Перейти до змісту

Водоканал


badot

Рекомендовані повідомлення

Цікаво,по якому принципу вони ціфонтани оцінювали?

Бо як будувати ,то затрат десятки міліонів,а збудоване вже раптом коштує лише десятки тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
13 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво,по якому принципу вони ціфонтани оцінювали?

Та шо ж тут не зрозумілого! - По кількості води, що в них влазить! Тож куди вода з кранів ділась?! 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набагато цікавіше,куди діваються НАШІ  десятки міліонів ,потрачені на виготовлення фонтанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Бо як будувати ,то затрат десятки міліонів,а збудоване вже раптом коштує лише десятки тисяч.

Отприкінь, купив я свого Гнусмаса за 5000, а продав ледве за 1500. А за Лепово навіть 50 грн нічого не хочуть давати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jack74 сказано:

Так, отримавши фонтани на баланс, водоканал одержуватиме кошти напряму, а не через департамент житлово-комунального господарства.

Не второпав оцього речення. Які саме кошти отримуватиме водоканал від того щастя на своєму балансі? Вони, що прибуткові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Nokian сказал:

Набагато цікавіше,куди діваються НАШІ  десятки міліонів

 

53 минуты назад, Nokian сказал:

потрачені на виготовлення фонтанів.

Сам спитав і сам відповів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, S30 сказал:

Які саме кошти отримуватиме водоканал

Я так розумію, кошти необхідні для функціонування фонтанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

необхідні для функціонування фонтанів

Так були на балансі ЖКГ і водоканал отримував плату за використану воду. Я так розумію?

А тут отримав подарунок у вигляді фонтанів на баланс і тепер буде платити і за ремонт і за енергію для моторів зі свого кармана. І де тут профіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, S30 сказано:

Так були на балансі ЖКГ і водоканал отримував плату за використану воду. Я так розумію?

А тут отримав подарунок у вигляді фонтанів на баланс і тепер буде платити і за ремонт і за енергію для моторів зі свого кармана. І де тут профіт?

Розжовую.

За воду у фонтанах платило місто з бюджету міста. Тепер водоканал включить витрати на утримання фонтанів в тариф на водопостачання та водовідведення, тобто оплатять функціонування фонтанів (повністю) містяни та юрособи-абоненти.

Доходи бюджету від цього не виростуть, але витрати зменшаться - чи не профіт для керманичів міста й бюджету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Отприкінь, купив я свого Гнусмаса за 5000, а продав ледве за 1500. А за Лепово навіть 50 грн нічого не хочуть давати. 

Тут трохи інакше 

Купи трохи землі в центрі міста,і почекай кілька років. Скільки тобі за неї дадуть.

Крім того на фонтані можна розмістити  рекламу.

Теж за немалі гроші .

І коли я казав за зовсім незпіврозмірні суми нових та бв фонтанів,то мав на увазі,що витрати на їх будівництво треба ділити мінімум на три 

Такі будуть реальні.

Інше розкрадається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Nokian сказал:

Інше розкрадається.

Доведи! Маєш факти - до суду! По іншому - бла-бла!!! :) ВВС - баба бабі сказала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

Доходи бюджету від цього не виростуть, але витрати зменшаться - чи не профіт для керманичів міста й бюджету?

Це називається "На тобі небоже, що мені не гоже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановне панство, що це Водоканал від мене, як підприємця  хоче?

 

spacer.png

 

 

Тут мені вбачається і "боротьба" з смородом в Луцьку, щей банально хочуть струсити грошей, (2200 грн. послуга)

 

2 в 1-му, "турбота" про нас, а справжні забруднювачі води, як от завод біоетанолу  куплять ті папірці.  :mdr:, , а нагору буде відзвітовано про "рішучу боротьбу"

 

Про всяк випадок - де, крім водоканалу можна задешево зробити той аналіз стічних вод, щоб їх влаштував? Це регламентується якимись документами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вони ж не разово хочуть,  а  стабільно два рази на рік...

Дибілізм!

А якщо підприємець,  то звичайна перукарня,  чи магазинчик невеликий,  їм теж потрібно таке робити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

у кого після вчорашнього вечірнього включення тече нормальна прозора вода?

у мене якась каламутна досі....і це при тому, що вчора спускав воду, мився посуд, приймався душ

не ржава, а саме каламутна

Привокзальний район

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...