Перейти до змісту

машинки для стрижки


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

Привіт.Може хто порадить машинку для стрижки.Ніколи не користувавсь , а в зв*язку з короною хочу купити.Чи точаться ці машинки і взагалі ,які кращі.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, toj_tu сказал:

Привіт.Може хто порадить машинку для стрижки.Ніколи не користувавсь , а в зв*язку з короною хочу купити.Чи точаться ці машинки і взагалі ,які кращі.Дякую.

17 років назад купив собі найдешевшу Domotec. Казала знайома перукарка на пів року вистачить, вона такі ж купувала на роботу і за місяць вбивала і міняла знову на нову. З часом в мене тріснув корпус, стала ревіти ревіти як літак, можливо хтось випадково впустив і не признався. Але на Борді віддавали даром таку ж вбиту машинку, поставив свою внутрянку в той корпус і працює досі. Навіть ножі не гострив ні разу, головне після кожної стрижки чистити ретельно і змащувати. Змащувати правильніше перед стрижкою, але я роблю все одним махом: почистив і змастив. Був період що років 5 я нею і брився, тобто раз в тиждень зістригав без насадок щетину. Останні 7 років крім мене, ще й малого стрижу. Не бери такі маленькі і делікатні, вони в основному слабенькі, навіть нові не справляються з густим чи жорстким волоссям. Не бери з керамічними ножами, вони не гостряться і бояться ударів (б'ються), хоча їх затупити важче ніж метал і ударів любі ножі бояться. Головне догляд: чистка і змащування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Selbeor сказал:

Теж маю такий апарат) Вже років 20 тій машинці, працює безвідмовно.Зараз вже таких не виробояють.

IMG_20201115_120854.jpg

Не продаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, toj_tu сказано:

Як і де їх гострити?

 

купив, ще весною машинку Philips. Там ножі самозаточуються. І є вбудованиий аккумулятор.  Якщо зникне світло, можна буде достригти.

 

https://www.philips.ua/c-m-pe/hair-clippers

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, toj_tu сказал:

Як і де їх гострити?

Або сам або щось типу центру заточки. Колись зі Львова дядько приїжджав і всі перукарні звозили йому на гостріння ножиці і машинки.

Якщо сам, гострять на склі, а ще краще на дзеркалі з розчиненою в бензині чи маслі пастою гоі чи будь-якою полірувальною. Якщо машинку не змащували і виработка велика, то спочатку треба виработку вирівняти. На скло клеять наждачку нульовку і знімають виработку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

купив, ще весною машинку Philips. Там ножі самозаточуються. І є вбудованиий аккумулятор.  Якщо зникне світло, можна буде достригти.

 

https://www.philips.ua/c-m-pe/hair-clippers

Оце з тих делікатних, які я б не радив. Але у Філіпса є перевага - 2 роки гарантії і в разі гарантійного випадку машинку просто міняють на нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, toj_tu сказал:

Не продаєш?

Нє) активно виикористовую, хоча як основну маю філіпса, 4 рік політ нормальний.Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Saddy сказал:

А же можна купити мастило для змащування? А то в мене закінчилося

Купи любе машинне мастило. Я взяв для швейних машинок, бо я ще й шию іноді, на базарі такого повно, схоже як на фото, китайське гумно, з часом пожовтіло і смердить китайцями, але роботу свою робить, вже другу пляшечку використовую. Якщо багатий, то можеш щось силіконове взяти, воно без запаху, аде може коштувати дорожче моєї машинки. Головне на сухо не користуватися.

Tempat melumasi sepeda. Gemuk sepeda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, toj_tu сказано:

Може хто порадить машинку для стрижки

Рекомендую таку

https://bt.rozetka.com.ua/ua/28094761/p28094761/

купував на prom.ua  за 700 грн, керамчний ніж, не потрібно заточувати.

3 годин тому, nickel сказано:

Не бери з керамічними ножами, вони не гостряться і бояться ударів (б'ються)

Не згідний, у мене машинка (на яку дав посилання) уже три роки, основне, не давайте чужим людям у користування.

У Німеччині купив подібну за 19 євро, рекомендую.

https://www.amazon.de/CarreraTM-Profi-Haarschneider-Schneidemaschine-Aufsätze/dp/B07KV62CMP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, bormotuha сказал:

Не згідний, у мене машинка (на яку дав посилання) уже три роки, основне, не давайте чужим людям у користування.

У Німеччині купив подібну за 19 євро, рекомендую.

https://www.amazon.de/CarreraTM-Profi-Haarschneider-Schneidemaschine-Aufsätze/dp/B07KV62CMP

Скільки людей - стільки й думок. Я свою також чужим не давав, але хтось з своїх впустив. Що було б з керамічним ножем, якщо корпус тріснув? Мабуть розсипався б. Але відгук я б, скоріше за все залишив той самий - не бери з керамічним ножем. Тільки не зміг би написати, що 17 років користуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в 2013 році куив собі таку. Модель вже давно не випсукається. Але ті що зараз лежать на прилавках магазинів дуже до неї схожі. Користуюся активно. Нею і голюся і стрижуся на лисо регуляро. Звряду батареї вистачає приблизно на 6-7 використань. Батарея емності своєї не втратила. За весь час ні разу не точив ножі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

Що було б з керамічним ножем, якщо корпус тріснув?

Будь-яка річ має свій ресурс і надіятись, що ще правнуки будуть користуватись, не варто. Це як купують мобільний і хочуть, щоб скло не билось і не царапалось, за своє життя ні одного не розбив (мав штук 20) або сподіватись, що у одних шкарпетках десять років проходите.

 А по темі - надаю керамічним ножам, бо не треба гострити, і, зазвичай такі машинки тихо працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, bormotuha сказал:

 А по темі - надаю керамічним ножам, бо не треба гострити, і, зазвичай такі машинки тихо працюють.

При правильному користуванні, затупити їх дійсно важко, але на шум від машинки матеріал ножів не впливає. Якщо ТС надумає обирати машинку з керамікою, рекомендую уважно обдивлятися ножі ПЕРЕД покупкою. Бувають каверни і сколи з заводу чи від транспортування до магазину. Повернути таку машинку не вдасться ні по гарантії (механічне пошкодження) ні по статті 9 Закону про захист прав споживачів (товари особистої гігієни не підлягають обміну в 14 денний термін). Бажаю вдалої покупки ТС. З теми випилююсь, бо навряд чи добавлю щось нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, toj_tu сказал:

Тему можна закрити.Всім дякую.:0011:

Сєпар, ми тобі поради давали, а ти навіть не відписав що купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

Сєпар, ми тобі поради давали, а ти навіть не відписав що купив.

Класика, йопт.

Колупаєш годинами, знаходиш якусь всіма забуту гілку за 12й рік з точно твоєю проблемою яка закінчується на "а, все вирішив". Сцуко, не треба так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Сєпар, ми тобі поради давали, а ти навіть не відписав що купив.

Купив в перукарні в дівчат Філіпса старенького.Навчусь куплю щось інше.Всім вроді подякував.І сєпарам теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, toj_tu said:

То до кого?

Метафоричне звертання до авторів мною згаданого.

Ци ви це сприйняли на свою адресу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ko3bMa сказал:

Ци ви це сприйняли на свою адресу?

Ні.Сприйняв як метафоричне ЗВЕРНЕННЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.11.2020 в 14:32, nickel сказал:

Купи любе машинне мастило. Я взяв для швейних машинок, бо я ще й шию іноді, на базарі такого повно, схоже як на фото, китайське гумно, з часом пожовтіло і смердить китайцями, але роботу свою робить, вже другу пляшечку використовую. Якщо багатий, то можеш щось силіконове взяти, воно без запаху, аде може коштувати дорожче моєї машинки. Головне на сухо не користуватися.

Tempat melumasi sepeda. Gemuk sepeda

До речі. Вчора купив таке ж китайське масло. Вперше в житті розібрав площадку з лезами,  змазав інструмент, гарненько почистив.....

Ви знаєте, а вона таки стриже!!!!!

Стала знову як нова, як з магазину... Хоча знос пластикових деталей очевидний(((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив 11.11 з Aliexpress машинку Xiaomi Youpin Enchen Boost USB

Якщо буде ще актуально відпишуть, як вона себе покаже при стрижці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...