Перейти до змісту

@Nokian і пустота


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Як відомо уже всій прогресивній спільноті Борди, пан @Nokian (бо хто б інакше?) видалив найактуальнішу тему сьогодення, в якій, серед потоків флуду іудейського царя, було й достатньо корисної інформації. 

Водночас цей пізднесмен створює все нові теми з продажу китайських самоварів, при чому під кожен підвид самовару - окрему. 

Я знаю Віктора багато років, і давно вже склав для себе думку про нього як про людину. Але навіть для мене цей його вчинок став як грім серед ясного неба :( . 
Пропоную обговорити тут ситуацію, яка склалася, і визначитися, як ми можем віддячити йому за це. Звісно в рамках дій, що не мають якоїсь кваліфікації в кримінальному кодексі ;) .

Влаштовуйтесь зручніше, діставайте попкорн і розпочнімо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Яку хоч тему грохнув?

Коронавірус, і реакція на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

Тю, я думав щось важливе)

Корисна інфа там може і була, але в основному срач, як і на всій Борді ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Тю, я думав щось важливе)

Корисна інфа там може і була, але в основному срач, як і на всій Борді ((

Такі, була... Не сарказм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Ha3aP said:

Тю, я думав щось важливе)

Корисна інфа там може і була, але в основному срач, як і на всій Борді ((

Там були розповіді людей, які перехворіли. Були «паролі і явки» про місця, де і які саме аналізи можна здати. Де і за скільки роблять КТ. Про призначення сімейних лікарів. Лінки на корисні ресурси. 
 

Я нічого не маю проти веселого срачу, кому не подобається - просто проходить повз і не читає. срачі на борді були від самого її створення, і саме срачі генерують найбільший трафік, що корисно для ресурса і його власників. Достатньо просто не виходити за певні межі. Чому срачі тебе так засмучують - мені не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, MANJAK11 said:

пропоную відрізати йому

А про це точно нічого нема в ККУ? 

Мета цього топіку - допомогти Віктору осягнути, що він вчинив негідно, ні про яке насильство мова не йде. Тим більше «хвостів» у нього багато, а репутація - одна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Там були розповіді людей, які перехворіли. Були «паролі і явки» про місця, де і які саме аналізи можна здати. Де і за скільки роблять КТ. Про призначення сімейних лікарів. Лінки на корисні ресурси.

це бізнес план. Він все забекапив, і буде продавати корисну інфу.


На рахунок його тем продажу, то ціни в нього доволі нижчі ніж на інших ресурсах.
Той самий телевізор Телевизор Xiaomi Mi TV 4S 55, є й дешевше, АЛЕ без Xiaomi Redmi TV Soundbar (який вартує ще лишніх 1500грн), також врахувати час і вартість доставки.
Тут @Nokian  набирає +10 XP підприємця.

P.S. купував у нього і навушники, і фітнес браслет. По гарантії навушники поміняв, а браслет працює з першого разу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, pasha1207 said:

це бізнес план. Він все забекапив, і буде продавати корисну інфу.


На рахунок його тем продажу, то ціни в нього доволі нижчі ніж на інших ресурсах.
Той самий телевізор Телевизор Xiaomi Mi TV 4S 55, є й дешевше, АЛЕ без Xiaomi Redmi TV Soundbar (який вартує ще лишніх 1500грн), також врахувати час і вартість доставки.
Тут @Nokian  набирає +10 XP підприємця.

P.S. купував у нього і навушники, і фітнес браслет. По гарантії навушники поміняв, а браслет працює з першого разу)

Ну от, з ходу розкусив мене :( 

Зізнаюсь, ця тема - це «нативна» реклама Нокіана, а її мета - допомогти йому продати якомога більше телевізорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

das ist gut!

але цікаво - Нокіан і далі числиться там ТС'ом. він знову зможе її видалити, як планети йому стануть, чи тільки "числиться"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

А мені по гарантії недолік не усунув. Я ходив до нього майже місяць, потім плюнув і продав телефон за півціни. А знайомим просто радив один телефон - а як прийшла дочка купувати, почав казати зовсім інше. Після того, в Англію до Нокіана - ні ногою.

p.s. Вітя дуже реагує на "дорогого" клієнта, на зовнішні ознаки, так сказати, зустрічає "по одежі". Хоча, як і в випадку прогнозування чогось, цей нюх його підводить.

Маньяк, перелогінься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2020 at 23:04, yu2007 сказано:

видалив найактуальнішу тему сьогодення, в якій ... було й достатньо корисної інформації. 

 

Так, мене це теж засмутило. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2020 at 23:04, yu2007 сказано:

 іудейського царя

 

Ви мали на увазі Соломона? Так він був царем Ізраїля! А от його наступник, не слухався порад мудрих, за що й поплатився.

 

Рехав'ам був законним спадкоємцем Ізраїльського царя Соломона, однак накликав на себе гнів народу, відмовившись знизити податки, сталі при батькові (2 Хр. 10:4). Народ, зібравшись в Сихемі (Шхем), повстав і відокремився від Рехав'ама. На боці царя залишилися тільки племена Юди та Веніямина, в той час як десять північних племен заснували нове Північноізраїльське царство й обрали собі царем помазаного пророком Ахією — Єровоама I.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

не слухався порад мудрих

то ти чекаєш розплати готуєшся поплатитись?

думаєш, нікнейм з баксом тобі в цьому допоможе?

звісно, це твої фобії і візії, але нащо ж ліпити це в персональну тему Нокіана?

чи це Віктор забув перелогінитись із Сергія???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, rrid сказано:

думаєш, нікнейм з баксом тобі в цьому допоможе?

 

Абсолютно ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись Вова Гетто такий був на Борді. теж всяку дурню писав.  Але попри все, був, насправді, цікавим і позитивним персонажем!

@$ΩLΩMΩN  тобі таким не стати!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

@$ΩLΩMΩN  тобі таким не стати!

 

А можете підказати, чи було за весь час у когось мінусів більше як у мене? Я вже усіх перегнав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А можете підказати, чи було за весь час у когось мінусів більше як у мене? Я вже усіх перегнав?

Хочеш поставити рекорд по мінусам?

Колись був автоБАН, при скількохсь там мінусах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2020 at 18:38, Cherman сказано:

Знайомим просто радив один телефон - а як прийшла дочка купувати, почав казати зовсім інше. Після того, в Англію до Нокіана - ні ногою.

 

В мене ціна виросла на 50грн, через 3дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2020 at 18:38, Cherman сказано:

Знайомим просто радив один телефон - а як прийшла дочка купувати, почав казати зовсім інше. Після того, в Англію до Нокіана - ні ногою.

 

То може вона прийшла через пів року і з'явились нові моделі? Відповідно - стара модель яку радили, стала не актуальною.

Не можна ж 10 років радити один і той же телефон.

 

П.С. Крім того, я б теж не радив дівчині лопату з екраном 6,5". А мені було б норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...