Перейти до змісту

@Nokian і пустота


yu2007

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Юріч сказал:

 

А як по іншому, такі тоді були умови? І де ти бачив, щоб страхували постфактум?

До речі цього року я купував там же смартфон дитині (ціна смартфону 7800 грн), заплатив за страховку екрану також 1000 грн і в разі не розбиття екрану за рік, повернуть тих же 1000 грн.

я про те, що нафіга їм платити наперед гроші, 

2 часа назад, Юріч сказал:

(у разі побиття заміна безкоштовно, заміна - це сам екран+робота) 1000 грн

якщо побив екран, то заніс в ремонт заплатив ті ж 1000грн.
я бачу тільки користь для них, що людина забуде забрати ті 850 грн назад, 
ви коли страхуєте майно, ви ж не платите повністю його вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, Holy сказано:

я про те, що нафіга їм платити наперед гроші, 

якщо побив екран, то заніс в ремонт заплатив ті ж 1000грн.
я бачу тільки користь для них, що людина забуде забрати ті 850 грн назад, 
ви коли страхуєте майно, ви ж не платите повністю його вартість.

заміна екрану на яблофон коштує не одну тисячу грн...  тому це напевно і є страховка

тут реальна користь і Ви не праві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Holy сказал:

якщо побив екран, то заніс в ремонт заплатив ті ж 1000грн.

 

Я думаю, що ціна екрану з ремонтом буде більше ніж 1000 грн.

Наприклад на Самсунг амолед дисплей, наскільки я чув, вартує чуть лі не пів вартості смартфону.

Ось наприклад ціни дисплея на смартфон самсунг а51, який я купив дитині за 7800 грн:

 

https://prom.ua/search?search_term=Дисплей Samsung A515&not_found=true

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я думаю, що ціна екрану з ремонтом буде більше ніж 1000 грн.

Наприклад на Самсунг амолед дисплей, наскільки я чув, вартує чуть лі не пів вартості смартфону

Правильно чув.Тому походу в тому ж Комфі ціна страховки  має бути різна на різні моделі.

Зрештою скажи мені конкретну модель і конкретну страховку на неї  в  Комфі і я постараюсь зробити тобі її вигідніше.

Мені треба ж на щось орієнтуватись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Правильно чув.Тому походу в тому ж Комфі ціна страховки  має бути різна на різні моделі.

Зрештою скажи мені конкретну модель і конкретну страховку на неї  в  Комфі і я постараюсь зробити тобі її вигідніше.

Мені треба ж на щось орієнтуватись.

 

:blink: Вітю, ти не читаєш мої повідомлення? Я вже написав, що перший смарт вартував 9999 грн (отже недешевий), модель хуавей Р20. Другий, той що дитині купив, над твоїм коментарем. І діло тут не в тому, зробиш ти вигідніше чи ні.. просто ти спочатку кажеш, що в тебе ця послуга безкоштовна, а потім вже кажеш, що ціна залежить від моделі. Як тебе можна взагалі зрозуміти? Ти ж юлиш, за тобою не встигнеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

тут реальна користь і Ви не праві

халявний сир тільки в мишоловці, щось тут не так, без вигоди для магазину, ще й в мінус)),
а якщо купляє хтось для дитини, то там рахуй 100% буде заміна
навіть зі страховкою автомобіля чи здоров'я, не все так просто
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Holy said:

халявний сир тільки в мишоловці, щось тут не так, без вигоди для магазину, ще й в мінус)),
а якщо купляє хтось для дитини, то там рахуй 100% буде заміна
навіть зі страховкою автомобіля чи здоров'я, не все так просто
 

Ага, а як купляє автомобіль хтось, хто лише за день до того отримав права, то там рахуй 100% буде заміна кузовних елементів. Ті страхові такі тупі і цього не розуміють?)))

 

Та нема там ніякої халяви, і все прораховано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ага, а як купляє автомобіль хтось, хто лише за день до того отримав права, то там рахуй 100% буде заміна кузовних елементів. Ті страхові такі тупі і цього не розуміють?)))

 

Та нема там ніякої халяви, і все прораховано.

страхова тут грається із відсотка + у них ідуть коефіцієнти на стаж  безаварійна їзда і т.д. ...

в магазинах не страхова (той же комф як писав Юріч), ельдорадо ( родичів розвели страховкою на телевізор) беруть штуку вертають як вище Юрічу

850, родичам вернув ельдорадо не баблом а купіть товар але на 650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

страхова тут грається із відсотка + у них ідуть коефіцієнти на стаж  безаварійна їзда і т.д. ...

в магазинах не страхова (той же комф як писав Юріч), ельдорадо ( родичів розвели страховкою на телевізор) беруть штуку вертають як вище Юрічу

850, родичам вернув ельдорадо не баблом а купіть товар але на 650

 

Ніхто мене не розводив. Це моє добровільне рішення купити ту страховку. 150 грн, то не великі гроші. Зато за якусь тисячу, при побитті екрану, мені б його замінили. 

А на рахунок самсунга, то там взяли тисячу і повернуть теж тисячу, у разі не спрацювання страхового випадку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, yu2007 сказал:

Ті страхові такі тупі і цього не розуміють?)))

Та нема там ніякої халяви, і все прораховано.

а я про що, там купа нюансів є, коли тобі оплачують, а коли ні, і при тому, що там ніякі гроші не вертають за їзду без проблем :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Vikvik Mawr said:

родичів розвели страховкою на телевізор

А навіщо страховка на телевізор? Теж екран може побитися?))

те що розводять на страховки - я в курсі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Holy said:

а я про що, там купа нюансів є, коли тобі оплачують, а коли ні, і при тому, що там ніякі гроші не вертають за їзду без проблем :D

З телефонами простіше. Побив - замінили. Не побив - вернули все або більшу частину. 


Я про те - шо це не «халява» і зовсім не «в мінус» для мережі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Cherman said:

Та не тягни кота за хвіст, розказуй.

 

Рано, Пєтька, рано...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Це був Самсунг S3600 ,жабка рожевого кольору.

Так?

Самсунг ACE 3 який є в дружини дохуліард років, помню, жабку рожеву ніби помню, що така була

 

 перепитав в дружини, був такий, але ні за який гарантійний випадок, не памьятає ні вона, ні я. Оскільки такий телефон таки був, я не можу на 100% стверджувати, що не купував його в тебе чи не звертався по гарантії. Хєр с нім, хай буде по твоєму, але то вже мабуть більше років пройшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Nokian сказал:

По гарантії до речі телефон, що Маніяк купував у мене 6 років тому я виконав

доречі :0016::D

 

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Vikvik Mawr сказал:

:smile-zachot:

Май на увазі, що порівнюючи ціну Віті і на білий телефон в Епіцентрі, не факт, що у Віті буде такий же білий телефон, а не китаєць з переходніком. Вітя чомусь забуває про це клієнтам говорити. Я не лізу у Вітіну торгівлю, але раз Вітя торгує у флеймі, то і я пофлеймлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Юріч сказано:

:blink: Вітю, ти не читаєш мої повідомлення? Я вже написав, що перший смарт вартував 9999 грн (отже недешевий), модель хуавей Р20. Другий, той що дитині купив, над твоїм коментарем. І діло тут не в тому, зробиш ти вигідніше чи ні.. просто ти спочатку кажеш, що в тебе ця послуга безкоштовна, а потім вже кажеш, що ціна залежить від моделі. Як тебе можна взагалі зрозуміти? Ти ж юлиш, за тобою не встигнеш

Безкоштовно в мене послуги налаштування/відновлення акаунту/перенос даних(іноді це може зайняти дві години, тоді люди накидають 50 ,100 грн,іноді нічого)

А екрани на Хуавей досить дешеві,я й так міняю по 800 -900грн в СЕРЕДНЬОМУ.

Ось і заробіток КОМФІ.

Бо по моїй статистиці на протязі першого року користування екран б'ють відсотків  1-3 власників.

Хочеш таку послугу- будь ласка,але я вважаю,що це лишній гроші для покупця.

І якщо я комусь не відповідаю шаидко- то просто зайнятий в цей час з клієнтами,або ремонтом.

Є вайбер і телеграм на номері 0980564170,

Або дзвоніть 0506769006.

З 8.00 до 22.00.

Без вихідних).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Я думаю, що ціна екрану з ремонтом буде більше ніж 1000 грн.

то для того Вітя і написав, що страховка залежить від моделі. В великих мережах часом до 20% вартості хочуть.

15 хвилин тому, Nokian сказано:

Бо по моїй статистиці на протязі першого року користування екран б'ють відсотків  1-3 власників.

Вау! Як цікаво, а можна весь перелік статистики?

 

Як уже було сказано, хуйовий з тебе статист і прогнозист.

Дозволю собі СЬОГОДНІШНІЙ скріншот СЬОГОДНІШНЬОЇ розмови з чоловіком, що працює в одній  з найбільших мереж з продажу техніки!

sklo.PNG

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб бути точним геть буду півроку спецом відмічати і попрошу продавців знайомих з мереж.

Хоч їх за це можуть і не похвалити,якщо не гірше.

Ну і ще в мережах накрутка на телефон вартістю 10000 і так складає тисячу,півтори. Іноді дві.

Але якщо комусь подобається купувати в місцях ,де ціна 9999 в ,, РІЗНИХ ,, магазинах,то це його святе право).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Nokian сказал:

Ось і заробіток КОМФІ.

 

Який заробіток? Екран на цей хуавей в середньому ~800 грн + робота. 1000 грн адекватна ціна за все. А про самсунг чого промовчав?

 

30 минут назад, Nokian сказал:

Безкоштовно в мене послуги налаштування/відновлення акаунту/перенос даних

 

Капец, це я й сам можу зробити і багато хто. Що ти звраз викручуєшся? Ти говорив зовсім за інші послуги, а саме РОЗБИТТЯ ЕКРАНУ, ВТОПЛЕННЯ....І КАЗАВ, ЩО ЗАМІНА В ТЕБЕ БЕЗКОШТОВНО. Я все більше розумію Маньяка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

Капец, це я й сам можу зробити і багато хто.

Мережі беруть КУПУ грошей за це.

"Налаштування телефону"  встановлення ломаних програм з 4ПДА і т.д. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

Щоб бути точним геть буду півроку спецом відмічати і попрошу продавців знайомих з мереж.

Хоч їх за це можуть і не похвалити,якщо не гірше.

Ну і ще в мережах накрутка на телефон вартістю 10000 і так складає тисячу,півтори. Іноді дві.

Але якщо комусь подобається купувати в місцях ,де ціна 9999 в ,, РІЗНИХ ,, магазинах,то це його святе право).

 

Знаєш, Вітю, я не хотів говорити назагал, але ти договорився. Так, якусь мєлочь, типу чохла на смарт в тебе можна купити задешево, не сперечаюсь. Але що стосується смартфонів....Замовляв в тебе колись два смарта однакових одночасно (Сяомі Редмі Ноут 5), наголосив, що хочу глобальну версію. Прийшов - один норм, другий версія для Китаю. Питаю - що за фігня? А ти - і так сойдьот. Прийшлось купувати один смарт в тебе, другий деінде.

Другий випадок недавній. Коли в серпні шукав смарт доці. Націлився на сяомі ноут 10 лайт. В Комфі 9000 грн, в тебе 8400. Ок. Попросив в тебе розстрочку на 3-4 місяці. Ти мені - 2% в місяць, тобто за чотири місяці +672 грн до ціни смарту, що в сумі перевищує ціну смарта в Комфі. При тому, що Комфі дає розстрочку на 4 місяці без процентів (так дає, без жодних процентіа і не потрібно мені зараз знову розповідати про сферичного коня у вакуумі, як про страховку на екран....як деякі тут мені пояснювали. Я говорю за конкретні випадки). От так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

8 минут назад, Юріч сказал:

Знаєш, Вітю, я не хотів говорити назагал, але ти договорився. Так, якусь мєлочь, типу чохла на смарт в тебе можна купити задешево, не сперечаюсь. Але що стосується смартфонів....Замовляв в тебе колись два смарта однакових одночасно (Сяомі Редмі Ноут 5), наголосив, що хочу глобальну версію. Прийшов - один норм, другий версія для Китаю. Питаю - що за фігня? А ти - і так сойдьот. Прийшлось купувати один смарт в тебе, другий деінде.

Один в один мій випадок, тільки я таки купив у нього обидва китайця. Тому й попередив інших.

1 час назад, nickel сказал:

Май на увазі, що порівнюючи ціну Віті і на білий телефон в Епіцентрі, не факт, що у Віті буде такий же білий телефон, а не китаєць з переходніком. Вітя чомусь забуває про це клієнтам говорити. Я не лізу у Вітіну торгівлю, але раз Вітя торгує у флеймі, то і я пофлеймлю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...