Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, dobeck сказано:

Не даремно ж х..-ло просив кого небудь, аби не Пороха.

це був безкоштовний піар, але пороху не допомогло :)

  • Дякую! 1
  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

- Та ні, не можеш нормально відповісти на жодне запитання.

На яке не відповів?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, case_l сказано:

На яке не відповів?

Не знаю, я не дивився ні хвилини.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dobeck сказал:

то, можливо, варто зрозуміти, що попередній все робив правильно?

Ну якщо ти мудрий (без лапок) порохобот, то можливо, нарешті, зрозумієш, що Порох все робив правильно лише для 24% виборців, а для 73% - не правильно, не те що від нього чекали? Чи ти тупіший за зелебобіків і тобі цього не дано зрозуміти?

 

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порохобот і так це розуміє, я звертався до "електорату зеленського", пробував підштовхнути їх до логічного мислення ;)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, dobeck сказал:

порохобот і так це розуміє, я звертався до "електорату зеленського", пробував підштовхнути їх до логічного мислення ;)

Себе спочатку підштовхни, аналітєг. Тобі пояснюють на пальцях, що 73 відсотки виборців були не згідні з політикою Пороха, а ти що папєрєднік все правильно робив. То може все таки не правильно, якщо виборці проти? Не задумувався чи немає чим?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже 73 відсотки не хотіли формування армії, створення міжнародної коаліції проти ворога, їм потрібен бутерброд в холодильнику і щоб їх не "тошнили" необхідністю платити військовий збір і виводити з тіні бізнес. Саме за таке болото і голосувало 73 відсотки населення?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dobeck сказано:

то, можливо, варто зрозуміти, що попередній все робив правильно? Не даремно ж х..-ло просив кого небудь, аби не Пороха. І "мудрі" зелебобіки послухали ворога і підставили йому свій зад.

Правильно ?))) то чого ж такого "мудрого", "чесного", " в доску правильного", не підтримав народ-73%?))))) Ви особисто чули від хула, як він просив не вибирати "святого"  і,  до мозку кісток,   патріота Петю?))) Мудрі виборці, а їх, на хвилиночку аж 73% , зробили СВІЙ вибір. І,  як писав вже, є серед них і ті, хто до сіх пір під кулями в окопах, а не за компом,  "вирішує"  долю країни. Так що, то ще питання, хто того зада комусь підставив, чи мостився підставити))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, dobeck сказал:

Отже 73 відсотки не хотіли формування армії, створення міжнародної коаліції проти ворога, їм потрібен бутерброд в холодильнику і щоб їх не "тошнили" необхідністю платити військовий збір і виводити з тіні бізнес. Саме за таке болото і голосувало 73 відсотки населення?

про томос !!! про томос і безвіз забув нагадати ! раптом хто забув

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, dobeck сказал:

Отже 73 відсотки не хотіли формування армії, створення міжнародної коаліції проти ворога, їм потрібен бутерброд в холодильнику і щоб їх не "тошнили" необхідністю платити військовий збір і виводити з тіні бізнес. Саме за таке болото і голосувало 73 відсотки населення?

А Зеленський розпустив армію і зруйнував коаліцію? Мозгів би тобі...

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А Зеленський розпустив армію і зруйнував коаліцію

Під час війни зменшує фінансування армії, припиняє будівництво житла для військових, нехтує своїми прямими обов'язками і руйнує коаліцію, чим підставляє Україну. Для мене цього досить, щоб зробити висновок про "професіональність" цього типочка. Я не берусь робити операцію, оскільки на лікар, а тут зелене просить написати йому рограму дій і сам підтверджує, що воно не дипломат, то чого туди поліз? Подивіться фільм https://uakino.club/film/genre_comedy/1203-dokratya-planeta-dotv.html. там якраз описана ситуація з обранням президента і причини такого стану в країні. Фільм старий, але пророчий

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, dobeck сказал:

Під час війни зменшує фінансування армії, припиняє будівництво житла для військових, нехтує своїми прямими обов'язками і руйнує коаліцію, чим підставляє Україну. Для мене цього досить, щоб зробити висновок про "професіональність" цього типочка. Я не берусь робити операцію, оскільки на лікар, а тут зелене просить написати йому рограму дій і сам підтверджує, що воно не дипломат, то чого туди поліз?

То хто вже вийшов з зруйнованої коаліції?

13 минут назад, dobeck сказал:

 

Подивіться фільм https://uakino.club/film/genre_comedy/1203-dokratya-planeta-dotv.html. там якраз описана ситуація з обранням президента і причини такого стану в країні. Фільм старий, але пророчий

Вчитися по фільмам - це і є ідіотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Вчитися по фільмам - це і є ідіотизм.

 не вчитись а аналізувати причини і наслідки. Я своє вже давно відучився, може кому і цей фільм покоже, як з'являється некомпетентні лідери і до чого це приводить.

 

3 хвилин тому, nickel сказано:

То хто вже вийшов з зруйнованої коаліції?

Не вийшов а перестав підтримувати Україну через типа, який два слова зв'язати не може і чекає на шептуни від богдана.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, dobeck сказал:

 

Не вийшов а перестав підтримувати Україну через типа, який два слова зв'язати не може і чекає на шептуни від богдана.

Може назвеш хоч одну країну чи прізвище лідера, який "перестав підтримувати Україну"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/08/28/7100138/

https://www.radiosvoboda.org/a/press-review--macron-rosija/30158953.html

Це по Макрону

 

http://kremlin.ru/catalog/persons/55/events/61398

https://baltnews.lt/Russia_West/20190818/1019403006/Russia-Germany-otnosheniya-yhod-Merkel.html

Це по Меркель.

 

Тільки не кажіть про ненадійні джерела, я навскидку давав запити і перше що попадається виклав, це не істина в останній інстанції, але процес пішов

 

Змінено користувачем dobeck
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Себе спочатку підштовхни, аналітєг. Тобі пояснюють на пальцях, що 73 відсотки виборців були не згідні з політикою Пороха, а ти що папєрєднік все правильно робив. То може все таки не правильно, якщо виборці проти? Не задумувався чи немає чим?

4 годин тому, nickel сказано:

Всі питання до чинного зводяться до того, що він робить все не так як старий. То які будуть відповіді?

 

В мене,повторюсь В МЕНЕ, питання до чинного президента НЕ  в тому,що він робить щось гірше.

Не в тому що він Не робить те,що обіцяв, 

Моє питання,що на чолі держави стала людина з комплексом Наполеона.

В нього маніакальна ідея,що він зустрінеться з Путіним та ПЕРЕХИТРИТЬ того 

Саме про це були його найперші слова після оголошення результатів виборів другого туру.

Натомість за стратегічний розвиток України нічого внятного,окрім стрімкого бажання розпродати держпідприємства та землю.

Оголошували себе лібертаріанцями,а насправді збираються душити малий бізнес.

А розчесують гарно,професіонали.

Тільки людина є не те,що вона ГОВОРИТЬ,а те,що вона РОБИТЬ.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

В мене,повторюсь В МЕНЕ, питання до чинного президента НЕ  в тому,що він робить щось гірше.

Не в тому що він Не робить те,що обіцяв, 

Моє питання,що на чолі держави стала людина з комплексом Наполеона.

Так в чому питання? 

15 минут назад, Nokian сказал:

В нього маніакальна ідея,що він зустрінеться з Путіним та ПЕРЕХИТРИТЬ того 

Саме про це були його найперші слова після оголошення результатів виборів другого туру.

Можна цитату?

15 минут назад, Nokian сказал:

Натомість за стратегічний розвиток України нічого внятного,окрім стрімкого бажання розпродати держпідприємства та землю.

Вітя, це і є лібертаріанство. Ти вже визнач нарешті тобі до розумних чи до красівих.

15 минут назад, Nokian сказал:

Оголошували себе лібертаріанцями,а насправді збираються душити малий бізнес.

А розчесують гарно,професіонали.

Тільки людина є не те,що вона ГОВОРИТЬ,а те,що вона РОБИТЬ.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, dobeck сказал:

то, можливо, варто зрозуміти, що попередній все робив правильно? Не даремно ж х..-ло просив кого небудь, аби не Пороха. І "мудрі" зелебобіки послухали ворога і підставили йому свій зад.

То може тому  путін і казав що він проти обрання пороха бо надіявся що наївні українці йому назло проголосують за пєтруху, така собі кгбіська многоходовочка? Але 73% українців виявились не настільки примітивними щоб вестись на його рекламу для шоколадного баригі.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, jurgen007 сказал:

То може тому  путін і казав що він проти обрання пороха бо надіявся що наївні українці йому назло проголосують за пєтруху, така собі кгбіська многоходовочка?

Нє. Ну почекай. Може він знав, що українці не дурні і прорахують таку многоходовочку і проголосують за преЗедента.

 

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, dobeck сказал:

Я переглянув не весь марафон Зеленського, а лише декілька уривків (не кимось вибраних, а випадкових, в прямому ефірі, коли був час). Найбільше враження від марафону - відсутність професійної журналістики. Читаю твої посилання і думаю: "бля, невже така зрада?", але перейшов на Гардіан, як на першоджерело, на яке посилається Свобода і читаю:

Цитата

Французька ініціатива відновити відносини Європи з Москвою призвела до пропозиції Дональда Трампа приєднатися до переговорів з метою врегулювання вторгнення Росії в Україну.

Трамп заявив, що готовий приєднатися до так званих переговорів у форматі Нормандії між Францією, Німеччиною, Україною та Росією, які можуть відбутися наприкінці цього місяця, заявивши, що він зробить це, якщо його присутність допоможе прогресувати.

не так вже й погано, до Франції і Німеччини приєднається ще й США. Гуртом легше ху*ла бити.

Цитата

Усвідомлюючи критику, Ле-Дріан у своїх переговорах у Москві підкреслив, що будь-яка відлига буде повільним процесом, і що існуючі санкції ЄС проти Росії через вторгнення в Україну та анексію Криму не будуть відхилені.

 

Цитата

На своїй прес-конференції в Москві Ле Дріан наполягав, що він не є наївним, і між французами та росіянами існують серйозні відмінності, включаючи Крим, втручання в західні демократії та збиття рейсу 17 авіакомпанії Malaysia Airlines з Амстердаму українськими сепаратистами у 2014 році , загинуло 298 людей.

Це така зрада? Це таке зближення? Треба мати яйця щоб таке сказати в Москві.

Звернення Макрона до своїх дипломатів, це взагалі не про Україну чи тим більше про Зеленського, це внутрішній продукт для французів і європейців. Макрон мислить як політик світового масштабу, тому й стверджує, що, відштовхуючи Росію, ми штовхаємо її до Китаю. І якщо Європа не хоче припинити своє існування, то в грі США, Китаю і Росії, вони повинні бути не союзниками, а гравцями, не шахматними фігурами, а шахматистами. А ми, як би нам не хотілося б, на шахматиста не тягнемо ні з Петьою ні з Вовою.

Спойлер

 

Цитата

http://kremlin.ru/catalog/persons/55/events/61398

https://baltnews.lt/Russia_West/20190818/1019403006/Russia-Germany-otnosheniya-yhod-Merkel.html

Це по Меркель.

 

Тільки не кажіть про ненадійні джерела, я навскидку давав запити і перше що попадається виклав, це не істина в останній інстанції, але процес пішов

 

А що по Меркель нічого серйознішого не нарив? Для когось новина, що ФРН і Росія має тісні економічні зв'язки, які вони не збиралися рвати навіть під час впровадження санкцій при святоликому Петрі? Північний потік2 дуже гарне тому підтвердження. Чи новина в тому що Меркель піде у відставку? Так і ху*ло не бесмертне. Де зрада?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Оголошували себе лібертаріанцями,а насправді збираються душити малий бізнес.

Тут твій кореш-порохобот класну ссилку дав. Цитата з неї:

Цитата

На вулицях Києва тихо, але Україна переживає революцію – найбільш важливу економічну революцію у всьому регіоні. Про це йдеться в статті на сайті американського аналітичного центру Atlantic Council.

Новий лібертаріанський уряд створює можливості для інвестицій вартістю в мільярди доларів. Приватизація, розвиток інфраструктури, легалізація азартних ігор, лібералізація трудового законодавства – все це на його порядку денному. Прем’єр-міністр минулого тижня скоротив кількість міністерств з 25 до 17, мовиться у статті.

Автор зазначає, що ще під час виборчої кампанії Володимир Зеленський мало обіцяв і давав мало інтерв’ю, тож люди обрали «чорний ящик». Минулого ж тижня президент «вистрибнув» із цього чорного ящика і довів, що він – 41-річний лібертаріанець. Тепер Україною керує пострадянське покоління.

І хоча й дехто на Заході все ще може вважати Україну ризикованою, автор вважає, що це не так. «Якщо Україна така ризикована, чому російськомовні ізраїльтяни – одні з найкращих оцінювачів ризиків у світі – тихенько інвестують в Україну?» – запитує автор.

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпродати землю СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО  призначення, це не лібертаріанство, це дурість.

А продавати сг землі 200 тисяч гектарів у ОДНІ руки-це вже злочин.

Інвестують активно зараз російськомовні  ізрвїльтяни  НАБЛИЖЕНІ до Коломойського.

І все сьогоднішнє лібертаріанство закінчується    дуже різко там, де починаються інтереси Коломойського.

Краплі дощу дуже мало можуть сказати про справжні наміри вітрів, котрі пригнали хмари, з яких вони пролилися.

А коли україномовні українці зберуть трохи грошенят, щоб інвестувати в свою ж землю, свою країну- то все вже буде приватизовано( всьо уже украдено до нас,+

Ясно тепер, чому так спіщить шалений принтер.,

 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Розпродати землю СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО  призначення, це не лібертаріанство, це дурість.

Ти так і не визначився чи тобі до красивих чи до розумних. Якось визначся нарешті чи тобі треба те лібертаріанство чи ти хоча б розумієш що це. 

"Як правило, більшість лібертаріанців виступають за право людини робити з собою та своєю власністю що завгодно, допоки це не заважає здійсненню аналогічного права іншими."

Цитата

Інвестують активно зараз російськомовні  ізрвїльтяни  НАБЛИЖЕНІ до Коломойського.

Якщо євреї, то автоматично наближені до Коломойського. Це діагноз.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ще скажи, що Ротшильди наближені до Рокфелерів.

І ще ,я маю трохи більше підстав ставити діагнози..

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Nokian сказал:

Ти ще скажи, що Ротшильди наближені до Рокфелерів.

І ще ,я маю трохи більше підстав ставити діагнози..

З лібертаріанством визначився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...