Перейти до змісту

@Nokian і пустота


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Це один юзери перекривляє іншого,його слова.

Третій повторяє,а четвертий вірить.)))

Мої номери 0980564170/0506769006 та адреса всім відомі.

Найкраще спілкуватися з першоджерелами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Nokian сказал:

Це один юзери перекривляє іншого,його слова.

Третій повторяє,а четвертий вірить.)))

Мої номери 0980564170/0506769006 та адреса всім відомі.

Найкраще спілкуватися з першоджерелами.

міжнародна пілотка ясно показала, що може статись з психікою, після спілкування з першоджерелами :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Це один юзери перекривляє іншого,його слова.

Третій повторяє,а четвертий вірить.)))

Мої номери 0980564170/0506769006 та адреса всім відомі.

Найкраще спілкуватися з першоджерелами.

Нє Вітя, найчесніші відгуки про магазин робить не продавець, а в твоєму випадку ще й власник, а покупець. Я не став писати про тебе відгук, щоб не псувати тобі торгівлю, але чомусь згідний з Маньяком І Черманом. Приблизно одночасно купляв в тебе телефони і магнітолу в авто на Формулі в такому ж невеличкому магазині як у тебе. Після покупок сказав дружині: якщо знову будемо купувати щось не копійчане, нагадай мені не мати справи з дрібними підприємцями. Ви програєте великим мережам як по ціні так і по сервісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Ви програєте великим мережам як по ціні так і по сервісу.

по чому по чому програють ? по ціні ? :0016::0016::0016: По сервісу не спорю, а про ціну ти загнув :D Звичайно хватає таких, хто закупочну ціну множить на 3 і на ці 3% живе, як то кажуть, але в основному, якщо є однакова модель і в великому маркеті і на базарі, особисто в мене, маркет ще ніразу не виграв )) Все, що купую з крупнішого в магазинах, то або заради гарантії, коли базарна ціна не кардинально нижча, або цієї моделі на базарі просто нема, або, здебільшого, коли обидва пункти збігаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, MANJAK11 сказал:

якщо є однакова модель і в великому маркеті і на базарі, особисто в мене, маркет ще ніразу не виграв ))

В тебе товар копійчаний (відносно), а я наголосив, що мав на увазі дорожчі покупки. Тобто тебе мій відгук не стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

В тебе товар копійчаний (відносно), а я наголосив, що мав на увазі дорожчі покупки. Тобто тебе мій відгук не стосується.

особисто в мене, малось на увазі, особисто в моєму сценарії вибору дорожчих речей. Я про свій товар навіть і не заїкався. В більшості випадків, ніхто ж дорожчого чогось не купує з бухти барахти, спочатку треба порівняти ціни в різних місцях, я про це і казав, що коли особисто я порівнював ціни, то жоден магазин не виграв, коли такий же товар можна було купити на базарі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

особисто в мене, малось на увазі, особисто в моєму сценарії вибору дорожчих речей. Я про свій товар навіть і не заїкався

Ну але ти все-рівно відділив ціну від сервісу, а для мене ця зв'язка неділима. 50 грн зекономиш при покупці, потім на влетиш 500 на сервісі. В любому випадку свою думку нікому не нав'язую, купуй де тобі зручно. Я вирішив для себе і поки не шкодую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

. 50 грн зекономиш при покупці, потім на влетиш 500 на сервісі. 

ага, чо ж нє. 10 000 грн (я в нулях не помилився) на 35 000 гривень, 7000 на 22000 чи хоча б 3000 на 10000 гривень. Норм економія ? 35000, 22000 і 10000 це стільки коштувало в ЛЮБОМУ магазині, а на 10000, 7000 і 3000 відповідно дешевше я купував. Є смисл на сервіс хєр забити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, MANJAK11 сказал:

 Є смисл на сервіс хєр забити ?

Ніколи. Я також не переплачую, просто ми купуємо по різному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Ніколи. Я також не переплачую, просто ми купуємо по різному.

як ти можеш не переплачувати, якщо ти купуєш в магазині ? якщо ти в магазині за річ платиш 5 тисяч, а я на базарі чи в інтернет магазин за неї ж плачу 3 тисячі гривень, то як виходить ? ти переплачуєш чи я недоплачую ? :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cherman сказано:

немає способу вирішити цивілізовано це питання. Ну, не лізти ж в бійку?

 

А мене за що хочете побити? Я ж вам несправну магнітолу не продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А мене за що хочете побити? Я ж вам несправну магнітолу не продавав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

як ти можеш не переплачувати, якщо ти купуєш в магазині ? якщо ти в магазині за річ платиш 5 тисяч, а я на базарі чи в інтернет магазин за неї ж плачу 3 тисячі гривень, то як виходить ? ти переплачуєш чи я недоплачую ? :0016:

Я купую за 3 і ти за 3. Ти на базарі, а я не на базарі. Вирішуй сам хто з нас переплачує, а хто не доплачує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Я купую за 3 і ти за 3. Ти на базарі, а я не на базарі. Вирішуй сам хто з нас переплачує, а хто не доплачує.

 

здаєтся мені, що ти вважаєш мене трохи тойво. Невже ти думаєш, якщо б цю річ можна було б купити за 3000 в магазині, то я як дурачок побіг би купувати її на базарі чи в інтернет магазині без офіційної гарантії ? Серйозно ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базар має бути. Але навіщо мені купувати на базарі щось таке, що я можу купити в магазині за тією ж ціною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

Невже ти думаєш, якщо б цю річ можна було б купити за 3000 в магазині, то я як дурачок побіг би купувати її на базарі чи в інтернет магазині без офіційної гарантії ? 

 

В магазинах бувають бонуси і при оплаті карткою - кешбек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

В магазинах бувають бонуси і при оплаті карткою - кешбек.

парні, ви знущаєтесь ? які в жопу бонуси чи кешбек на 10000, 7000 чи 3000 гривень ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в всяких, фокстротах, мойо, хуйо, самсунг ноте 9 коштував 22 000 гривень, я в інтернет магазині його купив за 15 000 з копійками, нащо та дурна мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Напевно, з Гамерики тіліпон?

фіг там, гонконг, якщо не помиляюсь. Гамериканські можна було лише русифікатор накатити, повністю рускомовна прошивка без бубнів не ставала і при хардрезеті все злітало. Такого можна було ще на 1000 гривень дешевше купити, але ну його нафіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MANJAK11 said:

коли в всяких, фокстротах, мойо, хуйо, самсунг ноте 9 коштував 22 000 гривень, я в інтернет магазині його купив за 15 000 з копійками, нащо та дурна мова ?

В цьому випадку - логічно.

Але якщо різниця між онлайном і офлайном менше умовних 10% то я куплю в офлайні АЛЕ тільки там де дають ФІСКАЛЬНІ чеки і оформлюють гарантію.

Імхо, в такому випадку душевний спокій через відстуність потреби мати справу з невідомо-ким в єбєнях, якщо щось гарантійне трапиться, коштує набагато дорожче тієї різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ko3bMa сказал:

В цьому випадку - логічно.

Але якщо різниця між онлайном і офлайном менше умовних 10% то я куплю в офлайні АЛЕ тільки там де дають ФІСКАЛЬНІ чеки і оформлюють гарантію.

Імхо, в такому випадку душевний спокій через відстуність потреби мати справу з невідомо-ким в єбєнях, якщо щось гарантійне трапиться, коштує набагато дорожче тієї різниці.

так за такий момент я ж не спорю, але таке особисто в мене, трапляєтся вкрай рідко, але коли трапляєтся, то звичайно краще тих пару гривень переплатити. З дорожчого я поки лише один раз попав на годиннику самсунг гір ес 3, в мережах магазинів він коштував 10000 гривень, я купив за 7000, через пару місяців здох акселерометр, зробити можна було лише помінявши повністю плату, що вартувало тих же 3000 гривень. Якби поміняв би, то якраз вийшов би *в ноль* з магазинною ціною, але оскільки в друга такий же годинник заїмєл точно таку ж проблему, то я зрозумів, що то їх *болячка* й не факт, що через пару місяців знов не вилізе та ж проблема, то міняти не став, так і ходив з постійно включеним таблом, благо остальне все працювало. Через рік благополучно їх продав на олх, звичайно вказавши про цей дефект, бо надоїло щодня заряджати, хоч і зарядка була безпровідна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

так за такий момент я ж не спорю

Докулупався до однієї фрази, роздув срач і "не спорить". :)  Це я намагаюся уникнути спору - вже разів 5 накатую простиню пояснень і стираю, а ти все підкидаєш і підкидаєш. Зайшов називається ціну на оперативку взнати.

Пілять, я ще й спати раніше збирався лягти...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Докулупався до однієї фрази, роздув срач і "не спорить". :)  Це я намагаюся уникнути спору - вже разів 5 накатую простиню пояснень і стираю, а ти все підкидаєш і підкидаєш. Зайшов називається ціну на оперативку взнати.

Пілять, я ще й спати раніше збирався лягти...

 

 

:0016::0016::smile-zachot::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, nickel said:

Докулупався до однієї фрази, роздув срач і "не спорить". :)  Це я намагаюся уникнути спору - вже разів 5 накатую простиню пояснень і стираю, а ти все підкидаєш і підкидаєш. Зайшов називається ціну на оперативку взнати.

Пілять, я ще й спати раніше збирався лягти...

:D

Spoiler

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої бувші продавці працюють в різних великих мережах.

Іноді заходять, звісно розказують про внутрішню кухню.

Це цікава та довга розмова, коротко суть така.

Якщо оренда в великих торгових центрах коштує мінімум в 5-10 раз дорожче ніж на базарі, а ще утримання продавців, менегерів, бухгатерів, секретарів = то звідки вони компенсують ці витрати.?

Лише заклавши в ціну, що заплатить покупець.

Більшістьз цих покупців навіть і не здогадується про це, магія великих форм вражає та засліплює логіку.

По гарантії до речі телефон, що Маніяк купував у мене 6 років тому я виконав, Нікель взагалі  не звертався, а претензії Чермана та Олі, що десь була ціна дешевше.

Обідно, прийдеться розпродавати товар з того вього, назло хейтерам та великим мережам.

Почну з цього http://lutech.com.ua/products.php?id=1553

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...