Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я хочу добити недобитків, щоб нормальні люди могли спілкуватися...спілкуватися, а не репостити все підряд. 

Ти хотів сказати, що хочеш добити порохоботів, щоб нормальні прихильники теперішнього гаранта могли спілкуватися, але боїшся, що Федот забанить?

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото читаю і тримаю в руках "БАН-Хаммер".

Ще потерплю пару годинок і відстріляю усіх хто тут за останній місяць / тиждень насрав, хто порозкидав те, що насрано, і хто підкинув у вентилятор.

 

41 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ця борда і так на хер нікому не впала,

ТОді якого хєра ти тут?  Не подобається - ніхто нікого силою не тримає. Іди на "faceBook" чи інший форум.

Все просто.

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, jack74 сказано:

Панове "політінформатори", вам від того перечитування отих помиїв і перепощування сюди оцього "абищо" що, небо світлішає? Чи свербіж зникає? Не набридло ще?

А тобі від того, що ти скрізь вмикаєш "вахтьора", небо світлішає, чи свербіж зникає?

Чи може "політінформатори" правила порушують? Нє? Ну то хай перепощують що хочуть.

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ТОді якого хєра ти тут?  Не подобається - ніхто нікого силою не тримає. Іди на "faceBook" чи інший форум.

Все просто.

Ось! Оце саме те, що я @Юрічу і хотів донести.

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ото читаю і тримаю в руках "БАН-Хаммер".

Ще потерплю пару годинок і відстріляю усіх хто тут за останній місяць / тиждень насрав, хто порозкидав те, що насрано, і хто підкинув у вентилятор.

До речі, на минулій сторінці @Bliksss піднасрав. То може з нього і треба почати?

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу побачення за офтоп..Козаки, може в приваті "поміряєтесь"  "мудрими" думками?:)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палю вам єдину мудру думку :)
Срач із-за гівна що тут постять — то є покази реклами :) Чим гівняніше гівно — тим більший срач та вища кількість показів.
Ну не вигідно власникам робити з борди закриту спілку інтелектуалів :) дурники більше грошей приносять

ІМХО, я б теж хотів норм модератора та правила типу "постити лише свої думки з посиланнями на підтверджені факти" :) тоді це стадо баранів гуляло б десь у фесбуку і срали там один одному в черепні лоточки, бо всі адеквати від них повідписувалися полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Віталій СК сказал:

Ти хотів сказати, що хочеш добити порохоботів, щоб нормальні прихильники теперішнього гаранта могли спілкуватися, але боїшся, що Федот забанить?

Ти сам себе тільки що назвав "порохоботом"?))

Чи визнав шо все-таки ви тут не просто так колишнього підтримуєте і гівно на вентилятор кидаєте?

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Соромітник сказал:

Палю вам єдину мудру думку :)
Срач із-за гівна що тт постять — то є покази реклами :) Чим гівняніше гівно — тим більший срач та вища кількість показів.
Ну не вигідно власникам робити з борди закриту спілку інтелектуалів :) дурникі більше грошей приносять

Не думаю шо борда шось там заробляє на рекламі))

Може на оренду серваків.... і то....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ти сам себе тільки що назвав "порохоботом"?))

Чи визнав шо все-таки ви тут не просто так колишнього підтримуєте і гівно на вентилятор кидаєте?

О боже, який витончений тролінг! Непогано, як для чувака, який отримує з/п рублями, тобто доларами,  але з Росії.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

О боже, який витончений тролінг! Непогано, як для чувака, який отримує з/п рублями, тобто доларами,  але з Росії.

Ага. Нема до чого домахатись, домахайся хто чим і скільки заробляє.

Я не тільки з Росії заробляю (на даний момент в рази менше ніж роки 3-4 назад), маю доходи і з Європи і не тільки

Тож нізя? Жаба давить?

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ага. Нема до чого домахатись, домахайся хто чим і скільки заробляє.

Я не тільки з Росії заробляю (на даний момент в рази менше ніж роки 3-4 назад), маю доходи і з Європи і не тільки

Тож нізя? Жаба давить?

воу, воу, чіл аут.....

то нормально, не кіпішуй..... :)  - доведено 2ма, мать їх, президентами

то просто бізнес

Спойлер

ото я зараз відгребу від обох таборів.... і порохоботи відмітяться і Зе!біли.....

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

ото я зараз відгребу від обох таборів.... і порохоботи відмітяться і Зе!біли.....

а третього табору немає 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

а третього табору немає 

Та нє, є  - противсіхи були завжди.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

а третього табору немає 

є, але вони в Канаді, Штатах і Аргентині.....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

бл.., вже шонєбудь сюди тащать... якісь мозгові висєри недоаналітєгів, недополітиків, недожурнашлістів... І все, блін, з пальця висмоктане... Ото не мають люди чим смоктальний апарат зайняти, а інші руки...

 

Панове "політінформатори", вам від того перечитування отих помиїв і перепощування сюди оцього "абищо" що, небо світлішає? Чи свербіж зникає? Не набридло ще?

 

Вільний форум вільних людей, які вільні висловлювати свої думки або поширювати думки інших.

Захотів цензуру - тоді тобі запоребрик.

Правда очі ріже щодо твого кандидата - так це тема про нього, бачили очі, що обирали.

Маєш чим аргументовано спростувати чужу думку - покажи свій інтелект, обґрунтуй, переконай.

Бо твоє останнє повідомлення - це і є  "помиї" та "абищо".

 

з.і.Можеш обрати позицію інтелектуально обділених, як дупал, та просто поставити мінус ;)

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, alexvvv сказано:

а третього табору немає 

Я, як з роботи приїду, то зроблю і третій табір, і п'яте колесо до воза декому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, fedot сказано:

Я, як з роботи приїду, то зроблю і третій табір, і п'яте колесо до воза декому))

justice777 пише - Захотів цензуру - тоді тобі запоребрик. :)

                          

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, justice777 сказал:
Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення російської делегації до ПАРЄ без будь-яких попередніх умов - серйозне, я б навіть сказав, історична поразка Заходу перед обличчям країни, яка першою в новому тисячолітті порушила міжнародне право і силою приєднала до себе чужу територію

 

 Тепер уважно слідкуйте як на більшості,а може й на всіх  український  ТБ каналах слова війна замінять на конфлікт,а терористи на угрупування.
І тепер цілком вірогідно,що з раши знімуть всі санкції. 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

воу, воу, чіл аут.....

то нормально, не кіпішуй..... :)  - доведено 2ма, мать їх, президентами

то просто бізнес

  Показать контент

ото я зараз відгребу від обох таборів.... і порохоботи відмітяться і Зе!біли.....

 

Ніхто не кіпішує. Навіть питати некультурно хто як і скільки заробляє.. Але Віталіку СК напевно зарплату маленьку платять

От він і шукає до чого б то домахатись, коли інших аргументів немає

 

p.s. І мінусів наліпити головне. хоча на свої мінуси потребує аргументованого пояснення

Змінено користувачем WebTraveller
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ніхто не кіпішує. Навіть питати некультурно хто як і скільки заробляє.. Але Віталіку СК напевно зарплату маленьку платять

От він і шукає до чого б то домахатись, коли інших аргументів немає

Чуваче, ніхто і не питав розмір твоєї з/п, вспокойся вже.

Але от висмоктати з пальця (чи чогось іншого), що я себе назвав порохоботом і т. д. і потім писати, що я до тебе домахався - це вже вершина ідіотизму.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Чуваче, ніхто і не питав розмір твоєї з/п, вспокойся вже.

Але от висмоктати з пальця (чи чогось іншого), що я себе назвав порохоботом і т. д. і потім писати, що я до тебе домахався - це вже вершина ідіотизму.

То якого ти милого домахався де і шо я заробляю.

Ні в кого не вкрав ні копійки. Заробив своєю головою. Заспокойся.

 

А люба адекватна людина почитає твоє повідомлення, у відповіть на яке я назвав тебе порохоботом, зрозуміє так само.

Ви ж зараз нічого свого не пишете. Тупо копіюєте всяку хрєнь з інету.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ви ж зараз нічого свого не пишете. Тупо копіюєте всяку хрєнь з інету.

Слухай, ми вже другу сторінку пишемо лише своє, а не копіюємо хрень з інету. Може досить?

Я в темі про вибори більше години тому написав своє, то може поспілкуєшся там зі мною?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Слухай, ми вже другу сторінку пишемо лише своє, а не копіюємо хрень з інету. Може досить?

Я в темі про вибори більше години тому написав своє, то може поспілкуєшся там зі мною?

Шоб ти і там спригнув на чужі заробітки?

Не я ж почав це. Мене це заїло, я тобі і відписав, шо не потрібно рахувати чужі гроші, це як мінімум некультурно і точно не варто обговорення на форумі.

 

з вами вже ніхто ні в якій темі не хоче спілкуватись

в вас вже давно "всьо пропало", коли ваш святий програв вибори

Змінено користувачем WebTraveller
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

з вами вже ніхто ні в якій темі не хоче спілкуватись

в вас вже давно "всьо пропало", коли ваш святий програв вибори

Не переживай - вас через 5 років чекає те ж  саме.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...