Перейти до змісту

Нова ера в історії України... чи так?


jack74

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, zaHARE сказано:

Інвестиції так і пруть.

 

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній та перерахувала понад 16,1 млрд. грн. до державного бюджету.

 

 

 

Податки від акцизу. Вони так і залишаться в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 246
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, sergkots сказал:

Податки від акцизу. Вони так і залишаться в Україні.

У компанії також запевнили, що такі зміни не призведуть до суттєвого перегляду штату в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секретар РНБО Данилюк пішов у відставку. Цікаіво його просто викинули,бо використали як джерело інформації по націоналізації Приватбанку чи він не вписується в нову мафіозну структуру?
Хто наступний? Абромавічус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, zaHARE сказано:

Хто наступний? Абромавічус?

Не вгадав - Курт Волкер. Аж гордість, курва, пробирає. :DНарешті ми стали суб'єктом геополітики і вирішуємо хто буде президентом США.

Честь і хвала найвеличнішому лідеру сучасності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Не вгадав - Курт Волкер. Аж гордість, курва, пробирає. :DНарешті ми стали суб'єктом геополітики і вирішуємо хто буде президентом США.

Честь і хвала найвеличнішому лідеру сучасності!

Ми в цій грі не суб'єкт, а об'єкт. Ми не шахматисти, а лише фігура на їхній дошці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Ми в цій грі не суб'єкт, а об'єкт. Ми не шахматисти, а лише фігура на їхній дошці.

там був сарказм,нє?))))

Але я б тебе перефразував,що ми лише карта в колоді і зараз всьому світу показали яка це карта))))) Бо в шахах немає такої фігури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

там був сарказм,нє?))))

Але я б тебе перефразував,що ми лише карта в колоді і зараз всьому світу показали яка це карта))))) Бо в шахах немає такої фігури.

Не все так погано, зрадой*оби. Імпічменту не буде, кримінальний відділ не знайшов ніяких порушень в словах Трампа. Скоріше цей скандал вдарив по самому Байдену, через корупцію сина. Європейські лідери також не будуть реагувати, бо нічого такого не було сказано. Їм, звичайно, не приємно, осадочок залишиться, але не було сказано нічого, що Трамп би не говорив їм відкрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Не все так погано, зрадой*оби. Імпічменту не буде, кримінальний відділ не знайшов ніяких порушень в словах Трампа.

   Ну,експерти і політологи кажуть,що скандал із зеліснкі був тільки приводом для початку процедури імпічменту. Бо там вже накопичилось достатньо матеріалу по Трампу. І ця процедура буде довгою. Під цим соусом можуть розшифрувати зустрічі з путіним, піднімуть повний репорт Мюллера і т.д. Думаю що саме зелінскі-гейт так само швидко вляжеться,як і почався,але згоден,що осад лишиться. І цілком можливо,що Зеленського просто використали,щоб поставити на місце Трампа,ну принаймні його обличчя про це красномовно говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

   Ну,експерти і політологи кажуть,що скандал із зеліснкі був тільки приводом для початку процедури імпічменту. Бо там вже накопичилось достатньо матеріалу по Трампу. І ця процедура буде довгою. Під цим соусом можуть розшифрувати зустрічі з путіним, піднімуть повний репорт Мюллера і т.д. Думаю що саме зелінскі-гейт так само швидко вляжеться,як і почався,але згоден,що осад лишиться. І цілком можливо,що Зеленського просто використали,щоб поставити на місце Трампа,ну принаймні його обличчя про це красномовно говорить.

Ніхрена з цього гейту не буде, хоч би як вам не хотілося. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тобі не хочеться,аби в Америці був президент,котрий не домовляється про Україну за нашою спиною?

Президент ,котрий не говорить відкрито на прес-конференції Зеленському

,,Розбирайтесь з Путіним самі..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

А тобі не хочеться,аби в Америці був президент,котрий не домовляється про Україну за нашою спиною?

Президент ,котрий не говорить відкрито на прес-конференції Зеленському

,,Розбирайтесь з Путіним самі..?

Від моєї хотєлки нічого не зміниться. Тому і перейматися тим, що змінити не можеш, не варто. 

"Боже, дай мені терпіння, щоб змиритись із тим, чого я змінити не можу. Дай мені сили, щоб змінити те, що можу змінити. Дай мені мудрість, щоб міг відрізнити одне від іншого."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, nickel сказано:

Ніхрена з цього гейту не буде, хоч би як вам не хотілося. 

Чому ж ти тоді написав ,,Вам,, а не ,,Нам,,?

Ти не з нами, не з Україною,?

Описка по Фрейду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Чому ж ти тоді написав ,,Вам,, а не ,,Нам,,?

Ти не з нами, не з Україною,?

Описка по Фрейду?

Вам - зрадойобам. Я не з вами. Сорі, Майкл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

Ми в цій грі не суб'єкт, а об'єкт. Ми не шахматисти, а лише фігура на їхній дошці.

Як сказати... З пєшки в дамки. Дональд наш. Зе красава )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Вам - зрадойобам. Я не з вами. Сорі, Майкл.

Для всієї України,для правих,лівих і середніх- краще,а навіть критично важливо,аби за нас вписалася Америка,і її очільник президент.

І якщо через рік Трампа переоберуть,то в 2024 територія України може скоротитися до 7и західних областей.

Це важко зрозуміти, чи важко переступити через свої дріб'язкові образи ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Nokian сказал:

Для всієї України,для правих,лівих і середніх- краще,а навіть критично важливо,аби за нас вписалася Америка,і її очільник президент.

І якщо через рік Трампа переоберуть,то в 2024 територія України може скоротитися до 7и західних областей.

Це важко зрозуміти, чи важко переступити через свої дріб'язкові образи ?

 

Ти хворий? Які образи? Де ти і де образи? Це ж ти тут писав "поки не перепросять", а не я.

Захар вишукує "експертів", які пишуть про фсьопропало, зраду, гейти. Я пишу більш оптимістичні пости - не все пропало. Кому з нас більше болить, тому хто радіє з помилок президента чи той хто не вишукує блох на лисій собаці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду відповідати за себе, тому не приліплюй  мені чужого.

Захару Захарова,а  кесарю кесареве.

Так от ,я жодною мірою НЕ РАДІЮ  з помилок президента.

Навпаки я підтримую його у всьому,що на користь Україні,на користь всім НАМ,незалежно від вподобань.

Ну а ле не на користь ,то там критикую.

Але хто у ЛЮБІЙ критиці бачить вишукування блох, хто мислить лише своїм типом і навіть не припускає,що є і інші типи,а тим більше не припускає їхнього повного права на існування-той і не підніметься над принципом  ,,Моя хата скраю,,

Бо друга частина цієї приказки ,що він і НЕ ХОЧЕ  знати чогось відмінного від його вподобань.

Не хоче вникати в чужі думки.

Можливо і просто не може.

Але тоді би просив роз'яснень, а так просто не хоче.

Це звісно значно легше на голову,але вкрай непродуктивно у більш менш довгостроковій перспективі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

Буду відповідати за себе, тому не приліплюй  мені чужого.

Захару Захарова,а  кесарю кесареве.

Так от ,я жодною мірою НЕ РАДІЮ  з помилок президента.

Навпаки я підтримую його у всьому,що на користь Україні,на користь всім НАМ,незалежно від вподобань.

Ну а ле не на користь ,то там критикую.

Але хто у ЛЮБІЙ критиці бачить вишукування блох, хто мислить лише своїм типом і навіть не припускає,що є і інші типи,а тим більше не припускає їхнього повного права на існування-той і не підніметься над принципом  ,,Моя хата скраю,,

Бо друга частина цієї приказки ,що він і НЕ ХОЧЕ  знати чогось відмінного від його вподобань.

Не хоче вникати в чужі думки.

Можливо і просто не може. Вв

Але тоді би просив роз'яснень, а так просто не хоче.

Це звісно значно легше на голову,але вкрай непродуктивно у більш менш довгостроковій перспективі.

Добре що ти слово ЛЮБІЙ (критиці) виділив капсом, значить цей спіч мене не стосується і, в принципі, коментувати його немає потреби. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

 

 

Тоді пропоную так.

Уяви собі,що ВСІ мої пости тут ,ТЕБЕ  не стосуються 

Один юзер нарешті так зробив,і все.

Походу ображатися перестав.

А то якийсь дитячий садок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

 

Тоді пропоную так.

Уяви собі,що ВСІ мої пости тут ,ТЕБЕ  не стосуються 

Один юзер нарешті так зробив,і все.

Походу ображатися перестав.

А то якийсь дитячий садок.

Уявив і що?

Вітя, я на тебе жодного разу не образився. Вже писав: де ти, а де образи?

А дитячий садок в тебе, бо ти думаєш, що я стібуся з твоїх постів через якісь образи, а насправді через їх зміст. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стібись на здоров,я 

Мені не шкода).

Колись ти писав,що я тут ,,воняю,,

Не дуже схоже на стьоб,але мені всеодно.

Просто пам'ять хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е, стопе, пацани. Мене лише півдня не було, а ви вже нафлудили тут, шо капєц.

Імпічменту Трампа не буде хоча б з однієї причини - для імпічменту треба 2/3 голосів у сенаті, а більшість у сенаті мають саме республіканці. Трамп - республіканець, якщо хтось забув. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Ми в цій грі не суб'єкт, а об'єкт. Ми не шахматисти, а лише фігура на їхній дошці.

Я б сказав, що ми не фігура і не карта, ми всього лиш гівно, яке випадково прилипло до підошви дядька Сема до пори до часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...