Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Не знаю,що тобі ясно.

Мені то дуал абсолютно пофіг з його мінусами.Хтось реагує і навіть дуже.

А слова мої стосувалися,попереднього посту,що як тільки хтось кому що скаже,відразу той почне шукати недоліки у візаві.

Ну почитай вище ,розберешся.

Так от,якщо всі боятимуться висловитсь, бо відразу почнуть шукати колоду в їхньому оці- то форум перетвориться на скописько Дуалів,котрі лише ставлять мінуси,а їм то не поставиш.

До речі було б логічно це виправити.

Прив'язати можливість поставити певну кількість лайків,мінусів до власної активності перманентно.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

Прив'язати можливість поставити певну кількість лайків,мінусів до власної активності перманентно.

 

Нє, ну тобі абсолютно пофіг на мінуси, ага :D

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Прив'язати можливість поставити певну кількість лайків,мінусів до власної активності перманентно.

І перестати флудити в темі, яка нічого спільного з тим не має:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Нє, ну тобі абсолютно пофіг на мінуси, ага :D

Звісно не Абсолютно 

Залежно від кого.

На твій мінус наприклад я зверну увагу,а на мінус Дуала ні 

Хоч ви і земляки).

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, bublik007 сказано:

І перестати флудити в темі, яка нічого спільного з тим не має:D

Шановний Бублику,

Для вас то і Зеленський з 95 кварталом нічого спільного не має.

Нє?

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

Шановний Бублику,

Для вас то і Зеленський з 95 кварталом нічого спільного не має.

Нє?

Шановний Nokian-на даний момент-ні)))) Зеленський не є режисером, актором і ведучим 95 кварталу))) Розумію, на що Ви натякаєте, але... Беручи до увагу Ваші натяки, що він має важелі впливу на репертуар 95 кварталу, і має нести(?) відповідальність за тематику, логічно було б допустити, що,  колишній гарант Порошенко, має відповідати за бардак, який коять колишні його соратники по владі)))) 

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, bublik007 сказано:

бардак, який коять колишні його соратники по владі

А можна детальніше хто там що коїть, бо я думав, що Зеленський вже усіх поміняв на своїх.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Шановний Бублику,

Для вас то і Зеленський з 95 кварталом нічого спільного не має.

Нє?

P.S-"Дуже важко шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо, коли її там немає». Конфуцій.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А можна детальніше хто там що коїть, бо я думав, що Зеленський вже усіх поміняв на своїх.

А людей,  які мають фінансовий вплив на економіку країни, і залишились в "команді" колишнього гаранта, Зе теж поміняв?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахую, що треба зібратись кнопкодавам даної теми за круглим (або квадратним) столом десь у Майдані чи Корчмі за пивом. З блекджеком і шлюхами. І розставить всі крапки над І. :)  В пропорції 77 на 23, звичайно ;)

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, bublik007 сказано:

А людей,  які мають фінансовий вплив на економіку країни, і залишились в "команді" колишнього гаранта, Зе теж поміняв?))))

А що саме вони коять?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.10.2019 at 22:26, iiron сказано:

А ось хто цьому президенту не останньої країни, як ти кажеш, нашіптував на вухо. І зверни увагу на дату - 3 травня.

Путин навязывал Трампу мнение о “коррумпированной Украине”

Во время разговора с Трампом 3 мая Путин заявил, что Украина является "гнездом коррупции".

Спойлер

 

Восприятие Украины как коррумпированного государства в глазах президента США Дональда Трампа усиливалось после его общения, в частности, с президентом РФ Владимиром Путиным.

Об этом сообщает The Washington Post со ссылкой на американских чиновников, передает Укринформ.

«Разговоры Трампа с Путиным, премьер-министром Венгрии Виктором Орбаном и другими усиливало его (Трампа — ред.) восприятие Украины как безнадежно коррумпированной страны и страны, которая, по мнению Трампа, искала пути подорвать его шансы на президентских выборах США в 2016 году», — говорится в сообщении.

Так, по словам собеседников издания, во время разговора Трампа с Путиным 3 мая этого года последний заявил главе Белого дома, что Украина является «гнездом коррупции».

По мнению источников, таким образом Путин хотел ухудшить отношения между Трампом и Президентом Украины Владимиром Зеленским.

Отмечается, что на то время многие чиновники Совета нацбезопасности США, в том числе министр обороны Джим Меттис, которые хотели уменьшить влияние Путина и других авторитарных лидеров на Трампа, уже ушли с должностей и поэтому не могли больше влиять на мнение Трампа.

 

І Орбан відігрався за Закарпаття

 

  • Дякую! 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bublik007 сказано:

Шановний Nokian-на даний момент-ні)))) Зеленський не є режисером, актором і ведучим 95 кварталу))) Розумію, на що Ви натякаєте, але... Беручи до увагу Ваші натяки, що він має важелі впливу на репертуар 95 кварталу, і має нести(?) відповідальність за тематику, логічно було б допустити, що,  колишній гарант Порошенко, має відповідати за бардак, який коять колишні його соратники по владі)))) 

А от Олена Кравець з тобою не згідна. Їй якось більше віриться, ніж твоїм припущенням. Див відео з 3 хв 10 сек.

Светская жизнь: эксклюзивные интервью с закулисья "Женского Квартала" и новая жизнь бывших чиновников

 

Завдяки "бардаку" (безвізу) Порошенка мільйони людей позбавилися трудового рабства. Поїхали працювати по Європі (згідний вимушено, страждають сім"ї). І дякувати саме грошам заробітчан, економіки України ще жива.

Змінено користувачем Skorpio76
  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

А от Олена Кравець з тобою не згідна. Їй якось більше віриться, ніж твоїм припущенням. Див відео з 3 хв 10 сек.

Светская жизнь: эксклюзивные интервью с закулисья "Женского Квартала" и новая жизнь бывших чиновников

 

Завдяки "бардаку" (безвізу) Порошенка мільйони людей позбавилися трудового рабства. Поїхали працювати по Європі (згідний вимушено, страждають сім"ї). І дякувати саме грошам заробітчан, економіки України ще жива.

Щиро радий за Олену Кравець))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Skorpio76 said:

 

Завдяки "бардаку" (безвізу) Порошенка мільйони людей позбавилися трудового рабства. Поїхали працювати по Європі (згідний вимушено, страждають сім"ї). І дякувати саме грошам заробітчан, економіки України ще жива.

Дуже далекі ви від народу. 

Мільйони українців від трудового рабства позбавив не безвіз, здобутий нашим славним гетьманом в кривавих боях з єврокомісарами, а 3,5-кратне обезцінювання національної валюти. Саме цю заслугу кращого в новітній історії головнокомандувача ми повинні пам'ятати і переповідати своїм внукам.

 

P.S.!!!! Порохобратиме! Що це я бачу?! То ти стверджуєш, що вже давно не дивишся Г+Г, а тут даєш лінк на гегешну програму на офіційному сайті Г+Г каналу? Я розумію, що зелебобікі не вирізняються розумом і спостережливістю, але на майбутнє будь обережнішим з посиланнями. 

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 9
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Skorpio76 сказал:

Казати на біле чорне і навпаки - це навіть я не знаю, метода запозичена запорєбріка.

Все очевидно. Хронологія постів відома. Твій абсолютно лєвий "літаргічний" був розвинутий у "літургічний" у сенсі літургія.

Ти ж відбуваєшся лише примітивним "знаю, що таке летАргічний". Ок. Я підтекст пояснив. Ти ж - склеїв дурня довгим викручуванням та перекладанням "з хворої голови на здорову".

В цілому, чоловіче попустися. Будь простішим.

Не чіпляйся до інших, і тобі ніхто не тикатиме в твої промахи.

ти такий смішний, коли починаєш корчити з себе розумного, а саме головне - хитрого :)  Так, я таписав літаргічний, й тупо зробив опечатку, замість букви *е* написав *і* , а умняка ліпити почав ти , причому теж неправильно написавши))) Ну і настільки простим, як ти, я, вибач, вже стати не зможу :) 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Дуже далекі ви від народу. 

Мільйони українців від трудового рабства позбавив не безвіз, здобутий нашим славним гетьманом в кривавих боях з єврокомісарами, а 3,5-кратне обезцінювання національної валюти. Саме цю заслугу кращого в новітній історії головнокомандувача ми повинні пам'ятати і переповідати своїм внукам.

 

P.S.!!!! Порохобратиме! Що це я бачу?! То ти стверджуєш, що вже давно не дивишся Г+Г, а тут даєш лінк на гегешну програму на офіційному сайті Г+Г каналу? Я розумію, що зелебобікі не вирізняються розумом і спостережливістю, але на майбутнє будь обережнішим з посиланнями. 

1+1 (г+г) свіідомо використаний, як найавторитетніший для опонентів. Тим більше передача Осадчої має приписку саме на цьому каналі.. А те, що я  сам собі перечу - не зовсім так. Цю частину з Кравець була показано в сюжеті на 24 каналі в підсумковому випуску у сюжеті з позором хору недорогих лабухів. Щодо курсів гривні - не можу погодитися - курси нац валюти, які змушені вести оборонну війну не зростають. І про зжату пружину яника, все-так не треба забувати.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти такий смішний, коли починаєш корчити з себе розумного, а саме головне - хитрого :)  Так, я таписав літаргічний, й тупо зробив опечатку, замість букви *е* написав *і* , а умняка ліпити почав ти , причому теж неправильно написавши))) Ну і настільки простим, як ти, я, вибач, вже стати не зможу :) 

За корчинням і переодяганнями в різних "медиків" мені до тебе ще далеко :)

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

1+1 (г+г) свіідомо використаний, як найавторитетніший для опонентів

1+1 не дивлюсь роки 4)))Це так, на випадок авторитетності для мене ТВ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, bublik007 сказал:

1+1 не дивлюсь роки 4)))Це так, на випадок авторитетності для мене ТВ))))))

 

Ой, повертайся, "Свати" знову вже йдуть :D

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ой, повертайся, "Свати" знову вже йдуть :D

Хай їх дивляться ті, для кого 1+1-найавторитетнійший))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bublik007 сказано:

1+1 не дивлюсь роки 4)))Це так, на випадок авторитетності для мене ТВ))))))

а докажи

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...