Перейти до змісту

Нова ера в історії України... чи так?


jack74

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, zaHARE сказано:

... Коломойського ...чувак все чітко передбачає. Як от сказав в інтерв'ю хто буде на ключових посадах- так і сталося! 

можна посилання на це інтерв'ю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 246
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, jack74 сказал:

можна посилання на це інтерв'ю?

Жартуєш? Чи ти в інформаційному вакуумі? Мова не про одне інтерв'ю. Їх багато. Вгадав Богдана,Гончарука,Авакова і т.д. Читай сраколиза Цензора,будеш в курсі.

Он це вангування насторожує: "Коломойский считает, что курс доллара уже осенью пробьет 30 гривен"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Жартуєш? Чи ти в інформаційному вакуумі? Мова не про одне інтерв'ю. Їх багато

я не жартую. Я Коломойського не слухав, мені не цікаво. Тому якщо дійсно він таке казав, то дай посилання. А щодо Богдана і Авакова - то в нас таких "ванг" море було, для того не потрібно було бути Коломойським. 

ПиСи - то Аваков теж під Коломойським ходить, якщо слідувати твоєю логікою? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, zaHARE сказал:

Он це вангування насторожує: "Коломойский считает, что курс доллара уже осенью пробьет 30 гривен"

Ну якщо одна людина може впливати на курс валют у цілій країні то я незнаю)) Коломойський тоді володар цього світу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

Он це вангування насторожує: "Коломойский считает, что курс доллара уже осенью пробьет 30 гривен"

Та то фігня, повернеться порошенко і зробить по 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

я не жартую. Я Коломойського не слухав, мені не цікаво. Тому якщо дійсно він таке казав, то дай посилання. А щодо Богдана і Авакова - то в нас таких "ванг" море було, для того не потрібно було бути Коломойським. 

ПиСи - то Аваков теж під Коломойським ходить, якщо слідувати твоєю логікою? ;) 

Я вище вже писав про логіку залишити авакова,втім там тільки бізнес.Вангую,що космолоти чіпать поки не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, WebTraveller сказал:

Ну якщо одна людина може впливати на курс валют у цілій країні то я незнаю)) Коломойський тоді володар цього світу))

Не він всього лише володар одного президента)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ну якщо одна людина може впливати на курс валют у цілій країні то я незнаю)) Коломойський тоді володар цього світу))

Він вже дефолт обіцяв ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Я вище вже писав про логіку залишити авакова,втім там тільки бізнес.Вангую,що космолоти чіпать поки не будуть.

Ви мені кажете "та вони там ідіоти, які не розуміють, що коїться, і як країна навкруги них виглядає.
Ні.
Вони сидять в Раді до ранку, у них чіткий план, що треба голосувати, вони це дисципліновано голосують, кожен особисто, без кнопкодавства, власними руками. Коли виникає мікроскопічна підозра, що хтось заблокує трибуну - вони дисципліновано блокують проходи, щоб ніхто не зміг до трибуни навіть підійти.
Це абсолютно законно, цілком демократично і надзвичайно професійно.
Як узурпація і знищення Гітлером німецької демократії. Законно, демократично, професійно. Під зневажливий сміх людей, які тоді називали його паяцем, а потім чомусь різко перестали.
Я чую, що всі люди, крім одного в учорашньому Кабміні - це добрі фахові спеціалісти, світлі обличчя і так далі. Можливо, це так, я знайомий не з усіма. Але всім їм для того, щоб бути справжніми професіоналами, не вистачає лише одного.
Не вистачає зубів. Це другі і треті зами, візіонери з презентаціями в паверпойнті. З зубами там лише одна людина. Арсен Борісич.
Всі інші будуть дисципліновано робити такі реформи, які їм Богдан з Коломойським скаже, і навіть крок вліво-вправо не намагатимуться зробити. Зубів немає.
А Арсен Борісич потрібен тому, що в найближчий час цей ошалєлий прінтер Верховної Ради почне дисципліновано, демократично, цілком законно і одноголосно приймати пакетно таке, що ми тут на вулиці почнемо охуївати. І вчорашнє знищення МінВету буде лише початком.
І можливо, можливо, вони будуть настільки охуївшими, що ми тут на вулиці переборемо ненависть один до одного і почнемо виходити на вулицю разом, а не кожен окремо. І тоді винтити та саджати нас потрібно буде оптом, а не в роздріб. І швидко, щоб телеглядач не зрозумів, звідки дим.
Отут Арсен Борісич і знагодиться. Біла людина на його місці почала б реформи якісь намагатися робити, когось там звільняти, когось брати, хоча б для картинки. Цей не буде. Йому ніщо не допоможе, він чорт, чорний чорт, він про себе це знає, ми про нього це знаємо, і навіть дорогоцінний телеглядач про нього це знає.
Тобто на цьому місці потрібна не картинка. На цьому місці ціною будь-якого рейтинга потрібен чорт, який буде займатися тим, чим на цьому місці займаються чорти.
Не питай, по кому дзвонить Аваков. Він дзвонить по тобі.
І остання порада порохоботам. Забудьте чекати команди від Порошенко. Її не буде. Він не розуміє, до чого все це їде, і не зрозуміє навіть тоді, коли йому прикладами виламають двері і поведуть на народний суд. Він європейська людина, яка мислить політичними демократичними нормами. Він не розуміє, що через три місяці політичний момент вимагатиме його арешту, а через п'ять публичної страти на Майдані. Тому від нього ніякої команди не буде, не чекайте.
Ліза нам не брехала. Вона просто не сказала, чому буде путч. Вона не сказала, а вся вчорашня ніч в парламенті показала.
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Volyniaka сказал:
Це абсолютно законно, цілком демократично і надзвичайно професійно.

А якби в святого ПО було 254 депутата в раді, вони так само не голосували б за свої закони? Я думаю голосували б тільки так... А так приходилось іти, з комось домовлятись.

І це все зараз смішно виглядає, не так проголосували, там порушили чуть регламент...

Коли не неосвіченого Юлу-плокулола поставили на посаду, під нього поміняли швиденько закон, ні в кого питань не було. А зараз всьо, зрада.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

...

Коли не неосвіченого Юлу-плокулола поставили на посаду, під нього поміняли швиденько закон, ні в кого питань не було. А зараз всьо, зрада.. 

Були питання. В того ж Нойнеця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Volyniaka сказал:

Були питання. В того ж Нойнеця

І шо це змінило? Юва плокулор....

Закон змінений, ніхто не плакав. А зараз всьо, зрада...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От зараз наприклад проголосують закон про недоторканість.. Ну може чуть з порушеннями.

Так само порохоботи будуть кричати шо порушили регламент??

Хоча вже два десятка років всі хто йде у владу обіцяють приняти його.

 

То давайте зараз за нього проголосуємо, може чуть з порушеннями законодавства, потім десяток років будемо судитися шо не так шось.

Потім повернемо все назад, і накінець скажемо.. "Зате у нас все по закону!" Не прийняли закон, але ми законослухняна, демократична держава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

І шо це змінило? Юва плокулор....

Закон змінений, ніхто не плакав. А зараз всьо, зрада...

Та не про зраду мова. Мова про відсутність діалогу. Тупо працює "принтер"

ЗІ. Сьогодні в Раді кореспонденти питали "слуг народу " ім'я прем'єра, за якого вони голосували. Багато хто не зміг відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Volyniaka сказал:

Та не про зраду мова. Мова про відсутність діалогу. Тупо працює "принтер"

ЗІ. Сьогодні в Раді кореспонденти питали "слуг народу " ім'я прем'єра, за якого вони голосували. Багато хто не зміг відповісти.

Піпєц)))

Уяви. Ти власник величезної корпорації, тебе вибрали овер 70% "власників/співвласників" компанії. 

Ти приймаєш якесь рішення. А тут прибігає двірник Валєра, каже: "Шеф, а давайте обговоримо ваше рішення по цьому питанню... Бо мене воно трохи не влаштовує..."

Яка буде твоя реакція?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Volyniaka сказал:

Мова про відсутність діалогу.

В смислі відсутність? Комусь з інших партій забороняють виступати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в одній країні ,не так вже й давно на демократичних виборах ,чистою більшістю голосів обрали одного лідера.

І вірою та правдою почав він служити своєму народу 

А на деяких незгідних він не зважав ( ну їх в реалі ж меншість), а потім і взагалі засунув їх подалі.

В основному в концтабори та крематорії 

Ось що буває,коли ,,трішки з порушенням регламенту,, не зважати на думку меншості .

І це набагато серйозніше,чим  комусь недалекому здається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

В смислі відсутність? Комусь з інших партій забороняють виступати?

Діалог, це коли чують іншу сторону, а не просто дають їй говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Volyniaka сказал:

Діалог, це коли чують іншу сторону, а не просто дають їй говорити

Все правильно. А де ви раніше були?? 5 років було.

Вас не вибрали зараз, все, забудьте...

Чекайте змін. Можливо їх не буде, можливо буде ще гірше, але почекайте трішки.... Все буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Все правильно. А де ви раніше були?? 5 років було.

Вас не вибрали зараз, все, забудьте...

Чекайте змін. Можливо їх не буде, можливо буде ще гірше, але почекайте трішки.... Все буде...

ОК. 100 днів почекали, ще почекаємо. Як кажуть: Дай вам бог,  а нам здоров'я.

Я не з тих, хто тішиться чужими невдачами, особливо, коли це стосується долі України.

(От тільки в даний момент не впевнений, хто матиме більше розчарування. Але то емоційне. Поживемо - побачимо. Можливо через ще 100 днів я буду аплодувати "команді ЗЕ"... ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Volyniaka сказал:

ОК. 100 днів почекали, ще почекаємо. Як кажуть: Дай вам бог,  а нам здоров'я.

 

Ну так про позитивні результати вже повідомляють.Це трапилось  підозрюю за ті самі 100 днів:D

https://board.lutsk.ua/topic/216471-підпалили-ресторан-patio-di-fiori/page/4/?tab=comments#comment-1053810959 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Діалог, це коли чують іншу сторону, а не просто дають їй говорити

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, WebTraveller сказал:

Коли не неосвіченого Юлу-плокулола поставили на посаду, під нього поміняли швиденько закон, ні в кого питань не було. А зараз всьо, зрада.. 

 А в новій владі вже всі з профільною освітою в крісла посідали? Міністр оборони? Керівник СБУ?  І т.д.То ви разом зробили? Через прозорі конкурси?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

 А в новій владі вже всі з профільною освітою в крісла посідали? Міністр оборони? Керівник СБУ?  І т.д.То ви разом зробили? Через прозорі конкурси?
 

Ша! І страрому Кабміну камінь, і новому кину.

У нас два останніх прем'єр-міністри мають "виш" з МАУП, що, ІМХО, означає куплений диплом

(Гройсмана за це парафінили і обсміхували: і правильно. Нонішнього поки ні.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...