Перейти до змісту

Нова ера в історії України... чи так?


jack74

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Те за що судять дійсно висосане зпід нігтів і сором - якісь картини, семочкі, щоб і лохторату показати що щось розслідують і порошенка не посадити, бо якщо розслідувати реальні його оборутки можна "втратити двопартійну підтримку в США".

Судячи з того як в штатах політики "мочать" один одного, то якби що було вже б давно вилізло. Трампа здали як має бути, хто для них порох щоб щось замовчувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 246
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, case_l сказано:

про те що порошенко поховав майдан

Так чому це не розслідують? Я за обома руками щоб в кінці кінців покарали тих хто стріляв у людей. Але поки заяви від влади зовсім інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

про те що порошенко поховав майдан

Так вже не раз засвітилася методичка зелених - "во всьом віновєн Порошенко".

А це моє імхо - всі ті з моїх знайомих, хто голосував "не за Зеленського, а проти Порошенка" паралельно твердять тезу: "Влаштували майдан люмпени і всякі виродки, яким не було чим зайнятися, все зруйнували,  а жили ж так добре". От моя думка - майдан поховали 78%, і це тепер добре видно. Портнови, шарики, виправдовування "недолюстрованих" суддів антимайдану, нові міністри з режиму Яника і тд і тп. Але як там в методичці: "єслі нечево сказать - вініте Порошенко і єво шоблу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Я за обома руками щоб в кінці кінців покарали тих хто стріляв у людей.

для пороха це бджоли проти меду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YVitaliy сказано:

Так вже не раз засвітилася методичка зелених

я ще до пришестя зелених так вважав, завдання пороха зробити контрреволюцію проти майдану, впорався на 5+, занавіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Влаштували майдан люмпени і всякі виродки, яким не було чим зайнятися, все зруйнували,  а жили ж так добре

я так не вважаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, YVitaliy сказано:

т моя думка - майдан поховали 78%

поховали на 100%, коли вибрали пороха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

А для зе? 

зе це лише чергова компромісна креатура олігархів, що забув як порох їздив узгоджувати президенство до фірташа? Пам'ять дєвічья?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

поховали на 100%, коли вибрали пороха.

Я дуже добре запам'ятав слова Турчинова, коли почалось перше засідання ВР після того як втік яник: "все, ми перемогли, треба сказати людям, щоб не їхали на майдан". А по факту вони не виконали ще жодної вимоги Майдану, лише до влади дорвались. Їх ціль була влада а не зміни в країні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто порох вміло зіграв на патріотичних почуттях, але звісно це все брехня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, sergkots сказал:

Судячи з того як в штатах політики "мочать" один одного, то якби що було вже б давно вилізло. Трампа здали як має бути, хто для них порох щоб щось замовчувати?

Після того як за спробу розслідувати корупцію порошенка і Байдена демократи оголосили Трампу імпічмент, від теми нашої корупції там тікають як чорт від ладана. Порошенко для них ніхто але подєльніком є теперішній їх кандидат в президенти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Судячи з того як в штатах політики "мочать" один одного, то якби що було вже б давно вилізло. Трампа здали як має бути, хто для них порох щоб щось замовчувати?

Трамп не просто так просив Зе рити проти Байдена. Я не здивуюся, якщо в кінці кінців вилізе, що весь весь конфлікт на сході почався навколо сланцевого газу і Бурісми з сином Байдена. Весь компромат знаходиться тут, тому нічого досі не вилізло в штатах. І в нас не вилізе, хоч Петя в цьому замазаний по самі вуха, бо звільнив Шокіна за хабар від Байдена. І хоч усі все знають, ніхто в Україні не хоче приймати чиюсь сторону, бо їхня система побудована так, що якщо розсваритися хоча б з однією з двох партій США, то про допомогу можна забути. І не тільки від США. Ніхто не любить, коли стає публічною непублічна дипломатія, бо зазвичай це дуже брудні речі в гарній обгортці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Я не здивуюся, якщо в кінці кінців вилізе, що весь весь конфлікт на сході почався навколо сланцевого газу і Бурісми з сином Байдена.

конфлікт почався в Криму - це для тих в кого пам'ять коротка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

конфлікт почався в Криму - це для тих в кого пам'ять коротка. 

Для тих, хто якимось чином навчився читати але не розуміє прочитаного, можу розжувати - конфлікт на сході, як частина укр.-рос. війни, яка почалася в Криму, але якого могло і не бути якби не Бурісма, Байден і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Для тих, хто якимось чином навчився читати але не розуміє прочитаного, можу розжувати - конфлікт на сході, як частина укр.-рос. війни, яка почалася в Криму, але якого могло і не бути якби не Бурісма, Байден і т.д. 

яка бурізма, путін почав агресію проти Грузії, повернув гімн ссср, яка там бурізма... очікував коли Україна ослабне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel ти глянь на їх храм збройних сил, ці заяви про одін народ, що землі ссср комусь подаровані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

ці заяви про одін народ, що землі ссср комусь подаровані

 

це старчєскій маразм. В діда в же помутніння розуму. росіян це теж уже дістало вкорінь. Але встати і щось зробити - ... не судьба. Бояться.

Бояться, що якщо не вийде, буде ще гірше, ніж було. А так і буде!

Але ,якщо не пробувати, то й не взнаєш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

це старчєскій маразм. В діда в же помутніння розуму.

ні, в нього інше:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

конфлікт почався в Криму - це для тих в кого пам'ять коротка. 

Я зараз для себе вибудовую хронологію подій пов'язаних з Бурізмою.

На очі попала інформація від Yahoo News - вона (Бурізма) має ліцензії, що охоплюють три ключові вуглеводневі басейни України. А це, крім Карпатського, Дніпровсько-Донецький басейн, де останнім часом діють проросійські збройні сепаратисти, та Азово-Кубанський басейн, що опинився в нині окупованому й анексованому Росією українському Криму.

Політика - це не те що нам говорять політики з телевізора, політика - це те що нам не говорять.

 

п.с. Здавалося, при чому тут вишки Бойка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

**,02,2014 Молодший Байден лікується від наркозалежності, після звільнення з ВМС США через вживання наркотиків
-
26,02,2014 Турчинов звільняє Злочевського з посади заступника секретаря РНБО
**,12,2014 Злочевський тікає з України через відкриту кримінальну справу
**,01,2015 Злочевського оголошують в розшук
-
21,04,2014 Старший Байден прилітає в Україну висловити підтримку і закликає владу знизити залежність від російського газу
12,05,2014 Стало відомо, що молодший Байден у квітні почав працювати в Бурізмі
25,05,2014 Порошенко стає президентом
-
Шокін розслідує кримінальну справу пов'язану з офшором, через який Байдени отримували бабки з Бурізми
29,03,2016 Шокіна відправляють у відставку, на вимогу старшого Байдена
12,05,2016 Луценка призначено генпрокурором
13,05,2016 США нададуть Україні кредитні гарантії на мільярд доларів
-
2016 фірми Порошенка, Свинарчука-Гладковського і Кононенка купують в Бурізми газу на понад 101 млн грн
осінь 2017 Злочевського знімають з розшуку
**,02,2018 Злочевський повертається в Україну
-
21,04,2019 Порох програв вибори
**,04,2019 Молодший Байден звільняється з Бурісми
09,07,2019 Молодший Байден знову лікується від алко- і наркозалежності
-
**,10,2019 Рябошапка знову відкриває справи проти Злочевсьокого, 
12,06,2020 Холодницькому дають 6 мільйонів доларів хабара готівкою, за закриття справи проти Злочевського

 

---------------------

Розбив на блоки пов'язаних між собою подій.

Звичайно Бурізма не дотягує на роль першопричини укр.-рос. війни, хоча все-таки може бути частиною пазла, але це просто бурхлива річка з чорного бабла, спочатку вона тікла Янику в кишеню, дехто каже, що з осені 2013 року Пінчуку, потім Петя спрямував її в свою, навіть Байдену на відкати вистачало, і тепер ми бачимо як Зе намагається зламати на свою користь.  І ніхто палити контору не буде, бо наступним президентом той самий Байден може стати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кращої теми не знайшов. Розбірки стають доволі частими в Україні.

 

https://www.057.ua/news/2861740/obstrel-avtobusa-opzz-pod-harkovom-v-zalozniki-nikogo-ne-brali-policia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...