Перейти до змісту

ЗЕ!лений псевдореферендум...


Basil

Рекомендовані повідомлення

Бо це зроблено для лохторату.

От перше питання про ув"язнення корупціонерів. Оке, зараз що заважає їх саджати? Кому потрібне таке питання? Чи знову весни чекати щоб починати саджати?

Імхо це нікому не потрібна показуха "роботи" президента і не більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь
22 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

3. Вводити жорсткий карантин при збільшенні кількості хворих?

 

4. Легалізація марихуани, проституції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ha3aP сказал:

Бо це зроблено для лохторату.

От перше питання про ув"язнення корупціонерів. Оке, зараз що заважає їх саджати? Кому потрібне таке питання? Чи знову весни чекати щоб починати саджати?

Імхо це нікому не потрібна показуха "роботи" президента і не більше!

Оке, зараз що заважає їх саджати? - Звільнити Венедіктову та не переслідувати патріотів: учасники Маршу слави УПА передали Зеленському свої вимоги

Не таке й вже непотрібне питання.Можливо воно щоб вияснити чи розв"язані в них руки чи все ще ні, бо знов почнуться мітінгі про красні лінії.

Впевнений що Галичина наприклад проголосує що непотрібно запровадити довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах, а навіть обирати таких діячів президнтами:D і тп.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті першого питання: треба почати садити хоч на якийсь термін. Пархатого чи хоч когось. На 3 роки, 5 років, 10.. Довічно утримувати з податків - показуха, а не робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zeiss сказано:

По суті першого питання: треба почати садити хоч на якийсь термін. Пархатого чи хоч когось. На 3 роки, 5 років, 10.. Довічно утримувати з податків - показуха, а не робота.

 

100%. За корупцію - конфіскація. А не довічне ув'язнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

П.С. Зате у мене є до вас питання.

пішов в дупу

я ще тебе не посилав, приєднаюсь до когорти

відповідати на твої питання при твоїй репутації - себе не поважати

станеш серйознішим - вел кам до дорослих дискусій, а поки ти піздабол в моїх очах, сорян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Vadimm сказано:

пішов в дупу

станеш серйознішим - вел кам до дорослих дискусій

 

відповідати на твої питання .. - себе не поважати

 

Нє, я вас посилати не буду. На це є карма.

 

П.С. Так а ви вже почали мені відповідати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2020 at 19:18, Zheny@ сказано:

А я взагалі дивуюся, чого більшість це лякає?

Тобто, якби президент 15 років назад запитав у людей, що вони думають з того чи іншого приводу, то що?

А що, якщо справді уряд хоче знати, що хоче народ?

(уже були прецеденти , коли якийсь президент зробив щось там, не порадившись із людьми. Де тепер він? ) Тому, можливо, влада "очкує" ? :)

Просто порохоботи звикли голову в теплі тримати( в дупі) от їм це в новинку, тому і бояться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2020 at 19:15, Zheny@ сказано:

пруфи? Чи просто в борошно?

 

Тепер пруфи стали загальнодоступні, прошу до ознайомлення:

 

Президент назвав друге запитання загальнонаціонального опитування: чи потрібна на Донбасі вільна економічна зона

https://www.president.gov.ua/news/prezident-nazvav-druge-zapitannya-zagalnonacionalnogo-opituv-64593

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

100%. За корупцію - конфіскація. А не довічне ув'язнення.

що конфісковувати? Все зареєстровано на "собаку", або на бабусю-пенсіонерку, або на островах з якими немає договорів ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Тепер пруфи стали загальнодоступні, прошу до ознайомлення:

 

Президент назвав друге запитання загальнонаціонального опитування: чи потрібна на Донбасі вільна економічна зона

https://www.president.gov.ua/news/prezident-nazvav-druge-zapitannya-zagalnonacionalnogo-opituv-64593

коли щось стверджуєш, не своє, правильно було б надавати інформацію, звідки взято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

Президент назвав друге запитання загальнонаціонального опитування: чи потрібна на Донбасі вільна економічна зона

ось це - зайве, більшість лохторату навіть не знає що це значить, я вже не кажу про наслідки. Але, зараз певні люди - будуть маніпулювати цим пунктов, ввечері всі ток-шоу будуть переповнені, тай вже кричать - "зрада", "Зеленський - планує здати Донбас і т.п."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

"зрада", "Зеленський - планує здати Донбасс і т.п."

 

Не переживайте, не він уце озвучив, у нього є на кого спихнути:

 

Спойлер

254547.jpg

 

Особливий статус і економічна зона: Кравчук назвав можливі компроміси щодо Донбасу

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

"Зеленський - планує здати Донбас і т.п."

А хтось до війни був у Донбасі ? Луганськ, Донецьк?

Є що сказати по дєлу? 

Я був, і я не буду плакати за тією частину України, яка уже давно себе українською не відчуває.

Єдине, що шкода буде - втрачені за цей час житті..  Цей конфлікт буде довгим, як у Карабасі.

Їх або уже відпустити, або ще ХХ років війни (поки путлєр живий буде - спокою не дасть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

21 годин тому, Zheny@ сказано:

ти прикалуєшся? 

це походу ти прикалуєшся, або не розумієш.

21 годин тому, Zheny@ сказано:

ЩО заважає надрукувати до бюлетнів такий собі "додаток"-опросник

Хто буде друкувати той "опросник"? Нумерний/безнумерний? Скільки їх буде надруковано?

Хто буде рахувати відповіді  і як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

 

це походу ти прикалуєшся, або не розумієш.

Хто буде друкувати той "опросник"? Нумерний/безнумерний? Скільки їх буде надруковано?

Хто буде рахувати відповіді  і як?

ОМГ.

Ті ж самі люди, що друкують бюлетні.  У тій же кількості, що й бюлетні до виборів. І в такому ж форматі, які бюлетень. Що ж не ясно? 

Рахуватимуть всі ті самі люди, що й завжди на виборах рахують - члени виборчих комісій.

 

Я і правда дивуюся тобі.  Це служба в Армії на тебе так негативно вплинула?  У мене склалося враження, що ти деградував трошки. Пробач за відвертість. Але інакше я не скажу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Я був, і я не буду плакати за тією частину України, яка уже давно себе українською не відчуває.



666305bf87221f225e3f233ec9ca8be8.jpg.8a433fcfd3960090df8c0fa3a736608f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ті ж самі люди, що друкують бюлетні.  У тій же кількості, що й бюлетні до виборів. І в такому ж форматі, які бюлетень. Що ж не ясно? 

Рахуватимуть всі ті самі люди, що й завжди на виборах рахують - члени виборчих комісій.

за чий рахунок? хто за те все платитиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss  ок. Чекаємо ще 10-15-20 років, поки живе царь_всєя_раіссі,  гине ще кількатисяч людей, може й ми з тобою і тоді наші діти  або внуки побачать, що станеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

А хтось до війни був у Донбасі ? Луганськ, Донецьк?

Є що сказати по дєлу? 

Я був, і я не буду плакати за тією частину України, яка уже давно себе українською не відчуває.

Я 15 разів був в Криму, крайній раз в 13 році, я тобі скажу - не Анталія, багато прихильників рузького міра...

І що, мені так само думати - хай рашка забирає собі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

за чий рахунок? хто за те все платитеме?

За наш з тобою. За гроші платників податків, як і завжди на кожних виборах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Їх або уже відпустити

куди відпустити? отак і розбазаримо Україну.... сьогодні Крим,Донбас... завтра Закарпаття... далі кого відпустимо?

це перше...

друге, Донбас нафіг нікому не потрібен, особливо паРаші. ху&лу потрібна вся Україна, або спосіб не випустити її в ЄС на захід...

і третє... це наша земля... Донбас- це Україна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

За наш з тобою. За гроші платників податків, як і завжди на кожних виборах!

Цитувати

“Станом на сьогодні, на скільки я пам’ятаю, все, що залежало від Верховної Ради, додаткових коштів на проведення якихось опитувань не передбачено, наскільки мені відомо, законів не було прийнято, які б дозволяли проводити саме Центральній виборчій комісії, проводити їх на виборчих дільницях також навряд буде можливо. Це може відбуватися за межами виборчої дільниці, як будь-яка інша ініціатива, як коли проводиться вибори - йде екзитпол”, - розповів Разумков. 

За його словами, станом на сьогодні ініціатив, які були зареєстровані як зміни до головного фінансового документа України, немає. 

Нагадаємо, ЦВК не залучена до проведення опитування на місцевих виборах 25 жовтня, яке ініціював Президент України Володимир Зеленський. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...