Перейти до змісту

Нова ера в історії України... чи так?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Ну що, сьогодні перший день роботи нової Верховної Раді, в якій більшість нардепів - незнайомі обличчя... Маємо молодого президента, маємо монобільшість його партії у ВР, в результаті буде й його кабмін - тобто, відмазок типу "я не зміг, я не мав важелів" і т.д. бути не може. Тобто, вся відповідальність лягає на нову команду, і та команда має всі можливості змінити Україну. 

Слідкуємо, постимо, реагуємо, ВПЛИВАЄМО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 246
  • Створено
  • Остання відповідь

Результати вже є і вони печальні. Повний провал зовнішньої політики, в економіці країни перерозподіл сфер впливу на користь коломойського, неприховані спроби знищити українську ідентичність і повернути малороську ментальність. Буде варіант режиму "янукович ІІ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Результати вже є і вони печальні. Повний провал зовнішньої політики, в економіці країни перерозподіл сфер впливу на користь коломойського, неприховані спроби знищити українську ідентичність і повернути малороську ментальність. Буде варіант режиму "янукович ІІ".

Порохоботи проснулись? Забули хто вашого коханого Порошенка привів до влади? Петька відразу зрозумів що до чого і поміняв вектори бізнесу з Коломойського на Фірташ і Ахметова бо з ними наварити можна було більше.

Повний провал в зовнішній політиці? Де провал? Людина їздить домовляється про щось з іншими країнами, старається вирішити проблеми в середині держави. Де твій Петро коханий був за 5 років каденції? Томос- тур і клянчення грошей в МВФ з безвізом, ну і Мальдіви не забуваємо- от і всі поїздки 5 презика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Результати вже є і вони печальні. Повний провал зовнішньої політики, в економіці країни перерозподіл сфер впливу на користь коломойського, неприховані спроби знищити українську ідентичність і повернути малороську ментальність. Буде варіант режиму "янукович ІІ".

Невже ось такі висєри ще не набридло штампувати? Чи вам досі башляють за порохоботство? Чи це синдром 8%? 

Дайте людям працювати і змиріться з тим, що диктатура парашика слава Богу у минулому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, risenseven сказал:

диктатура парашика слава Богу у минулому.

Диктатура парашика? Смєшно. Тоді як називається ситуйовина, коли дві гілки влади знаходяться в одних руках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За часів влади Порошенка, усіх неугодних називали "агентами кремля". Тепер же усіх, хто не згідний, називають "порохоботами", навіть не розбираючись хто він і які політичні погляди в нього були раніше. 

Цікаво, а при Януковичу як їх називали? Хтось пам'ятає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показовим буде голосування за очільника МВС.

А поки: не можна трогати Авакова, а то Пєтя нападе.:0016:

"ПЕТЯ ГОТУЄ ПУТЧ": ЖУРНАЛІСТИ ПІДГЛЕДІЛИ НОВІ ЦІКАВІ СМС У НОВІЙ ЗЕ-РАДІ

 

Цитувати

"Лєночко, я напишу пізніше про це пост. Уявляю собі атаку фб на всю фракцію СН. Хочу лише тобі написати - ми залишаємо Авакова. Іншого шляху немає. Порошенко готує переворот. І дуже серйозно готує. Він чекає, що ми відправимо Авакова в відставку, щоби зразу почати. Сьогодні, швидше за все, знімемо недоторканість. Але залишимо міністра МВС. Я засмучена дуже, але іншого шляху нема. Він лишиться до грудня. Саме на грудень Петя готує путч", - розбовкала одразу всю "політику партії" Єлизавета.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я тему створював не ДЛЯ продовження порохоботства (вибачайте, хлопці, але ви- вчорашній день, ну змириться з цим), а для дійсно критики теперішніх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

народ, я тему створював не ДЛЯ продовження порохоботства (вибачайте, хлопці, але ви- вчорашній день, ну змириться з цим), а для дійсно критики теперішніх

А що ти вкладаєш тепер у термін "порохоботство"?

В мене критика якась не така, чи ти підтримуєш те, що залишають Авакова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Диктатура парашика? Смєшно. Тоді як називається ситуйовина, коли дві гілки влади знаходяться в одних руках?

Це називається результати виборів Президента і Верховної Ради України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Призначення авакова буде зашкваром! ДУЖЕ ВЕЛИКИМ!

Рахуй вже зроблено:

Стали відомі майбутні міністри Гончарука: список кандидатів

 

Цитувати

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков, який очолював МВС останні 5 років..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністерство озорони здоров'я

Цитувати

Володимир Зеленський розглядає кандидатуру Зоряни Черненко на пост міністра охорони здоров’я, пише Українська правда з посиланням на джерела в Слузі народу.

Зоряна Черненко — провідний експерт з питань медичної реформи в Реанімаційному пакеті реформ, глава правління Української медико-правової асоціації, директор громадської організації Форум здоров’я і член Всесвітньої асоціації медичного права.

Комент від Радуцького (СН):

 

image.png.497431dbec8cf26f1753d287d3a01358.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, risenseven сказал:

Це називається результати виборів Президента і Верховної Ради України.

Точніше  - в результаті правління хлопців у вишиванках такі  результати виборів Президента і Верховної Ради України:)

Як і після правління попередніх хлопців і дівчат у вишиванках прийшли хлопці байдужі до вишиванок.І до речі теж з розгромним результатом.

Традиція, нє?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков при Порошенкові нормально... Аваков при Зеленському - зрада. Подвійні стандарти вони такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, 6ap6apuc сказано:

Аваков при Порошенкові нормально... Аваков при Зеленському - зрада. Подвійні стандарти вони такі.

Аваков при Порошенку - зрада. Аваков при Зеленському - нормально. Подвійні стандарти усюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

народ, я тему створював не ДЛЯ продовження порохоботства (вибачайте, хлопці, але ви- вчорашній день, ну змириться з цим), а для дійсно критики теперішніх

Нетерпимість, неспроможність навести аргументи на захист своєї думки - спільна риса Зеботів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Порохоботи проснулись? Забули хто вашого коханого Порошенка привів до влади? Петька відразу зрозумів що до чого і поміняв вектори бізнесу з Коломойського на Фірташ і Ахметова бо з ними наварити можна було більше.

Повний провал в зовнішній політиці? Де провал? Людина їздить домовляється про щось з іншими країнами, старається вирішити проблеми в середині держави. Де твій Петро коханий був за 5 років каденції? Томос- тур і клянчення грошей в МВФ з безвізом, ну і Мальдіви не забуваємо- от і всі поїздки 5 презика.

Де в моєму пості є згадування Порошенка? Чесне слово, пороблено людям на того кловуна. Просніться. Чи наївні думаєте, що прийшов головоборудько і всі податки відмінять, медицина стане безкоштовна і краща, ніж у Ізраїлі, комуналка була 25 копійок, суди стануть справедливими і взагалі настане рай? Розслабтесь і "получайте" заодоволення від того, що країну грабуватиме (тобто відбиратиме наші з вами зароблені гроші і природні ресурси) навіть не нова, а одна зі старих ОПГ, яка змогла запудрити мізки малодумаючим масам.

Так, буде кілька показових "покращень", аби ними козиряти і відволікти увагу від малоприємних для населення речей.

От, я думаю, на днях відбудеться обмін полоненими. Так, це важливо, особливо для самих полонених та їх родин. Але, якою ціною це робиться? Ціною здачі інтересів України. Чому? А тому, що під маркою благої справи підводиться підгрунтя пробачення росії захоплення Криму. Адже є рішення міжнародного трибуналу про звільнення моряків. Нормальний президент би шукав би варіанти, як би змусити росію виконати це рішення якнайшвидше. Що робить гідрант? Він погоджується їх обміняти на реальних злочинців. Тим самим прирівнюючи їх до злочинців. От тобі і провал у зовнішній політиці. А що ляпав гідрант на зустрічі з Меркель?

При "поганому" Порошенку було виграно суд Нафтогазом. Що робить гідрант, аби змусити росію сплатити за цією справою? Нічого. Незабаром закінчується контракт на транзит газу через Україну. Що робить гідрант для того, що б його продовжити на вигідних Україні умовах? Нічого. А транзит газу - це наш невеликий захист від повномасштабної війни з росією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Де в моєму пості є згадування Порошенка? Чесне слово, пороблено людям на того кловуна. Просніться. Чи наївні думаєте, що прийшов головоборудько

...

Зараз матимеш мінус від Д.У.п.А.Л.А ;)

Зате + від мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Зараз матимеш мінус від Д.У.п.А.Л.А ;)

Я так злякався...

Все, на що спроможні зефанати - це робити підлості.

Я ще можу зрозуміти жінок бальзаківського віку, які "пісають кипяточком" від гідранта (колись з таких міркувань обирали і януковища - патаму что красівий мужчина). А от фанатичного поклоніння гідранту осіб чоловічої статі зрозуміти не можу.

Прошу вибачення в усіх, хто має славетне ім"я Володимир, але гідранта порівнюю з владіміром лєніним, який одне проголошував, а зовсім протилежне робив. Манія величі і нетирпимість до інших у гідранта така ж як ще у одного владіміра пуйла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Нетерпимість, неспроможність навести аргументи на захист своєї думки - спільна риса Зеботів

А чуть-шо... то Порошенко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Адже є рішення міжнародного трибуналу про звільнення моряків. Нормальний президент би шукав би варіанти, як би змусити росію виконати це рішення якнайшвидше.

Ось є одна країна яка кладе на це рішення зверху великий та товстий... Догадаєтесь самі що це за країна? І які б варіанти могли б примусити цю країну виконати це рішення якшайшвидше? Хіба що ядерний удар по її столиці.

27 минут назад, Skorpio76 сказал:

Він погоджується їх обміняти на реальних злочинців.

Колись Ізраїль обміняв кучу арабських терористів на одного полоненого солдата. 

25 минут назад, Skorpio76 сказал:

Що робить гідрант для того, що б його продовжити на вигідних Україні умовах? Нічого. А транзит газу - це наш невеликий захист від повномасштабної війни з росією.

Транзит буде ще тривати рівно стільки часу поки північно-східний сусід не зможе без нього обійтись. Чи ці потоки будуються просто так? 

32 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Чи наївні думаєте, що прийшов головоборудько і всі податки відмінять, медицина стане безкоштовна і краща, ніж у Ізраїлі, комуналка була 25 копійок, суди стануть справедливими і взагалі настане рай?

Та ні, не думаємо. Але якщо нічого не міняти, то ппц неминучій. Як водному цинічному анекдоті: якщо у борделі не йдуть справи, то треба дівчат міняти а не меблі. В нас не те що меблі не міняються, вони навіть особо з місця на місце не переставляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги...

Стали відомі майбутні міністри Гончарука: список кандидатів

Цитувати

Міністр Кабінету міністрів – Дмитро Дубілет.

Голова Приватбанку до націоналізації і співзасновник Monobank

Цитувати

співзасновник Monobank

Цитувати

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков, який очолював МВС останні 5 років..

"Назначить министром, вєчним міністром МВД!"...

Цитувати

Міністр житлово-комунального господарства – Альона Бабак.

ЖКГ віддали жЮльці...

Цитувати

Міністр гуманітарної політики – Володимир Бородянський, позаштатний радник президента, колишній директор холдингу StarLightMedia і колишній гендиректор телеканалу СТБ.

зе! зрадив 1+1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

Але якщо нічого не міняти, то ппц неминучій. Як водному цинічному анекдоті: якщо у борделі не йдуть справи, то треба дівчат міняти а не меблі. В нас не те що меблі не міняються, вони навіть особо з місця на місце не переставляються.

Так справа у тому, що поміняли то поганих на ще гірших. В цьому то біда. Бо оновили "персонал" позбиравши усіх, хто лишився і не поїхав "працювати" на "багатші села". А найгірше те, що цей бордель тримає мєсний головний мєнт і усі інші він вижив. Конкуренції нуль. Тому якщо раніше по любов доводилося ходити до хєрових, то тепер взагалі будуть пропонувати дірявих рєзінових, кажучи, що вони і дешеві, і дають скільки хочеш і від них нічого не підчепиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...