Перейти до змісту

ЗЕ!лений псевдореферендум...


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, nickel сказал:

Чому "псевдо"?

якби вдруг пархатий додумався до такого, то був би не псевдо, а так.... та й коли пархатого цікавила думка плєбса, хіба перед виборами )) Зелень дови*обувався й тепер хоче спитати в народу, чи йому вже пи*дець чи ще протяне трохи :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

якби вдруг пархатий додумався до такого, то був би не псевдо, а так.... 

Ну десь так і виглядає. В фб зрада тільки в порохоботів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось неочікувано, ніт? Референдум, тьфу, опитування - діло хороше, але ж якось підготуватися треба до питань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

1. Визнати ОРДЛО?

2. Дати воду в Крим?

3...

4...

5...

пруфи? Чи просто в борошно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

пруфи?

 

Це було не твердження а питання. Можуть такі питання бути в опитуванні?

 

П.С.

3. Вводити жорсткий карантин при збільшенні кількості хворих?

4...

5...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я взагалі дивуюся, чого більшість це лякає?

Тобто, якби президент 15 років назад запитав у людей, що вони думають з того чи іншого приводу, то що?

А що, якщо справді уряд хоче знати, що хоче народ?

(уже були прецеденти , коли якийсь президент зробив щось там, не порадившись із людьми. Де тепер він? ) Тому, можливо, влада "очкує" ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А що, якщо справді уряд хоче знати, що хоче народ?

 

так всі зають: нормально жити в нормальній країні.

 

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

уже були прецеденти , коли якийсь президент зробив щось там, не порадившись із людьми. Де тепер він?

 

були і інші прецеденти:

 

Цитувати

Мы требуем, чтобы обучение делу государственного управления велось сознательными рабочими и солдатами и чтобы начато было оно немедленно, то есть к обучению этому немедленно начали привлекать всех трудящихся, всю бедноту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Чому "псевдо"?

 

Мобілізація електорату, агітація чи псевдореферендум?

 

https://www.radiosvoboda.org/a/30890515.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Zeiss сказал:

Якось неочікувано, ніт? Референдум, тьфу, опитування - діло хороше, але ж якось підготуватися треба до питань :)

з однієї сторони так, а з іншої : питання мабуть не розголошують тому, щоб всякі мудні завчасно мозок не засирали псевдофактами і псевдопоглядами. Що згірше, непідготовленість до питання чи засраний мозок псевдопереконаннями, я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

з однієї сторони так, а з іншої : питання мабуть не розголошують тому, щоб всякі мудні завчасно мозок не засирали псевдофактами і псевдопоглядами. Що згірше, непідготовленість до питання чи засраний мозок псевдопереконаннями, я не знаю.

 

 

То може й кандидатів в день виборів треба озвучувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А я взагалі дивуюся, чого більшість це лякає?

Перелік питань, їх порядок та форма подачі прямо та опосередковано впливають на відповіді. До цих відповідей почнуть апелювати політики для досягнення своїх цілей. 

Тому в такому вигляді це опитування швидше зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Чому "псевдо"?

 

тому, що не по Закону.

 

Центральна виборча комісія не володіє інформацією про всеукраїнське опитування на місцевих виборах, яке анонсував Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив голова відділу комунікації зі ЗМІ Костянтин Хівренко в коментарі кореспонденту УНН.

На запитання чи проінформовано ЦВК про проведення всеукраїнського опитування 25 жовтня, Хівренко відповів: “В законі про ЦВК, або у виборчому кодексі є окремий розділ про опитування?… Це не сфера відповідальності ЦВК… Всі члени Центральної виборчої комісії так само як і співробітники секретаріату проінформовані з інтернету про це опитування. Ми не маємо до цього жодного відношення”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

То може й кандидатів в день виборів треба озвучувати?

ти розумієш різницю в питаннях, приміром : способи розповсюдження сибірки (сибірської язви)  і  чи дозволити публічні будинки ? Яка підготовленість має бути до першого питання і яка до другого ? Я тому й написав, що не знаю, що краще, незнання питань чи засрані мізки. Бо в першому питання це стосуєтся медицини і якщо мізки (приміром тобі) засрати можна, але люба профільна література ставить все на свої місця, то в другому випадку, це питання моралі і непахане поле для засирателів мізків і науково навряд чи вдастся відстояти одну з сторін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

непахане поле для засирателів мізків і науково навряд чи вдастся відстояти одну з сторін

 

"засирателі" мізків можуть бути з обох сторін. Це називається агітація і дебати. Не дарма ж така приказка є: "в суперечці народжується істина".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Чому "псевдо"?

тому поза законом... і невідомо які реальні цілі ставляться цим пседореферендумом, які будуть питання і як будуть використані його результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

А що, якщо справді уряд хоче знати, що хоче народ?

Женя, ти серйозно ще хочеш вірити, що уряд думає про народ?!

Тут не треба ніякого опитування! Народ хоче, щоб уряд, депутати і вся ця нечисть, що добралась до кормушки, не п@здили в того самого народу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN @Basil  знаєте чим нормальні люди від порохоботів відрізняются ? Нормальні люди йдуть читати закон, а довбо...... порохоботи - чиюсь пі*дьош

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5475-17#Text

Стаття 4. Загальні засади всеукраїнського референдуму

1. Президент України проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою, якщо його ініційовано з додержанням встановлених Конституцією та законами України вимог щодо організації і порядку проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

 

Стаття 14. Суб'єкти ініціювання всеукраїнського референдуму та призначення (проголошення) всеукраїнського референдуму

1. Суб'єктами ініціювання всеукраїнського референдуму є Український народ, Верховна Рада України у випадках та порядку, встановлених Конституцією України та цим Законом.

2. Суб'єктом призначення (проголошення) є Президент України та Верховна Рада України.

3. Конституційний референдум щодо внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України призначається Президентом України за ініціативою Верховної Ради України, з урахуванням вимог частини восьмої статті 22 цього Закону.

4. Ратифікаційний референдум щодо зміни території України призначається Верховною Радою України.

5. Всеукраїнський референдум за народною ініціативою проголошується Президентом України, з урахуванням вимог частини восьмої статті 22 цього Закону.

 

8. Президент України, Центральна виборча комісія зобов'язані здійснювати перевірку щодо відповідності Конституції України, законам України питань, які пропонується винести на всеукраїнський референдум, зокрема, за народною ініціативою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Не дарма ж така приказка є: "в суперечці народжується істина".

протиставити можу іншу приказку : краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти. Тому дивлячись з ким суперечка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

1. Президент України проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою

написано "за народною ініціативою", а не за своєю....

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Стаття 14. Суб'єкти ініціювання всеукраїнського референдуму та призначення (проголошення) всеукраїнського референдуму

1. Суб'єктами ініціювання всеукраїнського референдуму є Український народ, Верховна Рада України у випадках та порядку, встановлених Конституцією України та цим Законом.

Де тут є слово Президент?

 

Вловлюєш різницю? Чи тобі "шо в лоб, шо полбу"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

@$ΩLΩMΩN @Basil  знаєте чим нормальні люди від порохоботів відрізняются ? Нормальні люди йдуть читати закон, а довбо...... порохоботи - чиюсь пі*дьош

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5475-17#Text

Стаття 4. Загальні засади всеукраїнського референдуму

1. Президент України проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою, якщо його ініційовано з додержанням встановлених Конституцією та законами України вимог щодо організації і порядку проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

 

До чого тут референдум до опитування і ініціатива народу до ініціативи президента?

 

Щодо президентської ініціативи з опитування суспільства 25 жовтня

https://www.president.gov.ua/news/shodo-prezidentskoyi-iniciativi-z-opituvannya-suspilstva-25-64501

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

протиставити можу іншу приказку : краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти. Тому дивлячись з ким суперечка

 

 

Ну тоді я додам, що краще програти суперечку розумному ніж дурню.

 

Спойлер

,Я натякнув на те, що мене тут дехто називає нехорошими словами але програє зі мною дебати. А я до всіх відношусь з повагою, тому якщо я у чомусь не правий, мені легко визнати, що я помилявся.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

 

тут те саме:

 

51 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Мобілізація електорату, агітація чи псевдореферендум?

 

https://www.radiosvoboda.org/a/30890515.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...