Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

а парашенка - купив телеканал "Прямий", захистити від свавілля влади...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Bliksss said:

а парашенка - купив телеканал "Прямий", захистити від свавілля влади...

буде мати що дивитися в камері....

сподіваюся всі пам'ятають що через тиждень з хвостиком весна.....

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

буде мати що дивитися в камері....

сподіваюся всі пам'ятають що через тиждень з хвостиком весна.....

Байден не дозволить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Байден не дозволить. 

А до Байдена хто не дозволяв? Щоб посадити треба мати склад злочину і факти що його підтверджують. Навіть при прокуророві який на 200% свій. Але для зеленої соплі то незрозумілі слова, бо воно під час "навчання" на юридичному факультеті їздило з балаганом людей смішити і на роялі грати.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, dobeck сказано:

А до Байдена хто не дозволяв? Щоб посадити треба мати склад злочину і факти що його підтверджують. Навіть при прокуророві який на 200% свій. Але для зеленої соплі то незрозумілі слова, бо воно під час "навчання" на юридичному факультеті їздило з балаганом людей смішити і на роялі грати.

Про все це не раз говорилося.

Не прийнято садити попередників, бо тоді кожен наступний хто прийде, знайде за що попередника посадити і посадить!

І тоді нових не буде. 

Це кругова порука, можна тільки по3,14здіти.   Кучма не мав що пред'явити Кравчуку?  Чи Ющенко Кучмі ? Чи легітимний Ющенку? 

У Рошенки було 5 років на те, щоб посадити хоча б когось за розстріли на Майдані, хтось сів?  Х*й там!  Він всьо справи шив, 340 томів.  Ти, якщо хоч краплю з діловодством знайомий, то маєш знати, один том = 250 сторінок.  

85 000 сторінок!    так само і Пєтя янику ніфіга не пред'явив.     І Зєля Пєті теж не пред'явить. БО знає чітко, прийде наступник - може пред'явити йому.

 

Ну він зіграв х*йом на фортеп'яно і став президентом!  А ти чого досяг?  Ти хуяриш все життя на 2-х роботах заради чого?

 

 

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

У Рошенки було 5 років на те, щоб посадити хоча б когось за розстріли на Майдані, хтось сів? 

Позбавлення Віктора Януковича звання президента ініціював Олег Ляшко, проте це рішення підтримали представники всіх фракцій.

За це рішення проголосували 12 депутатів від "Опозиційного блоку", які раніше були соратниками пана Януковича у Партії регіонів.

Це ж рішення підтримав один з колишніх очільників Партії регіонів та колишній віце-прем’єр-міністр в уряді Миколи Азарова Олександр Вілкул.

Президент Петро Порошенко чотири місяці думав над підписанням цього закону. (с) ВВС

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Позбавлення Віктора Януковича звання президента ініціював Олег Ляшко, проте це рішення підтримали представники всіх фракцій.

За це рішення проголосували 12 депутатів від "Опозиційного блоку", які раніше були соратниками пана Януковича у Партії регіонів.

Це ж рішення підтримав один з колишніх очільників Партії регіонів та колишній віце-прем’єр-міністр в уряді Миколи Азарова Олександр Вілкул.

Президент Петро Порошенко чотири місяці думав над підписанням цього закону.

Бо він політик зі стажем!  Зважував всі "за" і "проти", консультувався із цілим інститутом юристів, вивчаючи можливі, для нього, наслідки.

Був би то коханий Бубочка, в той же день підписав би закон! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

вивчаючи можливі, для нього наслідки

ключове слово - виділив, йому з самого початку - було пох на країну

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

ключове слово - виділив, йому з самого початку - було пох на країну

ти вважаєш я це написав просто так? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

У Рошенки було 5 років на те, щоб посадити хоча б когось за розстріли на Майдані,

Якщо вже така мова пішла то саме при зеленому всі риги повилазили і шиють справи проти майданівців а беркутню відпустили тоже при зеленому. Посадити не посадить а от поставити на державну посаду всяких портнових - то для соплі перше діло. І розвалити справи проти них і впустити в політику - це те ради чого він став на чолі держави.

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєте, що бубочці зараз не пох на країну? По ходу ще більше ніж пороху.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2021 at 09:56, sergkots сказано:

Канали фактично закрив зе. Примазуватись буде багато.

Канали закриті таким чином, що скасувати рішення можна без напрягу. Я думаю що так воно і буде скасоване, але, повторно заблокувати буде неможливо бо буде рішення про скасування заборони. Це як прививка, боляче але необхідно. От сопля і зробив таку прививку москало-кацапським каналам. Щоб жили довго і не хворіли.

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, dobeck сказано:

Я думаю що так воно і буде скасоване, але, повторно заблокувати буде неможливо бо буде рішення про скасування заборони

Всі ми думаємо, але як буде - хз.

З тебе політик такий собі, на рівні обісрати президента.  Власне, як і більшість тут.  Реальних прогнозів не зробить ніхто, можуть пальцем в небо вгадати.

 

20 хвилин тому, dobeck сказано:

Канали закриті таким чином, що скасувати рішення можна без напрягу.

це теж ти думаєш, чи маєш якусь достовірну інформацію?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

це теж ти думаєш, чи маєш якусь достовірну інформацію?

Все що тут пишу - мої думки. Про ідею заборонити було відомо давно, але правильно це зробити не можливо в умовах сучасного законодавства України, а от наламати дров - то цілком в дусі нашого півшостого президента

Змінено користувачем dobeck
  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Реальних прогнозів не зробить ніхто

Щойно в Юванті на тебе образився один чоловік.

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Щойно в Юванті на тебе образився один чоловік.

Я знаю. Просто він все життя думає, що робить прогнози, але то лише думки, і аж ніяк не прогнози.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, dobeck сказано:

Канали закриті таким чином, що скасувати рішення можна без напрягу. Я думаю що так воно і буде скасоване, але, повторно заблокувати буде неможливо бо буде рішення про скасування заборони. Це як прививка, боляче але необхідно. От сопля і зробив таку прививку москало-кацапським каналам. Щоб жили довго і не хворіли.

Поживемо побачимо чим ті суди закінчаться. З нашими вовками можливі будь які рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, dobeck сказано:

Все що тут пишу - мої думки.

Дуже зручно цим прикриватися, спочатку впевнено заявити, а потім "спригнути" на IMHO

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

спочатку впевнено заявити,

я впевнено висловлюю свою думку. Думка базується на аналізі подій і фактів, тому і впевнено заявляю - я так думаю і щоб моя думка змінилася а маю побачити події які не вкладуться в аналіз.

 

Знайшов тексти які майже співпадають з моїми думками. Щоб запобігти срачам про достовірність і правдивість сайту і джерела скажу що просто кинув в пошук : https://www.slovoidilo.ua/2021/02/03/pogljad/polityka/yuryst-rozpoviv-chy-protrymayutsya-sankcziyi-proty-kanaliv-medvedchuka-5-rokiv  та https://www.slovoidilo.ua/2021/02/03/pogljad/polityka/sankcziyi-proty-kozaka-ta-kanaliv-chy-zakonne-rishennya-rnbo

 

Змінено користувачем dobeck
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dobeck сказано:

Знайшов тексти які майже співпадають з моїми думками.

бо це також чиїсь думки

Зовсім  не факт, що так і трапиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dobeck сказано:

я впевнено висловлюю свою думку. Думка базується на аналізі подій і фактів, тому і впевнено заявляю - я так думаю і щоб моя думка змінилася а маю побачити події які не вкладуться в аналіз.

це не є аналізом подій. аналізом є співставлення  кількох подій, висловлювань, причому бажано протилежних. А правда тоді буде десь посередині. і аналіз це метод дослідження а не просто висер чиїхось думок.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Cherman said:

Думаю, як людина трішки знайома з іт, ви маєте знати про filter bubble(бульбашка фільтрів). Тому, ви з легкістю і знаходите, те що шукаєте, бо гугл вам підсовує те, що збігається з вашими минулими пошуками та точками зору.

Confirmation bias

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Ko3bMa сказал:

Confirmation bias

або по нашому, когнітивне спотворення - поляризація думок ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

 

Думаю, як людина трішки знайома з іт, ви маєте знати про filter bubble(бульбашка фільтрів). Тому, ви з легкістю і знаходите, те що шукаєте, бо гугл вам підсовує те, що збігається з вашими минулими пошуками та точками зору.

А ще Гугл підсовує те, за рекламу чого заплатили.

І якщо дуже добре заплатити, то можна легко вплинути на точку зору.

І навіть на вчинки, бо людина завжди поступає залежно від    обставин.

А ці обставини, точніше їх картинку дуже легко намалювати, володіючи інфоресурсом.

Ось вже рік, як ми цей цирк спостерігаємо в повному обсязі. 

 

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...