Перейти до змісту

ЗЕ!лений псевдореферендум...


Basil

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Ромко сказано:

Підписатись.

 

Ні я не буду в цьому приймати участі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Ознайомився тут з думкою петрапорошенка на рахунок опитування і порахувавши скільки разів згадується прізвище Ігора Валерієвича згадав анекдота:)

 

На уроке:
— О чем вы думаете, гляда на это? — спрашивает детей учительница, показывая кирпич.
Маша:
— Из них можно школу постоить!
Коля:
— Из них и магазин построить можно — будут люди ходить, продукты покупать.
Училка:
— Вовочка, а о чем ты думаешь, глядя на кирпич?
Вовочка:
— О женщинах!
— Почему?
— А я о них всегда думаю!

 

Обідився мабуть за щось:0016:

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/17/2020 at 4:54 PM, Ромко said:

Це опитування - якийсь треш, і його мета точно не в тому, щоб почути думку народу. Хіба організатори насправді такі ідіоти, які не розуміють, що правильна статистична вибірка з кількох тисяч людей дасть результати з відмінністю в межах

для декого так виглядає демократія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

для декого так виглядає демократія

Шо ж такий шумний сьогодні?Хвилюєшся?Нехороші передчуття результатів виборів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, iiron said:

Шо ж такий шумний сьогодні?Хвилюєшся?Нехороші передчуття результатів виборів?

подія

не кожен день в піпла питають 5ть питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

подія

не кожен день в піпла питають 5ть питань

Ще ж важно хто питає, а не тільки як часто і що:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

На заході України інтерв'юери покривали 38% дільниць, на півдні - до 79%, на сході і в центрі - 55-56%.

Питали там, де відповідають гарно, чи як? :rolleyes: Вибачте, але таки до сраки то опитування.

 

P.S. Щоправда, я й не сумнівався в його "якості". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже є попередні результати

наразі підраховано 80% відповідей, а в самому опитуванні взяло участь до п’яти мільйонів осіб

https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/10/pytannia.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чому зараз всплило питання "довічне ув'язнення", якщо вірити ЗМІ дають максимум 12 років, і то нікому не дали ці самі роки.

Може якщо ввійде в силу, то вже є готовий список на довічну відсидку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, MACCEN said:

Може якщо ввійде в силу, то вже є готовий список на довічну відсидку.

було б не погано, вже задовбало чекати обіцяні "посадки", та й у тюрмах - такі персонажі завжди потрібні, що від посилки бодай щось залишилось - будуть пів тюрми кормити ))) Крім того, будуть активніше здавати своїх корешів в обмін на менший строк, хто ж хоче довічно сидіти? навіть 15 років в порівнянні з довічним - це не так вже й багато ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Bliksss сказал:

було б не погано, вже задовбало чекати обіцяні "посадки", та й у тюрмах - такі персонажі завжди потрібні, що від посилки бодай щось залишилось - будуть пів тюрми кормити ))) Крім того, будуть активніше здавати своїх корешів в обмін на менший строк, хто ж хоче довічно сидіти? навіть 15 років в порівнянні з довічним - це не так вже й багато ))

 

Ще варіант дружину садовити теж як соучасницю корупційних схем (як офіційну, так і співмешканку) типу вона не в курсах була що її чоловік на зарплаті в $500 подарував їй авто за $100 тис., якось таке теж не в'яжеться тому нехай іде як соучасниця і думає чи є смисл з таким зв'язуватись, але ящо заявить на чоловіка, що він живе не на трудові доходи то їй буде офіційна компенсаія в еквіваленті певної суми, й не буде до неї претензій теж. Або раз дійсно типу спригне що а я звідки знаю може він бонуси отримує чи ще якісь там за свою доблєсну службу, тоді нехай вона отримує платіжку зарплатну і все що чоловік отримує і підписується (так да в курсі заробітки такі-то в нього), і звіряє з тим що є, і на свій страх і ризик далі з ним живе.

 

звучить брєдово, але якби сажали й тещ, мам, тат, на кого то все переписують ті хто взагалі нікого не боїться і нічого, тоді може було б цікавіше їм жити.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене взагалі дивує такий результат, думав - значно менше підтримають довічне. Поясню, бачив сюжет про рядового митника, діти якого навчаються в лондонах, в нього як і має бути - крузак 200-тий, хатинка на 500+ квадратів. Видно десь не поділивсяі зацікавились ним органи, так от, запитали в односельців про нього, всі в один голос - "така порядна людина, таких хороший чоловік і т.п." Журналісти кажуть до селян, "ви ж розумієте, що він брав хабарі?" Отримують відповдь - "ну то й шо, а хто їх не бере? Що ж через якісь хабарі - псувати життя такій хорошій людині?" Це просто фініш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Bliksss сказал:

Мене взагалі дивує такий результат, думав - значно менше підтримають довічне. Поясню, бачив сюжет про рядового митника, діти якого навчаються в лондонах, в нього як і має бути - крузак 200-тий, хатинка на 500+ квадратів. Видно десь не поділивсяі зацікавились ним органи, так от, запитали в односельців про нього, всі в один голос - "така порядна людина, таких хороший чоловік і т.п." Журналісти кажуть до селян, "ви ж розумієте, що він брав хабарі?" Отримують відповдь - "ну то й шо, а хто їх не бере? Що ж через якісь хабарі - псувати життя такій хорошій людині?" Це просто фініш.

Треба не так формулювати, той козел брав хабарі, держава не дотримала в кращому випадку гроші, які б пішли тобі бабулька на пенсію, а комусь може на безкоштовну операцію, а він ті гроші вкрав. А в гіршому випадку ще більшому він пропустив фуру з наркотиками через які померло 10 тисяч людей, от тоді що будуть казати на таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/26/2020 at 6:50 PM, Bliksss said:

Мене взагалі дивує такий результат, думав - значно менше підтримають довічне. Поясню, бачив сюжет про рядового митника, діти якого навчаються в лондонах, в нього як і має бути - крузак 200-тий, хатинка на 500+ квадратів. Видно десь не поділивсяі зацікавились ним органи, так от, запитали в односельців про нього, всі в один голос - "така порядна людина, таких хороший чоловік і т.п." Журналісти кажуть до селян, "ви ж розумієте, що він брав хабарі?" Отримують відповдь - "ну то й шо, а хто їх не бере? Що ж через якісь хабарі - псувати життя такій хорошій людині?" Це просто фініш.

Не мав щастя відповісти на запитання Президента. Але особисто проти довічного, бо вважаю чистої води популізмом. Утримувати з податків такого діяча - нащо треба. Краще 100 корупціонерів з терміном на 1 рік, ніж один (когось би просто підвели) на сотню років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zeiss said:

Утримувати з податків такого діяча - нащо треба.

Як правило, подібні статті - передбачають конфіскацію... Я також не вірю що вдасться когось з корупціонерів посадити хоча б на " повну десятку", про конфіскацію - мовчу, он пшонкам/азаровим та іншим януковичам - повертають гроші, бо за 6 років - влада не знайшла доказів того, що майно набуте злочинним шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Bliksss said:

Як правило, подібні статті - передбачають конфіскацію... Я також не вірю що вдасться когось з корупціонерів посадити хоча б на " повну десятку", про конфіскацію - мовчу, он пшонкам/азаровим та іншим януковичам - повертають гроші, бо за 6 років - влада не знайшла доказів того, що майно набуте злочинним шляхом.

Все вірно, у всіх тих схемах все або кручено-перекручено спецами екстра-класу, або залучені верха. В т.ч. Пороха зараз і посадити не можуть, але зняти усі обвинучення - теж якось не той-во (ух, зараз в Дуала і компанії шаблон порве :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, xc90 сказал:

Все вірно, у всіх тих схемах все або кручено-перекручено спецами екстра-класу, або залучені верха. В т.ч. Пороха зараз і посадити не можуть, але зняти усі обвинучення - теж якось не той-во (ух, зараз в Дуала і компанії шаблон порве :) )

Ну по  Лозинському суд постановив що то його рушниця сама магазин в селянина розрядила а він там і близько не був, а Пєтю до наступних виборів взагалі канонізують на довічне гетьманство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, jurgen007 сказано:

а Пєтю до наступних виборів взагалі канонізують на довічне гетьманство.

Бляха-муха, от не хотів же сьогодні горілки пити. хоч і п'ятниця...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, bublik007 сказано:

не хотів же сьогодні горілки пити

 

Ну тоді можете Блевод скуштувати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Ну тоді можете Блевод скуштувати.

 

 

Не довіряю я цим заморським штучкам)) Краще вже рідного, звіжонакапанного, з апарата)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...