Перейти до змісту

@Nokian і пустота


yu2007

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Знаєш, Вітю, я не хотів говорити назагал, але ти договорився. Так, якусь мєлочь, типу чохла на смарт в тебе можна купити задешево, не сперечаюсь. Але що стосується смартфонів....Замовляв в тебе колись два смарта однакових одночасно (Сяомі Редмі Ноут 5), наголосив, що хочу глобальну версію. Прийшов - один норм, другий версія для Китаю. Питаю - що за фігня? А ти - і так сойдьот. Прийшлось купувати один смарт в тебе, другий деінде.

Другий випадок недавній. Коли в серпні шукав смарт доці. Націлився на сяомі ноут 10 лайт. В Комфі 9000 грн, в тебе 8400. Ок. Попросив в тебе розстрочку на 3-4 місяці. Ти мені - 2% в місяць, тобто за чотири місяці +672 грн до ціни смарту, що в сумі перевищує ціну смарта в Комфі. При тому, що Комфі дає розстрочку на 4 місяці без процентів (так дає, без жодних процентіа і не потрібно мені зараз знову розповідати про сферичного коня у вакуумі, як про страховку на екран....як деякі тут мені пояснювали. Я говорю за конкретні випадки). От так.

Саша,всі ці непонятки від недомовленстей,які кожен розуміє по своєму.

За азіатську версію,то тоді в потрібному тобі кольорі була ЛИШЕ  азіатська.

І що,?вона тобі виходила точно так само,як і глобальна 

Я і сам ходжу з азіатською.

І нема ЖОДНОХ. людини,яка би спитала,чи це азіатська чи глобальна,а я сказав би на азіатську,що глобальна.

А за розстрочку,то НА ДАНИЙ МОМЕНТ  хорошим ,надійним клієнтам ,як ти, я можу давати на кілька місяців і без процентів.

Ще цікаво,скільки ти заплатив за скло,чи плівку в КОМФІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
49 минут назад, Nokian сказал:

А за розстрочку,то НА ДАНИЙ МОМЕНТ  хорошим ,надійним клієнтам ,як ти, я можу давати на кілька місяців і без процентів.

 

:0016:. Тобто "даний момент" наступив саме зараз? А що змінилося з серпня місяця 2020 року? Я за ці 3 місяці став більш хорошим і надійним? :D

Знаєш, мені оті твої 2% тоді були як серпом по яйцям. Я людина чесна, знаємся не один рік, купував в тебе не одну річ, зазвичай, якщо я прошу розстрочку (наприклад на 4 місяці), то віддаю за 2 місяці. Але сам факт - 2%.....

 

49 минут назад, Nokian сказал:

Ще цікаво,скільки ти заплатив за скло,чи плівку в КОМФІ?

 

Не купував. Там є заводська плівка. +Страховка на побиття.

 

49 минут назад, Nokian сказал:

що,?вона тобі виходила точно так само,як і глобальна 

 

Наскільки я пам'ятаю, я купив другий смарт не в тебе. В тебе взяв тільки з глобальною прошивкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

 

:0016:. Тобто "даний момент" наступив саме зараз? А що змінилося з серпня місяця 2020 року? Я за ці 3 місяці став більш хорошим і надійним? :D

Знаєш, мені оті твої 2% тоді були як серпом по яйцям. Я людина чесна, знаємся не один рік, купував в тебе не одну річ, зазвичай, якщо я прошу розстрочку (наприклад на 4 місяці), то віддаю за 2 місяці. Але сам факт - 2%.....

 

 

Не купував. Там є заводська плівка. +Страховка на побиття.

 

 

Наскільки я пам'ятаю, я купив другий смарт не в тебе. В тебе взяв тільки з глобальною прошивкою.

Скажу по секрету,більше половини Сяомі продалося саме азіатські,і всі тьху тьху задоволені.

Взагалі ситуація міняється швидко і весь час,зараз наприклад в Китаї ті самі моделі дорожче ,ніж в Україні глобалки).

З серпня змінилися дещо умови постачання і я можу робити розстрочку.

А тоді не міг.

Вибач.

Кляті банки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Якщо не сильно піджимає час, то краще того ж китайця брати безпосередньо з Китаю. Можна знайти хорошу знижку, та й в любому випадку, він буде дешевший на 15-20%, ніж в Віті, чи подібних продаванів.

Так в тому й то справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Cherman сказано:

Якщо не сильно піджимає час, то краще того ж китайця брати безпосередньо з Китаю. Можна знайти хорошу знижку, та й в любому випадку, він буде дешевший на 15-20%, ніж в Віті, чи подібних продаванів.

Найближчих кілька місяців НІТ.

Схоже на цей Новий рік ситуація буде як літом з деякими моделями.

Ціна на товар буде,але з вітрини він зникатиме так швидко,що реально його не буде.(

Мене це засмучує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:


Ха, ти всеодно хоч одного купив нормального телефона. Мені чи знайомим, від Віті доставалися лише азіатські версії з перехідниками і т.д.

В знайомого була ще більш цікава історія. Вирішив він на початку 2019-го року купити собі Xiaomi Mi A2, пішов в магазинчик №176, Вітя там його гарно зустрів і сказав, що такі телефони закінчилися, але є повний аналог Xiaomi Mi6X, той самий телефон, тільки версія для Китаю, відрізняється лише зарядкою та іерогліфами на коробці.

Знайомому так кортіло купити телефон, що він тут же виклав 5.5к грн і щасливий пішов додому. Як вдома став налаштовувати телефон, побачив що Андроід на ньому якийсь фуфлижний, нічого не можна оновити, багато сервісів бачать телефон, як в Китаї. Після гугління, виявилося, що ця версія чисто для азійського ринку, без оновлень та з кучою глюків. Навіть тему з сяомівського сайту не скачаєш. До того, ж на телефоні був ще один нюанс з клавішою звуку. Короче, пішов він назад до Нокіана, показав це все, Вітя сказав, що цього не знав(!), пообіцяв перепрошити телефон та справити проблему. Я потім питав знайомого: а чому ти просто не повернув телефона? Ну, він сказав, що з Вітьою давно знайомі, якось невдобно було так жорстко поступати. Короче кажучи, Віктор його фактично кинув, кормив обіцянками пару місяців - то хлопці з Києва, які перепрошивають. не беруть трубку, то хворі. В результаті, знайомий цей телефон скинув через якусь комісіонку, десь за 3800-3900, бо там не побачили всі нюанси телефона.

І це таке відношення до людини, яка в Віті купувала не один телефон.

Насправді  я пам'ятаю таку історію,але той знайомий мені нічого не скаржився,просто питав за оновлення.

Дійсно не всі моделі оновлюються однаково.А абсолютно всього я знати не можу(

І такі відгуки насправді мені теж дуже важливі,буду враховувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль і я попав,вимога була,щоб був NFC.Сказали,що є...поки я добрався,щоб настроїти,пройшло 14 днів.(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальних продавців не буває це по-перше, та і кожну модель  продавець не досліджує під мікроскопом, це фізично неможливо. По-друге тут нікого як бачу не кинули, просто купували азіатську версію з надією зекономити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, sobchuk30k said:

Нажаль і я попав,вимога була,щоб був NFC.Сказали,що є...поки я добрався,щоб настроїти,пройшло 14 днів.(((

А як Віктор пояснив відсутність нфс? Типу як тут вище: «Я ж не можу всього знати»? )))

Ти часом не в вересні купував цей телефон у Віктора? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Cherman сказано:

Візьми і загугли модель Mi6X, і ти зрозумієш, що це не просто азійська модель. Тим більше, при купівлі не йшлася мова зекономити, просто необхідної моделі не було в наявності.

Так,це трохи інше,бо на А2 чистий Андроїд,а 6Х MIUI.

І глобальну версію 6Х  ( обновлення прошивки Сяомі не підтримала).

Я не можу їм наказати .

А НЕОБХІДНОЇ МОДЕЛІ А2 тоді не було в наявності.

Але вже походу такого більш не буде,бо асортимент телефонів у Сяомі знижується раза в три.

Мені буде легше знати детальніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Nokian said:

І нема ЖОДНОХ. людини,яка би спитала,чи це азіатська чи глобальна,а я сказав би на азіатську,що глобальна.

А якщо не запитають? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

А якщо не запитають? 

Якщо я почну розказувати ВСЮ різницю між китайською,індійською, европейською версіями , то  це затягнеться надовго.Поввр мені на слово.

Один з моїх недоліків,що багато говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітя, ти в цій темі отримав реальний фідбек, виявляється він зовсім не такий як ти нам тут розказував. На твоєму місці я б сильно задумався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо я почну розказувати ВСЮ різницю між китайською,індійською, европейською версіями , то  це затягнеться надовго.Поввр мені на слово.

Один з моїх недоліків,що багато говорю.

 

Розказуйте, уважно вас вислухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Nokian said:

Якщо я почну розказувати ВСЮ різницю між китайською,індійською, европейською версіями , то  це затягнеться надовго.Поввр мені на слово.

Один з моїх недоліків,що багато говорю.

Середньостатичний покупець в половині випадків теж спочатку різниці не знає... наприклад, я теж не знав поки не прочитав пару останніх сторінок. І тут ситуація... знадобився би мені терміново новий телефон на подарунок тещі чи ще гірше - племіннику чи племінниці (які в техніці шарять краще мене), і в першу чергу, звичайно я пішов би до хоч якось знайомого хоч і віртуально Нокіана, тим більше що він обіцяє що в нього дешевше і він переб'є ціну любого іншого магазину, а мені просто тре, як кажуть на Поліссі - НОВИЙ та ХОРОШИЙ телефон на подарунок...  Про різницю та про те що в магазинах (а не на базарі) бувають різні версії, китайскі та нормальні, я "ні сном не духом" тому і не питаю а ти й не розказуєш, купую новий зовсім недешевий телефон, ніби й з гарантією, радий що хоч трішки дешевше, дарую племіннику... і, як кажуть - дареному коню в зуби не заглядають, тому племінник нічого і не каже, але десь через рік-два все-таки виясниться що племінник не дуже то був і радий і вже мабуть той телефон поміняв (продав) бо то був "китаєць" і там не все працювало на всі 100% як повинно працювати...

Весело... тепер розумію чому ти так любиш Полішуків і яка різниця між базаром, Ювантом і нормальними великомережевими магазинами.☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

А як Віктор пояснив відсутність нфс? Типу як тут вище: «Я ж не можу всього знати»? )))

Ти часом не в вересні купував цей телефон у Віктора? ;) 

Казали,що є...,але в кореневих налаштуваннях(якось так) не працює(можливо китайська версія)редмі нот 8 про...купував в кінці серпня,свій редмі 6 віддав доні-першокласниці.Старого телефона,також купував у Віктора.Повністю ним задоволений,за що і дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sobchuk30k said:

купував в кінці серпня

 

Як кума з донькою були в магазині, то паралельно якийсь чоловік "з форуму" якраз купував сяомі і допитувався у Віктора про наявність НФС ))

Але то ніби було на початку вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

 

Як кума з донькою були в магазині, то паралельно якийсь чоловік "з форуму" якраз купував сяомі і допитувався у Віктора про наявність НФС ))

Але то ніби було на початку вересня.

Блін,мо то я був.Дивлюсь,купував 4.09.той час,після 40-ка,як вода...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, sobchuk30k said:

Блін,мо то я був.Дивлюсь,купував 4.09.той час,після 40-ка,як вода...)))

 

А знижку від вітринної ціни Віктор активно пропонував? Якщо так, то значить це точно ти був))

 

Згадай, чи не було в бутіку стрункої симпатичної пані з темним волоссям зростом 170-175, а поряд з нею майже такої ж високої дівчини?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Waver сказал:

дарую племіннику... і, як кажуть - дареному коню в зуби не заглядають, тому племінник нічого і не каже, але десь через рік-два все-таки виясниться що племінник не дуже то був і радий і вже мабудь той телефон поміняв (продав) бо то був "китаєць" і там не все працювало на всі 100% як повинно працювати...

скажу вам прямо, зважаючи, що це подарок племіннику, більш вірогідно телефон був з бюджетної серії, там ресурсів для мінімального користування (дзвінки, вайбер тощо.), діти люблять пограти, встановити купу ігор (а розробники тих ігор користуються всіма можливостями телефона коли треба і не треба,  засмічують пам'ять, висять в фоновому режимі. От встановіть пару ігор з топа і самі переконаєтесь, як телефон почне тупити.  Племінник захотів більш кращий/дорогий телефон.
А хто винен? як завжди

6 часов назад, Waver сказал:

  бо то був "китаєць Nokian"

:D:D:D
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

А знижку від вітринної ціни Віктор активно пропонував? Якщо так, то значить це точно ти був))

 

Згадай, чи не було в бутіку стрункої симпатичної пані з темним волоссям зростом 170-175, а поряд з нею майже такої ж високої дівчини?)))

 

Знач не я,зі своїм 1,62 на таких панянок точно задивився б.тоді б і 3310 по ціні смартфону купив би.Знижку не обговорювали,за тиждень-два до того я заходив,ціни обговорили.я не дуже люблю торгуватись,прийшов,купив,забув.Не хожу,не шукаю де дешевше.в інтернеті глянув,прицінився і гоу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Holy said:

скажу вам прямо, зважаючи, що це подарок племіннику, більш вірогідно телефон був з бюджетної серії, там ресурсів для мінімального користування (дзвінки, вайбер тощо.), діти люблять пограти, встановити купу ігор (а розробники тих ігор користуються всіма можливостями телефона коли треба і не треба,  засмічують пам'ять, висять в фоновому режимі. От встановіть пару ігор з топа і самі переконаєтесь, як телефон почне тупити.  Племінник захотів більш кращий/дорогий телефон.
А хто винен? як завжди

:D:D:D
 

Та вже не тре так розганяти свою уяву...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...