область — 660 випадків;
Луганська область — 42 випадки;
Миколаївська область — 179 випадків;
Одеська область — 583 випадки;
Полтавська область — 239 випадків;
Рівненська область — 855 випадків;
Сумська область — 147 випадків;
Тернопільська область — 959 випадків;
Харківська область — 478 випадків;
Херсонська область — 149 випадків;
Хмельницька область — 148 випадків;
Чернівецька область — 2097 випадків;
Черкаська область — 331 випадок;
Чернігівська область — 69 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 8 травня 2020 року до Центру надійшло 1148 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 37052 повідомлення про підозру на COVID-19.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2020 в 14:04, Nokian сказал:

Різниця в смертності у нас та багатих країнах заходу в першу чергу тому,що в нас люди просто не доживають до віку,коли набагато важливіші до сезонних хвороб.

Особливо чоловіки.Які якраз і більше чутливі до кВ.

Розподіл хворих на COVID-19 за віком за весь період:
50% - вікова категорія 40-64
29% - вікова категорія 18-39
14% - вікова категорія 65+
5% - вікова категорія 6-17
2% - вікова категорія 0-5

Жінок, що захворіли на коронавірус - 57%, чоловіків - 43%
Інформацію зібрано за допомогою дашборду оперативного моніторингу COVID-19 НСЗ України.
Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

Ще колись в школі, коли хтось в пориві емоцій кричав ,, Я вже більше не можу,,

йому відповідали- то біжи в туалет.

Ну я тебе по аналогії у ФБ послав. Тобі це сильно допомогло?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Nokian сказал:

Або наводжу аргументи

можна хоч один приклад ? чи знов тіпа пройдеш повз ?

55 минут назад, Nokian сказал:

А ці всі мінуси, фиркання, образи, посилання - ну явний признак, що людині ПРОСТО НЕМА , що сказати.

тобто коли ти тіпа проходиш повз, то тобі є що сказати ? Чому, на всі аргументи, якими тобі відповідають ти ЗАВЖДИ проходиш повз ?

58 минут назад, Nokian сказал:

Як і логічних думок.

це називаєтся поляризація думок і селективне сприйняття. Ти їх (логічних думок) просто не помічаєш, тому ця пробема не на нашій стороні кабеля

1 час назад, Nokian сказал:

Декому так хочеться вилити свій страх,відчай ітд тд.

помилка проекції, те, що тобі так здаєтся, не обовьязково так і є

1 час назад, Nokian сказал:

Насправді ти не можеш мовчати, бо на мої висновки звертають увагу набагато більше, ніж на твої.

яким способом ти це дослідив ?

1 час назад, Nokian сказал:

Але ж на тебе мало звертають увагу, тому варто лише мені десь ,щось написати,як ти тут же прибіжиш і будеш коментувати

емммм це просто пі*дєц :0016: ото в тебе манія величі, я охєрєваю, чесно

1 час назад, Nokian сказал:

Ну ясно прикриваючись, що не можеш мовчати.

 весело получаєтся, дуал мовчки мінусує - ху*овий, я не мовчки мінусую - тоже ху*овий. Може тобі виключно плюсики ставити і восторгатись, який ти пі*дєц вумний, талановитий і оригінальний ? :0016: А не пішов би ти нахєр ))) Ти там в своїй хворій уяві думай що хочеш, але поки ти будеш пи*діти всяку хєрню, я на неї буду реагувати і заперечувати. А ти роби як знаєш, от на шо на шо, а на це мені точно пофіг :) 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідні американці,така пошесть в них, як то переживуть 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Nokian сказал:

Вадім,2+2=4.

бач, як ми гарно з тобою спілкуємся. Я тобі і пояснюю щось весь час, щось питаю, а ти мені хуяк і 2+2=4, я так розумію, це комплексна відповідь на ВСІ поставлені питання за останні декілька постів ? Оце в твоєму розумінні аргументами називаєтся ? ну ну, мабуть краще таки проходь повз, може за розумного зійдеш :D

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

А ці всі мінуси, фиркання, образи, посилання - ну явний признак, що людині ПРОСТО НЕМА , що сказати.

це звичайний форумний срач, це нормально 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Он мене @Waver майже в кожному з останніх його постів згадує. Мої «тупі повідомлення» в темі про літаки настільки отруїли йому життя,

він ніби і дорослий мужик, але образився на форумних хом'ячків 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Бідні американці,така пошесть в них, як то переживуть 

Що ти там про заздрість писав?

 

Ти переглянув це відео як мавпа газету. Все побачив, все почув і нічого не поняв. Я написав величенький пост про це, ще коли ти написав

В 05.05.2020 в 20:32, Nokian сказал:

Із звичайного ,трохи сильнішого ,природнього вірусу,роздули світову істерію.

Кожна країна,точніше влада кожної країни роздувала її у своїх вузькополітичних цілях,використовуючи  один з базових людських страхів,страх перед заразою.

Цю шиту білими нитками справу було ясно ще два місяці тому,коли померлих журналізди чомусь враз почали називати загиблими.

Написав той текст, але згадав як ти їх читаєш і не опублікував, але стало шкода праці - зберіг. Таки опублікую, ти не прочитаєш, інші прочитають. І це відео якраз доречне, мені не треба буде лінки шукати

Цитата

В США подали заявки на отримання допомоги по безробіттю вже 33,5 мільйонів осіб. Темпи подачі заявок знижуються, але кінця ще навіть не видно, прогнозують безробіття до 20%. Якщо не маєш контракту і на підприємстві відсутній профсоюз, то можна звільнити в той же день, коли підприємство закрили на карантин. Але держава гарантує виплату по безробіттю 80% від зарплати, а там не так як в нас - усі на мінімалці, а решта в конверті. Тобто допомога - реально 80%, з часом знизиться до 10%, так стимулюють людей до пошуку роботи. А зараз федеральні уряди, на додачу до державної допомоги, доплачують ще по 600 баксів в тиждень. І звичайні трудяги стали отримувати допомогу більше ніж була зарплата. Люди не хочуть повертатися на роботу, навіть якщо їхнє підприємство запрацювало. Це колосальні кошти навіть для США. Але це крапля в морі тих витрат, які прийдеться зробити уряду США, щоб подолати ще й економічну кризу, спричинену коронавірусом.

В Євросоюзі ситуація з безробіттям трохи краще, бо їхнє законодавство стоїть більше на стороні людей ніж бізнесу, і не дозволяє звільняти відразу. Але все рівно прогнозується ріст безробіття до 9-10%, при теперішніх 6,7. Також колосальні виплати, також економічна криза. 

В Великобританії кількість безробітних вже досягла 9%, при тому, що цілі галузі отримали від держави підтримку у вигляді зарплат працівникам на час карантину аби не звільняли. Галузеве опитування показало що з 47 000 пабів, закриються 19 000, лише це додасть 320 000 безробітних. Падіння ВВП найбільше за останні 300 років (триста Карл). 

Яку таку вузькополітичну вигоду можна отримати від неконтрольованої кризи? Всі йдуть на карантин, розуміючи, що він стає причиною неконтрольованої економічної кризи, через "звичайний, трохи сильніший природнього вірус". Чий це план, якщо чи не найбільше від нього страждають саме розвинуті країни?

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Waver сказал:

одночасно ще дечім допомагаю нашим хлопцям яких уже близько сотні зараз і які уже неділю стоять під Білим Домом у Вашингтоні, та тим хто організовує туди виїзд ще багатьох інших з різних куточків країни...

Це якийсь протест, пов'язаний з карантином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.. ото вас криє..

Я навіть перечитати той срач намагався... марно.

Чистити його, це невдячна справа. Заколупаюся, потім скажуть нашо мої пости потер. Чи ще щось.

 

нагадало про "модерацію"

 

%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

мля.. ото вас криє..

Я навіть перечитати той срач намагався... марно.

Чистити його, це невдячна справа. Заколупаюся, потім скажуть нашо мої пости потер. Чи ще щось.

 

нагадало про "модерацію"

Ну хоч тему про авіацію, там в тому флуді тематичних постів не було взагалі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Це якийсь протест, пов'язаний з карантином?

по останніх новинах там зараз протестують медсестри (через недостатню кі-ть засобів індиідуального захисту).

А з 1 травня (ну і теж до зараз навпевно) - далекобійники, через тещо в період пандемії значно впали ставки на фрахт.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, natalka) сказано:

по останніх новинах там зараз протестують медсестри (через недостатню кі-ть засобів індиідуального захисту).

не смішно зовсім, але...

COVID-19-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...