Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, justice777 сказал:

И сегодня Верховный Суд Лондона подчеркнул, что любые компромиссы с Коломойским – суть предательство. И преступление. И любой, кто помогает теперь Коломойскому – его сообщник.

ти точно впевнений, що ЛЮБИЙ суд, не говорячи вже про суд Лондона, може по БУДЬ ЯКІЙ справі розмовляти такою риторикою ? :0016: той хто ляпнув колись, що одночетвертні розумніші від остальної частини населення, вас жорстоко намахав :jeer:

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, justice777 сказано:

 

Дійсно, це глава офісу Президента! :)

 

Щодо автобусів, крім Богдана є Еталон, I-Van, Електрон, Еталон, Атаман, Рівненський автобус ...

Проте, уряд Зе не дбає про економіку своєї держави - починаючи від імпорту автобусів і до імпорту російської електроенергії! :(

Мені сподобалось як на цю тему говорив Кличко. Де електрони? Під забором, бо не якісні. Не важливо чи Богдан чи Еталон - це автобуси рівня 70их років минулого століття!

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, justice777 сказано:

до імпорту російської електроенергії!

ну так продовжуй - газу,нафти, дизпаливо - без якого не посіяти, не зібрати врожай...

P.S. Ну звісно, є деякі люди, які впевнені що Польща сама видобуває газ і продає нам...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Не важливо чи Богдан чи Еталон - це автобуси рівня 70их років минулого століття!

В точку, тільки подивіться на технічні характеристики , в жодній европейській країні, це чудо - навіть не зареєструють... Та й в Україні з 2002 року, в тих автобусах - нічого не міняли, хіба що, якісь невеликі доробки... 

I-Van, Еталон - муйня, тільки індуси на таких ще їздять з 70-х років!!! Там шассі від вантажного мерса, кінця 60-х років, який комфорт, яка безпека? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти точно впевнений, що ЛЮБИЙ суд, не говорячи вже про суд Лондона, може по БУДЬ ЯКІЙ справі розмовляти такою риторикою ? :0016: той хто ляпнув колись, що одночетвертні розумніші від остальної частини населення, вас жорстоко намахав :jeer:

Люди, що вам пороблено? Чоловік перепостив досить важливу і позитивну новину для пересічних українців. Але ж треба домахатися до нього і  знову все звести до того, що порохоботи - це все зло. Люди, ВАС, якщо все буде добре, один хитрови@раний власник нинішнього презерватива не на@бе на 5,5 ярда баксів!!!!

Невже це менш важливо за ту особисту думку автора інфи, яку автор репосту виділив? Чи те, що робить ляльковод руками портонова в українських судах - це все правильно?

І ніхто вас навіть не просить дякувати сформованій ще за часів ПОРОШЕНКА правовій позиції ПриватБанку. Чи автор репосту мав дописати як у старі "добрі часи"

"Завдяки мудрій позиції чинної влади "? Я в шоці!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, justice777 сказано:

Лондонське піке Ігоря Коломойського у справі Приватбанку

Рішення Апеляційного суду Лондона і Уельсу підтвердило, що англійський суд має юрисдикцію для розгляду позову ПриватБанку щодо шахрайства з боку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Чому це важливо?

То все фігня. Баришевський суд вже все відмінив.:D

spacer.png

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Люди, що вам пороблено? Чоловік перепостив досить важливу і позитивну новину для пересічних українців. Але ж треба домахатися до нього і  знову все звести до того, що порохоботи - це все зло. Люди, ВАС, якщо все буде добре, один хитрови@раний власник нинішнього презерватива не на@бе на 5,5 ярда баксів!!!!

Невже це менш важливо за ту особисту думку автора інфи, яку автор репосту виділив? Чи те, що робить ляльковод руками портонова в українських судах - це все правильно?

І ніхто вас навіть не просить дякувати сформованій ще за часів ПОРОШЕНКА правовій позиції ПриватБанку. Чи автор репосту мав дописати як у старі "добрі часи"

"Завдяки мудрій позиції чинної влади "? Я в шоці!

Спойлер

1432240820882.jpg

 

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Люди, що вам пороблено? Чоловік перепостив досить важливу і позитивну новину для пересічних українців. Але ж треба домахатися до нього і  знову все звести до того, що порохоботи - це все зло. Люди, ВАС, якщо все буде добре, один хитрови@раний власник нинішнього презерватива не на@бе на 5,5 ярда баксів!!!!

Невже це менш важливо за ту особисту думку автора інфи, яку автор репосту виділив? Чи те, що робить ляльковод руками портонова в українських судах - це все правильно?

І ніхто вас навіть не просить дякувати сформованій ще за часів ПОРОШЕНКА правовій позиції ПриватБанку. Чи автор репосту мав дописати як у старі "добрі часи"

"Завдяки мудрій позиції чинної влади "? Я в шоці!

як мінімум в частині тексту відверта пі*дьож, людина яка викладає цей текст, як то кажуть, без зазрєнія совісті, цю пі*дьож викладає, заміть, не сухий факт (тоді б претензій ніяких не було б ) і ти питаєш мене чи мені пороблено ? Ти впевнений, що то нам пороблено ? А не вам ?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

один хитрови@раний власник

Був вже такий, "рошенками" займався - "не прокатило ", і коломойші не прокатить, не варто Зеленського - тримати за лоха, не лох, далеко не лох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

як мінімум в частині тексту відверта пі*дьож, людина яка викладає цей текст, як то кажуть, без зазрєнія совісті, цю пі*дьож викладає, заміть, не сухий факт (тоді б претензій ніяких не було б ) і ти питаєш мене чи мені пороблено ? Ти впевнений, що то нам пороблено ? А не вам ?

ну якщо твоє прізвище коломойський чи боголюбов, то так, нам пороблено.

інакше, повір мені, політ бакса до тризначних чисел - це не вимесел

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Був вже такий, "рошенками" займався - "не прокатило ", і коломойші не прокатить, не варто Зеленського - тримати за лоха, не лох, далеко не лох.

так, пам"ятаю як він порвав кадирова. точно не лох

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

так, пам"ятаю як він порвав кадирова

та ладно, знаєш як все відбувалось? чи кацапських змі начитався?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Skorpio76 сказал:

ну якщо твоє прізвище коломойський чи боголюбов, то так, нам пороблено.

інакше, повір мені, політ бакса до тризначних чисел - це не вимесел

ми з тобою мислимо не те що не в одній площині, навіть не в одному всесвіті. Я йому про фому, він мені про єрьому

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ми з тобою мислимо не те що не в одній площині, навіть не в одному всесвіті. Я йому про фому, він мені про єрьому

так і кажи, що в тоталізатор поставив на виграш бєні.

а то, бач, я думав ти з усіма в одній подлодці на ім"я економіка України. А ти, бач, знайшов вихід.

Уважно прочитай вище написане. Ти за другорядними (можливо дописаним автором повідомлення коментарем) не бачиш (чи не хочеш бачити) головне - нахряп сивого хряка по захопленню всього і вся в Україні трохи збито. і це головне, принаймі, для мене.

Оцінити джерело інфи не можу, але автор перепосту не відзначався на пальоних репостах раніше. Отож і мова про це

Змінено користувачем Skorpio76
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Bliksss сказано:

та ладно, знаєш як все відбувалось? чи кацапських змі начитався?

Просто скабєєву-мосійчук та й увесь Г+Г не дивлюся.

Зеленський розповів, чому вибачався перед Кадировим

Змінено користувачем Skorpio76
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Skorpio76 сказал:

так і кажи, що в тоталізатор поставив на виграш бєні.

а то, бач, я думав ти з усіма в одній подлодці на ім"я економіка України. А ти, бач, знайшов вихід.

Уважно прочитай вище написане. Ти за другорядними (можливо дописаним автором повідомлення коментарем) не бачиш (чи не хочеш бачити) головне - нахряп сивого хряка по захопленню всього і вся в Україні трохи збито. і це головне, принаймі, для мене.

Оцінити джерело інфи не можу, але автор перепосту не відзначався на пальоних репостах раніше. Отож і мова про це

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Просто скабєєву-мосійчук та й увесь Г+Г не дивлюся

да ладно, скабєєву не дивишся? сорян, я думав, ти - її фанат...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

да ладно, скабєєву не дивишся? сорян, я думав, ти - її фанат...

вона вся твоя.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

увесь Г+Г не дивлюся

дай вгадаю, "Г+Г" - це 112, ЗіК і т.п? Тоді я тебе розумію, таке лайно - не варто дивитись.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

дай вгадаю, "Г+Г" - це 112, ЗіК і т.п? Тоді я тебе розумію, таке лайно - не варто дивитись.

чоловіче, про які 112,3 частоти ти лепечеш? і частоти йдуть у Герцах. Що віщає твій зомбоящик на цих частотах мені глибоко пофіг. Дивишся на своїх корів - дишися. Можеш не вихвалятися. Твої смаки - не взірець, пробач.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

вона вся твоя.

я б продовжив цю тему, чисто "для поржать", але, рошенки зараз сильно дорого коштують і мушу добре виспатись, для того щоб на них заробити, до завтра )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Skorpio76 сказано:

чоловіче, про які 112,3 частоти ти лепечеш?

що куримо?

я написав про 112 анал і ЗіК...

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

вона вся твоя.

я б продовжив цю тему, чисто "для поржать", але, рошенки зараз сильно дорого коштують і мушу добре виспатись, для того щоб на них заробити, до завтра )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Skorpio76 сказано:

чоловіче, про які 112,3 частоти ти лепечеш?

що куримо?

я написав про 112 анал і ЗіК...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

вона вся твоя.

kalyanmaster.ru_307.jpg

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...