Перейти до змісту

@Nokian і пустота


yu2007

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

Я про свій товар навіть і не заїкався.

ви задоволені своїм профітом? просто я не понімать, за рахунок чого базарники живуть, може вони на біржі підторговують, а базар - так... хобі, додатковий заробіток, це ж скільки товару треба продати?, ладно, продукти, там наплив великий, бо вони кожен день треба.

Спойлер

проблема базара, що люди не заморочуються "товарним виглядом", як би ми себе не переконували, але ми купляємо товар по "обгортці", є ще поговірка зустрічають по одягу...ітд
у вас трохи хаос  творчий безлад на робочому місці (хоча може в цьому суть базара) Не пробували щось змінювати?  з асортиментом не експериментували? облагородити свій бутік, кинути трохи пилу людям в очі.  Новий рік, Різдвяні свята, якраз саме час щось вичворити.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, Nokian сказал:

По гарантії до речі телефон, що Маніяк купував у мене 6 років тому я виконав

а ну но ну но тут поподробнєй ? ти про шо взагалі ? Я в тебе купляв один єдиний телефон, який в дружини досі, ні по яких гарантіях я ні до кого не звертався. Завязуй бухати, брехати. Потрібне підкреслити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

телефон, що Маніяк купував у мене 6 років тому

 

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

Я в тебе купляв один єдиний телефон, який в дружини досі, ні по яких гарантіях я ні до кого не звертався.

 

Ого, то ж хороший телефон вам продав 6 років служить без ремонту. І чого так гнати на людину? Я думав ви купили у нього телефон, який пропрацював 6 днів і він не виконав гарантію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ого, то ж хороший телефон вам продав 6 років служить без ремонту. І чого так гнати на людину? Я думав ви купили у нього телефон, який пропрацював 6 днів і він не виконав гарантію.

Те що ти подумав, що Маньяк, Черман і я гонимо на Нокіана, через його професійну діяльність характеризує тебе, а не нас. Те гівно що сидить в тобі зробило б так, тому воно тобі підказувало що і Маньяк так робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Мої бувші продавці працюють в різних великих мережах.

Іноді заходять, звісно розказують про внутрішню кухню.

Це цікава та довга розмова, коротко суть така.

Якщо оренда в великих торгових центрах коштує мінімум в 5-10 раз дорожче ніж на базарі, а ще утримання продавців, менегерів, бухгатерів, секретарів = то звідки вони компенсують ці витрати.?

Лише заклавши в ціну, що заплатить покупець.

Більшістьз цих покупців навіть і не здогадується про це, магія великих форм вражає та засліплює логіку.

Вітя, ти хочеш про це поговорити? Думаєш ти один в торгівлі працюєш, а ми всі з другої сторони прилавка і нам можна всяку лапшу на вуха вішати і ми повіримо? Я в свій час працював продавцем в АБВ Техніці. На той момент це був найбільший за площею і асортиментом магазин побутової техніки в Луцьку. Не за гарні очі став старшим продавцем, в обов'язки якого входила робота з проблемними покупцями, робота з гарантійними випадками і поверненнями, робота з сервісними центрами, управління персоналом і само собою торгівля. І це не так відбувається, що тобі видали бейджик "Ст. продавець" і кинули від танки - йди і гаси конфлікт, наприклад, між покупцем і банком, представник якого сидів в магазині і щось натупив. Це семінари (навчання) і по знанню техніки, і по продажам, і з юристами, і з психологами. В центральному офісі в Дніпрі їх декілька було, а місцевих чи в Рівному або Львові вже й не пригадаю скільки. Компанія з простих продавців готувала кадровий резерв на керівні посади для відкриття нових магазинів як в Луцьку так і в інших містах. Тому не треба розказувати, що тобі розказують твої колишні продавці. Я цю "внутрішню кухню" знаю не так як ти по чуткам. Але якщо ти хочеш, то можемо й поговорити.

Оренда для великих магазинів в ТЦ нижча ніж для таких торгашиків як ти. Це типу оптова ціна на великих площах. Ти ж не знав цього, правда? Я навіть не буду розказувати тобі про якірних орендарів, сам загуглиш. Закупочні ціни ни на білу техніку для великих магазинів нижчі ніж для таких торгашиків як ти. Це великий опт, але ж ти не в курсі. А на зарплати, оренди і т.д. вони заробляють просто величезним оборотами, які й не снилися таким торгашикам як ти. Тому все, що тобі залишається, щоб лишитися на плаву - барижити сірим і чорним контрабасом.

 

8 часов назад, Nokian сказал:

По гарантії до речі телефон, що Маніяк купував у мене 6 років тому я виконав, Нікель взагалі  не звертався, а претензії Чермана та Олі, що десь була ціна дешевше.

Обідно, прийдеться розпродавати товар з того вього, назло хейтерам та великим мережам.

Почну з цього http://lutech.com.ua/products.php?id=1553

Вітя, я мовчав, коли Маньяк залишив відгук про твій магазин, хоча я з ним цілком згодний з власного досвіду купівлі у тебе. Я мовчав і коли Черман залишив такий же відгук про тебе. Я не змовчав лише коли ти почав ліпити з них дурачків хейтерів. Дам тобі пораду, як власнику бізнесу: свої косяки краще визнавати, а не валити на покупця, тим більше публічно. А якщо не вкурив в чому тебе звинувачують, то краще перепитати, бо вийде як з ремонтом телефону дружини Маньяка, який ніколи не ламався, але ти його успішно поремонтував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, nickel сказано:

гівно ...  в тобі

 

Ви в туалет пелюстками ромашок ходите чи стеблами троянд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви в туалет пелюстками ромашок ходите чи стеблами троянд?

Та нє, в мені також вистачає свого. Але є два "але". 1, Я це розумію, на відміну від багатьох. 2, Мені моє гівно дорожче за чиєсь золото. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

а ну но ну но тут поподробнєй ? ти про шо взагалі ? Я в тебе купляв один єдиний телефон, який в дружини досі, ні по яких гарантіях я ні до кого не звертався. Завязуй бухати, брехати. Потрібне підкреслити

Це був Самсунг S3600 ,жабка рожевого кольору.

Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

В мене претензій ніяких нема, принаймні, вони геть не до ціни.

Точно? Та продавщиця, що була в вас на Перемоги, то в-основному бухає.

Це цікаво,як її звати?

І де їх можна побачити,бо одна на пенсії,одна під Ковелем,одна в Італії,а одна під Луцьком.

Частіше бачуся з хлопцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Я мовчав і коли Черман залишив такий же відгук про тебе. Я не змовчав лише коли ти почав ліпити з них дурачків хейтерів.

нікель вроді не токсичний метал)),  а ти розпсіхувався на пустому місці, через те, що він щось там помилився
Черман - троль, він з мухи зробить слона і всім скаже, що то тігррр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Nokian сказано:

Мої бувші продавці працюють в різних великих мережах.

Іноді заходять, звісно розказують про внутрішню кухню.

Продавець, про внутрішню кухню??? Не смішіть мої шкарпетки!

Та продавців туди навіть  не пускають.

У великих мережах є Управляючі Компанії, які керують усім,  особливо тими продавцями. І виносять їм знання лише ті, які їм знати потрібно!

Великі мережі викупляють приміщення, Або, як сказав @nickel, оренда буде по "оптовій" ціні. Бо 10м2 вартує 5 000 грн, то там буде 100м2 30 000 грн. А не за 50 000!

10 годин тому, Nokian сказано:

Лише заклавши в ціну, що заплатить покупець.

Це називається "собівартість".  

Навіть я, працюючи в Управляючій компанії (зараз) не знаю усього, що насправді діється!  Хоча маю доступ майже до усього!

Дружина зараз працює в Управляючій компанії однієї із  мереж  магазинів.  І формування ціни знає як ніхто!

 

Окрім базару, із примітивною формою продажі,  треба цікавитися трошечки іншим!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Holy сказал:

нікель вроді не токсичний метал)),  а ти розпсіхувався на пустому місці, через те, що він щось там помилився

Дозвольте поцікавитися у такого шанованого юзера як Ви: звідки такі поспішні, а саме головне помилкові висновки про мій психічний стан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Ви в туалет пелюстками ромашок ходите чи стеблами троянд?

Ви в туалет ... ходите ... стеблами.

 

Люблю такий спосіб цитуванння :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Дозвольте поцікавитися у такого шанованого юзера як Ви: звідки такі поспішні, а саме головне помилкові висновки про мій психічний стан?

ви так багато не пишете)) написати 2282 символів, зранку, ще й  посеред тижня і спеціально для @Nokian , якщо це не злість, то що це? особлива мужицька любофь :_26:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, nickel сказано:

Мені моє гівно дорожче за чиєсь золото. :)

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Holy said:

ви так багато не пишете)) написати 2282 символів, зранку, ще й  посеред тижня і спеціально для @Nokian , якщо це не злість, то що це? особлива мужицька любофь :_26:?

Ніщо так не об'єднує двох, як обсирання третього :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Holy сказал:

ви так багато не пишете)) написати 2282 символів, зранку, ще й  посеред тижня і спеціально для @Nokian , якщо це не злість, то що це? особлива мужицька любофь :_26:?

Вітя любить розказувати який він ахєрєнний продавець, бізнесмен, філософ, знаток всього і вся, часто навіть не розуміючи, хто його співрозмовник чи клієнт. Тому саме сьогодні зранку, посеред тижня маючи час і натхнення (хоча я не розумію як день тижня чи час доби має впливати на кількість символів у моїх дописах), я пояснив Віті що тут з ним не школота переписується, а люди, які також мають знання та досвід, тому не треба нести брєд про великі форми і засліплену логіку. 

Порахуй скільки сумарно я символів накатав в цій темі, мабуть не менше ніж Нокіану. Але чомусь там тебе це не здивувало. І заміть я там жодного разу не згадав, що два роки торгував машинками для стрижки, що знаю внутрішню кухню, що маю якусь інсайдерську інформацію від колишніх продавців і бла-бла-бла, для того щоб придати своїм словам більше ваги. А знаєш чому? Бо я не Нокіан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Продавець, про внутрішню кухню??? Не смішіть мої шкарпетки!

Та продавців туди навіть  не пускають.

У великих мережах є Управляючі Компанії, які керують усім,  особливо тими продавцями. І виносять їм знання лише ті, які їм знати потрібно!

Великі мережі викупляють приміщення, Або, як сказав @nickel, оренда буде по "оптовій" ціні. Бо 10м2 вартує 5 000 грн, то там буде 100м2 30 000 грн. А не за 50 000!

Це називається "собівартість".  

Навіть я, працюючи в Управляючій компанії (зараз) не знаю усього, що насправді діється!  Хоча маю доступ майже до усього!

Дружина зараз працює в Управляючій компанії однієї із  мереж  магазинів.  І формування ціни знає як ніхто!

 

Окрім базару, із примітивною формою продажі,  треба цікавитися трошечки іншим!

 

 

О о о .

Якраз в мережах дуже продумана НЕПРИМІТИВНА  форма продажу.

Тобто є страховка на розбиття екрану,екстразаміна при втопоенні,додаткова гарантія,додаткові налаштування і таке інше.

Я задумувався  над цим ,а потім виявилось що в певній мірі це в мене і так є,тільки я не беру за це додаткові гроші.

Бо різні страховки наче вигідна річ,тільки виграє один,а заплатять всі.

Бо ці всі ,,бонуси,, беруться з насправді переплат кожного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nickel сказал:

(хоча я не розумію як день тижня чи час доби має впливати на кількість символів у моїх дописах)

П'ятнична тема))

17 минут назад, nickel сказал:

Вітя любить розказувати який він ахєрєнний продавець, бізнесмен, філософ, знаток всього і вся, часто навіть не розуміючи, хто його співрозмовник чи клієнт.

а ні чо, що всі люди такі) і ви такий і @Zheny@ похвалився своєю роботою і я теж не Д'Артаньян. а коли люди ще вип'ють, тоді ваш співрозмовник стає людиною зі списку Forbs, з впливом але без грошей))) 

 

29 минут назад, Ko3bMa сказал:

Ніщо так не об'єднує двох, як обсирання третього :_39:

я вже замучився бути четвертим, який намагається  все владнати.


@$ΩLΩMΩN - У самурая нет цели. Только путь!
все хватить.. не буду влізати в срачі
на вулиці проблискує сонце, хорошого дня пані та панове 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Holy сказано:

 

@$ΩLΩMΩN - У самурая нет цели. Только путь!

 

 

Спойлер

screenshot_2-2.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Nokian сказал:

Тобто є страховка на розбиття екрану,екстразаміна при втопоенні,додаткова гарантія,додаткові налаштування і таке інше.

Я задумувався  над цим ,а потім виявилось що в певній мірі це в мене і так є,тільки я не беру за це додаткові гроші.

 

Тобто, купуючи в тебе смарт, без доплат різних, ти протягом року безкоштовно міняєш побитий клієнтом екран? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Nokian сказано:

Якраз в мережах дуже продумана НЕПРИМІТИВНА  форма продажу.

І де я написав зворотнє. Ти мене перефразував.  Нічого новго.

24 хвилин тому, Holy сказано:

і @Zheny@ похвалився своєю роботою

я не хвалився. Я просто констатував, що вона в мене є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

. Я просто констатував, що вона в мене є. 

 

То ти вже вернувся з Польщі? Чи то ти в Польщі на підвищення пішов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

То ти вже вернувся з Польщі? Чи то ти в Польщі на підвищення пішов?

Повернувся. І доволі давно.

Поки не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...