Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Ну по перше, звідки їм знати, за кого я?

Це тіьки в хворій уяві декого , в мене за спиноб чиїсь портрети.

А по друге, і це вони таки знають.

Знижку я роблю УСІМ БЕЗ ВИНЯТКУ.

Бо це моя робота і я так її уявляю, що КОЖЕН ЗАСЛУГОВУЄ НА ЗНИЖКУ.

Раз він зайшов до мене.

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Слабо?

цікаво, скільки часу з того моменту пройде, відколи ти почнеш верещати, що тебе вбивають  й лізти на стіни, щоб прибігла охорона ? :)  Не всі ж відмовлятся об тебе руки марати, колись ти  на своє *Слабо* таки нарвешся :0037::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кому ,кому, а тобі це найлегше і найшвидше взнати.

Тільки вся справа найкраз і в тому,що балаболять тут значною мірою  ярі прихильники Зе., а багато  і взагалі ховаються за ніками.

Можу викасти,кого би я хотів побачити .

Можуть прриходити хоч і всі зразу.

Хоч краще по одному, по два.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

Ну кому ,кому, а тобі це найлегше і найшвидше взнати.

Тільки вся справа найкраз і в тому,що балаболять тут значною мірою  ярі прихильники Зе., а багато  і взагалі ховаються за ніками.

Можу викасти,кого би я хотів побачити .

Можуть прриходити хоч і всі зразу.

Хоч краще по одному, по два.

 

як то кажуть )) іщущій да обрящет )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Якщо почитати коментарі,то таке враження,що Ще вже ненавидять більше,ніж Пороха.

Ну і ще термін Зєлєбобіки новий.

 

Тут мені колись один мудрий дядько радив не прислухатись до Корчинського:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Я взагалі то писав про КОМЕНТАРІ під  відео..

Нє?

 

Під відео дуже авторитетної особи:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от,наочно видно,що влада в Україні ,як належала Авакову ,ще з часів Народного фронту,так і далі належить.

А всі шишки отримує приЗедент.

Оце майстерність.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, alexvvv сказано:

@romanc тобі пєтя чи зєля більш симпатичніший? 

це запитання так як тут

image.png.7894088ae22b3bdb1e9e4ece504eccd1.png

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Володимир Зеленський під час свого телевізійного шоу дуже старається бути схожим на Путіна - нехай навіть на маленького Путіна. І у нього виходить

Тільки Путін може дозволити собі замінити серйозне і грунтовне спілкування з журналістами на огидне шоу - на кшталт щорічної "прямої лінії" спілкування з телеглядачами або щорічної прес-конференції, на якій журналісти з регіонів з захопленням дивляться на свого кумира і задають йому «правильні питання».

Тільки Путін може дорікати журналісту в тому, що власник його медіа - іноземний громадянин, ніби в усьому цивілізованому світі суть володіння медіа - не у громадянстві, а в невтручанні у редакційну політику і в прибутку.  І при цьому докір йде від людини, яка навіть після початку війни продовжувала отримувати прибуток з продажу свого продукту в країну, яка напала на Україну.  І соратники якого мріють продовжувати в цю країну продавати свої серіали.  Але подвійні стандарти - це теж Путін.

Тільки Путін може називати свого співвітчизника бандитом ще до всяких судових рішень, просто тому, що так захотілося.  Тільки Путін може вважати, що його співвітчизники виходять на протести, бо це все Навальний, Порошенко чи держдеп. Тільки Путін...

Ну добре, не тільки Путін.  Ще Лукашенко.  Ще Янукович.  Ще Чавес.  Ще Каддафі.  Та хіба мало монстрів породив наш непростий час!

Якщо Зеленський - дуже маленький, комічний Путін, то це просто тому, що ми з вами - не росіяни, не білоруси, не казахстанці.  Ми ніколи не дозволяли нікому танцювати на нашій шиї, принаймні - досить довго.

А якщо дозволимо - він стане великим.

https://espreso.tv/article/2019/10/10/vitaliy_portnykov_duzhe_malenkyy_putin

  • +1 2
  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, justice777 сказал:

на якій журналісти з регіонів з захопленням дивляться на свого кумира і задають йому «правильні питання».

Він ще не встиг для журналістів стати своїм, не путайте з папередником і його прикормишами. Таке може написати лише порохоботське видання яким і є espresso!:) 

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, ForZa сказал:

Він ще не встиг для журналістів стати своїм, не путайте з папередником і його прикормишами. Таке може написати лише порохоботське видання яким і є espresso!:) 

Нащо взагалі той брєд коментувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

це запитання так як тут

image.png.7894088ae22b3bdb1e9e4ece504eccd1.png

що не дуже розумію такого гумору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.10.2019 в 20:18, Віталій СК сказал:

Ну знач на йолці буде Петьовий портрет, але путч відбудеться при любих розкладах. Тож депутат СН не могла брехати.

А тобі так весело, бо Петьо сяде, чи через те, що Портнов знову рішає?

Весело бо петьо сяде.Я цілком солідарний з гаслами Віктора Андрійовича - "Бандитам тюрми" і "Злодій повинен сидіти в тюрмі".В даному випадку ще додається дуже обтяжуюча обставина - складний для країни період.

А шо не так з Портновим?Генеральний прокурор, голова бпп каже що він чистий як немовля.Невже ти не віриш голові найгіднішої партії всіх часів і народів і найгіднішому генеральному прокурору?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, justice777 сказал:

Ми ніколи не дозволяли нікому танцювати на нашій шиї, принаймні - досить довго.

spacer.png

  • Ха-ха 5
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, alexvvv сказал:

@romanc тобі пєтя чи зєля більш симпатичніший? 

Зе.

посмотрел часа три, нормально общается. именно общается, а не выступает.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, justice777 сказал:
Путіна -  Путіна.

Тільки Путін

Тільки Путін Путін.Тільки Путін Тільки Путін Тільки Путін... не тільки Путін.  Путін,

https://espreso.tv/article/2019/10/10/vitaliy_portnykov_duzhe_malenkyy_putin

 

Не стошнить, нє? Сказочний....

  • Ха-ха 5
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Не стошнить, нє? Сказочний....

Пам'ятаю, хтось не так давно обурювався, що @Nokian обзивався.

Тож тепер, Сашко, якось  дивно читати це від тебе.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

А шо не так з Портновим?Генеральний прокурор, голова бпп каже що він чистий як немовля.Невже ти не віриш голові найгіднішої партії всіх часів і народів і найгіднішому генеральному прокурору?

Мені плювати, що казав цей бездарний лупіздень. Мене турбує чому при новій чесній владі Портнов, який не має жодного відношення до правоохоронних органів, рішає хто, коли і за що сяде.

2 годин тому, iiron сказано:

Весело бо петьо сяде.

Я так розумію, якщо Пашинський сяде за прострелену ногу, то Петьо за зірвану шапку? І це дійсно буде весело, бо якщо він сяде не за корупцію, то значить, що її і не було.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Віталій СК сказал:

Мені плювати, що казав цей бездарний лупіздень. Мене турбує чому при новій чесній владі Портнов, який не має жодного відношення до правоохоронних органів, рішає хто, коли і за що сяде.

Я так розумію, якщо Пашинський сяде за прострелену ногу, то Петьо за зірвану шапку? І це дійсно буде весело, бо якщо він сяде не за корупцію, то значить, що її і не було.

 

  Вже Кошкіна озвучила задачу,яку поставив Зе своїм корєшам. Мають бути гучні показові посадки- Пашинський,Жеваго,Порошенко. При чому навіть якщо потрібно буде вийти з правового поля, то добро през на це дав. 
 То по якому шляху,єслі шо ми йдемо? Сінгапур,Півд.Корея,Польща,Ісландія чи СРСР 30-хх?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаємось до суда "трійок" - "щоб швидко і сподобалось людям"?!

 

"Щоб швидко і сподобалось людям": Кошкіна розповіла про наради ОПУ з силовиками щодо "посадок"

 

"Причому не просто посадки, але "щоб швидко і сподобалось людям". Не/законність - не важлива (не жартую). Саме в такій тональності обговорювалось. Ключове "швидко" та "сподобалось людям", - зазначила журналіста.

За її словами, у рамках розмови визначили пріоритетні справи. Перша – Порошенко, друга – Пашинський, третя – Жеваго. ...

https://espreso.tv/news/2019/10/10/quotschob_shvydko_i_spodobalos_lyudyamquot_koshkina_rozpovila_pro_narady_opu_z_sylovykamy_schodo_quotposadokquot

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Вже Кошкіна озвучила задачу,яку поставив Зе своїм корєшам. Мають бути гучні показові посадки- Пашинський,Жеваго,Порошенко. При чому навіть якщо потрібно буде вийти з правового поля, то добро през на це дав. 

Не може бути. Президент сьогодні інше казав на марафоні:

spacer.png

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А якщо серйозно, то півроку, а майже стільки пройшло з дати виборів, - це достатньо часу для того, щоб прозвітувати суспільству про те, що було зроблено, які з передвиборчих обіцянок виконані.

І звичайно, що обіцянка, що прийшов кінець "епохи бідності", і у нас вчителі будуть отримувати по 4000 доларів –  ми це не побачили в бюджеті навіть на наступний рік.

Обіцянка про те, що рішуче будуть знижені тарифи – замість цього ми чомусь прийшли до закупівлі електроенергії з Російської Федерації.

І третє та головне, бо обіцянок було багато – всі українці хотіли почути відповідь на обіцянку: мир – це просто, і достатньо просто припинити стріляти, і на сьогоднішній день війна продовжувалася лише тому, що хтось на ній заробляв.

І через пів року виявляється, що мир – це складно, що рішення доводиться приймати непрості. Виявляється, що зруйнувати світову солідарність на підтримку України, яку ми будували п’ять років, дуже легко значно ослабити за п’ять місяців".

https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/10/7228736/

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...