Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

о як агресивне порохняве лайно розходилося :) мабуть, думаючи, що шоколад покращує мислення, нажерся рошенівщини, не знаючи, що шоколаду там майже немає, от і поносить :0016:

  • Ха-ха 5
  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dobeck для примітивних картинок є відповідні теми.

 

А тут спробуй-но від себе щось сказати

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Коломойський заявив, що фінансування з Росії може замінити кредити від МВФ, який наполягає на антикорупційних реформах, що дратують вкорінені бізнес-інтереси в Україні.

"Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні", - сказав Коломойський.

 

Цитувати

Видання відзначило, що, оскільки міжнародні інвестори стурбовані роллю Коломойського, Зеленський публічно наполягає на тому, що він не поверне банк його колишнім власникам. Коломойський у відповідь заявив, що президент бреше.
"Він знає, що їх не вкрали", - заперечив Коломойський, говрячи про гроші, які він і його партнер вивели з банку. "Він говорить те, що ви всі хочете почути".

Джерело - Українська правда, з посиланням на першоджерело - The New York Times.

Цікаво, чи це якось відіб'ється на векторі нашої політики, чи може вже відбилось? :0026:

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого така тиша? Коломойський сернув на всіх українців по ходу.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

А чого така тиша? Коломойський сернув на всіх українців по ходу.

Шо сі стало?

Апд. Вже прочитав.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sergkots сказано:

А чого така тиша? Коломойський сернув на всіх українців по ходу.

У мене закипає прям. Але я от дивуюсь шо то з Нокіаном? Забанили чи шо?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Ha3aP сказал:

Але я от дивуюсь шо то з Нокіаном? Забанили чи шо?

Чекає на реакцію влогерів.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бєня як завше блефує.

В нього є кілька мільярдів доларів, а в транснаціональних корпорацій, котрим він дуже заважає-є кілька триліонів.

На все майно Коломойського за кордоном накладено арешт , він не може виїхати з України навіть.

От і підскакує,як вош на гребінці.

Але для нас , маленьких українців це нічого не міняє.

 

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian біда українців, що фанатіють від жадібних олігархів - порошенків, ахмєтових, коломойських

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Біда в тому,що у нас нема української еліти.

Або хоча б проукраїнської.

У ВР та уряді сидять пристосуванці та висуванці олігархів,ну і ще купа засланців з Росії.

Вони всі не відчувають жодного морального обов'язку перед нашим народом.

Ну може Ахметов трохи,але перед Донбасом більше.

Поки ці олігархи не зникне з економіки та політики,нічого не зміниться.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

 

Ну може Ахметов трохи,але перед Донбасом більше.

 

3ee340c2ac3c1c980757c7eb48bd58cc.jpg

  • Дякую! 5
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Не знаю за тигра,а от смаженого вовка вам Коломойський з вашим благодійником палицьким покажуть вже за п'ять місяців.

6 годин тому, Nokian сказано:

Бєня як завше блефує.

В нього є кілька мільярдів доларів, а в транснаціональних корпорацій, котрим він дуже заважає-є кілька триліонів.

На все майно Коломойського за кордоном накладено арешт , він не може виїхати з України навіть.

От і підскакує,як вош на гребінці.

Але для нас , маленьких українців це нічого не міняє.

:_31:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.11.2019 в 10:50, Nokian сказал:

Вони всі не відчувають жодного морального обов'язку перед нашим народом.

Ну може Ахметов трохи,але перед Донбасом більше.

Помощник Путина рассказал, как некий "Ринат" просил в 2014 году разрешения приехать в Донецк

Разговор датирован 3 июля 2014 года. В нем сказано, что "Ринат" встречался в Москве со своим "бывшим патроном", а также просил у Суркова разрешения приехать в Донецк. Продолжение этой беседы касалось олигарха Рината Ахметова.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Selbeor сказано:

Зеботам для роздумів...

а хто то такі?

 

От Порохоботи - знаю. Це ті, хто тут безперервно топлять за По і сруть на Зе, навіть коли їх не чіпають, а от щоб тут хтось постійно топив за Зе, шось не помічав... Може підкажеш?

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо людина проти Зе,вона може також бути і проти По?

Чи в твої логіці такий варіант неможливий?

  • Дякую! 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

А якщо людина проти Зе,вона може також бути і проти По?

Чи в твої логіці такий варіант неможливий?

в моїй логіці? А я хіба свою логіку тут озвучував???

Взагалі-то, питання задав я... А ти яким боком сюди вліз? Знову перевести тему?

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

а хто то такі?

 

От Порохоботи - знаю. Це ті, хто тут безперервно топлять за По і сруть на Зе, навіть коли їх не чіпають, а от щоб тут хтось постійно топив за Зе, шось не помічав... Може підкажеш?

Всі хто не за пороха - то зелебобіки, активні чи пасивні :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад Портнов.

Всі регіонали.бютівці,ляшківці,свобода,самопоміч .

Лише лінивий рік тому не був проти Пороха.

Бо в першу чергу  він був владою.

Так само вони зараз проти Зе.

І проти По.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мережі оприлюднили записи розмов, начебто, голови Державного бюро розслідувань Романа Труби в своєму кабінеті

Аудіозаписи оприлюднили у telegram-каналі "Трубу прорвало".

Автори каналу зазначають: "Ми команда людей, які отримали від надійного джерела сотні годин різноманітних цікавких записів вищого керівництва України. Кілька тижнів ми працювали над ними і починаємо ділитись з вами".

Ми наводимо нижче цитати з повідомлень каналу "Трубу прорвало". Зазначимо, що ДБР поки не коментує оприлюднення цих записів, тому ми не можемо стверджувати, що на них справді голос директора відомства Романа Труби й інших.

  • По Уляні. Дуже коротко. Планую на сьогодні готувати підозру. Завтра зранку йду доповідати по фабулі. Підготуйте довідки, бо я йду на доповідь до Олександровича.
  • Я був сьогодні з Іваном. Іван вже напряму каже –  давай пі**уй цій Уляні підозру. У неї чоловік сенатор чи хтось там. Ти будеш мати найбільший негатив у цій країні…Це політичне рішення. Я не хочу... Треба іти до Президента і питати в Бліжайшого.

  • Роман Труба просить помічницю покинути кабінет і набирає "Андрія Йосиповича", щоб відзвітувати про свій ранковий брифінг щодо неприходу на допит "Пороха". Він також "радиться" щодо наступного виклику Порошенка на допит у справі Корбана. 

  • Щодо "справи Порошенка": "Там повістка вручається за 3 дні і ми технічно не могли його викликати на п’ятницю. Давай ми тут зробимо паузу. Як я розумію, нам у цьому провадженні потрібен якийсь результат юридичний. Да. Якщо ми його викличемо на п’ятницю навіть по "безпредєлу", він зманіпулює і виставить себе жертвою. Андрію Йосиповичу, я тобі обіцяю, що я все зроблю. Ця справа для нас пріоритетна"

  • Труба розповідає подробиці "наради у президента силовиків із заступниками": точно працює до 31 грудня, якщо не продемонструє результат. Теми, по яких поставлені завдання: Укроборонпром, КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту "Одеса", Аграрний фонд, бурштин, ліс, Грибовикське сміттєзвалище, митниця, екологічна сфера,  "екс".

  • Директор НАБУ Артем Ситник дзвонить Трубі і повідомляє, що на скандальних записах розмов у кабінеті судді Вовка фігурують заступники Труби.

  • Власник компанії виробника спальних мішків для армії не задоволений допитом у поліції і приходить домовитися з Трубою, щоб це зробили в ДБР.

  • Перед поїздкою Труби до "генерального" (Рябошапки) Олександр Удовиченко  (Керівник патронатної служби ДБР Олександр Удовиченко, - Ред.) пропонує директору передати в "їм" справу ДБР по ВРП (Вища рада правосуддя). "Тому що коли буде команда фас, і ми направимо, а вони почнуть плюватися, а так віддамо на вивчення і можливо у них будуть зауваження та своє бачення, після чого потім "ми відрегулюємо та зробимо".

  • Труба отримує від "Руслана" (Рябошапки) інформацію про необхідність зупинити обшуки в Дніпропетровській міськраді. Після цього до "Труби" на телефон приходить повідомлення: "Ну, то шо я казав. Двє неделі є МВФ. Не трогай Приватбанк и НБУ". 

Головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов у Facebook повідомив з посиланням на власні джерела, що це дійсно прослушка з кабінету Труби.

 

https://espreso.tv/news/2019/11/20/quottrubu_prorvaloquot_u_merezhu_vyklaly_proslushku_rozmov_nibyto_z_dbr_schodo_quotulyanyquot_narady_u_prezydenta_y_obshukiv_v_nbu

 

В телеграм-каналі є ще цікавий епізод по фірмі Коломойського :)

 

p.s. спеціально для джека виділив те, що стосується Зе та голови його офісу! ;)

Змінено користувачем justice777
  • Збентежений 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@justice777 де тут про шостого президента? Не набридло все в одну купу горнути?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.11.2019 at 08:43, jack74 сказано:

От Порохоботи - знаю. Це ті, хто тут безперервно топлять за По і сруть на Зе, навіть коли їх не чіпають, а от щоб тут хтось постійно топив за Зе, шось не помічав... Може підкажеш?

от якраз і підоспів типовий зразок "порохобота" - @justice777 :) 

Йому пофіг шо, про кого, головне в "протиЗе" вкинути.

 

4 годин тому, justice777 сказано:

p.s. спеціально для джека виділив те, що стосується Зе та голови його офісу! ;)

... вИділив він :) для мЕне :)  І ШО Ж ТИ ТАМ ВИДІЛИВ, шерлок??? Шо тут про Зеленського??? Хороше? А чи погане?

Ну, блін, про Гонтарєву ми ж не тулили в тему про Пороха! і про Пшонку в тему про Яника не пхали! А тобі аби де який "чув дзвін", і ти вже побіг кидати типу-какашку в стилі "Зе-зрада".

Невже ти думаєш, шо ти цим щось комусь доведеш? Про людину судять по її вчинках, а не по гавканню собак по селу. Пора вже подорослішати.

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, justice777 сказано:

Автори каналу зазначають: "Ми команда людей, які отримали від надійного джерела сотні годин різноманітних цікавких записів вищого керівництва України. Кілька тижнів ми працювали над ними і починаємо ділитись з вами".

Мельниченко повернувся?))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

 

Невже ти думаєш, шо ти цим щось комусь доведеш?

 

Sapienti sat ;) 

 

p.s.

ÐовÑлезало мÑÑло, ÐеленÑкий Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ Ð¾Ð´ÑмаÑÑÑÑ Ð´Ð¾ маÑÑа 2020 года, - ÐÑиÑенко о ÑÐºÐ°Ð½Ð´Ð°Ð»Ð°Ñ Ð² СлÑге наÑода 01

Змінено користувачем justice777
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...