Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

 

3 минуты назад, Skorpio76 сказал:

дивак, ти

та куди мені до тебе )))

4 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Напевно дядько вже не 25-ти літній.

напевно, а твій вік оприділити дуже важко :) 

5 минут назад, Skorpio76 сказал:

А жаргон (ініційований тобою, який я змушений підтримувати) - молодецький.

які конкретно слова - жаргонізми (на ьвій субьєктивний погляд) ? Й хто ж тебе нещасного то змусив ? :) 

7 минут назад, Skorpio76 сказал:

Розчарую, говорячи як школота, ми молодшими не станемо.

знов ти свої психологічні вади переносиш на мене . Й слово *ми* в якості ти і я точно недоречне

9 минут назад, Skorpio76 сказал:

Хочеться тобі і далі продовжувати разом з @jack74 бавитися в особисті під@обки - заборонити не можу.

копєтан очєвідность ))

10 минут назад, Skorpio76 сказал:

Витрачати час на відповіді на цей примітив не хочеться.

але ж ти себе заставиш, правда ? :0016: ( ще он цей пост не дописав, а борда маякує, що ти строчиш повним ходом) :)

12 минут назад, Skorpio76 сказал:

Радий, що один опонент по дискусії виявився договороспроможним.

то не на довго, ти ж не розчаруєш, обовьязково ж щось ще ляпнеш типу : канал 112.3 мегагерц :0016::jeer::smile-zachot:

13 минут назад, Skorpio76 сказал:

Буду надіятися, що так триватиме і надалі.

тобто ти надіятимешся, що ти будеш продовжувати випорожнюватись тут безнаказанно ? ну ну

14 минут назад, Skorpio76 сказал:

Можливо і ти з другом-коаліціантом (:D) доєднаєшся.

надєйся і жді :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Skorpio76 сказал:

Радий, що один опонент по дискусії виявився договороспроможним. 

Опонент-то договороспроможний, а ти? ОБСЄ фіксує порушення.

13 часов назад, nickel сказал:

Для дружби достатньо дотримуватися простих правил: поважати мене, мій вибір, моїх однодумців, звісно це взаємно.

***

Виключаємо з лексикону всі клички, образливі слова, епітети і т.д.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Skorpio76 сказал:

Наполеон, полиште ординаторську

так так пане Карандаш :) 

9 минут назад, Skorpio76 сказал:

Більше бавитися у лікаря вам не варто.

згідний , пора вам прописати пурген, щоб пронос був не лише словесний :)

10 минут назад, Skorpio76 сказал:

В лаборанта, який аналізує людські виділення можете пограти у відповідному місці не повідомляючи загал.

всьо всьо, ти заняв центр рингу й ганяєш мене по куткам :0016:

11 минут назад, Skorpio76 сказал:

P.S. Направду шкода, що одні, які зробили свій політичний вибір досить критично до нього ставляться і не накидаються з лайками та образами на опонентів.

Інші, зробивши свій вибір, ладні перегризти горлянку тому, хто хоч криво подумає про їх неповторну Мальвіну. І потім ще хизуються цим. І ніякі аргументи та звертання на більшість таких не діє. А якщо я раптом напишу, що браконьєри погані - буде така ж реакція, бо ви чи сам браконьєр, чи ваш кум полює не за правилами? Що трапилося з людьми? Чи з Бордою?

ти,як я розумію, з тієї категорії людей, які десь приблизно рік проспали в літаргічному сні, проснулись, а тут такоє ))) Все було тихо спокійно й бац, злобні зелебоби взьєрєпєнились, ополчились й давай обіжати мирних толерантних порохоботів. Не навпаки, нє ? Навіть ти, спочатку прийшов, насрав, а тепер давай договярюватись, мол перестаньте, залиште в спокої, й таке інше. Щаз

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

@MANJAK11, наполеон всія Борди - удачі в лабораторних роботах

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Опонент-то договороспроможний, а ти? ОБСЄ фіксує порушення.

 

Шкода, що ти не втримався і вирішив теж порушити домовленість. Твої умови - це ультиматум. Звичайно, погоджуватися на такі умови не є можливим. Якщо ти в отвєте за своїх, то будь добрий, забезпеч, що б вони теж припинили кидатися гнилими помідорами і не лише в мою адресу, але в такому разі з Порошенка (бо ж ваші опоненти - порохоботи, вони критикуючи Зе, однозначно при цьому 100% в реченні через слово згадують Порошенка).

Можливості виконання взаємних ультиматумів напевно немає. Тому, або персональні домовленості, або подальше обливання брудом один одного за інтереси панів, яким на вас і нас начхати.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

або подальше обливання брудом один одного за інтереси панів, яким на вас і нас начхати.

а шо такоє ? ти ба як заговорив ?

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

будь добрий, забезпеч, що б вони теж припинили кидатися гнилими помідорами і не лише в мою адресу

фігасє, підлеглих знайшов чи що ? то я Наполеон ? Цар вирішив вказівки пороздавати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

так так пане Карандаш :) 

згідний , пора вам прописати пурген, щоб пронос був не лише словесний :)

всьо всьо, ти заняв центр рингу й ганяєш мене по куткам :0016:

ти,як я розумію, з тієї категорії людей, які десь приблизно рік проспали в літаргічному сні, проснулись, а тут такоє ))) Все було тихо спокійно й бац, злобні зелебоби взьєрєпєнились, ополчились й давай обіжати мирних толерантних порохоботів. Не навпаки, нє ? Навіть ти, спочатку прийшов, насрав, а тепер давай договярюватись, мол перестаньте, залиште в спокої, й таке інше. Щаз

психолог, чи то самоучка, чи недоучка. Одна біда - самовпевнений, що розуміється у людях. Нехай буде так. Чим би дитя ....

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Skorpio76 сказал:

Витрачати час на відповіді на цей примітив не хочеться

 

13 минут назад, Skorpio76 сказал:

@MANJAK11, наполеон всія Борди - удачі в лабораторних роботах

 

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

психолог, чи то самоучка, чи недоучка. Одна біда - самовпевнений, що розуміється у людях. Нехай буде так. Чим би дитя ....

 

що ще раз доказує, що ти такий самий пі*дабол, як і Нокіан

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а шо такоє ? ти ба як заговорив ?

фігасє, підлеглих знайшов чи що ? то я Наполеон ? Цар вирішив вказівки пороздавати ?

Звичайно, на твій трон ніхто не претендує. Тут, правда, @jack74, вирішив зраду вчинити і твою корону хотів дешево толкнути. То ти приглядуй.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Шкода, що ти не втримався і вирішив теж порушити домовленість.

Я нічого не порушив, а вказав на твоє порушення.

4 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Звичайно, погоджуватися на такі умови не є можливим. Якщо ти в отвєте за своїх, то будь добрий, забезпеч, що б вони теж припинили кидатися гнилими помідорами і не лише в мою адресу, але в такому разі з Порошенка (бо ж ваші опоненти - порохоботи, вони критикуючи Зе, однозначно при цьому 100% в реченні через слово згадують Порошенка).

Можливості виконання взаємних ультиматумів напевно немає. Тому, або персональні домовленості, або подальше обливання брудом один одного за інтереси панів, яким на вас і нас начхати.

Я не в отвєтє за інших і попереджав тебе про це "Однодумці можуть не бути тобі друзями як я, тому можуть і хамити, як і твої друзі мені." Нокіан також мене провокував, але він твій однодумець і перебуває під захистом. Тому я коректно з ним спілкувався, не дивлячись на провокації. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

. То ти приглядуй.

і знов роздаєш вказівки )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

що ще раз доказує, що ти такий самий пі*дабол, як і Нокіан

Жити в сосновому лісі добре, але не варто постійно в дерева стукатися.

І чим же ти кращий за Нокіана? Що ти більше за Нокіана у житті досягнув? Перед тим, як об@ирати когось конкретно, подумай чи сам є взірцем. Нокіан поганий, але чомусь багато хто до нього по телефони бігає. Чи купував ти я не слідкую. Мені не цікаво це.

Тому заспокойся, перестань постійно писати урологічною термінологією.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

В цьому розділі взагалі модер є?

Модер застрелився, так-що гуляй рука - балдєй пісюн. :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

І чим же ти кращий за Нокіана?

нічим )))

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Що ти більше за Нокіана у житті досягнув?

а воно тобі треба ?

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Перед тим, як об@ирати когось конкретно, подумай чи сам є взірцем.

дєйствітєльно. я так поняв, ті що обсирають скажімо того ж Зеленського, всі успішні бізнесмени, на нових мерсах їздять й мільйонні рахунки мають ?

4 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Нокіан поганий, але чомусь багато хто до нього по телефони бігає.

їм з ним не дітей хрестити

5 минут назад, Skorpio76 сказал:

Чи купував ти я не слідкую. Мені не цікаво це.

але чомусь купу попередніх питань ти задаєш ? ))))))

5 минут назад, Skorpio76 сказал:

 перестань постійно писати урологічною термінологією.

наприклад ? й про жаргонізми питання теж відкрите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Модер застрелився, так-що гуляй рука - балдєй пісюн. :)

:0016: в мене вже давно плюси скінчились ))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Я нічого не порушив, а вказав на твоє порушення.

Я не в отвєтє за інших і попереджав тебе про це "Однодумці можуть не бути тобі друзями як я, тому можуть і хамити, як і твої друзі мені." Нокіан також мене провокував, але він твій однодумець і перебуває під захистом. Тому я коректно з ним спілкувався, не дивлячись на провокації. 

Знову міркування в категоріях "підгорає-не підгорає". Хочеться тобі все таки відновити перепалку. Наскільки коректно ти спілкуєшся з іншими - це виключно твоя справа і тих, з ким спілкуєшся. Я аналізувати не хочу. Якщо вас влаштовує - то добре. Твій одномишлєннік виріш спригнути з домовленості - або приструни його, якщо так за нього вболіваєш, або нехай тобі не підгорає.

ОБСЄ - це спостерігачі, узгоджені сторонами. Я тебе зі свого боку на це не вповноважував як зацікавлену сторону.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Skorpio76 сказал:

або приструни його,

давай ти на себе дофіга брати не будеш ? ненаполєон 112.3 гєрцовий ти наш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Skorpio76 сказал:

Знову міркування в категоріях "підгорає-не підгорає". Хочеться тобі все таки відновити перепалку.

Ти видаєш бажане за дійсне. В тебе не вийде перекласти свою вину за зрив "відведення військ" на мене, все відбувалося публічно.

18 минут назад, Skorpio76 сказал:

Твій одномишлєннік виріш спригнути з домовленості - або приструни його, якщо так за нього вболіваєш, або нехай тобі не підгорає.

Мій однодумець з тобою не домовлявся, на нього наша домовленість не розповсюджується, а на тебе і мене - так. Я досі дотримуюся домовленостей, а ти - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Skorpio76 said:

Шльондра на твою думку може стати непорочною матушкою? Так, за батюшку (бєню) можна порадіти - в ліжку він матиме напевно постійне різноманіття. Але в приклад її іншим прихожанкам не варто. І тут ніякі пропаганди не допоможуть і не зашкодять.

 

Відповідати пропагандонськими помиями на пост про тупість пропаганди – вершина ідіотизму.

Мля :) аргументи тут безсилі :) далі тра лікар щоб діагнози ставив. Але то вже нікому не цікаво.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорпіо, ти певно зі сторони не бачиш, але всі діагнози, які ти всім тут порозвішав, насправді вони твої. Да да, і заперечення цього або перекидання їх на інших і є доказом прогресуючої хвороби. А ще ти нескінченно нудний.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fedot сказано:

та ну нафіг...Коли?

Терміново вводь миротворців, розведення вівйськ не відбулося. ОБСЄ фіксує постійні обстріли з обох сторін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...