Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

27 minutes ago, case_l said:

Не всі бачать сенс в тому, щоб все життя гнатись за доларом, щоб побільше заробити і побільше собі чогось накупити . 

Взагалі, я писав про щось інше, не про роботу та не про доллар. Заробляють та хочуть заробити на життя всі по різному, але крім цього в свій вільний час, навіть на роботі, люди ще займаються чимось цікавим, для себе, мають ще якісь цілі крім фінансових,  а коли робиш щось цікаве - то на все інше вже часу не хватає бо години пролітають хвилинами... цілими днями та навіть роками сперечатися та комусь щось доказувати точно не будеш. Ось тому я й запитав - в чому смисл витрачати стільки часу та енергії на політику та щось в ній всім так доказувати якщо ти нею не займаєшся?

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Waver сказал:

але крім цього в свій вільний час, навіть на роботі, люди ще займаються чимось цікавим, для себе, 

Сидять на борді у темі політика читають та пишуть пости. Якось так...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Waver сказал:

Взагалі, я писав про щось інше, не про роботу та не про доллар. Заробляють та хочуть заробити на життя всі по різному, але крім цього в свій вільний час, навіть на роботі, люди ще займаються чимось цікавим, для себе, мають ще якісь цілі крім фінансових,  а коли робиш щось цікаве - то на все інше вже часу не хватає бо години пролітають хвилинами... цілими днями та навіть роками сперечатися та комусь щось доказувати точно не будеш. Ось тому я й запитав - в чому смисл?

Знову ж таки скажу лише за себе. Я маю на роботі вільний час, але це не години, це уривки по декілька хвилин. Цих уривків вистачає читати коротенькі тексти чи дивитися коротенькі відео. На щось суттєвіше - ні. Я іноді відписую на Борді поки файли на компі відкриваються. Наприклад вчити англійську такими уривками дуже важко, пробував, кинув. Навіть фільм дратує дивитися з постійними паузами, тому вибір, можна сказати свідомий. Плюс я працюю з технікою, з людьми дуже рідко, в основному з одним напарником. Крім нього інших людей іноді по декілька днів не бачу. А тут живі люди, можна побалакати, це навіть як розрядка і відпочинок від роботи. Тому вважай форум моїм хобі. На ФБ не пишу взагалі, не мій формат, зате постійно читаю, якщо на Борді цікавих тем немає. Правда на Борді людей мало залишилося, і теми живі в основному в Політиці, але це тєрпімо.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

А тощо ,буде як в Одесі?

Грош ціна твоїм словам! Отже не маєш права чогось вимагати і від інших.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

 але крім цього в свій вільний час, навіть на роботі, люди ще займаються чимось цікавим, для себе

наприклад мені політ. срач на форумі цікавий, але це не значить, що це в мене один інтерес в житті і на це йде весь вільний час :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

Грош ціна твоїм словам! Отже не маєш права чогось вимагати і від інших.

Походу я запитую,де я в кого щось вимагаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Походу я запитую,де я в кого щось вимагаю?

Ти обіцявся в темі політики не писати взагалі, вже 2 рази. Коли тобі то пишиш, ти починаєш: шо, правда очі ріже? і т.д.

Обіцявся? Ну от і будь добрий дотримуватись свого слова ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не писання,це легкі замітки.

Ну а твоє зління,воно ж в ТВОЇЙ  голові.

Я тут до чого.

Ти ж господар свої голові,злитись їй,чи ні .

Чи таки я?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

Це не писання,це легкі замітки.

Ну а твоє зління,воно ж в ТВОЇЙ  голові.

Я тут до чого.

Ти ж господар свої голові,злитись їй,чи ні .

Чи таки я?

За те ти не господар своїм словам ((

Я не злюсь, я просто ненавиджу таких людей котрі говорять одне, а потім роблять зовсім друге. І ти тут не тільки запитання задаєш, а попрікаєш раз через раз.

Все, я закінчую флуд. Розумні люди зробили висновки стосовно твої слів ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це лише твоя проблема.

Якщо я своїм думкам господар,то мені так глибоко пофіг,хто мене попрікає,чи злить.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Якщо я своїм думкам господар,то мені так глибоко пофіг,хто мене попрікає,чи злить.

Ти і словам своїм господар: захотів - дав, захотів - забрав. Карочє не балабол. :D

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Це не писання,це легкі замітки.

Ну а твоє зління,воно ж в ТВОЇЙ  голові.

Я тут до чого.

Ти ж господар свої голові,злитись їй,чи ні .

Чи таки я?

 

 

Та то у людей спрацьовує механізм самозбереження, не думати про власні проблеми, типу Не думать о хромой обезьяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.09.2019 в 12:19, Werwolf777 сказал:

 

рукаліцо

думаєш за сотні років поляки менше вбили? вчи історію, а не тільки те, що тобі з ТВ та інтернету ллють в голову "надійні джерела"

 Так, згідно історичних даних,під час окупації поляки ополячували українців,але геноциду не було. Та навіть хай буде так як ти кажеш, то чому брати  нам кацапи і цілуємо в сраку їх? Де логіка? 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

 Так, згідно історичних даних,під час окупації поляки ополячували українців,але геноциду не було. Та навіть хай буде так як ти кажеш, то чому брати  нам кацапи і цілуємо в сраку їх? Де логіка? 

я казав, що москальня нам брати? заперечив тобі, коли ти поляків "білими і пушистими" почав виставляти

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

 Так, згідно історичних даних,під час окупації поляки ополячували українців,але геноциду не було. Та навіть хай буде так як ти кажеш, то чому брати  нам кацапи і цілуємо в сраку їх? Де логіка? 

Вже мало тих людей, але ще є ті, хто пам'ятає те що витворяла армія крайова на теренах Волині. І якщо це не був геноцид то що це тоді було?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Werwolf777 сказал:

я казав, що москальня нам брати? заперечив тобі, коли ти поляків "білими і пушистими" почав виставляти

 

8 минут назад, Electronshik сказал:

Вже мало тих людей, але ще є ті, хто пам'ятає те що витворяла армія крайова на теренах Волині. І якщо це не був геноцид то що це тоді було?

 

  Народ ви постіно з'їзджаєте в деталі. Я написав,що логіки в братанні з кацапами,які нас методично знищують набагато меньше ,ніж в братанні з поляками та іншими. Ви пишете мені про армію крайову і т.д. Ну,то ми й з поляками не цілуємось в ясна. Я просто привів їх як приклад. То чого ж тоді з кацапами ми брати? Бо так вони сказали?

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

Ви пишете мені про армію крайову і т.д. Ну,то ми й з поляками не цілуємось в ясна. 

Поляки дають для українців роботу з нормальними зарплатами. Тому тема армії Крайова наразі не актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, weldermaster сказал:

Поляки дають для українців роботу з нормальними зарплатами. Тому тема армії Крайова наразі не актуальна.

А як завтра росіяни дадуть роботу з ще більш високими зарплатами то що? Тема війни стане неактуальна по цій логіці?

8 часов назад, zaHARE сказал:

То чого ж тоді з кацапами ми брати?

Хто вам таку х@йню сказав?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

А як завтра росіяни дадуть роботу з ще більш високими зарплатами то що? Тема війни стане неактуальна по цій логіці?

Все можливо. Пройде деякий час і можливо вже наші внуки і внучки будуть брататися з старшими братушками. В історії память коротка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, weldermaster сказано:

Все можливо. Пройде деякий час і можливо вже наші внуки і внучки будуть брататися з старшими братушками. В історії память коротка..

 

то в людей вона коротка... особливо в деяких індивідуумів, які за декілька років забувають "діяння" політиків, почувши нову порцію обіцянок і пропаганди:)

Змінено користувачем Werwolf777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Electronshik сказал:

Хто вам таку х@йню сказав?

 

 Ваш шостий і сказав. А Джек піддакнув. От я ж і кажу,шо х@йню сказав))))

 

Цитата

Третє. Я дуже хочу звернутися до пана Путіна.  

Шановний Володимире Володимировичу, не допустіть зі свого боку навіть натяку на військовий конфлікт. Тому що Росія і Україна – ми дійсно братні народи.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, бля, клоун, та й все :) Ну ти ж сам стверджуєш, що нема такого народу, як росіяни, так? - Так. А є лише населення. так? - так. Так от те "населення" складається з різних людей, і серед них - там є і рідні наші, і двоюрідні, і троюрідні, і ... - тому й "братні", а не "рідні"! ферштейн?

 

І ще відповім тому, хто там сильно здивувався про "братній" татарський народ - ти впевнений на 100%, що в твоїй крові нема татарської? Впевнений, що за часів татаро-монгольського нашестя, за часів Золотої Орди, ніякий татарин чи монгол не підмішав своє "сімм'я" в твоє "родинне древо"??? Ото ж. 

Як і поляки, як і австріяки, як і литовці, і т.д.

 

І справа ж взагалі не в словах, не в назвах, а заморочках в бОшці! А то, знайшовся тут "істінний арієц"...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, jack74 сказано:

за часів Золотої Орди, ніякий татарин чи монгол не підмішав своє "сімм'я" в твоє "родинне древо"??? Ото ж. 

якщо судити з аваратки то щось таки підмішано 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...