Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, bublik007 сказал:

Кожний має право на СВОЮ мрію))))

Я вже писав: Вітя не тролить, він несе це на повному серйозі. Так само з мікросвітом: він не мріє про цей мікросвіт, він живе в ньому, а справжній світ інший. Коли прозріє може бути пізно і боляче.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Я вже писав: Вітя не тролить, він несе це на повному серйозі. Так само з мікросвітом: він не мріє про цей мікросвіт, він живе в ньому, а справжній світ інший.

Перефразую: кожен має право жити в своєму світі))) Можливо, людині так простіше...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, igor сказал:

Народ перестаньте бити паніку.

А хто панікує? Покажіть нам того нєгадяя, нарешті.

4 часа назад, igor сказал:

Зараз любий чіх - всі біжать в лікарню.

Ти був? Я таких порожніх поліклінік ще за своїх 42 роки не бачив. Це не спеціально вишукане пусте місце, це на всіх поверхах так. Єдина черга 4-5 чоловік біля рентген-кабінету, бо треба чекати знімки.

qS5LmwLq3nCClks0Vrlu1iju_IvDKQ_ip8VbziHylCpGgrlPhAN-oXs5bDyXbIXz4HalQh_dVZDtn3hnilRaFVz46xthACLlkc7vHaY-2djj-wARZdINKokZJE-KeEG5T-s8RIOWua_m4NrOrDlM3FHDd7JiDFzxzDhe-oVxqnDrX4GXkwN2W8SZ1804RGBJvimp2TVTZNLgs29EWx9PBU8b90Rv-QBaA_82XWvRNNdvMC_xVn3cbKaODoAt38x-B0iKDFbmX3V3jYLVDFFZiwTLKtKcz5ggzEdoo1z9skd1fnXY8j-YMVLnUPc1zUF7qgY-hi5juJCjDbjtg0f8azydVeqAg9ZC5CgwjuK0Kc-kONHo4paUMkQDGSMN3k12umajgsTjqHJpIGGL6L7Q-yRX8p82MGFWnNVadFwlSxXWRx6KVF9tdEjXmNwJxMR1jARPiSps9EBZqyQYpAvLGZHx1ryefct9srZFpZhvmiMeWfpxx3xcB5-ZupADJ6ycNwVTyYPJgvqgZDgCxhL5uXNDsFupdtup8JmR3CbDx62xzcLZkvhEupoUufnXU1Y_2WxWOQG6rsUJNyrmJ7mE1OGt_49NQ3YpzVRe-GjaEu20TLz61LVIFjWgsJS4HwjYElMpENj0z8kIrmOlJDgkLFwXsay4tvVOp27aXSzEBWuQhqs2E_9S5sYcrtLf=w686-h914-no

4 часа назад, igor сказал:

Тому статистика приблизно правильна, і немає скритих переболівших. І ніяких експонент немає, кількість хворих плавно наростає в арифметичній прогресії. Тестуються на вірус практично всі кому треба.

Як скажеш, як скажеш...

4 часа назад, igor сказал:

Тому якщо навіть вийти на 2000 захворювань в день то треба 15-20 тис. днів приблизно, щоб всі перехворіли в Україні. Ви жрачки запасли на 15тис. днів? Моя думка менше паніки і до роботи, нефіг ждати кінця світу.

А ну да, в тебе ж експоненти немає.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, bublik007 сказал:

Перефразую: кожен має право жити в своєму світі))) Можливо, людині так простіше...

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

цікаво, по яким критеріям відрізняють погану від хорошої :) 

Твої пости Віті не подобаються - ти поганий, те саме з бігдатою, якщо результати подобаються - то хуроша бігдата, і навпаки. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

справжню картину ми не взнаєм мабуть ніколи, змирись

 

Цитувати

Очільник Держдепу США Майк Помпео неочікувано для всіх повідомив, що у американської влади уже наявна "значна кількість доказів" того, що новий коронавірус вперше з’явився в китайській лабораторії, але він не заперечує висновок спецслужб США про те, що вірус не був створений людиною. Про це головний дипломат Штатів розповів в інтерв’ю ABC News, передає ONLINE.UA. "Існує значна кількість доказів того, що це вийшло з тієї лабораторії в Ухані. Кращі експерти досі думають, що це було зроблено людиною. У мене немає причин не вірити цьому", — зазначив Майк Помпео.  Що важливо розуміти, коли журналіст нагадав дипломату, що висновки спецслужб США свідчать про інше, Помпео відступив, сказавши: "Я бачив, що говорить розвідувальне співтовариство. У мене немає підстав вважати, що вони помилилися". Варто зазначити, що наразі Державний департамент США поки не відповів на запит про роз’яснення коментарів Помпео. Нагадаємо, що у звіті директора Національної розвідки Штатів, яку оприлюднили нещодавно, йдеться, що розвідка погоджується з "широким науковим консенсусом" про те, що ця хвороба не була створена людиною.
Джерело: https://novyny.online.ua/820172/e-dokazi-u-ssha-shokuvali-rezonansnoyu-zayavoyu-shchodo-covid-19/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, igor сказано:

Зараз любий чіх - всі біжать в лікарню

не навпаки? оскільки 20-30% офіційно інфікованих це медперсонал, не ургентні хворі хіба не намагаються уникати лікарень, щоб не заразитись від лікарів? чи лікарні не закриваються цілими відділеннями на карантин?

 

4 годин тому, igor сказано:

статистика приблизно правильна, і немає скритих переболівших.

правильна статистика чого - процента жирів ув маслі???

Цитувати

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо у середу заявив, що тестування 3 тисяч осіб виявило наявність антитіл проти коронавірусу у майже 14% протестованих. Це може означати, що 2,7 мільйона всіх мешканців штату були інфіковані на COVID-19.

 

 

4 годин тому, igor сказано:

Тестуються на вірус практично всі кому треба.

хм... в м.Київ. тих, "кому треба" на сьогодні було 5642 чол., в Чернівецькій обл. тих, "кому треба" на ту ж дату було 2366 осіб. в Києві виявлено 1535 позитивних (27%), в Чернівецькій - 1887 (79.8%).

або в Чернівецькій обл. тестувальники- снайпери найвищого гатунку, а в Кийові рукожопи й бракороби, або в ср*ку таке "практично всі кому треба"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Ще раз чому Австрія виходить з карантину, а ми ні. 

а можна якось пояснити, чому Австрія виходить з карантину, а ми - ні? глянув на картинки, але не зрозумів :(

 

в Австрії карантин був запроваджений 16.03, коли було виявлено вже більше тисячі хворих

в Україні - з 12.03, коли було виявлено єдиний випадок в Чернівецькій області

 

ти хочеш сказати, що ми надто рано ввели обмежувальні заходи?

чи навпаки, що наш майор Чін доморощений філософ з п'ятіркою по мікробіології правий і що всі ті карантини до ...???

 

Австрія:

Цитувати

На кінець квітня кількість нових інфікованих взагалі знизилася до 60-70 осіб на добу. Загалом же кількість інфікованих станом на 27 квітня склала понад 15 100 осіб.

На тлі помітного скорочення захворюваності на початку квітня австрійський уряд вдався до пом’якшення умов карантину в країні.

Зокрема, з 14 квітня було дозволено працювати господарським магазинам та невеликим торговельним точкам. Це дозволило відновити роботу майже 80% об’єктів малого бізнесу.

Також уряд погодився на можливість відвідання парків, катання на велосипеді та пробіжки на вулиці. Одночасно з цим був впроваджений обов’язок носити маски в громадських місцях.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rrid сказано:

а можна якось пояснити, чому Австрія виходить з карантину, а ми - ні? глянув на картинки, але не зрозумів

Я так зрозумів, що виявили майже всіх хворих і майбутніх хворих (з ким хворі контактували). (Типу ізолювали можливих хворих)

І зараз спад. Лишилося отим 15 100 чол перехворіти (виздоровіти)  і якби фсьо?

 

Маски ми довго ще носитимемо.  І руки будемо мити частіше, ніж пів року тому :)

Головне, аби китайці нічого нового не придумали в своїх лабораторіях на рибних ринках.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, rrid сказал:

а можна якось пояснити, чому Австрія виходить з карантину, а ми - ні? глянув на картинки, але не зрозумів :(

 

Можна

12 часов назад, nickel сказал:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я так зрозумів, що виявили майже всіх хворих і майбутніх хворих (з ким хворі контактували). (Типу ізолювали можливих хворих)

І зараз спад. Лишилося отим 15 100 чол перехворіти (виздоровіти)  і якби фсьо?

все-одно не зрозумів :( за даними РНБО, на сьогодні в Австрії залишилось 1705 позитивних, а не 15100?

Цитувати

Згідно з офіційною статисткою, з початку епідемії станом на 6 квітня в Австрії було виявлено понад 12 тис. заражених коронавірусом осіб, з яких майже 3,5 тис. осіб вже одужали, 220 померли. Кількість активних випадків захворювання складала близько 8,6 тисяч.

Результати ж репрезентативного вибіркового тестування показали, що кількість хворих на COVID-19 в країні може бути у рази більшою. Згідно з тестуванням, в Австрії у період з 1 по 6 квітня могло бути від 10,2 тис. до 67,5 тис. хворих на COVID-19. Найімовірніша цифра – 28,5 тис. осіб, що становить 0,33% від загальної чисельності населення.

і що австріякам робити далі? як тільки до них завітають уханці нью-йоркці, знову закриватись на карантин? чи вони тепер ніколи не відкриють кордонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Можна

 

ти про це:

Цитувати

"Ми говоримо про північні регіони Італію. Чому спалах коронавірусу зафіксували саме в цій частині країни?</b></p> <p>Вивчав це питання, з лютого слідкував за подіями в онлайн. Це відомі факти: у Бергамо відбулися пару футбольних матчів за один тиждень, дуже значимих. За рахунок цієї масовості, легковажності населення щодо карантинних заходів у перші тижні усе і сталося. Складно сказати, чому саме північні регіони. Може тому, що вони найбільш густонаселені і промислово розвиненіші за інші.</p> <p><b>Чи можна говорити, що Італія опинилася в епіцентрі розповсюдження інфекції в Європі тому, що запізно зреагувала на проблему?</b></p> <p>Не знаю, на якому етапі була помилка."

Пансіонери італійських будинків перестарілих масово відвідали два матчі за один тиждень у бергамо, і через це Австрія виходить з карантину? Чи через те, що в Італії на початок квітня померли сотня лікарів від коронавірусу? Чи щось інше маєш на увазі? Поясни, будь-ласка.


 

Спойлер

 

Колись Світлана Іванівна Бегун мені вліпила "3--" за математично правильно розв'язане завдання. На моє запитання "чому?!??" вона дала відповідь, яку я пам'ятаю й зараз: "Потому что тьі не обьяснил полученньіх показателей. Тьі должен обьяснить так, чтобьі моя бабушка поняла".

Твоє

19 хвилин тому, nickel сказано:

Можна

нічим не відрізняється від "аргументів" Нокіана

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cherman сказано:

Двотижнева обсервація, та всіх тестити на в'їзді, як варіант.

два тижні? логічно ;)

Цитувати

Пацієнти з новим коронавірусом можуть бути заразними протягом декількох тижнів, оскільки вірус може жити у дихальних шляхах до 37 днів.

Про це повідомило нове дослідження, опубліковане в медичному журналі Lancet.

 
 Середній час від початку захворювання до виписки складав 22 дні

Вчені визначили, що тривалість розповсюдження вірусу коливається від 8 до 37 днів. 

В середньому ті, хто вижили, були заразними упродовж 20 днів, але у фатальних випадках вірус міг розповсюджуватися до самої смерті людини. 

 

особливо логічно для туристичних подорожей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, rrid сказал:

ти про це:

Пансіонери італійських будинків перестарілих масово відвідали два матчі за один тиждень у бергамо, і через це Австрія виходить з карантину? Чи через те, що в Італії на початок квітня померли сотня лікарів від коронавірусу? Чи щось інше маєш на увазі? Поясни, будь-ласка.


 

  Скрыть контент

 

Колись Світлана Іванівна Бегун мені вліпила "3--" за математично правильно розв'язане завдання. На моє запитання "чому?!??" вона дала відповідь, яку я пам'ятаю й зараз: "Потому что тьі не обьяснил полученньіх показателей. Тьі должен обьяснить так, чтобьі моя бабушка поняла".

Твоє

нічим не відрізняється від "аргументів" Нокіана

 

 

Тобто задачу я розв'язав правильно? Ну то постав мені 3- і уймись.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, MANJAK11 сказал:

абсолютно нічого дивного, коли апендицит лопає, починаєтся зараження і сильно підвищуєтся температура

Саме так, я ж лапки не просто так поставив...

А тим часом у вузькооких виродків (ні, не расизм, просто ЗАДОХЕРА зарази дивним чином йде звідти)....

Китай запустив національну платформу блокчейнів, яка дозволить ввести в обіг державну криптовалюту. Перші виплати цифровими юанями здійснять вже у травні. Поки це буде відбуватися в тестовому режимі.
Наміри у Пекіна серйозні. Хоча Центробанк поки офіційно не підтвердив графік впровадження кріптоюаня, очікується, що повноцінний запуск відбудеться в середині 2021 року.
Це може змінити світову фінансову систему. Країни можуть вступити в еру державних криптовалют, що сильно вплине і на міжнародну валютну систему, а цифровий юань в перспективі може похитнути панування долара і євро в міжнародних розрахунках. Останнє може мати ключове значення з точки зору не тільки економічних, а й геополітичних розкладів.

Класно, правда? Кому війна корона, а кому мати рідна!

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Класно, правда?

Америкосам нічого не залишиться як піти війною на Китай... :) А інакше хана їм буде  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Китай запустив національну платформу блокчейнів, яка дозволить ввести в обіг державну криптовалюту.

Все це класно, але поки що Америка налаштована блокувати Китай. Нічого там не брати. Виводять звідти виробництво. Вслід за ними і Японія теж.

Тому ще всяке може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Китай запустив національну платформу блокчейнів, яка дозволить ввести в обіг державну криптовалюту. Перші виплати цифровими юанями здійснять вже у травні. Поки це буде відбуватися в тестовому режимі.
Наміри у Пекіна серйозні. Хоча Центробанк поки офіційно не підтвердив графік впровадження кріптоюаня, очікується, що повноцінний запуск відбудеться в середині 2021 року.
Це може змінити світову фінансову систему. Країни можуть вступити в еру державних криптовалют, що сильно вплине і на міжнародну валютну систему, а цифровий юань в перспективі може похитнути панування долара і євро в міжнародних розрахунках. Останнє може мати ключове значення з точки зору не тільки економічних, а й геополітичних розкладів.

Класно, правда? Кому війна корона, а кому мати рідна!

Ну а чому в цій темі? Це якось пов'язано з КВ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, rrid сказал:

 

 

 

Може в лабораторію залетіла летюча миша? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Cherman сказано:

То шо, значить Нокіан більше не продаватиме Сяомі?

 

огризки буде фурами возити

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось взагалі пам'яиає, що Китай звинувачував США, що вони їм вірус підкинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nickel сказано:

Тобто задачу я розв'язав правильно? Ну то постав мені 3- і уймись.

дякую за великодушно надану можливість тебе оцінювати, але принаймні зараз утримаюсь.

задача розв'язана неправильно, пояснень також не надано жодних.

картинка в тому пості з двома варіантами екстраполяції - взагалі "шедевр" (зверни увагу на лінію другого гіпотетичного варіанту, якщо хочеш... а хочеш - уймись, вибір за тобою)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

вже десь було. Проскакувало.

Але якщо вже захворіє, то, певно, шансів на виживання менше, ніж у не_курця?

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Китай запустив національну платформу блокчейнів, яка дозволить ввести в обіг державну криптовалюту.

це не криптовалюта, а китайський шіткоїн  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...