Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

Все зрозуміло, що у Горохові, Ківерцях і у Луцьку візит висвітлювали порохоботівські ЗМІ ВолиньPost, 12-й кАнал і Сфера ТБ, а на інших ресурсах тиша або за публікації ще Мирка не проплатив (а Петро зажав, бо скупий) :) А кількість людей на цих "зібраннях" багато про що говорить, це не з автобусами "петрушок" по областях їздити коли під тобою весь адмінресурс :) Може вже хось якісь висновки зробить на такому антуражі, зовсім недавно все по іншому було... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь
17 часов назад, sergkots сказал:

А першоджерело важко вказати? Як порохобот постиш.

А вгорі праворуч важко побачити? Ярлик повісити легше за все, а от придивитись і бути уважним... ну то таке... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa вибачай, але я теж не бачу... вгорі праворуч що? Бачу сірий квадратик, в якому слово "рейтинг", і все... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

слово "рейтинг"

Так це і є першоджерело! Не чули про таку соціологічну групу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження тез про візит шоколадної параши до Луцька пропоную відео, як його тітушки знову валять людей тепер уже за червоні повітряні кульки! 

Питання лише одне - де, сука, грьобані мєнти??? 

І, так, чувак зовсім не зрадив своїм звичкам - якщо хтось не згоден - його треба зразу скрутити і покарати. 25%-ні, так тримати!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, risenseven сказано:

його треба зразу скрутити і покарати

От я вважаю, що всі прихильники Шарія вже і так покарані - слабі на голову, так що Ви праві - карати не потрібно.

А ще, у мене в сусідній темі запитували, які новини я шукаю на Борді - ну от, на таке відео я, наприклад, не натрапив би, ютуб в рекомендовані, слава Богу (тьху-тьху) не дає (достатньо почитати коменти під відео про бабок-фашистів і тд і тп).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, YVitaliy сказал:

А ще, у мене в сусідній темі запитували, які новини я шукаю на Борді - ну от, на таке відео я, наприклад, не натрапив би, ютуб в рекомендовані, слава Богу (тьху-тьху) не дає 

Не натрапив чи не хотів натрапити - це зовсім різні речі. Очевидне одне - людей ламають не за хєр собачий, а таким як ви це нормально. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, risenseven сказано:

Не натрапив чи не хотів натрапити - це зовсім різні речі. Очевидне одне - людей ламають не за хєр собачий, а таким як ви це нормально. 

Не хотів і не хочу. А ситуація така: на мітингу, де від сили 20-ть людей - прихильників Порошенка, гуляє з камерою прокацапський журналіст, інший ідіот, явний прихильник Шарія, біжить дарувати "Шарики". Звичайнісінька провокація, і я Вас напевне, дуже здивую - цей чувак, якого так нещадно "ламали" - саме на це і розраховував (читайте - хотів), і камера там була, звісно, чисто випадково. Так що Ваші співчуття йому - марні.

Шарія я заблокував у рекомендованих ще на початку 2014, і з того часу не бачив жодного пов'язаного з ним відео. Та й ютуб я дивлюся аж ніяк не для політінформації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в продовження теми виборів у парламент не можна не згадати повний провал, позор і фіаско картавого вакарчука у дуелі з тимошенко. 

Цікавить одне - він взагалі готується до ефірів, він розуміє взагалі, куди іде і проти кого буде вести дебати? Картавий реально не знає базових речей, але впевнено за них говорить і вневнено обсирається!!! 

Ну, власне, відео в студію.

Пи.Си. Не голосуйте по приколу! :0016:

https://inforesist.org/polnyj-nol-vakarchuk-okonfuzilsya-na-debatah-s-timoshenko/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, risenseven сказано:

Не голосуйте по приколу!

ну 73%  проголусували ж "по приколу"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Basil сказано:

ну 73%  проголусували ж "по приколу"...

я в цих 73-х і я голосував не по приколу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам? Ти мене запитуєш? Я на цього клоуна блаженного взагалі уваги не звертаю. Воно просто дурне і все. І хтось його використовує.

Колись Шевченко, футболіст каторий, теж послухав чийсь жарт і поперся в політику... Ну то йому хоч клепки вистачило після декількох осоромлень зрозуміти і повернутись до своєї справи. А цей дурник повірив байкам, які якийсь чорт йому у вуха нашіптує, шо воно дійсно цабе і може президентом стати, і воно позориться... Ну, флаг йому в руки. Зрештою, для артистів будь-який піар - це реклама :) 

 

ПиСи: а що, він проти Зеленського був? Навіть не знав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, igorgame сказано:

вони її з 2014 року поділили. Якщо комусь не зрозуміло. і хтось це з 2014 року кришував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, jack74 сказал:

нам? Ти мене запитуєш? Я на цього клоуна блаженного взагалі уваги не звертаю. Воно просто дурне і все. І хтось його використовує.

Колись Шевченко, футболіст каторий, теж послухав чийсь жарт і поперся в політику... Ну то йому хоч клепки вистачило після декількох осоромлень зрозуміти і повернутись до своєї справи. А цей дурник повірив байкам, які якийсь чорт йому у вуха нашіптує, шо воно дійсно цабе і може президентом стати, і воно позориться... Ну, флаг йому в руки. Зрештою, для артистів будь-який піар - це реклама :) 

 

 Ніколи б не подумав , що Зелень тупіший за Шевченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

 Ніколи б не подумав , що Зелень тупіший за Шевченка.

типу сказав дотеп? м-да...

ну то мож в 95-й попросишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

типу сказав дотеп?

Типу все написане тобою підходить і до Зелені. Тільки от Шевченку клепки вистачило не пертися в політику, а Зелень

 

7 часов назад, jack74 сказал:

дурник повірив байкам, які якийсь чорт йому у вуха нашіптує, шо воно дійсно цабе і може президентом стати,

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В списку "Слуги народу" знайшли тих, хто носить прапор РФ та близький до Пшонки

https://espreso.tv/news/2019/06/30/v_spysku_quotslugy_naroduquot_znayshly_tykh_khto_nosyt_prapor_rf_ta_blyzkyy_do_pshonky

 

"В який момент колишні члени Партії регіонів і топ-менеджмент олігархів стали "новими" політиками, а ті, хто пройшов Майдан і захищали Україну, проливаючи свою кров, стали "старими"?", - Парубій

https://espreso.tv/news/2019/06/30/quotv_yakyy_moment_kolyshni_chleny_partiyi_regioniv_i_top_menedzhement_oligarkhiv_staly_quotnovymy_politykamyquot_a_ti_khto_proyshov_maydan_i_zakhyschaly_ukrayinu_prolyvayuchy_svoyu_krov_staly_quotstarymyquotquot_parubiy

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото пацани взялися.

перепощують все, шо проти "зе". Ніхто нічого не читає. Заголовок побачив - всьо - репост...

мдя...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

Типу все написане тобою підходить і до Зелені. Тільки от Шевченку клепки вистачило не пертися в політику, а Зелень

 

 

 

яким боком ? чи Зеленський зараз не президент ? то хто дурник ? аби шонібуть приплести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, MANJAK11 сказал:

яким боком ?

Таким, що обидва шоумени і обом стрілило в голову піти в політику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...